Prosinec 2012

Dmn/NlAS~ Christmas special část druhá (POSLEDNÍ)

31. prosince 2012 v 18:32 | Anti~ |  Christmas Special
Tak.. o silvestru vám napíšu až prvního.. jsem konec konců ten povídkovej blog a to, že mám KONEČNĚ novýho Diuse je důležitější než výkeci :DD Ještě jsem nezvolila celkový název. Boje jsou zatím vyrovnané, ale uvidím. Navíc mám od Marille hodně nových nápadů na název. Ale spíš to vypadá na jeden z těch dvou, promiň Mari ._. Prostě hlasujte v anketě :D
Prasefona přišla do jídelny s výrazem výtěze soutěžem "Master Chef". Z toho usuzuji dvě věci. První, neumřela. A druhá, to jídlo bude asi hodně děsný. Ne, že by nás chtěla úmyslně otrávit, to ne. Ona má moc malou inteligenci, než aby jí něco takovýho napadlo. Jde o to, že už z vlastní skušenosti vím, že čím lepší jí to příjde, tím větší je šance, že umřeme.

Dmn/NlAS~ Christmas special část první

25. prosince 2012 v 18:04 | Anti~ |  Christmas Special
Tak jo. Konečně to tu je. Snad jste to všichni pobrali. Hledám souhrný název pro tohle celý. Mám pár nápadů, takže zahlasujte v anketě pod článkem.
Dále se chci omluvit, že to tak trvalo a není to kompletní. Myslela jsme, že to dopíšu 24 a ten samí den to vydá, ale Vánoce jsou děsnej shon a celej den sem se na noťas nedostala. Mohla jsem to sem dát celé, ale to by chvíli trvalo a když jsem řekla, že to bude na vánoce, tak to radši rozdělím na dva díly a tu druhou dodám později, než to dát opozději všechno. Snad se to bude líbyt.
"Vánoce, Vánoce přicházejí,
spousta dárků a veselí,
proto je tak nesnáším!" táta posedával na trůně a depresivně si broukal. Většinou mi depresivní písně nevadí, je to můj oblíbený druh hudby, ale jelikož takhle rýmoval už asi pět hodin, tak jsem toho i já měla plný zuby. Navíc, poezie nikdy nebyla jeho silná stránka.

Bohové, já ŽIJU!! (zatím)

22. prosince 2012 v 18:58 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
ŽIJUUU!! Konec světa se nekonal! Hohohohohohohooo!!
Tak jo.. takový nadšení to není. Narozdíl od všech naivních optimistů jsem já zabijácký pesimista jsem si neřekla, že jsme přežili hned ve chvíli, kdy už nebylo 21.12. v ČR. Planeta má x časovejch pásem, takže já se uklidnila až když asi dneska kolem půl jedný dopoledne skončil den 21.12. ve -11 časovém pásmu někde v Atlantiku, nebo kde. Ale i přez to to není nic extra. asi před půl rokem můj pesimistický mozek přeskočil na novou úroveň.. nejsem si jistá, jestli to nehraničí s mentální poruchou. Prostě jsem přesvědčená, že každý den můžu umřít a když usínám, tak si nemůžu pomoct a myslím na to, že se za těch 8 hodin nemusím probudit. Já vím, že je to děsně morbidní, ale je to takový moje osobní filozofický přesvědčení. Abych vám to přeložila, tak z toho, že 22 prosince žiju, nemám takovou radost protože nemusím 23. K mému filozofickému přesvědčení patří totiž i to, že kdybych si byla jistá, že se dožiju rána, tak bych mohla být pořádně sklamaná.
Tak jo!! Ještě žiju, tak bych měla začít mluvit trochu optimisticky!! Za dva dny jsou vánoce! Oslavujme a těšme se a pokud na nic, tak aspoň na BRAMBOROVÝ SALÁT! Už jsem ho měla ve čtvrtek u babičky, ale to bylo málo.. a řízek sem si taky dost neužila. Pořád jsem ho rozřezávala a očuchávala, jestli se mi někdo nesnaží podstarčit rybu. A není to jenom ujetý.. pár lidí už to skusilo. Málem jsem se pozvracela a vypěstovala si Vlkodračí čich. Ne, jako u těch v tfujlagt, ale jako Vlkodlačí Červená Karkulka v Once Upon A Time (to určitě neznáte.. ale boží seriál). Ikdyž ta moje super schopnost funguje hlavně na věci co mi nechutnaj.. já tomu říkám vytříbený vkus (a superschopnost), ale každej tomu říká mlsnost. Blbina!
Pokud jde o to co chci nebo dostanu, tak o tom jindy. To vám napíšu 24 nebo 25 prosince.
Nooo.. a poslední věc. Pokud jde o ty povídky co vám dlužím, tak na těch makám. Nejsem si jistá, jestli to stihnu, ale pokusím se :D

Tak čau v Podsvětí, trpaslíci!

20. prosince 2012 v 16:43 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Tak jo.. předně vás varuji, jsem děsná histerka. Všichni tu vykládáte, že nevěříte, že zýtra všichni umřeme. No, tak já jsem upřímnej člověk a nebudu vám říkat, že to bude OK. Já si myslím, že umřu O.O Zýtra ze země vylezou zombie a všichni umřeme!! Zombie apokaliposa!! Já to nepřežiju. Ze zombie mám smrtelnou fobii od tý doby, co jsem vyděla film Rec. Pokud se chcete zeptat, proč jsem na to koukala, když jsem takovej posera, tak za to můžete poděkovatmému učiteli na základcde. A když už jsme u toho ironickýáho děkování, tak poděkujte mímu mladšímu bráchovy, že jsem poslední dva dny koukám na "Sladký život na moři". Jo myslím tu děsnou krávovinu od Disney Chanelu (jak se to píše?), to pokračování na "sladký život Zacka a Codyho". Prostě potřebuju omezit příval myšlenek a krátkodobě zablokovat IQ, abych se úplně nezhroutila. A tohle mi tím pomáhá jednak tím, že je to úplně vypatlaný (ikdyž na DCh cje to nadprůměr), z čehož vycházý to, že je to děsná prdel. Ale fajn.. ještě celkem dost bodů přidává, že Cole Sprouse (Cody) dosahuje fakt vysoký úrovně sexuální přitažlivosti. Proto zásadně odmítám pustit si to starý, protože bych se nedokázala netlemit jako psychopat. Jenom škoda, že jsem už vyděla skoro všechny díly co jsou na youtube. Naštěstí tohle dopíšu a hned letím za babičkou, kde se přecpu bramborovím salátem. Jestli se ptáte proč, tak já mám ty antibiotika a odmítám zůstat sama doma na konec světa. Pokud/Až přijde zombie apokalipsa, tak fakt nechci zůstat sama doma, a sama se bránit. Sem děsně nesamostatná a ještě jako bonus srab na n-tou. To by prostě nešlo.
Co ještě říct..eee.. no, tak se mějte. Budu se modlit a pravděpodobně neusnu. Sakra.. teď jsem si vspoměla, že jsem ještě nedočetla Stopařova Průvodce Galaxií. A to jsem byla rozhodnutá neumřít s rozečtenou knížkou O.O
No.. jestli to přežiju, tak přísahám, že napíšu hodně dlouhej vánoční díl "Největší Loseři antiského světa" (Alias Dius2) a jako bonus konečně pokračování TLD. PŘÍSAHÁM PŘI ŘECE STYX!!
Tak.. Good Bye Ladies.. na den nebo na vždycky *vzlik*

Největší loseři antického světa part 04

19. prosince 2012 v 16:10 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
Tak jo.. máme tu další díl. Tentokrát věnuju Terce. Vážně sorry, že to tu nebylo dřív, ale totálně mě pohltil seriál "Once Upon a Time". Dneska to dokoukám a vrhnu se znovu do psaní. Ikdyž.. nemám moc motivace, když se bojím konce světa, který bude asi za dva dny.
Odklízet hnuj u masožravých koní není zrovna sranda. O tom, jak extrémě nechutný to je nemluvím. Spíš o tom, že vás chtějí sežrat. Kdybych neměla Hádesovskou auru, díky který přede mnou zdrhaj všechny zvířata v blízkém okolí, nejspíš už bych byla v něčím trávicím traktu. Takhle kolem mě jenom kroužili a čekali, kdy mě budou moct sežrat. Po chvíli mě to vážně dopálilo

Největší loseři antického světa part 03

15. prosince 2012 v 18:59 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
Tak jo.. je to tu. ZASE! I přesto nikdo nečte. Nechci znít otrvaně, ale dokud tu nebudu mít minimálně tři komentáře, tak další díl nevidám. Sorry lidi, ale člověk nemá moc chut psát, když to skoro nikdo nečte. Jo a tuhle část věnuju Dizince, protože to čte ultrarychle, a tenhle díl si přímo vynutila ._. Ale fakt :D Jsem ráda, že se ti to líbý Dizie :D
Jo a je to extrémě nudný, takže se nezlobte jo..
Víte, jak jsem vám říkala o tom, že umím vyřazovat auru blbý nálady? No, tak to tak vypadá, že jsem se naučila i auru nesimpatičnosti. Nebo tak něco. Každopádně, hned jak mě Thalka dotáhla do toho statkovýho domu, věděla jsem, že je zle. Dvojčata po mě pořád pokukovali výtěznými pohledy, Percy si psal s Annabeth a neprojevoval sebemenší zájem o okolní svět, a Thalka hledala sebemenší záminku pro to, aby mi mohla šlapat na paty a dělat podobný jí příjemný a mě štvoucí věci. Tyhle věci mi, ale byli víceméně ukradený, dokud jsem si nevšimla, kdo je tam s nimi.

Největší loseři antického světa part 02

14. prosince 2012 v 14:56 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
Tak jo.. máme to tu. Tak jo. Jenom musím říct něco HODNĚ důležitýho, takže by se hodilo, kdyby ste si to přečetli. Od pondělí čtu Stopařova průvodce Galaxií. Kdo to zná, tak to je scífko, který se ujetostí řadí hned vedle Zeměplochy. Ale rozdíl je v tom, že narozdíl od Zeměplochy, která mě nikdy moc nelákala je tohle totálně dokonalý :D Nevíhoda pro vás: Je to děsně inspirativní. Tím myslím, že jsem změnila pohled na ujetosti. Dřív jsem ujetosti potlačovala.. teď je vítám. Proč to říkám? Proto, aby jste věděli, že tenhle díl je SPG-inspirovanej. Jenom mi řekněte, jetsli se vám to takhle líbí víc nebo míň, abych věděla, jetsli mám ujetosti vynechávat :D

Apsilon prohlásil, že dostal od Diuse za úkol hodit nás na ty naše DPP. Můj radar blbých pocitů vystopoval, že z toho není zrovna nadšený, ale on se i přesto tvářil, jaká je to pro něj čest. Asi se snažil udělat dojem na Thalku. I ti muži.(-_-) To nikdy nepochopím. Když já mám blbou náladu, tak vyzařuju takovou auru na*ranosti (a jsem tak super protivná), že jí přehodím na všechny v okolí. Takhle jsem jednou (ne)úmyslně vyvolala vzpouru mrtvejch v Podsvětí. Jenom jsem se tam tak procházela a vyzařovala auru a asi se nějak nakazili. Kdyby táta zrovna nebyl doma, tak by celou svojí polobožskou rodinku našel svázanou ve sklepě a podsvětí jako vymetený.

Antibiotika.. s*ru na vás -_-"

13. prosince 2012 v 13:32 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Hola hola trpaslíci. Jak jde život? U mě dementně. Ale co kecám. Jsem celkem spokojená. Včery jsem byla u doktora, že mi řekne, proč mi laskavě nechce zmizet to za*raný bolní v krku. Čekala jsem, že mi řekne něco o tom, že simuluju a on mi místo toho dal ANTI-BIOTIKA (všímáte si těch krásných prvních čtyř písmen :D Woow). To snad není možný O.O
No.. tak jsem tu hobítci. Na týden doma. Ikdyž moc si to asi neužiju. Před chvíl jsem domila nádobý.. málem jsem se poblila. Nejsem přecitlivělá bloncka. Naopak, jsem hnědovlasý prase (pár lidí to o mě už řeklo -_-"). Ale tohle bylo fakt nechutný. Předvčírem jsme měli krupicovou kaši a včera vajíčka. A snad si dokážete představit, jak nechutný to je, když to nikdo nebyl ochotnej spláchnout do VC-ka, ono to celí ztvrdlo a vy to musíte smívat. Pokud ne, tak vám řeknu, že při umívání pánce od vajíček jsem se málem poblila, jak to smrdělo. No.. chvíli potrvá, než si dám hranolky (smrdělo to předně jako oni).
Dneska jsme měla dokonalej sen. A to je co říct, protože mě se většinou sny nezdají. Takže díky bohům, že jsem usla na gauči u televize :D Byl o jedné z mích nejoblíbenějších knižních sérií (nejdelší co jsem kdy přečetla--dvanáct dílů.. víc už má jenom Darren Shan a toho jsem nedočetla) a mém vůbec nejoblíbenějším filmu. "Řadě nešťastných příhod" od Lemonyho Snicketa. Dokonce je to na tý animce v levo: Emily Browning (alá Vilet Baudelair)-- pravděpodobně moje nejoblíbenější herečka, a v pravo Liam Aiken (alá Klaus Baudelair)--nejsem si jistá, ale možná je taky v mím seznamu oblíbenjech herců na csfd -_-". Fakt už se mi nevybavuje o čem ten sen přesně byl, ale vím, že tam byli jenom tihle dva (+ možná i ta jejich mladší ségra Sonny). Sorry Jimme Carey.. seš dobrej, ale do mejch snů prostě nepasuješ ._.
No.. poslední dobou mám stejně nějaký štěstí na dobrý sny. asi před dvěma týdnama se mi zdálo o Cherubu, což je, pokud jste nečetli žádnej z mích předchodzích výkeců, další dokonalá knižní sérka. Taky si nepomatuju o čem to bylo, ale myslím, že se tam mučil James, takže jsem spokojená :DDD Buhehehehe!!

Co dál? No.. přicházý pro vás ještě smutnější období než je období psaní knih. Je to období hraní počítačových. her. Ano ano.. je to tak. Své případné stížnosti přesuňte k Dizince. Ona mě do toho zatáhle. Ikdyž u mě to naní Aion, ale spíš Perfect World (má to tři slova, ale to poslední si nepomatuju). Boží hra. Mám sice dokonale na hodno postavu, ale udělám si novou a rozjedu to od začátku. Když ta moje vypadala tak dobřeee...TT__TT
No.ee.. to bude asi konec. Teď jdu psát Diuska, dokud nepřijde mamka a nedonutí mě zase něco dělat ._.

Největší loseři antického světa part 01

9. prosince 2012 v 11:25 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
Tak jo.. máme tu první část pokračování na Diuse. To jméno? Jen tak mě to napadlo a vážně jsem to nemohla pojmenovat "Pokračování na Diuse". O čem to bude? To sice zjistíte, ale stejně se mi to chce napsat :D No, tak Jack, dvojčata, Thalie a Percy jedou na svůj trest na "Farmu dvojité G". Bude to celé o tom co se tam bude dít a tak. Je to o vánočních prázdninách, jenom přeskočím jejich dva volné dny (24 a 25 prosince), protože o Vánocích chci napsat samostatný speciál co bych zveřejnila.. nejspí o vánocích, tak doufejte, že nebude konec světa a vy se toho dožijete :D
No.. moc se mi to nelíbý.. nic se tam neděje a tak, ale jsem líná to nějak opravovat, takže.. to přežijte. Jo a toho, že je to zmatenější než obvykle jsem si všimla ._.
Když se řekne "Veřejně prospěšné práce(VPP)", tak první co mě napadne je seriál Misfits. Realita tomu, ale není ani trochu podobná. A nemluvím ani o tom, že ve skutečnosti lidi na VPP nedostávaj super schopnosti, jako spíš o tom, že to prostě vypadá jinak.
Ikdyž já vlastně na VPP nešla. Já šla na "Diovi Prospěšné Práce(DPP)". To není oficiální název. Vymyslel ho Connor.

Výlev psychicky nemocného mozku...

7. prosince 2012 v 19:11 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Hallo, Hallo, Hallo, vy moji trpaslíci!
Vaše trapná dementní šéfka se vrací, aby vás obeznámila s taji svého života. Jsem nemocná. Teda.. alespoň do dneska jsem byla. Ale nějak jsem to vyleželam nadopovala jsem se čajíkem a zýtra snad pojedu do Vídně.. ikdyž vlastně ne. To zrušili. Prostě do nějaký ho města v Němčoursku.
Usuzujme z toho, že v sobotu nic nenapíšu, protože se asi vrátím hodně pozdě. V neděli budu spát do tří, nebo do sedmi ráno. Můj organizmus funguje dost nelogicky. Takže, pokud půjdu spát třeba ve tři, tak je dost pravděpodobný, že se vzbudím brzo, ale když jdu spát brzo, tak se budím pozdě. No.. ale prostě počítejte s tím, že to nic moc nebude.
Když jsem u toho psaní, tak odůvodnim, proč jsem nic moc nenapsala, ikdyž jsem se skoro celej tejden válela doma. Jde o to, že moje mamka si vzala do hlavy, že když nebudu chodit do školy a učit se, tak mě vykopnou. Pěkná blbost. Chodím na gimpl, kam se do čtvrdletýho studia skoro nikdo nehlásí. Těško mě vykopnou. Ale i tak se mamka rozhodla, že se musím učit. Takže místo toho, abych si užívala volno, tak sem skoro celou dobu šprtala.. to vážně není můj oblíbený styl trávení volného času -_-"
Co bych vám dál napsala? Zase jsem se dostala do toho nešťastného období psaní knih, kdy na vás z vysoka... slušně řečeno kašlu. No.. mám chuť napsat Diuska, ale řekla jsem si, že když mám tohle období, tak toho využiju. Takže celou tu tříhodinovou cestu jsem odhodlaná psát.. na papír. Velice nevýhodná věc, nesnáším to, jelikož to pak budu muset přepsat, což mi nejspíš rozdrtí psyché na bžilion kousků, ale co se dá dělat -_-
Nooo...ee.. co dál? Tak, moje odvykačka od filmů probýhá celkem dobře. Je to hlavně protože vážně nevím na co kouknout. Dneska jsem koukala na "Mikulášovi Patálie". Vůbec mě to nelákalo(fakt nerada koukám na filmy, kde kluci choděj v prťavejch šortkách a hlavní hrdina se jmenuje "Mikuláš"), ale bylo to napsaný na csfd, jako podobnej film u mího milouše "Deníku malýho poresoutky". Jelikož poseroutku žeru a mám absťák, jelikož ani nevím, jestli bude další díl a třetí jsme už viděla,(mimochode.. božský, ale dvojka se mi líbila víc) tak jsem to stáhla. Nebylo to tak děsný a pár postav bylo celem simpatickejch. Ty minišortky jsem jim nakonec odpustila, protože ty chlapečci byli fakt sladký :D jenom nechápu, proč to má o tolik lepší hodnocení, než poseroutka. Pokud jde o trapný scény, tak v Mikulášovi jich bylo jak na*ráno. Trpaslíci furt omdlívali a až tak vtipný to nebylo. Tak proč to mělo 80% a poseroutka nejvíc 68%??? Sama si odpovím, jo. Protože na csfd hodnotí z většiny dospěláci a ti se nad těma hobitama rozplívaj nostalgií!! Pitomci!!(pokud je někdo na csfd a čte to, tak si to neberte osobně.. já tam taky hlasuju, takže urážím i sebe)
Okey.. uklidňuju se. Zase jsem odbočila. Mám na vás malí dotaz na závěr. Přemýšlím co psát. Mám přejít na další sérii Diuse, nebo se mám konečně odhodlat a napsat další kapitolu TLD?? Hlásněte v anketě plís :D