Tak a jsem tu.. nemožná jako vždy.

18. listopadu 2012 v 21:13 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*tahle animace sice neobsahuje má obvyklá moudra (alias kultovní hlášky z filmů, sexi herce a podobně), ale je z mé tvorba, takže jsem na ní pyšná :D*
Tak jo. Došla jsem k názoru, že se musím chovat "dospěle". Já vím, moc to ke mě nesedí. Najednou mě, ale napadlo, co by se stalo, kdyby můj blog objevil někdo ze školy, nebo tak. Jsem dost paranoidní, pokud by vás to zajímalo. Jenom mě tak napadlo, jak by to asi dopadlo. Ale pak jsem si řekla: "Se*u na to, lidi sem stejně choděj, jenom aby se zasmáli nad mou demencí a případně napsali nějakou psychologickou práci na téma ´Debilita teenangerek´, tak jim nebudu kazit radost.Kdybych se začala chovat jako normální člověk, nikdo by sem už ani nepách :D". To byl jeden důvod. Druhý byl, že stát se intelektuálem by znamenalo opravovat po sobě pravopis a na to jsem až moc líná. A než mi řeknete, abych to prostě hodila do Wordu, nebo tak, musím prohlásit, že Word nemám a Excel mi to z nějakýho důvodu není ochotnej opravit.Hajzlové. Brání mi v nápravě.
Takže. Byla jsem u Terky. Co o tom napsat? Právě jsem si skazila svoje abstinování a odvikačka na filmy je v háji. Sice netrpím svojí obvyklou chutí na něco čumět a tenhle článek píšu celkem s chutí, ale i tak nic moc. Jméno Aaron Taylor-Johnson nebudu moc zmiňovat, protože vím, že o jeho kráse bych mohla psát básně. Stejně jako o mích dalších milouších. Někdy doufám, že se amícký herci nikdy nenaučí česky aby si mohly přečíst můj blog a tlemit se mi. Hehehehee -__-"
Tak.. A o školičce. Je to utrpeníčko jako vždy, ikdyž se to lepší. Nejsem si jistá, jestli jsem to už psala, ale je to fuk. Už mám čtvrdletní hodnocení a jsem celkem nadšená. Nepropadám. Mám jenom jedno 3/4, hodně trojek a dvojek a nejlepší mám 1-. Nic moc, ale berte to tak, že jsem na gymplu a vůbec se neučím. Škoda, že mí rodiče mé nadšení nesdílí.
O literatuře jsme dobrali starověké řecko a já z toho moc nadšená nejsem, jelikož skáčem na Římoše a úča bude určitě chválit jejich kopčení. brr.. nesnáším je. Jenom Hazelka je celkem Ok. Ikdyž je to podlě mě urážka Hádesovců, protože dokonale postrádá věc co podle mě k nim má patřit: Emařství a záporáctví. Nico to s tím záporátvím nepřehání, ale sr*ní lidí mu jde dobře a o emařstvím se ani nemusím zabívat.
No.. a teď to horší. Divím se, že to sem píšu. Doufám, že se někdo nenaštve. Mám sakra velkou depku. UMŘEL MI PES!! Kdybych nebyla taková necitka, tak bulím jak želva. Jenže jsem, takže když mi to mamka řekla, tak jsem na ní jenom tak čuměla. Dobře. Nebyl to můj pes. Byl mojí babičky, ale i tak. Sakra.. já toho psa milovala a nebojím se tvrdit, že on mě taky. Moje zlatá fenička. Tak jo.. teď už brečím. Asi se potřebuju vypsat. Sakra.. já asi dojdu za taťkou (Hádem) a zmidlím ho tak, že ho bude Persefona slepovat lepenkou. Vždyť jí bylo teprv osum. A byla tak živá a veselá. Ikdyž.. nedávno z ničeho nic oslepla. Byla jsem smutná už z toho a ona ještě umře. KURV*DRÁT!!
Tak jo.. končím. Už nevím co vám říct.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 20. listopadu 2012 v 13:27 | Reagovat

NJ rodiče berou všechno černě,hlavně co se školy týče :DDD Jsme na tom stejně hele XD

2 Hailey Hailey | Web | 26. listopadu 2012 v 16:51 | Reagovat

To mě mrzí, chudinka. To je pro ty živé pejsky asi to nejhorší.
...No jo, dlouho jsem tam nebyla, co? Hm, nějak nemám čas. Buď marodím, nebo jsem na tumblr a skypu a snažím se s spolužačkami dohnat věci do školy. A taky mě zrovna navštívil spisovatelský blog a začínám si říkat že to se mnou jde vážně z kopce :(

3 Hailey Hailey | Web | 27. listopadu 2012 v 15:16 | Reagovat

[2]: Tak jo Hailey, napsala jsi to pěknou chujovinu... Myslela jsem tím, že oslepnout je pro ty akčnější, živější pejsky to nejhorší. Já jsem vůl, chjo.
Nebyla jsi dneska náhodou na Francouzském koncertě v Kobylisích? Prý tam bylo Arabské gymnázium tak jestli jsme se minuly, :-)
Promiň za moje mizerné slohové schopnosti a za moje laxní návštěvy a aktualizace... :-(

4 Lairai Lairai | E-mail | Web | 2. prosince 2012 v 13:39 | Reagovat

Jaj,dost lidí ze třídy můj blog zná,upřímně mi leze na nervy když apř řeknu "o víkendu jsme byli v ostravě" a kámošky "to jsme četly u tebe na blogu" xD  Ale chudák pes :// Mizukiiného psa srazilo auto a umřel po nějakém měsíci..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama