Říjen 2012

Jedno slovo~Sandy

30. října 2012 v 17:13 | Anti~ |  Téma týdne

~SANDY~

Tak jo. Tohle mě napadlo jako první, když jsem koukla na téma týdne. Hurikán Sandy(Proč Amíci pojmenovávaj bouře po holkách?). Vím o tom dokonce i já a to nekoukám na správy ani se nezajímámo okolní svět (pokud nejde o nový díly knížek a nový filmy mejch herců).
Vlastně mi to vykecala mamka, když jsem u ní v práci čekala, než mě hodí k doktorovi.Neměla mi to říkat.. Ikdyž já bych na to asi po čase stejně přišla. Tak jo. Superbouřka co napadla severní USA. Děsná zima. Povodně. Lidi zdrhaj do nižších míst. Ku*vadrát!! Proč mi to tak připomíná film "Den poté" s Jakem Gillenhaalem. Hele.. nebudu mlít o filmech, jenom chci prohlásit, že je do dost podobný a celkem mě to děsí. Když je realita nechutně podobná vašemu oblíbenýmu (a jedinýmu co jste viděli) katastrofickýmu filmu, tak to člověka moc neuklidní. Šlo tam o to, že svět znovu zasáhl doba ledová. Přesněji řečeno sever. Druhej hlavní hrdina (Jake Gillenhaal.. I love him :D) byl v New yorku. Byli tam obří povodně, giga bouřky a hooodně velká zima. Něco to nápadně připomíná, co?
Apokalipsa se blíží do hajzlíku. Já nechci umrznou. Sice e to lepší než schořet, ale mě se život celkem líbý. Jak je možný, že když si zamiluju nějakou zemi, tak se jí automaticky stane něco špatnýho? Koukala jsem na anime a milovala Japansko a hle.. tsunami a radiace jsou tu. Teď se zamiluju do Amícka (a Anglácka.. alespoň, že to je Ok) a kdo by to čekal. Hurikán jako ze Dnu Poté. Ještě, že ČR moc nemiluju. Hele.. mám to tu ráda, že jsou tu malí šance na slávu. Přestěhuju se do Amícka nebo Anglácka a stanu se superslavnou režisérkou a spisovatelkou (jo.. jsem celkem dost ambiciozní).
No.. zase jsem se zakecala. Chci jenom říct, že vážně doufám, že jsem jenom paranoidní psychouška. Vážně nechci umřít jako v tom ujetým filmu. A fakt nechci, aby se něco stalo Amíčkům. Hlavně né Loganovi, Tobymu, nebo Jamiemu. Jak bych sakra mohla žít bez jejich filmů? A bez nich.. moji sladcí kluci... Nebo Demi, Taylor, Edovi, Kelly, Adamovi, Jaredovi nebo jinýmu spěvákovi. Jak bych žila bez hudby? *jsem taaaak sobecká*
Hele.. Zeusi. Vím, že ti celkem často nadávám, a tví manželce ještě častějš, ale buď tak hodnej a Amíčkům neubližuj. Dokonce jsem ti z lásky k tobě objetovala ten hnusnej.. teda skvělej, objed ze školní jídelny. Doufám, že máš rád rybu.

Pod Perexem máte pár moskožoutskejch videí

Něco (všechno) je ku*va špatně!!

28. října 2012 v 17:28 | Anti~ |  Téma týdne
Tak jo. Tohle je prostě jeden z deníčkovejch zápisů, jenom se mi to hodí do téma týdne.
Svět umírá.. Oprava! Můj svět umírá. Ještě jsem se nesvěřila, ale poslední asi dva týdny jsem nevěrná fangirl *pokerface* Tak dlouho jsem neviděla film s Loganem Lermanem *možná dýl* To by se ještě dalo přežít.. horší je, že jsem vyděla hodně filmů z jinejma klukama. To by bylo taky ok.. Kdyby ty kluci nebyli sexi a já na nich nedostala závislost a pak nenasadila závislosťoví maraton. Jinak řečeno, neviděla s nima všechno co se dalo. Nejdřív jsem to provedla s Tobym Hemingwayem. Vyděla jsem s ním *skoro* všechno. Když jsem dokoukla poslední epizody seriálů s jeho ctěnou přítomností, tak jsem dostala depresi. A sakra velkou.Místo toho, abych šla na odvikačku, našla jsem si další závislost. tentokrát musím prohlásit, že to bylo celkem šílený. Já prostě nečekala, že mě tak chytne.
JAMIE BELL!! Oh yes. Nejdřiv to bylo v Jumperovi. Tam mě tak nechyt. Koukala jsem hlavně po Haydenovi (nebo jak se to píše.. prostě po Anym). Ale jo. Celkem se mi tam líbyl. Tak, v období akutní deprese, jsem si na něj vzpoměla, klikla na jeho profil na CSFD.cz....aaa.. byla jsem v háji *závislosti*. Osobně přiznávám, že není ani moc hezkej.. no jo.. tak trocbhu jo no. Ale prostě.. nemám k tomu správný slovo.
Každopádně jsem vyděla všechny jeho filmy. Teda skoro. Dokonce jsem se kvůli němu znova koukla na King Konga, ikdyž jsem přísahala, že to neudělám, protože se mi ten film nelíbý. jediný co jsem od něj neviděla byli Mrtvá hlídka (Ale jsem v tak zoufalí situaci, že se na to asi i kouknu, ikdyž nenávidím horory), Jana Eyrová (sice tam hraje nějakýho dědulu a má kotlety, ale kvůli němu bych na to koukla.. kdybych to našla TT__TT) a UNDERTOW!! Poslední mi likviduje mozeček. Asi dvě hodiny se ho tu snažím najít ke stažení. Dokonce jsem našla i titulky, ale film nikde. Jenom online na youtube s anglickým dabingem. Jsem v háji. Děsně to potřebuju vidět, ale prostě to nemůžu najít. Dokonce uvažuju, že bych si to koupila (jsem vážně zoufalá), ale ani to nemůýu najít. Asi se kouknu na youtube.
Takže.. konec článku. Pokud by někdo věděl, kde to najít, tak ho asi zabiju láskou.. prosíííím..

The Last Demigod~04~Bohové, dopisy, meče a já nevím co všechno ještě

23. října 2012 v 14:22 | Anti~ |  The Last Demigod
Tak jo. Po sto letech nepřítomnosti další TLD. Fakt sorry, že je to až teď, ale nějak jsem se sekla. Je to nudný až běda, ale i tak budu ráda, když to přečtete. Jo a s pravopisem jsem se moc nepatlala, ještě míň než obvykle. Vážně jsem na to neměla náladu. Je mi blbě a nejradši bych se jenom koukala furt dokola na Findera a užírala se v sebelítosti.
Se svojí povahou bych čekala, že vyskočím a začnu jančit, nebo tak. O to víc mě překvapilo, že jsem jenom seděla a vyjeveně zírala před sebe, jako bych čekala, kdy bůh zlodějů a tak trochu i trapných vtipů vykřikne "Apríl!" Bohužel nic takového neudělal.

Kdo zabije šéfa televise FOX dostane sušenku!!

18. října 2012 v 17:56 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Tak jo.. už je to tu zase. Zase jsem se koukla na dokonalej séroš a zase skončil. A oni to ZASE ukončili hned po první sérii!! jako chápu, že by ukončili perception (o tom jsem nai nemluvila ani se mi nechce.. bylo to dobrý, ale moc velká depka zase ne) nebo No Ordinary Family. ONF podůe mě sice bylo totálně dokonalý, ale nějaký mouchy to mělo no. Ale proč KU*VA ukončili FINDERA?? To nechápu.

