Jedno slovo~Sandy

30. října 2012 v 17:13 | Anti~ |  Téma týdne

~SANDY~

Tak jo. Tohle mě napadlo jako první, když jsem koukla na téma týdne. Hurikán Sandy(Proč Amíci pojmenovávaj bouře po holkách?). Vím o tom dokonce i já a to nekoukám na správy ani se nezajímámo okolní svět (pokud nejde o nový díly knížek a nový filmy mejch herců).
Vlastně mi to vykecala mamka, když jsem u ní v práci čekala, než mě hodí k doktorovi.Neměla mi to říkat.. Ikdyž já bych na to asi po čase stejně přišla. Tak jo. Superbouřka co napadla severní USA. Děsná zima. Povodně. Lidi zdrhaj do nižších míst. Ku*vadrát!! Proč mi to tak připomíná film "Den poté" s Jakem Gillenhaalem. Hele.. nebudu mlít o filmech, jenom chci prohlásit, že je do dost podobný a celkem mě to děsí. Když je realita nechutně podobná vašemu oblíbenýmu (a jedinýmu co jste viděli) katastrofickýmu filmu, tak to člověka moc neuklidní. Šlo tam o to, že svět znovu zasáhl doba ledová. Přesněji řečeno sever. Druhej hlavní hrdina (Jake Gillenhaal.. I love him :D) byl v New yorku. Byli tam obří povodně, giga bouřky a hooodně velká zima. Něco to nápadně připomíná, co?
Apokalipsa se blíží do hajzlíku. Já nechci umrznou. Sice e to lepší než schořet, ale mě se život celkem líbý. Jak je možný, že když si zamiluju nějakou zemi, tak se jí automaticky stane něco špatnýho? Koukala jsem na anime a milovala Japansko a hle.. tsunami a radiace jsou tu. Teď se zamiluju do Amícka (a Anglácka.. alespoň, že to je Ok) a kdo by to čekal. Hurikán jako ze Dnu Poté. Ještě, že ČR moc nemiluju. Hele.. mám to tu ráda, že jsou tu malí šance na slávu. Přestěhuju se do Amícka nebo Anglácka a stanu se superslavnou režisérkou a spisovatelkou (jo.. jsem celkem dost ambiciozní).
No.. zase jsem se zakecala. Chci jenom říct, že vážně doufám, že jsem jenom paranoidní psychouška. Vážně nechci umřít jako v tom ujetým filmu. A fakt nechci, aby se něco stalo Amíčkům. Hlavně né Loganovi, Tobymu, nebo Jamiemu. Jak bych sakra mohla žít bez jejich filmů? A bez nich.. moji sladcí kluci... Nebo Demi, Taylor, Edovi, Kelly, Adamovi, Jaredovi nebo jinýmu spěvákovi. Jak bych žila bez hudby? *jsem taaaak sobecká*
Hele.. Zeusi. Vím, že ti celkem často nadávám, a tví manželce ještě častějš, ale buď tak hodnej a Amíčkům neubližuj. Dokonce jsem ti z lásky k tobě objetovala ten hnusnej.. teda skvělej, objed ze školní jídelny. Doufám, že máš rád rybu.

Pod Perexem máte pár moskožoutskejch videí

Sandy se pustila do Jamaiky,Cuby a Floridy. Správy na kanálu ABC
Živé. nejspíš natáčeno na mobil, nebo tak
A poslední.. jenom fotky. Po hurikánu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 30. října 2012 v 18:12 | Reagovat

Je to strašný,co ale naděláš? Prostě to tak je,příroda si nevybírá,ta zasáhne a je jedno jak noc se někdo modlí,prosí nebo cokoliv jiného,nepomůže to.

2 Kuroneko Mistletin von Ookami Kuroneko Mistletin von Ookami | E-mail | Web | 30. října 2012 v 20:30 | Reagovat

Teď když mi to připomínáš, měla bych brnknout kámošce. Přestěhovala se do Ameriky (na rok, NAŠTĚSTÍ), takže by nebylo od věci se zeptat, jestli je naživu...

3 Tifa Tifa | Web | 30. října 2012 v 20:38 | Reagovat

Je to něco hroznýho... Můžeme být rádi, že něco takýho nezasáhlo nás :)
Jé, to já nemyslela jako urážku :D já se taky považuju za dítě xD Jsem hrdá skor osmnáctka :D Už jsem z toho "skoro" unavená :-D Instruktorka jsem už od 15 :) Mám tam známosti, víš co :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama