Dius má narozky: part 2

23. listopadu 2012 v 16:10 | Anti~ |  Dius má narozky
Tak jo. Další díl mé oblíbené krávoviny. Neskutečně krátký a miliardkrát nudnější než první, ale mě to nevadí. Tuhle povídku píšu jenom protože mám náladu na kraviny, takže to, že to je blbovina je mi fuk. Snad se to bude aspoň trochu líbit. Příští díl by měl mít trochu větší smysl.
Nesnáším výtahy. Jsem pravděpodobně jediný Hádův spratek trpící klaustrofobii, co kdy existoval (to je další důvod proč jsem zároveň i ten nejslabší a nejpitomější Hádův spratek co kdy existoval). Nemusím popisovat moji desetiminutovou hádku s tatíkem, o tom, proč nás nemůže prostě vzít "strejda Charón" lodí. Je to mnohem bezpečnější a pohodlnější. Proklínám toho kdo výtahy vymyslel. A proč mám takový pocit, že to byl (zase) můj táta?

Krčila jsem se v rohu vítahu a modlila se ke všem bohům, kteří mě napadli. Zbitek mého rozšířeného příbuzenstva (kromě Bianky, ta musela zůstat v podsvětí) jenom tak postával a očumoval.
"Hele.. nechci ti kazit iluze, ale modlení k bohům ti moc nepomůže. Akorát se ten strop spíš zhroutí, protože díky tomu zjistí, že tu jsi a konečně tě zabijou. A nás s tebou."
"Drž držku Nico." vím.. nebyla to zrovna moc inteligentní odpověď, ale já se zrovna nervozitou rozpouštěla.
"To říkala Hazel."
"To je fuk. Tak držte držky oba." vzdychla jsem. "Tati.. bude ti vadit, když se ti vybliju na boty?" zeptala jsem se jen tak mimochodem, když se mi zvednul žaludek. Taťík na to reagoval asi každý bůh s naleštěnými koženými páprdovskými botkami. Histericky zaječel a vylétl pomalu až ke stropu.
"JÉÉÉŽIŠI KRISTE.. teda..ee.. JÁ!" Nico s Hazelkou po něm nechápavě koukali.
"Ať tě to ani nenapadne!" pokračoval Hádes a jako by si nevšimnul jejich pohledů.
"Sorry tati, ale nemůžu si pomoct. Kdyby jste mě vzali s Charonem, tak mohli tvý boty žít." Teda.. oni ještě žili. Taťka dostal histerák. Ikdyž na hořící vlasy pořád nedošlo. Jenom se všechno v okolý zatřáslo. Zemětřesení mého nervózního tatíka.
"H-hele.. tati. Moc mě neuklidňuješ.." zahuhlala jsem. Na to se trošku uklidnil. Ne, že by mu záleželo na tom, jestli jsem v pohodě, ale pokud bych byla ještě nervóznější byla by větší šance, že mu zabiju boty. A oživování bot je mimo jeho území funkčnosti.
"Tak jo.. Jack.. uklidni se.. a.. nezvracej."
"Promiň tatínku, ale na to prostě nemám. Jak už jsi mi nejmíň bžilionkrát říkal, jsem největší lůzr, který s tebou kdy byl příbuzný." pokusila jsem se na něj záporácky usmát. Musela jsem vypadat jako hendikepovaný zombie a vysloužila jsem si za to akorát pohlavek.
"No pardon, ale vy mi VŮBEC nepomáháte. Nico přísahám, že ti najdu tu tvojí mítomágii a dám jí Percymu, aby si z tebe mohl dělat prdel, jestli hned něco NEUDĚLÁŠ!!" zaječela jsem na všechny okolo skoro stejně histericky, jako v současné době vypadal bůh mrtvích.
"Ehmm... když já nevím.." odpověděl bez nějakého extrémního zájmu. Do háje! Proč já se narodila do rodiny neempatických exotů.
Nebudu to okecávat. Snad stačí, když řeknu, že kožené páprdovské botky přežli.Místo toho umřela výloha hračkářstí, kde už jsem svůj žaludek neudržela, jelikož jsem uviděla takové množstvý růžové, kterým nedisponuje ani Afroditiná ložnice (vím o čem mluvím). Nová kolekce Barbie. Takhle se zabíjejí emaři a Hádesovci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 terka-trochu-nenormalni terka-trochu-nenormalni | 23. listopadu 2012 v 19:48 | Reagovat

tak to je dobrý :-D  :-D

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 24. listopadu 2012 v 19:19 | Reagovat

Bože,to je masakr :DDD Neudělala by jsi z toho povídku prosím?!*-* Byl bych pravidelný čitatel *w*

3 Isenstar Isenstar | Web | 24. listopadu 2012 v 23:34 | Reagovat

Ježišmarjá. Chudinka Hádes, takovou existenci na krku! Dále lituju toho hračkářství, ono si to nezasloužilo! Alespoň ty boty přežili... Chudák rodina!

4 Kuroneko Mistletin von Ookami Kuroneko Mistletin von Ookami | E-mail | Web | 25. listopadu 2012 v 18:19 | Reagovat

Tak toto je hustopřísně drsný :D

5 Tifa Tifa | Web | 26. listopadu 2012 v 20:39 | Reagovat

Já z toho prostě chcípám :D :-D Je to božííí! Rve mě ta předtava jak vidím Hádese a někdo mu říká "Taťko" :D To je prostě dokonalá představa! :-D A teda jako jednotka bžilión - moc pěkný :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama