Srpen 2012

Fotím~ Zamrzlé Slapy

31. srpna 2012 v 19:37 | Anti~ |  Moje fotky
Tak jo.. zaplnuju to tady, tak sem dávám své staré "výtvory". Někdy v lednu tohohle roku jsme s rodičema byli na Slapský přehradě. Prostě dokonalej pohled. Celá byla zamrzlá. Kdybych se nebála, že to pode mnou rupne, tak ce proběhnu až na druhej břeh :D Strašně miluju takový ty porotiklady na jendom místě. Třeba jako ty lodě na zmrzlí vodě :D Jak na Aliašce :D Nebo ve švýcarsku.
Nečekejte žádný zázraky. Mám toho víc, ale dala jsem vám sem jenom pár těch nejlepších. Prosím.. komentujte, kritizujte :D
Výce pod perexem

Welcome guys!

31. srpna 2012 v 16:08 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Zdarec lidičky. Tak jsem založila nový blog. Možná mě znáte ze starýho, možná taky ne, takže začnu odznova. Říkejte mi Anti. Moje přezdívka, jak jste si snad všimli, je delší, ale tahle skratka se mi děsně líbý. Jako přezdívku do povídek, kde se zjevým jsem si zvolila Alice Gray. Prostě se mi to líbý :D Jak jste si z těch*počítá* sedmi vět všimli, jsem češtinový Antitalent (aaach.. to slovo miluju) a nějak se s tím neobtěžuju nic dělat. Tak fajn.. pokusím se, ale jsem děsnej lempl, takže to bude těžký. Do povídek se to nějak pokusím zlepšit, ale jinak moc zázraků nečekejte. Pokud se vám to nelíbý, tak v pravm horním rohu monitoru míte červený křížek. Klikněte na něj a budete ode mě mít pokoj.
Pokud jsem vás ještě neodradila, tak gratuluju. Tak to vypadá, že jste skoro tak odolný vůči mýmu vlivu, aby jste tenhle článek dočetly. To by mě zajímalo, kolik vás ještě odpadne. No.. asi bych měla říct něco o sobě. Jsem vážně neschopná spisovatelka. Měla jsem původně jinej blog (už jsem říkala, já vým), ale ten se mi na psaní nehodil, takže změna plánu. Výtejte v mím druhým pokusu. Co jsem vysledovala, takvětšina druhejch pokusů skončí totálním zapomenutím blogerovi exitence, takže jsem tak trochu v háji.
Hmm.. co ještě říct. Nejspíš sem přetáhnu nějaký povídky ze staýho blogu, tak se nelekněte. Nejspíš sem naházým spoustu kravin, aby tu nebylo tak prázdno.. No.. to bude asi vše! Good luck everybody!

Hudba

31. srpna 2012 v 2:59 | Ukecaná Antitalentka

Písničky


Reklamy, vzkazy, dotazy, prosby..

31. srpna 2012 v 2:51 | Ukecaná Antitalentka
Tak jo: Reklamy, vzkazy, dotazy, prosby, připomínky a prostě všechno co se netýká článků, prosím do tohohle článku. Klidně pro vás hlasuju, nebo co to většinou chcete, ale jenom, když to bude tady, protože jestli v povídce najdu koment tipu: "Hlásneš mi tady?" nebo "Zapojíš se do mí soutěže?", tak budu hodně naštvaná! skoro jako malej Potter výše!! A to by jste si nepřáli lidičky!!

Fotky

31. srpna 2012 v 2:27 | Ukecaná Antitalentka

Moje Fotky

Jiné


Obrázky

31. srpna 2012 v 2:25 | Ukecaná Antitalentka

Moje kresby

Jiné kresby


Recenze

31. srpna 2012 v 2:23 | Ukecaná Antitalentka

Knihy

Filmy

Seriály

Něco jiného


Výkecy

31. srpna 2012 v 2:14 | Ukecaná Antitalentka

Deníček

Téma týdne


Povídky~FanFiction

31. srpna 2012 v 2:09 | Anti~

~JEDNORÁZOVKY~

~DÍLOVKY/SÉRIOVKY~

~The Last Demigod~
-Jsme skuteční
-Jsme stále na živu
-Jsme nevinní
-Jsme lovení
-Jsme jiní
-Jsme polobozi
--a ty nám můžeš pomoct
Autor: Anti~
Fanfiction na: knižní série Percy Jackson
Typ: Sériovka, nedokončená
Žánry: Drama, Akční, Fantasy, Sci-fi..
Děj: Všichni asi situaci znáte, tak ji moc vysvětlovat nemusím. Rick Riordan Světu napráskal existenci polobohů. Lidi z toho moc nadšení nebyli a začali je likvidovat. Polobozi jsou honěná zvěř, ikdyž nikomu nic neudělali. Je jen otázka než se z Tiché Války stane skutečná válka. Odlišní se musí začít bránit, jinak budou vyhubeni. Moje jméno je Samantha a nemůžu říct, že bych s tímhle neměla nic společného.
K přečtění: TADY

►ZÁPISKY JACK GRAYOVÉ◄
--zatím bez obrázku--
 "Nico mi řekl, že ty a tvý kámoši 
od Hermése se mně snažíte okrást. Máte POŘÁDNEJ průšvih." 
Hodila jsem po Diusovi tím nejsladším úsměvem co umím. Efekt: Nasr*l se akorát víc. Ale já vážně nechtěla umřít. Pokud jde o kradení, tak je Dius dost histerickej. Naposledy, když mu někdo něco ukradl, tak ho přivázal ke skále a nechal nějakýho papouška, aby mu žral játra. 
A to mu ten chlap ukradl jenom svíčku co měl v obejváku. Jak on se jmenoval? Profámius? Pepekleus? Ne.. to není ono. Pro.. pro.. pro.. jo! Prometheus. Se mu nedivým, že se stal záporákem. Ono dost nasere, 
když vás někdo nechá žrát, jenom kvůli něčemu co jste mohli koupi v drogérce.
Autor: Anti~
Fanfiction na: knižní série Percy Jackson a Bohové Olympu
Typ: Sériovka, DOKONČENÁ
Žánry: Komedie, Parodie, Fantasy, Akční
Děj: Jack Grayová, šestnáctietý potomek Háda, jeho nejméně oblíbený fagan. Je to amatérský záporák, o čemž vypovídá skutečnost že se jí ze zásady nedaří. Ale to neznamená že by o ní lidi (tedy, bohové) nevěděli. Kdyby se psal žebříček nejvíce nenáviděných polobohů, určitě by byla hned na vrcholku.
Jack je sarkastická, na svět naštvaná, pomstychtivá, superotravná, neúspěšná záporačka.. zaručuji, že kdyby se někde objevila jako vedlejší postava, nejspíš by jste ji nenáviděli.. ale teď jí musíte fandit, jelikož je z ní každého štvoucí hlavní hrdinka, s mozkem vedlejší postavy.
Poznámka Autorky: Moje první dokočená povídka
K přečtění:
1.Dius má narozeniny(6 částí)
+Christmas Special (2 části)

Život sourozence Percyho Jacksona
Hmmm jak bych začla?? 
Jsem jeden z těch co po většinu času nadává na to že nemůže být jedináček
. Ale já nemám jen tak obyčejného sourozence, mím sourozencem je kluk a navíc polobůh a ještě ke všemu Percy Jackson. 
Ten kdo má rád Ricka Riordana si o něm určitě myslí že je úžasný, skromný nebo dokonce hezký.
 Chachacha tak to bych teda neřekla, není ani skromný ani hezký a ani chytrý. 
Nechápu co na něm Alphabet vidí.
Autor: Terka
Fanfiction na: knižní série Percy Jackson a Bohové Olympu
Typ: Sériovka, rozdělaná
Žánry: Komedie, Fantasy, Romantika
Děj: Kath, dcera Poseidona nemá zrovna jednoduchý rodinný život. Když se vynechá skutečnost, že žije pod vodou, tak je tu ještě skutečnost, že jí z obou stran mučí její bratři Percy a Aaron. Jeden z mála světlích bodů její teenangerské existence je její úžasný přítel, což je čistě náhodou bůh slunce Apolón.
K přečtění: TADY
(plus, speciál: Diusovo dětství)

First Hunger Games: Jak to všechno začalo
 Ten stejný proslov pro všechny kraje. Pro všechny obyvatele. Jen poslední věta se liší: 
"Děkuji první kraji.
 Děkuji druhý kraji. 
Děkuji třetí kraji. 
Děkuji čtvrtý kraji. 
Děkuji pátý...
 Děkuji...."
Hladové Hry začínají.
Autor: Terka
Fanfiction na: knižní sérii Hunger Games
Typ: Sériovka, nedokončená
Žánry: Drama, Akční, Sci-fi, Romantika
Děj: Nejsou to jen tak nějaké Hladové Hry. Je těsně po potlačení povstání Krajů, a jde o úplně první Hladové Hry, které Kapitol uspořádal. Prvních 24 splátců, je posláno na smrt, aniž by tušili co je v aréně čeká.
K přečtení: TADY

Povídky~Originální

31. srpna 2012 v 2:08 | Ukecaná Antitalentka
///odkaz///

~JEDNORÁZOVKY~

~DÍLOVKY/SÉRIOVKY~

----Imperialis----
----Kniha První--Útěk----
"Lež je krásná a pohodlá,
pravda bolí. Doslova."
Autor: Ukecaná Antitalentka (Anti~)
Typ: Sériovka/Román, dokončené, ale nevidané
Typ vyprávění: První osoba, Přítomný čas
Délka: 7 kapitol (povídka pozastavena, protože ji nikdo nečte)
Žánry: Drama, Sci-fi, Post-Apokaliptic
Děj(Kniha První):Přímo neurčená budoucnost. Po katastrofách, které zasáhly náš svět je lidstvo na pokraji zániku. Jejich největší procento žije ze dne na den, nebo spíš přežívá na tom co zbylo z minulých civilizací. Svět umírá. Jen ti vyvolení žijí jako poddaní v Okresech a slouží bohatým rodinám Majitelů. Ti jediní mají jakž zaručeno, že se dožijí dalšího dne. Mladá dědička rodiny patnáctého Okresu sice okolní svět moc nezná, ale i tak s tím není ani trochu spokojená. Proto se rozhodne utéct od své rodiny a všeho co znala do světa venku, aby zjistila pravdu..
Poznámka autorky:Povídku jsem pozastavila po dvou vydaních kapitolách, jelikož jí nikdo nečetl. Pokud by se objevil někdo, kdo by to měl zájem číst, ozvěte se a já budu pokračovat.
Ke přečtení: ZDE

Inside my soul
"Nejsi jiná, pořád si to opakuj
... nejsi jiná"
Autor: Terka
Typ: Sériovka/Román
Typ vyprávění: První osoba, Minulý čas
Délka: zatím málo, ale maká se na tom
Žánry: Psychologické, Drama, Ze života, Mysteriózní (Fantasy)
Děj: Nicole nikdy neměla snadný život, ve škole jí šikanovali, rodiče se o ní nezajímali, neměla nikoho na koho by se obrátila. To vedlo k tomu, že se z ní stala autistka. Ona to však nikdy nebrala jako něco co by jí škodilo, byl to dar. Jenže pak ji zavřeli do léčebny.. ikdyž kvůli něčemu co vůbec neměla.
Poznámka: Tuhle anotaci nepsala Terka, ale já (Anti).. drahoška na to byla líná. Takže neručím že to je to co by tu autorka chtěla mít napsáno.
Ke přečtení: ZDE