Listopad 2012

Dius má narozky: part 4

27. listopadu 2012 v 20:21 | Anti~ |  Dius má narozky
Tak jo. Mám tu další část. Tahle povídka se píše děsně rychle, protože mě to děsně baví. Podle mého osobitého názoru je tahle část děsně nudná.
"Nechápu, proč mě do toho zatahuješ Královno Trapko. Já Dia nenasral."
"Mám pro tebe důležitou připomínku, milý bratříčku. Jsi můj dlužník, jelikož jsem ti zachránila tvůj bídný život a je to Dius ne Zeus."
"To jsou dvě připomínky. A život jsi mi nezachránila."
"Ale zachránila, kdybych tě nechala na zemi, bohové by tě udupali."

Dius má narozky: part 3

25. listopadu 2012 v 22:39 | Anti~ |  Dius má narozky
A je to tu zas. Prostě mě to nějak baví. Někdo se mě ptal.. myslím, že to byla Dizinka, jestli z toho neudělám povídku. Pokud jsem to pochopila správně, tak už je to učiněno. A je to první povídka, která vypadá, že bych jí mohla ukončit.
Tahle část mě bavila a můza měla náladu spolupracovat, takže je to dlouhý asi jako první díl. Nic moc, ale jde to. Snad se to bude líbyt :D
K animaci. Mám tři důvody, proč zrovna ona. Devon Bostick je prostě boží, jeho ďábelský úsměvy prostě stylový a dokonale to vystihuje moje pocity při dopsání týhle části. Měla jsem TENHLE ↓ úsměv. Jenom ne tak dobrej :D
Myslím, že se mi musel Dius na Olympu tlemit jako šílenej. Sotva se můj žaludek uklidnil z jízdy výtahem z podsvětí na povrch, najednou tradadadá, dojdem k Empire State Building a nastoupíme do dalšího výtahu do 600-stého patra. Já na něj zapoměla. Moje rodina mi samozřejmě neprokázala ani špetku soucitu. Nico odkudsi vytáhl mítomágii, Hazelka Bravíčko (její nehádesovost mě vzkutku pohoršuje) a oba předstírali, že neexistuju. Taťka si v hale půjčil návleky na boty a tvářil se na své poměry velice spokojeně (Já osobně tomu říkám "slabší ďábelský pohled". Neznalím osobám by to mohlo vzdáleně připomínat úsměv pana Burnese ze Simpsonových).

Dius má narozky: part 2

23. listopadu 2012 v 16:10 | Anti~ |  Dius má narozky
Tak jo. Další díl mé oblíbené krávoviny. Neskutečně krátký a miliardkrát nudnější než první, ale mě to nevadí. Tuhle povídku píšu jenom protože mám náladu na kraviny, takže to, že to je blbovina je mi fuk. Snad se to bude aspoň trochu líbit. Příští díl by měl mít trochu větší smysl.
Nesnáším výtahy. Jsem pravděpodobně jediný Hádův spratek trpící klaustrofobii, co kdy existoval (to je další důvod proč jsem zároveň i ten nejslabší a nejpitomější Hádův spratek co kdy existoval). Nemusím popisovat moji desetiminutovou hádku s tatíkem, o tom, proč nás nemůže prostě vzít "strejda Charón" lodí. Je to mnohem bezpečnější a pohodlnější. Proklínám toho kdo výtahy vymyslel. A proč mám takový pocit, že to byl (zase) můj táta?

Dius má narozky: part 1

20. listopadu 2012 v 17:16 | Anti~ |  Dius má narozky
Tak jo. Tuhle krávovinu jsem napsala asi minulou středu. Nejdřív mě napadlo, že to napíšem s terkou, ale změnila jsem názor. Znám naší úchvatnou komunikaci :D No.. a jelikož nevím co sem dát, tak to sem hodím. Ještě to není celý a je to hodně krátký, ale došla jsem k názoru, že když to nebudu psát dlouhý, tak mě to bude bavit. Napsala bych TLD, ale fakt mě nic nenapadá. Pokusím se dneska něco napsat, ale musím máknout na svým článku do školního magazýnu, takže nic neslybuju.
Pokud jde o tohle, tak je to jeden z mích pokusů o komedii. Není to tak strašný. Čekala jsem, že to bude horší. Jsem líná dělat k tomu obrázek, tak tam dám co se bude hodit. Mimochodem.. na pravopis jsem kašlala. Já to vážně začnu opravovat, slibuju, ale ono to zabýrá děsně času ._.

