Dius má narozky: part 1

20. listopadu 2012 v 17:16 | Anti~ |  Dius má narozky
Tak jo. Tuhle krávovinu jsem napsala asi minulou středu. Nejdřív mě napadlo, že to napíšem s terkou, ale změnila jsem názor. Znám naší úchvatnou komunikaci :D No.. a jelikož nevím co sem dát, tak to sem hodím. Ještě to není celý a je to hodně krátký, ale došla jsem k názoru, že když to nebudu psát dlouhý, tak mě to bude bavit. Napsala bych TLD, ale fakt mě nic nenapadá. Pokusím se dneska něco napsat, ale musím máknout na svým článku do školního magazýnu, takže nic neslybuju.
Pokud jde o tohle, tak je to jeden z mích pokusů o komedii. Není to tak strašný. Čekala jsem, že to bude horší. Jsem líná dělat k tomu obrázek, tak tam dám co se bude hodit. Mimochodem.. na pravopis jsem kašlala. Já to vážně začnu opravovat, slibuju, ale ono to zabýrá děsně času ._.

"Tatííí.. a musíme tam jít?" zeptala jsem se po milionté. Dřepěla jsem na jednom kraji u dlouhého černého stolu a prosebně koukala na svého otce sedícího přesně na druhé straně.
"Kolikrát ti to mám opakovat Jack. Nico to pochopil, Hazel si dokonce ani nestěžovala a s tebou o tom musím debatovat DVA TÝDNY." Hádes se vážně děsně snažil zachovat pokerface. No.. moc mu to nešlo. Divila jsem se, že mu nezačali hořet vlasy, jako v tý Disney verzy. Škoda. Chtěla jsem to vyfotit a dát na blog.