Taylor Swift - Mine

15. října 2012 v 20:01 | Anti~ |  Songy
Tak jo.. tohle sem nedávám jenom kvůli písni. Spíš je to kvůli tomu videu (ikdyž tu píseň taky nejde jinak než milovat.. Taylor je úžasná). Vidíte toho za*raně sexi blonďáka co je tam s Tay? A jde to vůbec nevidět? No.. tak to je Toby Hemingway. V minulém výkecu jsem se o něm zmínila. Nikdy jsem nebyla moc na blonďáky, ale on je víjimka. Musím si nadávat, že jsem si ho v tom videu nevšimla dřív. Až včera.. už od pátku jsem na compu měla stažený film "Chuť lásky", kteržý jsem si stáhla speciálně kvůli jeho krásné osobě :D Hele a já na to čumím (mimochodem děsně pozdě v noci.. hlavně to neříkejte mímu tátovy) a ty vole.. ono je to dokonalý.. tede spíš on a ta jeho krásná holka. Ta je mi sice u pozadí, ale z něho chcípám.(Asi přehodnotím svý rozhodnutí nebýt herečka.. sice by to bylo celkem buzerantní, ale za to mít šanci poznat Logana a Tobyho by to stálo..).
On je tak strašně milej.. já ho chci za manžela. Musím prohlásit, že do Logana jsem sice magor, ale jako svýho manžela si ho představit nedokážu. S Tobym je to ÚPLNĚ jiný. Kurník!! Já při čumění na to video brečím!! Nekecám!! Částečně za to může to, že to video má přibližně stejný děj jako Tobyho část ve filmu.. to mě ničí.. (Kdo nechce vykecat závěr filmu NEČÍST!!).. on chcípnul.. brečela jsem jak želva a to většinou nebrečím! On byl tak milej, krásnej a prostě zlatíčko.. proč ON(( proč ne nějakej děda.. (Zpátky do normálu.. můžete číst).Druhý důvod proč mě to rozesmutňuje je ten, že ho nejspíš v životě neuvidím..
Už jsem vám říkala o tom, že mám písně spojované s časem, kdy jsem je poslouchala, filmy na který jsem koukala, knížkama který jsme četla a tak? Asi ne no.. Tak třeba "For The Love Of Your Daughter" od Demi Lovato je pro mě Hunger Games, "Karakuri Bust" on Vocaloidů jsou pro mě vánoce.. jednou jsem se u toho rozbrečela.. Tak bych řekla, že "Mine" pro mě bude povel na bulení, jelikož si vspomenu na ten ku*evsky smutnej film s Tobym.. Jdu bulet T^T
Jo a poslední drobnost. Už jsem se zase dostala do toho pro vás nevýhodného obdobý psaní knih, takže na povídky budu trochu srát. Ne že by to vadilo.. nikdo je stejně nečte.. ale TLD bych napsat měla.. uvidím.. Ty jo.. to je nechutně dlouhej článek..
***OPRAVA* 22:22 hod!***
Změna plánu.. ten song je stejně boží jako video a skoro lepší. Zrovna jsem se koukla na překlad textu a málem se rozbulela podruhý. Dokonalý song.. obzvlášť, když si to představíte.. Toho chlapa chci domů.. mám ěnajký slabý obdobý.
Pokud vác zajímá text, tak koukněte SEM. Mohla bych vám ho sem dát, ale podle mě se na to líp kouká tam.
Ale představte si to, kdyby se tohle (v tý písni) stalo.. bože.. asi bych umřela blahem (a kdyby ten kluk byl Toby, tak ještě líp)

O tom, jak jsem objevovala svět, aneb má první RPC!

14. října 2012 v 20:12 | Anti~ |  Moje kresby
Buďte na mě pyšní lidi. Já teda jsem. Konečně jsem v sobě našla odvahu a po dvou týdnech to konečně zveřejnila. Tyhle své dvě první RPC jsem udělala cca před dvěma týdny. Jsem si řekla, že když o tom všichni tak melou a skoro každý to dělá, tak bych to mohla skusit. Tak jsem si zapla Paint Tool Sai, který jsem si kdysi ani nevím proč stáhla a dala se do patlání. nejdřív jsem vůbec nevěděla, jak to dělat a pak se koukla na jedno instruktážní video a hle.. ono to není až tak těžký. Celkem mě to i bavilo.
První jsem udělala normální postavu a poní ještě jenoho chibíka. Podle svého osobního názoru prohlašuju, že ten chibík je menší plácanina. Nejspíš protože u toho normálního jsem na konci byla perfektně otrávená a vlasy jsem parádně odflákla. A je to vidět. Jediný co se mi na tom líbý je to TRYČKO!! Takový chci taky :D Tak dlouhý.. a percyovský *slint*
No.. pokochejte se tou hrůzou. Mimochodem.. je to tak trochu inspirovaná mou osobou. Podobné barvy očí, vlasů a tak.. ikdyž já jsem mnohem ošklivější.
Obojí jsem dělala tak cca 5 hodin

Závislost na seriálech nové úrovně!

11. října 2012 v 22:24 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*tohle se článkem žádnou souvyslost nemá, ale porstě chcípám smíchy, jenom to vidím*
Tak jo. Dlouho tu nebyl žádný víkec. Když mě se sem nic dávat nechce, dyž vím, že to nikdo nečte.
Každopádně.. nehcám si ty osobnosti pro sebe, stejně by to nikoho nezajímalo. V období posledních dvou týdnů jsem propadla do totální závislosti na americké a anglické filmy a seriály. Filmy tu moc rozebírat, Zatím se totiž točím v dost otravném kole úchilky na různé osoby opačného pohlavý. Jo.. jsou to hercy. Jsem, ale velice věrná, takže když se do nějakýho zabopuchnu, tak to vydrží hoodně dlouho. Třeba Logan Lerman. Toho jako šílená faninka miluju přez dva roky a budu ještě asi na pořád. Tohle období je nevýhodné v tom, že se těch kluků objevuje víc a víc.
Tak třeba.. minulý pátek jsem našla nové odvětví filmů, které mi trochu sníží depresy z konce No Ordinary Family (mimochodem.. pořád nezmizela). Nazvala bych to klučičí verzý teen filmů. Znáte to. Superhrdinskej film v čele se sexi hlavním hrdinou co si najde sexi holkua zabije pár padouchů. No a já takhle našla Jumpera. Se nudím a říkám si.. "hmm.. to může být dobrýý.." tak si to stáhnu a ku*va! To bylo tak super. To, že hlavního hrdinu hrál ten samí herec co mojí oblíbenou postavu ze Star Wars, Anakina Skywalkera, tomu jenom pomáhá. On ej tak sexi, když nemá černou plynovou masku nebo přiblblej padavanskej copánek, ikdy.. i s tím copánkem byl sexi.
Zase jsem se zakecala :D No tak dál. Po tomhle jsem se na csfd koukla na podobný filmy a najdu tam jmenovitě tohle:
No.. Hned vylučujem Chronicle 2, Seconds Apart a Ghosts-něco, protože v prvním případě je to to nenatočený pokračování a v druhým horor. Vznikne nám tohle:


The Last Demigod~03~Všichni milují MHD!

8. října 2012 v 18:49 | Ant~ |  The Last Demigod
Tak jo.. po sto letech nějaký článek. Celkem slušně jsem se na vás vykašlala. Kupodivu nmám ani moc výčitky svědomí. Tenhle typ blogu mi celkem vyhovuje. Začínám se i smiřovat s tím, že sm nikdo nechodí. Tak povídky občas někdo i okemntuje.. s ím si vystačím.
K tomuhle.. je to kratší než dvě předchozí, ale podle mého odborného názoru pořád docela dost dlouhý. Je to cel o ničem, teda něco se tam děje, ale nic zajímavýho. Ale snad to přežijete.
Nejspíš jsem neomdlela. Netuším. Každopádně jsem po chvíli uslyšela, jak na mě Chloe chraplavě křičí, že už to stačí. Otevřela jsem oči. V počátku jsem si nevšimla žádné změny. Až když jsem se se slušnou dávkou nadávání zvedla na nohy, uvědomila jsem si, že některé bližší stromky mají ožehlé špičky listů a kiklop se v bezvědomí válí na zemi.
"Lidi... co jste sakra zač?" vydechla jsem vyjeveně. Chloe se přinutila k úsměvu.
"Já jsem Chloe. Chloe Denis Fosterová. A tohle je Lilith-"

Kelly Clarkson - Already Gone

3. října 2012 v 19:07 | Anti~ |  Songy
*HITOVKA*

Miluju ten song. V poslední době mě děsně chytl a poslouchám ho pořád dokola.. nevím co je na něm tak skvělého, ale Kelly má prostě super hlásek..I love her. A to se zrovna dostávám do chlapskýho období *překlad: poslouchám samí chlapy.. hlavně 30stM*. Je prostě úžasná..

No Ordinary Family

2. října 2012 v 17:16 | Anti~ |  Recenze~Seriály
*Článek pokračuje pod CČ*
--Objektivní (nudná) část--
Originální název: No Ordinary Family (seriál nebyl oficiálně vydán v ČR)
Režie: David Semel, Milan Cheylov
V hlavních rolích hrají: Michael Chiklis (Jim), Julie Benz(Stephanie), Kay Panabaker(Daphne), Jimmy Bennett(J.J.)
Žánry: Sci-fi, Komedie, Drama, Akční
Délka: 1 série x 20 dílů (jeden díl.. cca 42 min)
Děj: Rodina Powellových je normální. Teda bývala. Dokud se otec rodiny, Jim, nerozhodl vzít je na dovolenou do Brazílie. Letadlo ve kterém letěli se zřítilo. Naštěstí spadlo do vody a všichni to přežili. Po návratu domů se, ale u nich začali projevovat zvláštní schopnosti. Jim zastaví kulku holou rukou. Matka rodiny a uznávaná vědkině, Stephanie źjistě že dokáže běhat rychlostí několika set kilometrů v hodině. Ani děti nezůstanou vynechány. Šestnáctiletá Daphne čte myšlenky a její bratr, čtrnáctiletý J.J., se z poruchy učení přesune na supergénia. Brzy, ale zjistí, že nejsou sami..