"Tatííí.. a musíme tam jít?" zeptala jsem se po milionté. Dřepěla jsem na jednom kraji u dlouhého černého stolu a prosebně koukala na svého otce sedícího přesně na druhé straně.
"Kolikrát ti to mám opakovat Jack. Nico to pochopil, Hazel si dokonce ani nestěžovala a s tebou o tom musím debatovat DVA TÝDNY." Hádes se vážně děsně snažil zachovat pokerface. No.. moc mu to nešlo. Divila jsem se, že mu nezačali hořet vlasy, jako v tý Disney verzy. Škoda. Chtěla jsem to vyfotit a dát na blog.

Tak a jsem tu.. nemožná jako vždy.

18. listopadu 2012 v 21:13 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*tahle animace sice neobsahuje má obvyklá moudra (alias kultovní hlášky z filmů, sexi herce a podobně), ale je z mé tvorba, takže jsem na ní pyšná :D*
Tak jo. Došla jsem k názoru, že se musím chovat "dospěle". Já vím, moc to ke mě nesedí. Najednou mě, ale napadlo, co by se stalo, kdyby můj blog objevil někdo ze školy, nebo tak. Jsem dost paranoidní, pokud by vás to zajímalo. Jenom mě tak napadlo, jak by to asi dopadlo. Ale pak jsem si řekla: "Se*u na to, lidi sem stejně choděj, jenom aby se zasmáli nad mou demencí a případně napsali nějakou psychologickou práci na téma ´Debilita teenangerek´, tak jim nebudu kazit radost.Kdybych se začala chovat jako normální člověk, nikdo by sem už ani nepách :D". To byl jeden důvod. Druhý byl, že stát se intelektuálem by znamenalo opravovat po sobě pravopis a na to jsem až moc líná. A než mi řeknete, abych to prostě hodila do Wordu, nebo tak, musím prohlásit, že Word nemám a Excel mi to z nějakýho důvodu není ochotnej opravit.Hajzlové. Brání mi v nápravě.
Takže. Byla jsem u Terky. Co o tom napsat? Právě jsem si skazila svoje abstinování a odvikačka na filmy je v háji. Sice netrpím svojí obvyklou chutí na něco čumět a tenhle článek píšu celkem s chutí, ale i tak nic moc. Jméno Aaron Taylor-Johnson nebudu moc zmiňovat, protože vím, že o jeho kráse bych mohla psát básně. Stejně jako o mích dalších milouších. Někdy doufám, že se amícký herci nikdy nenaučí česky aby si mohly přečíst můj blog a tlemit se mi. Hehehehee -__-"
Tak.. A o školičce. Je to utrpeníčko jako vždy, ikdyž se to lepší. Nejsem si jistá, jestli jsem to už psala, ale je to fuk. Už mám čtvrdletní hodnocení a jsem celkem nadšená. Nepropadám. Mám jenom jedno 3/4, hodně trojek a dvojek a nejlepší mám 1-. Nic moc, ale berte to tak, že jsem na gymplu a vůbec se neučím. Škoda, že mí rodiče mé nadšení nesdílí.
O literatuře jsme dobrali starověké řecko a já z toho moc nadšená nejsem, jelikož skáčem na Římoše a úča bude určitě chválit jejich kopčení. brr.. nesnáším je. Jenom Hazelka je celkem Ok. Ikdyž je to podlě mě urážka Hádesovců, protože dokonale postrádá věc co podle mě k nim má patřit: Emařství a záporáctví. Nico to s tím záporátvím nepřehání, ale sr*ní lidí mu jde dobře a o emařstvím se ani nemusím zabívat.
No.. a teď to horší. Divím se, že to sem píšu. Doufám, že se někdo nenaštve. Mám sakra velkou depku. UMŘEL MI PES!! Kdybych nebyla taková necitka, tak bulím jak želva. Jenže jsem, takže když mi to mamka řekla, tak jsem na ní jenom tak čuměla. Dobře. Nebyl to můj pes. Byl mojí babičky, ale i tak. Sakra.. já toho psa milovala a nebojím se tvrdit, že on mě taky. Moje zlatá fenička. Tak jo.. teď už brečím. Asi se potřebuju vypsat. Sakra.. já asi dojdu za taťkou (Hádem) a zmidlím ho tak, že ho bude Persefona slepovat lepenkou. Vždyť jí bylo teprv osum. A byla tak živá a veselá. Ikdyž.. nedávno z ničeho nic oslepla. Byla jsem smutná už z toho a ona ještě umře. KURV*DRÁT!!
Tak jo.. končím. Už nevím co vám říct.

Already Gone..

13. listopadu 2012 v 19:53 | Anti~ |  Songfiction
Tak jo. Než začnu, tak se pochlubím se svým novým dessem. Nechtěl se mi o tom psát článek, ale i tak jsem na něj děsně pyšná. Je to můj první dess, kterej se mi podařilo nastavit a jsem pořádně nadšená. Sice je jednoduchý, ale líbý se mi.
Tak.. a k tomuhle. Je to moje vůbec první song fiction.Ani nevým, jestli to je správně. Ani nevím, jak se to píše. Prostě jsem na to někde narazila. Měla jsem nějakou tvůrčí chvilku a na TLD jsem neměla nápady, tak jsem tohle spatlala. Původně to měla být jenom jednorázová povídka, ale poslouchala jsem při tom song "Already Gone" od Kelly Clarkson a nějak mi to k tomu sedělo, tak jsem to jaksi předělala. Dost by se to hodilo i na "Because of you", ale "Already Gone" mám radši a líp to sedí.
nějak jsem tam dala tu píseň i s překladem, ale celá tam není. Na to je to moc krátký. SNad to není až takovej poděs.
A mimochodem. jsem děsně necitlivej a neempatickej člověk. Jenom, abych vysvětlila, proč je to tak divný.

The Last Demigod~05~Welcome to the Canada

11. listopadu 2012 v 17:55 | Anti~ |  The Last Demigod
Tak jo. Dost mi to trvalo. A není to nic moc. Je to ještě kratší než minulá kapitola. Nějak se mi do toho nechtělo. Myslím, že začnu psát kratší kapitoly, ale častějš. Nebo radši ne. Znám se. Pak bych psala i ty krátký málo často a povídky by šla do háje.
Tahle kapitola není nic moc. Není to vtipný ani dramatický. Prostě slátanina.
Povídka jde do háje a to nejde jenom o mé tempo. Pravidelně jí čtou jenom Marille a Terka. Tenhle díl je pro vás holky :D
Jo a malý dotaz na závěr. Vím, že to někdo nečtete, ale i tak. Nikdo si toho asi nevšimnul, ale povídku Imperialis jsem sem nedala už hodně dlouho. Je to tím, že jsem si řekla, že je to zbytečný, protože jí nikdo nečte. Jen, kdyby tu byl někdo, kdo jí fakt četl, tak se ptám, jestli sem mám dát pokračování. Mám to dávno napsaný, takže je mi to jedno.
Jo a poslední věc. S pravopisem jsem se moc ne*rala, tak jen aby jste se nedivili.
Byl to kiklop. Její kámoš co nám má pomoct je kiklop. Jako já vím, po tom co se stalo by to nemělo být tak překvapivý. Ale lidi, před chvílí se mě jinej kiklop pokusil zabít. Proč to říkám? Jen, abych obhájila svojí reakci.
"BOHOVÉ!" vypískla jsem, když jsme vešli dovnitř a přiřítil se k nám dvoumetroví kiklop. Když uviděl Chloe, vrhnul se na ní a obejmul jí, až to vypadalo, že jí zláme všechny kosti v těle. Možná(určitě) jsem zareagovala dost přehnaně, ale prostě berte i to, že jsem docela dost psychicky labilní osoba, o tom později, a po celý ten den jsem byla na svůj vkus vystavená dost velkýmu psychickýmu tlaku.

Oh my Gods!!

9. listopadu 2012 v 20:06 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
//Miluju ten xicht :D Nejenom protože je to Jamie v Billym Eliotovy, kde je skoro tak rostomilej, jako v Nacholasi Nicklebymu, ale taky protože dokonale vystihuje mí pocity :D//
Tak jo. Mám dobrou náladu. A je to jen jeden z mála případů v historii, kdy za to může můj bratříček :D V poslední době spolu máme nějakej dobrej vztah. Už to bude měsíc. To se mi nezdá. Už jsem se ho dlouho nepokusila zabít.Hm.. určitě je v tom nějakej postaraní plán. Tahle dlouho nám to NIDKY nevydrržalo.
No.. nebudu odbočovat od tématu. Přišla jsem ze školy a hle. Můj brácha je na MÍM noťasu. Jo.. o mé reakci na tohle nejdu mluvit. Ale jde o to, že se tam koukal na youtube koukal na kus Malýho poseroutky ve filmu. Jako.. věděla jsem, že to existuje. Všimla jsem si toho, když jsem byla v knihkupectví a vystavovali to tam. A nějak jsem mu to zapoměla říct -___-" hehe ._. A to je Malej Poseroutka jediná knížka co on čte. No.. zrovna to zapnul, tak jsem se koukala s ním. A hele.. ikdyž jsem byla přasvědčená o tom, že hranej poseroutka musí být kravina, tak ono to bylo fakt dobrý, Totální prdel. Na Youtubku nebylo všechno, tak jsem to stáhla. Nebudu moc rozebýrat to, že během stahování jsem koukala na animovanýho Herkulese. Tatík Hádes je tam fakt boží :D Až na ty hořející vlasy :D
No.. a pak jsem se koukli na ten film.. a pak na druhej díl. A třetí ejště není v ČR. Musím na to do kina jako. Mimochodem :D Rodrick je taak sexi :D A já si ho při čtení těch knížek představovala jako totálního exoto a on je zatím takovej sexoň.. OMG!! Ale není to jenom kvůli němu jako :D Ten film je boží :D Chcípám smíchy :D

//PIKACHU, aneb nával roztomilosti v těžkých časech mé otravnosti//

Ale k mé smůle a štětsí mé odvykačky hraje jenom vedlejší role v blbejch filmech a hororech. To znamená, že na něj závislost dostat nemůžu. To je jako s Aaronem Taylorem-Johnsonem. Ten je taky tak děsně sexoňškej, ale jeho filmy mě moc neberou ._. No.. spíš v nich není sexi. Ale "On je fakt boží" jsem vyděla už asi třikrát. Je taak slydkej.. rozplívám se. Neo Jake Gillenhaaal. Má tak málo filmů, kde je mladej a krásnej a teď už je to dědeček. Sklamal jsi mě Jaku. Teď se budu moct jenom utápět v depresích a čumět na "Donnieho Darka", "Highway" a "Den Poté". Logane.. ohol si ten knírek a zůstaň navěky mladý a krásný. Jedinej u koho mi to stárnutí tolik nevadí je Toby Hemingway. On by byl krásnej i ve čtyřiceti.
No.. a když jdem skončila s výlevala, tak musím jenom prohlásit, že mám už půlku další kapitoly TLD a pokud na tom zýtra dost zamakám, tak to bude nejpozději do konce týdne. Těšte se na nával hrůznosti.


100 otázek na mou osobu

5. listopadu 2012 v 19:02 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Tak jo. Asi mi to léčení jde líp než bych chtěla. Naposledy jsem film vyděla včera večer. Nemůžu říct, že ba to byl zrovna můj rekord. Hrůzný je to, že ani nic nestahuju. Sakra. Já se zároveň nechci zbavit filmů. Co když kvůli tomu pak zapomenu na Logana, Tobyho, Jamieho a spol?? O.O To bych nepřežila.
Mimochodem :D Vyšlo "Perks of Being a Wallflower", nový film s Loganem. Těšila jsem se na něj asi půl roku jak malí dítě. A teď jsem zjistila, že v čerchách to nevijde. Já asi někoho killnu. A to to má tak dobrý hodnocení TT__TT. Proč kraviny jsou v kině hned a dobrý nejsou třeba vůbec. Třeba Retreat (mám víc příhladů, ale tohle mě napadlo jako první) nevišlo v ČR vůbec a já to musela stahovat. A to je to jedno z nejlepších moskožroutských dramat-thrillerů, co jsme kdy vyděla. A hádejte, kdo tam hraje *záchvat smíchu* No jo.. kdyby tam nehrál, tak se na to nekouknu. Já na moskožrouty moc nejsem.
Nebo Borrowers. Taky dobrej film. A nejenom protože tam hraje Rob Sheehan/Nathan z Misfits. Sice jsem na to koukala kvůli němu, ale i tak se mi to líbylo. Fakt dobrá pohádka :D
Tak jo. Dost už o filmech. Od Marille (Její blog, zde :D) jsem si s dovolením (nebo možná bez něj.) půjčila jeden dotazník. Ona si ho půjčila od někoho jinýho a ten taky od jinýho a tak. Jsem líná to vypisovat.No..a měla jsem chuť ěnco dělat ale psát se mi nechtělo, tak jsem to vyplnila. Máte to v celým článku

Jumper

3. listopadu 2012 v 20:18 | Anti~ |  Recenze~Filmy
Originální název: Jumper (Jak udivující, že :D)
Režie:Doug Liman
Hrají(hlavní role): Hayden Christensen(David), Jamie Bell(Griffin), Rachel Bilson(Millie), Samuel L. Jackson(agent Cox)
Žánry: Akční, Dobrodružný, Sci-fi, Triller
Délka: 88 min