"Ale.. jsme záporáci. Měli bysme tu zůstat a uspořádat tak velkej mejdan, že by na něj šli všichni bohové a Diusovi by na tu jeho narozeninovou párty nikdo nepřišel."
"To jsem skoušel minule. Nikdo sem nepřišel a jako odměnu mi sem poslali Deméter na celou zimu."
Sladce jsem se na něj usmála "Dius je pořádnej parchant. Určitě je vydírá."
"A nás snad nevidírá?!" ozval se Nico. Spolu s Hazel seděli někde v prostředku našeho nádherného rodinného stolu minimálně pro sto lidí. Nohy měl hozené na stole a Hazel se kvůli tomu odsunula o deset židlí dál, aby si k nim nemusela čuchat. Hádesovci prostě nejsou mistry osobní higieny.
"No.." začal Hádes. Nedořekl. Můj milovaný mladší bratr mu do toho skočil.
"No nic, jenom řekl, že jestli nepřijdeme, zase nám sem pošle Demétřici."
"Brr.. jenom to ne. Nutí mě jíst vegetariánksou stravu.." vzdychla jsem.
"Upřímě.. prospělo by vám to. Jenom podporujete předsudky o tom, že Hádesovci jsou zlí." odporovala Hazel.
"A ty je zase ničíš. Hádesovci MUSEJ být aspoň trochu zlí. Když ne mi, tak kdo. Koukni se třeba na Nika. Je to prakticky klaďas, ale tak často lidi buzeruje a lže, že ho pár lidí dokonce chce zabít."
"Hey!"
"Nepřerušuj trpaslíku! Ty seš moc hodná ségra. Jestli to takhle bude pokračovat, za chvíli za náma přijdou Poseidonovci, jestli bysme neodtáhly kus půdy, aby měli výc prostoru. Budou se po nás vozit a nebudou nás brát vážně! Ještě víc než teď!" tak jsem se zabrala do svého monologu, že jsem si ani nevšimla, že stojím a málem křičím.
"Technicky vzato Hazel není Hádesovec, ale Plutovec, takže to pro ní platí jinak. A nejsem malej. Jsem skoro velkej jak ty. Hobite."
"Bla bla bla.. a já umím lítat a můj táta vynalezl zombiefilmy."
"Ale náš táta vynalez zombiefilmy."
"Mlč Hajzlice." Nico z ničeho nic dostal záchvat smíchu.
"Vydíš.. i trpaslík se směje tvý demenci."
"Cože?"
"No já vevím, ale normální člověk by se nezabouchnul do Áresovce. Ti čuměj jenom po Afrodiťákách." Vím, že to byla blbá teorie, ale napadlo mě to. Něco jako fotbalisti a rostleskávačky. Nejhezčí a nejblbější musí být spolu.
"Já tě normálně zabiju." zaskřípala Hazel zubama. Chtěla jsem jí intelektuáně připomenout, že mě je kravina někoho zabíjet, kdy jsi v podsvětí, ale to už po mě letěl první diamant.
Spadla jsem na břicho a kryla jsem si hlavu rukama. Možná bych měla použít svý polobožský superschopnosti, ale ty mě bohužel nějak vynechali. Jsem prakticky nejneschopnější Hádův spratek za posledních.. dva tisíce let asi. Všechny dobrý schopnosti si sebrali Nico, Bianca a Hazel a na mě zbylo jenom oživování mrtvejch, vykecávání z duchama, částečné schopnost šutromagie a pořádně nevimáchaná huba. Mojí nejlepší schopností bylo každýho nasrat a mít ke všemu co dodat. To je jediný v čem jsem lepší než moji mladší sourozenci. Ale jim to neříkejte. Jsem v tom tak dobrá, že můj seznam nepřátel je ještě delší než seznam Perchyho Jacksona. A to je co říct. Další co mi dost jde je ničení všeho na co šáhnu, ale to s Hádesovstvím nejspíš nic společného nemá.
"Time out děcka!" ozval se tatík. Řekl to potichu, ale rozléhalo se to nejspíš po celím podsvětí. To je celý on.
Nico se tak leknul, že spadnul ze židle. Hazel se mě na chvíli přestala pokoušet zabít a otočila se na otce. Já jsem se vyškrábala na nohy a opřela se o stůl, abych nespadla. Hádes na nás koukal a z toho jeho oblíbeného zabijáckého pohledu se nedalo vyčíst, jestli se zlobý, nebo jestli se bude tlemit.
"Co?" zeptala jsem se, když mi to zírání začalo lést na nervy.
"Ale nic. Jen jsem tak uvažoval, jak mi připomínáte mojí rodinu."
"My jsme tvoje rodina."
"On myslel tu božskou demente." podotkla Hazel.
"Velice děkuji. To mi vůbec nedošlo." oplatila jsem jí jedovatě a už to zase vypadalo, že se do sebe pustíme. Bohům žel nám v tom zabránilo to, že dovnitř vešla/zjevila se Bianka. Možná to bylo tím, že je to prakticky duch a možná tím, že je v tom prostě dobrá, ale nevšimla jsem si jí dokud Nico nezapištěl jak holka a znovu nespadl ze židle,jelikož si jí všimnul až ve chvíli co od něj stála asi tak metr. Nemůžu mu to brát za zlí. Bianka ve svů dušské/mrtvolácké podobě vypadá jako kříženec zombie s upírem. Jednou mi to udělala taky. Stála jsem na schody a lekla jsem se tak, že jsem se skutálela o patro níž a musela se týden válet v postely. Měla jsem štěstí, že jsem si nic nezlomila.
"U Diový prdele! Nemůžeš s tím přestat?" nadával můj polobožský bratr, zatímco se válel na podlaze a počítal si kosti, jestli se mu nepovedlo něco si zlomit.
"Co? Aha.. to seš ty bráško. Promiň. Příště se zhmotním radši vedle Jack. To je větší sranda."
"Hey!" musím podotknout, že první dojmy jsou na prd. Bianka na první pohled vypadá jako učitněnej anděl, ale ve skutečnosti se baví mím utrpením. Nejspíš za ty roky svý mrtvosti stihla zapomenout, jak nepříjemný jsou zlámaný kosti.
"Jo.. a v hale je Hermés. Prej, ať si pohnete. Zeus začíná mít vztek, že ZASE jdete pozdě." řekla jen tak mimochodem Bianka. Taťka nejspíš změnil přístup, protože jeho odpověď na to byla:
"Řekni mu, že tu nejsme." Bianka bohužel jenom zvedla jedno obočí a prohlásila:
"Tak to je škoda, protože už jsem mu řekla, že tam za chvíli budete." odpovídala rádoby lítostivě. Z naší malý Bianky (Díky tomu umírání a nestárnutí byla najednou mladší i než její mladší brácha. Jaká to ironie.) se vyklubal pořádnej škodolibej hajzlík. A já jí za to měla ráda. Zlí Hádesovci jedou.
"Pff.. a já se tak těšila, že potýrám Hitlera se Stalinem. No tak nic.. asi si budu muset vystačit s Jasonem." vzdychla jsem. Taťka nasadil cosi co jsem výstižně nazvala "pohled vyvolávající skázu světa". Ikdyž většinou vyvolal spíš to, že se něco špatnýho stalo nějakýmu neoblíbenýmu bohu/člověku/polobohu a my se pak celá rodina tlemili jako magoři.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marillë Marillë | Web | 20. listopadu 2012 v 20:03 | Reagovat

Héj! Další! Daší! Další! Umírám Anti! :-D :-D :-D Tak tohle je úplně dokonalý :-D Nejspíš se dusím :-D Kdy bude další? Kdy? Kdy? Absolutně to miluju!
Akorát se koukej chovat líp k Nicovi!!! Ale k Hazel buď zlá dle libosti :D  8-)

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 22. listopadu 2012 v 11:56 | Reagovat

Bože můj to je dokonalý :DDD Vyxfotit a dát na blog mě odrovnalo XD Těším se na pokráčko :DDD

3 terka-trochu-nenormalni terka-trochu-nenormalni | 22. listopadu 2012 v 17:24 | Reagovat

tak to je božííííííííííííí ale neznám náhodou hlášku "Dius" a "U Diusoví prdele"?????? ale i tak je to božský ,jo a můj táta nikdy nebude škemrat jo a počkej až bude mít narozky obilka ta budou vtipy :-)  :-P

4 terka-trochu-nenormalni terka-trochu-nenormalni | 22. listopadu 2012 v 20:18 | Reagovat

jo jasně klidně mě tam dej jo a chceš k nám do party???

5 terka-trochu-nenormalni terka-trochu-nenormalni | 22. listopadu 2012 v 20:29 | Reagovat

ty povídkoví přece katy,sam ,aron,sexouš a ...

6 Isenstar Isenstar | Web | 24. listopadu 2012 v 23:27 | Reagovat

Skvělý! Nejvíc mě asi (kupodivu (ironie jak prase)) dostalo: U Diový prdele!
Jo, jsem nenormální a dost si libuju v sprostých slovech :-D. Zvlášť od té doby, co jsme se přestěhovali. Kdo ti nerozumí, nemůže říct, že mu hnedka za zádama nadáváš! Ale kuš, už se zase vykecávám... jdu na další díl!

7 Tifa Tifa | Web | 26. listopadu 2012 v 20:33 | Reagovat

Kámoooooo! To je krutopřísné!! :-D Já miluju řeckou mytologii!!!! Artemis♥♥ Hej, jako fakt - je to úžasný *_* Nemá sic takovou úroveň, jako mé povídky  *kecá z hladu*(proto budou asi tak nudný) ale tohle má něco do sebe :) Nasmála jsem se jak nkdy! xD Uplně supr! Ten nápad je velice originální! :) Jdu si hned valit další kapitolu! ;)

8 Ann Ann | 25. srpna 2013 v 20:25 | Reagovat

Já ti strašně moc děkuju že jsi napsala ff na Percyho J. , protože já ho miluju. Asi před rokem jsem hledala na P. Jacksona povídky a skoro žádné jsem nenašla a až teď jsem narazila na tuhle.
Ještě jednou ti moc děkuju.
Miluji řeckou mytologii, miluju Percyho, miluju Logana L. , miluju tebe a tvou úžasnou povídku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama