~Day 02, 03, 04

16. září 2012 v 22:57 | Anti~ |  30 Days Challenge
Tak... měla bych začít tím, že se omluvím, že jsem se tu nezjevila a nenapsala v pátek. Nějak jsem se neodhodlala. Mimochodem, s tou kámoškou to bylo až hrůzně úžasný. Je to jeiný člověk co znám a skoro se mi vyrovná s úchilností na logana Lermana, Percyho atd.. Vždycky je to s ní neskutečná prča.
Za druhý. Založila jsem si profil na pište-povídky.cz. Říkám vám to jenom, protože tam budu dávat (dávám) některé povídky, které na blog zatím ne. Pokud by někoho zajímalo, tak TADY. Tak a teď k Challenge.

~ Day 02: Neoblíbená kniha

Tak jo.. chtěla jsem jsem nějakou dát, ale došlá mi ejdna jendoduchá věc. Já neoblíbenou knížku nemám. Pokud se mi něco nelíbý, tak to nečtu a pokud jo, tak na to hodně rychle zapomenu. A ikdyby mě něco napadlo (jako že napadlo.. můžete poznat z obrázku přeškrtlí knížky.. nebo taky ne), tak to sem nenapíšu. Je to knížka jako knížka a všechny si zaslouží úctu. jen si pomyslete, jakou makačku s tím musel mít ten co to psal. Já, neschopná puberťačka, vážně nejsem ten správný člověk, který by to měl soudit.
Berte to tak, že tuhle část vynechám.


Více pod perexem

~ Day 03: Kniha, která tě rozesměje

Emily Strange: Ztracené dny, Divná a Divnější, Temno (tři knihy)
Emily Strange -charakteristika: 13 let. Schopna přeskočit budo
vu, když se jí zachce. Ale spíš ji najdete, jak si dává dvacet se svými čtyřmi kočkami nebo jak sestavuje urychlovač částic z chuchvalců prachu, čočky a spínacích špendlíků nebo jak řádí na kytaru/bubny/saxofon/citeru, případ
ně jak vytváří vířící intramurální fresky po zdech kanálů nebo jak někoho nutí, aby řekl"vířící intramurální fresky" třináctkrát rychle za sebou... a jak na někoho ukazuje a směje se.
(Oficiální text obsahu)
Dílů to má určitě víc, ale v ČR jsou zatím jen tyhle tři. Nechtělo se mi vybírat nejlepší. Ale ikdybych musela, nejspíš by vyhrálo "Temno" (obal vlevo). Hned za ním první díl "Ztracené dny" a daleko za nimi "Divná a Divnější". Druhý díl (D+D) byl taky dobrý, ale až tolik mě neuchvátil.
Emily je tak ujetá, až je to sranda. Pořádná sranda. Možná proto se mi tak líbý "Temno". Je ze všech dílů snad nejujetější. Já vždycky milovala cestování časem a ještě víc lidičky z minulosti (everybody loves pra10tetičky :D).
Emily je jedna z nejsimpatičtějších hlavních hrdinek, které znám. Lépe řečeno.. skoro jediná, která mi nevadí. Já z pravidla hlavní hrdinky nesnáším. I některé hrdiny (no coment). Ona je, ale výjimka. Jí prostě nemůžu nesnášet. Je jako taková chytřejší a statečnější já. Teda kromě té její lásce ke kočkám.. ty já nenávidím.
Já se většinou u knížek nesměju, ale u tohohle jsem měla záchvaty.
~ Day 04: Kniha, který tě rozbrečí

Harry Potter a Relikvie Smrti
Bradavice otevřeny posedmé! Naposledy...?
(Zadní strana české verze knihy)
Tak jo.. myslím to vážně. Rozbrečela jsem se při téhle knize. Společně s Pátým dílem percyho ajcksona to jsou dvě jediné knihy u kterých jsem brečela. Percyho jsem sem, ale dávat nechtěla, jelikož tu bude ještě hodněkrát, podle toho co jsem četla v seznamu dní (Kniha, jejíž hlavní postavu by sis chtěla vzít.. není to jasný? A to není jedniné).
Každopádně.. Percyho si šetřím. Takže na scénu přicházý Harry. Při téhle knize jsem bulela jak želva, kdykoli někdo zaklepal bačkorama, což k m smůlle bylo celkem často. Rowlingová je satan. Ještě bych pochopila, že zabije Cedrica ve čtyřce, ale George/Fred (pořád si nejsem schopná zapomatovat si, kdo je ten mrtvej), Lupin a Tonksová(!!!!!!!!) a MOODY (mimochodem.. moje oblíbená postava -__-"). Za toho, že Moodyho zabila hned na začátku jsem jí měla chuť uškrtit. Ale já s tím už vážně nic nenadělám. Ke smutnosti pomáhá i to, že je tro konec té úžasné série a Rowlingová je moc líná, než aby napsala pokračování (štve mě čím dál víc). Víc už toho vážně říkat nemusím. Není snad nikdo, kdo by to neznal. Ale jo.. nejspíš je to smutnější než Percy.. Riordan byl alepsoň tak hodnej, že některé žít nechal. Co dodat? Asi nic..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 17. září 2012 v 15:39 | Reagovat

Nad Emily jsem dlouho uvažovala,no myslím že jsem se teďka rozhodla si jí koupit!:DD *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama