Kdo zabije šéfa televise FOX dostane sušenku!!

18. října 2012 v 17:56 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Tak jo.. už je to tu zase. Zase jsem se koukla na dokonalej séroš a zase skončil. A oni to ZASE ukončili hned po první sérii!! jako chápu, že by ukončili perception (o tom jsem nai nemluvila ani se mi nechce.. bylo to dobrý, ale moc velká depka zase ne) nebo No Ordinary Family. ONF podůe mě sice bylo totálně dokonalý, ale nějaký mouchy to mělo no. Ale proč KU*VA ukončili FINDERA?? To nechápu.

Tak jo.. stopnu na chcíli svůj rozhořčený proslov, který nikdo nečte. O co jde? The Finder je novej séroš na kterej jsem koukala od pondělka. Možná si toho někdo (každej) nevšimnul, ale na světě neexistuje nic jako náhoda. Vždycky, když e na něco kouknu, tak to má svůj důvod a pokud bych říkala, že ne, tak mi dejte facku jo :D Koukala jsem se na to z prostého důvodu. Moje součastná závislost jménem Toby Hemingway tam hraje. Ale narozdíl od Perceptin (ten kvůli komu jsem an to koiukala nechce být zmíněn) tam nebyl jenom v jendý epizodě! Byl tam skoor ve všech.. počkat..ee.. ve 9 z 13. Takže celkem dobrej výkon. Ale i bez něj byl ten séroš dokonalej. Celkem slušná prdel s zulíbání hodnýma charakterama a tak. Prostě Milošci(s velkýma písmenama.. četla jsem Saturnina no :D.. ale i tak myšleno v dobrým). O co šlo? Sakra.. to by bylo na dlouho. Tak vám sem skopíruju recenzi:
Walter Sherman má schopnost cokoli a kohokoli najít. Během války v Iráku vyhledával nastražená výbušná zařízení. Jedno ale neodkryl včas... Probudil se po dvou měsících v kómatu a byl slavnostně propuštěn z armády. Poškození mozku zlepšilo jeho schopnost, ale způsobilo mu i paranoiu. Společně s právníkem Leem Knoxem Walter pomáhá hledat ty, které policie ani jiné orgány nemohou najít.

(serialzone.cz)
To je přibližný. Dál je tu pár dalších super věcí co tam nepíšou. Je toho celkem dost, ale to se mi všechno psát nechce, tak rovnou přeskočím na to zajímavý. Tak jo.. děsně jsem si oblíbyla postavu jménem Willa Monday. Zaprvý.. má super jméno. Za druhý.. je to zlodějka (tím to zase není, ale je taaak simpatická) a za třetí (!!) kámoší se s osobou z děsným jménem, které radši ani psát nebudu, ale kterou hraje Toby. No.. jsou to dva z tý Amícký verze cikánů a jsou spolu od dětství zasoubený. Ani jeden z nich z toho není nadšený no a snaží se z toho vykoutit.
Co ještě dodat? Ten séroš zbožňuju a vážně nechápu, proč ho zrušili.. Vyděli jste ty děsnžý neoriginální blbyny s tipickýmy názvy.. kriminálka tohle a kriminálka támhle to. Nemám proti tomu nic.. celkem se mi to líbý, ale pochopte.. Kriminálka New york má sedm sérií a přitom není ničím originální, kdežto finder je originální jak něco.. a oni to zruší!! Tohle má být spravedlnost? Tenhle článek byl fakt o ničem.. asi si pustím nějaký sérooš na uklidnění, než přejdu do další deprese. Třeba si stáhnu ten jeden díl Kriminálka Miami kde je Toby..Jo a napíšu hodně otravný dopis na FOX.. jenom zjistím adresu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 19. října 2012 v 11:55 | Reagovat

To znám T_T A nejhorší je když ani nevíš jak se ten seroš jmenuje!O.O

2 Mistletin Mistletin | E-mail | Web | 19. října 2012 v 14:28 | Reagovat

Tyhle situace mě vždycky dokážou vytočit, někdy bych si nejraději posbírala svých pár šlupek, zajela bych do studia nějaký tý jejich televize a dala těm z produkčního pořádně přes držku -.-"

3 Hailey Hailey | Web | 19. října 2012 v 21:54 | Reagovat

Kdyby se vraždil šéf Foxu za sušenku, tak už si sbírá kousky...kdepak, dneska se na vrahy musí s penězi. :-D Úplně tě chápu, taky mám občas chuť se sebrat a tomu jejich vedení něco přistřihnout, ale... letenky jsou drahé...smůla. Raději by nikdy neměl přijet do Prahy... >:D
Toby Hemingway? Zkus se podívat na Síly Temna... docela zvláštní film, ale kouzlo to má. :-D

4 Teru Teru | 20. října 2012 v 19:27 | Reagovat

Zdravím, sama bloguji a vím jak jsou tyhlety komentáře otravné a tak je nikdy nedělám. Ale teďka je to pro mě životně důležité, tak prosím každý kdo si tohle přečte >> http://teru-sama.blog.cz/1210/bigbang-soutez << mrkněte se sem :(

Opravdu potřebuji pomoc a každou pomoc oplácím! Jakmile budete někdo s něčím potřebovat stačí říct "Pomohl jsem si v Bigbang soutěži" a já se kvůli vám i klidně nahá postavím na svoboďáku na hlavu (dobře to asi přeháním :DD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama