Dius má narozky: part 5

1. prosince 2012 v 19:41 | Anti~ |  Dius má narozky
Tak jo.. je to tu zas. Sama jsem čekala, že to bude dřív. Skoro celej tejden jsem marod, tak jsem osobně předpokládala, že budu psát jak magor a bude tu kus každej den a nejspíš i TLD. Deméteržel, musím se válet v obíváku s mladším bráchou co mi krade noťas a buzeruje, takže moc času na psaní nezbívá. No.. aspoň, že něco. Užijte si to.
*Výraz dvojčat a Nica v jedný nejmenovaný části tohohla partu*
Mohli si říct co chtěli. Milion dolarů, fajn. Apollonovo Maserati Spider, proč ne. Poseidonův trojzubec, že váháš. Ale Diusův blesk? To ani náhodou! Ne, že by pro mě měl nějakou hodnotu, ale já jsem ho potřebovala. Vlastně jsem ho přišla na Olymp šolhnout. S tátou jsme měla takovou dohodu. Řekl, že kdokoli z nás (já+Nico+Hazelka+Bianka, ikdyž ta se nepočítá) mu přinese blesk, od něj dostane cokoli bude chtít. Hazelka měla monolog o tom, že krást je špatné, ona se do toho zapojovat nebude ani náhodou a že je jí úplně líto nás, kteří budeme, protože si tím kazíme karmu, nebo co. Já nevnímala co mele, protože jsem v duchu oslavovala to, že je o jednoho konkurenta míň. Bianku jsem nepočítala už od začátku. Jako duch na Olymp stejně nemůže. Takže už jenom Nico a já a toho převálcuju, teda doufám.

Tak.. zajímá vás můj záměr s tím přáním? Pokud ne, tak je mi to stejně jedno. Nejsem si jistá, jestli táta bude nadšenej, když mu to řeknu, ale slib je slib. Chtěla bych od něj tu jeho "Přilbu Neviditelnosti" nebo jak se to jmenuje. Taky mě napadlo, že bych si ten blesk nechala, když už ho budu mít, a ovládla svět. Hned jsem to zavrhla. Vládnutí světu není nic pro mě. Mě spíš baví dělat si z lidí/bohů/polobohů, prdel. Vluádnutí, spolu s bleskem, klidně přenechám tátovi. Ta jeho helma je mnohem lepší. Mohla bych dělat... ty věci.. a nikdo by mě při tom neviděl. Byla bych jako...ee.. Simon z Misfits.

"Nepřichází v úvahu." dodala jsem. Možná až moc nahlas.
"Škoda.. tvůj táta nám slíbil.. něco dobrýho, když mu ho dáme." usmál se Connor tím jejich dobrým ďábelským úsměvem. Sakra.. takže v tom jsou i oni.
"Cože? On vám to taky vykecal? Kdo v tom ještě je?"
"No.. tak všichni od Herma. Pak jsem slyšel, že to vykecal Aténovcům.."
"..a asi Áresovcům a Apolónovcům.."
"...a Hekateovcům a děckám všech míň významnejch bohů.."
"..... jo a u vchodu potkal Percyho, takže mu to asi vykecal taky.."
"Jo.. přesně brácha."
"No.. takže v překladu to vědi všichni kromě Diusovců?" vydechla jsme zničeně.
"Tak nějak." přikývli oba najednou. Mé sklamání bylo nezničitelné. Nikovi to, ale očividně bylo ukradený.
"Hmm.. skvělí. Jack, dej jim ten blesk, ať můžem jít."
"Co? Tak zaprví.. já ho nemám. A za druhý, ikdybych ho měla, tak jim ho nedám, protože ho chci sama." Zajímavé, jak měli všichni sladěný reakce. U dvojčat to není nic novýho, ale u Nika bych to nečekala. Všichni prakticky najednou protočili očima a povzdechli si.
"Co je?"
"No nic.. jenom.. to seš celá ty. Naše otravná, tvrdohlavá, protivná, blbá, hnusná, ironická, pravdomluvná, sobecká, ignorantská, dementní.." odpovídal Travis. Connor při každém slově souhlasně přikývnul
"Bude mít ta řada konec?" přerušila jsem ho nevinně.
"Pravděpodobně ne.. nebo za hodně dlouho." zamumlal Nico jen tak pro sebe.
"..pitomá, nudná, škodolibá, hádesoidní, ukecaná.." pokračoval tentokrát Connor. Nechápu co proti mě maj. Nic jsem jim neudělala. Alespoň si na to nevzpomínám.
".. stupidní, likvidující-veškerou-technologii, výbušná, neoplívající-krátkodobou-ani dlouhodobou-pamětí.."
"No.. když se tím tak bavíte, tak my mizíme." řekla jsem, drapla Nika za ruku a táhla ke konci místnosti. Dvojčata sice nevipadali, že by skončili s výčtem mím špětných vlastností, ale přestali s tím.
"Hele. Nikam nejdete."
"Ale jo jdem. Protože ten blesk vám nedám."
"No.. tak to budem muset zavolat Dia."
"Hej.. mě do toho netahejte. Já bych vám ho klidně dal." bránil se Nico.
"Drž hubu Hobite!" odbila jsem ho.
"Když myslíte," pokračoval Connor(Nika samozřejmě nabral na vědomí) " ale stejně ten blesk dostanem my."
Už jsem na to neodpovídala. Prostě jsem se rozeběhla, spolu s protestujícím Nikem, k východu, zatímco dvojčata řvali na Diuse. Asi ty dva přidám na svůj dlouhý seznam nepřátel a lidí, co musí trpět.
Každopádně se nám podařilo zdrhnout, a jako donus jsem schodila stůl s občerstvením na Deméter, která obdivovala zeleninu. Ach.. pohled na ní s xichtem od síru z nachos byl k nezaplacení.
Zdrhli jsme právě v čas. Zrovna jsme se schovali na zahradu nějakýho nižšího boha, když Dius zařval tak, že popraskali všechna okna v blízkém okolí a možná na celém Olympu. Nejspíš mu to dvojčata zrovna vykecali.
"Myslím, že tě jednou zabiju." ozval se Nico naštvaně.
"Mám stejný názor bratříčku." To je naše hádesovská sourozenecká láska. Jdeme si po krku, dokud jeden z nás tomu druhému nezachrání život, nebo na něj nevyhrabe nějakou špínu, aby ho mohl vydírat. Nico mojí záchranu života nebere vážně, takže asi zůstáváme u toho zabíjení.
"Ale teď ne, jo?! Nejdřív to tu musíme dodělat a na vražděné se vrhnem až doma." Pokračovala jsem. Nico nevypadal moc nadšeně.
"V jednom souhlasím, zabíjení necháme na doma, ale s tím bleskem ti nepomůžu."
"Co dohoda?"
"Slíbil jsem, že tě nenapráskám a pomůžu ti ven. To jsem udělal, takže mi dlužíš postavičky a teď čau." prohlásil Nico s záporáckým úsměvem. Pokud jde o dohody, tak ty si pamatuje fakt dobře. Narozdíl ode mě. Nemohla jsem nic namítnout, takže jsem ho nechala. Odešel spátky do "tý-divný-obří-tělocvičny-bohů". Pokud tam nepřijde se mnou, tak mu nejspíš nic neudělaj. Řekla jsme si, že ho nechám ať si to užije. Já musím pro blesk, než mi ho někdo vyfoukne. Mělo to jeden problém. Já fakt neměla sebemenší tušení, kde ho maj schovanej. Jenom jsem doufala, že ne v tý tělocvičně, protože tam se mi fakt nechtělo.

Dřepěla jsem na zahrádce jinýho domu a uvažovala. Kdo asi může vědět, kde ten blesk maj. Nejspíš někdo, kdo to tam zná. Takže buď bohové, nebo Diusovci, nebo někdo kdo tam už něco šolhnul. Bohové by mi to těžko řekli, takže výběr zužuju na polobohy. Jinak řečeno: Thalii, Jasona a Luka. Luki ten blesk sice už jednou šolhnul a už gebul, takže bych si ho prostě mohla zavolat jako ducha a hodit pokec. Bohůmžel. Byl na mě pořád nasranej za to, že jsem Nikovi vykecala, že Kronos bůh úrody a on to vykecal jemu. Měl z toho psychický kolaps. Půjčil svý tělo tak trapnýmu bohovi a ještě kvůli tomu natáh bačkory. Trapas jak prase. A asi nebyl moc nadšený ani z toho, že jsem to vykecala prakticky celýmu táboru polokrevných. Navíc.. kdybych ho oživila, hrozili by takový ty kraviny, jako že se Kronosek vrátí k životu a ovládne svět. Ne, že by mi to vadilo. Jakožto polobohu co ho oživil by mi byl vděčnej a udělal by ze mě spoluvládce.
O tom, ale jindy. Každopádně mi zbývali jenom Jason a Thalka. Thalie by byla jednodušší volba. Je to tak trochu moje "kámoška" (v Jackštině: člověk, který mě v blízké době nechtěl zabít) a neví o tý věci s Hádesovou dohodou s celím světem, takže by mi to možná řekla dobrovolně. Hádesžel, já takhle moc nepřemíšlím. Spíš jsem myslela na to, že když si vyberu Jasona, tak ho budu muset unést a mučit, což mi moc nevadilo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terka-trochu-nenormalni terka-trochu-nenormalni | 1. prosince 2012 v 19:49 | Reagovat

božííííííííííííííííííííí

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 1. prosince 2012 v 19:51 | Reagovat

Bože už piš další,je to dokonalý!!!:DDD zajímalo by mě jestli tam s někým budeš mít románek xD

3 terka-trochu-nenormalni terka-trochu-nenormalni | 1. prosince 2012 v 19:55 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

4 Tia Crystalvoyager Tia Crystalvoyager | Web | 2. prosince 2012 v 11:29 | Reagovat

Já se z toho poseru :D *omlouvá se za sprostá slovíčka* :-D Ale tohle je konec :D apollonovo Maserati spider :D *_* bože, to je tak blbí až je to dokonalý! :D Mohla bys z toho udělat televizní sitcom :D To by bylo zamoc!  A Jack se mi začíná líbit víc a víc :) :D

5 Kuroneko Mistletin von Ookami Kuroneko Mistletin von Ookami | E-mail | Web | 3. prosince 2012 v 16:53 | Reagovat

Další pěkný díl, tohle je jedna s nejvtipnějších povídek, co jsem kdy četla, p.s. na tom dílu game over už dělám

6 Isenstar Isenstar | 4. prosince 2012 v 17:26 | Reagovat

A-a-a-chechechechéééé-ap-apo-ap-jéžišikristehehehé-apollonovo maserati spider?!! To mě dostalo. Odkdy jezděj bohové v Maserati? Můžeš mu to vysvětlit a říct, že jestli už tu káru nepotřebuje, je tu jeden dobrovolník :-D. Hahaha! Muhahahaha! *ďábelský smích*

7 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 4. prosince 2012 v 18:09 | Reagovat

[6]: Tak já se ho zeptám.. ale už ho mám zarezervovaný já, ale pokud by měl nějaký navíc, tak ti dám vědět.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama