Největší loseři antického světa part 01

9. prosince 2012 v 11:25 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
Tak jo.. máme tu první část pokračování na Diuse. To jméno? Jen tak mě to napadlo a vážně jsem to nemohla pojmenovat "Pokračování na Diuse". O čem to bude? To sice zjistíte, ale stejně se mi to chce napsat :D No, tak Jack, dvojčata, Thalie a Percy jedou na svůj trest na "Farmu dvojité G". Bude to celé o tom co se tam bude dít a tak. Je to o vánočních prázdninách, jenom přeskočím jejich dva volné dny (24 a 25 prosince), protože o Vánocích chci napsat samostatný speciál co bych zveřejnila.. nejspí o vánocích, tak doufejte, že nebude konec světa a vy se toho dožijete :D
No.. moc se mi to nelíbý.. nic se tam neděje a tak, ale jsem líná to nějak opravovat, takže.. to přežijte. Jo a toho, že je to zmatenější než obvykle jsem si všimla ._.
Když se řekne "Veřejně prospěšné práce(VPP)", tak první co mě napadne je seriál Misfits. Realita tomu, ale není ani trochu podobná. A nemluvím ani o tom, že ve skutečnosti lidi na VPP nedostávaj super schopnosti, jako spíš o tom, že to prostě vypadá jinak.
Ikdyž já vlastně na VPP nešla. Já šla na "Diovi Prospěšné Práce(DPP)". To není oficiální název. Vymyslel ho Connor.

"Diovi prospěšný práce? Co je to za krávovinu?" zeptala se Thalie otráveně. Normálně je chápavější, ale stejně jako my všichni byla se psychikou v Diový prdeli, protože vánoční prázdniny měla trávit s námi na DPP.
"Co to je? To je naprosto výstižný a geniální název pro to utrpení." bránil své dvojče Travis.
"No.. výstižný je to, ale geniální.. to bych neřekla." vložila jsem se do toho já.
"Proč zase?" zeptal se Connor
"Máte v tom jednu nejasnost. Je to DIUS je DIE!"
"Pěkná krávovina.. tohle jméno skoro nikdo nepoužívá."
"Ale měl by!"
Ta debata tím neskončila a pokračovala asi další půl hodinu. Ostatní to po chvíli přestalo bavit a zůstali jsme jenom Connor a já. Percy odkudsi vytáhnul čtverečkovaný papír a začali hrát piškvorky po třech (blesk vs trojzubec vs křížek). Řekla bych, že je to dětinský, ale stáli jsme tam asi dvě hodiny, takže nuda už žrala mozky.
Kde, že jsme to byli? No.. v hollywoodu. Jo jo, klidně záviďte, ale není to nic moc, když dřepíte na obřích písmech "O" a "L". Nevím co si to Dius vymejšlí, ale proč jsme prostě nemohli čekat někde v KFC-čku. Nejspíš se nám mstí. Asi dva metry od nás byl vchod do podsvětí, takže já jsem to měla blízko, narozdíl od těch ostatních co museli jet autem. Alespoň jedna dobrá věc pro mě.
Vlastně jsem ani nevěděla, proč tam dřepíme. Dius nám nic neřekl, jenom ať přijdeme nebo se stane něco dost nepříjemného. Fakt nevím co může být horší, než to že se do Podsvětí nastěhovala Dementer s extrémní zásobou müsli. Když jsem se na to Diuse zeptala, tak řekl, že je hodně horších věcí. Třeba by mohl stěny podsvětí nabarvit na růžovo a do Styxky nalejt čistou vodu. To by mě zabilo. Netušila jsem, že je Dius tak (promiň tati za to slovo.. já vím, že je to pro tebe urážka, když tě s ním srovnám) ďábelskej. A chtě nechtě mu musím přiznat i určitou dávku intelektu o který jsem netušila že v tom jeho hráškovitém mozečku existuje.

"Hmmm... ví někdo na co čekáme?" zeptala se Thallie asi po pěti minutách ticha. Sama netuším, jak jsme to tak dlouho vydrželi. My, podle mého osobitého názoru, největší otravové a loseři Olympu.
"Netuším.. Zeus přišel, řekl ´Padejte do Hollywoodu´a zmizel." odpovídal Travis otráveně, zatímco se všemožně vrtěl na písmeni "O", aby ho tak děsně neboleli záda.
"Počkat! Počkat!" skočila jsem do toho "On řekl jenom ´Padejte do Hollywoodu´? Neříkal nic o tom nápisu?" Dvojčatům došlo kam tím mířím a vyměnili si vyčítaví pohledy. Jo, já vlastně zapoměla dodat, že Dius přišel na návštěvu jenom za nima. Oni mi jenom zavolali a k tomu dohadování jsem se dostala jenom díky tomu, že jsem nechtěla na DPP a dost jsem si na to stěžovala. Dius k nám přijel na návštěvu, protože ho štvalo, že mu vybíjím kredit svým dvouhodinovím monologem. Hádali jsme se.. já ani nevím jak dlouho. Radši nechtějte vědět, jaký je to hádat se s bohem. Kdybych nebyla tak tvrdohlavá, tak by mě to že se nám trošku hroutí strop podsvětí, vyděsilo natolik, že bych Diuse přestala otravovat. Nakonec to ukončil taťka, kterej přišel z nějakýho svýho rande se smrtelnicí a uviděl tu spoušť. Dost zuřil (ikdyž ne pořád dost, aby mu chytli vlasy), ale nechtěl mi udělat radost tím že by se s Diusem hádal sám nebo ho při nejlepším i zmlátil, takže ho jenom, na jeho poměry, slušně poprosil, aby vysmahnul z podsvětí (vypadalo to asi tak, že otevřel obří díru ve stropě a vykopnul svho mladšího bratříčka ven). Čekala jsem, že mě při nejlepším jenom seřve, ale on si jenom povzdychnul, kouknul na mě pohledem plným opovržení, a odešel s mumláním o tom, že by si měl vzít dovolenou a zajet si do lázní, jinak to psychicky neunese.

"BOHOVÉ!" vybuchla Thalie a seskočila z L-ka. "Takže já si tu ničím pánevní kost, jenom protože tu nějaký dva debilové neuměj uvažovat. Proč to vůbec říkal vám! Já jsem jeho dítě! Dement!" Nad náma se zahřmělo. Thalka asi nedisponuje tou mojí odolností proti božskýmu hněvu. Já jim nadávám tak často, že se s tím hřměním ani neobtěžujou.
"No jo zase.. To jsem ráda, že mě slyšíte. Tak si poslechni i tohle bouřko-táto.." co ječela dál radši zmiňovat nebudu, protože nechci ničit morálku těch co tohle čtou. O některých těch slovech jsem ani nevěděla, že existujou.
"Hmm.. no jo.. tak já jdu čekat do Mc-Donalda." zamumlal Percy, kterému se asi moc nelíbyla představa, že by trčel na kopci s Diusovou dcerou, která právě nadáváním vyvolává hurikán Thalie.
"No jo.. tak počkej na mě.. jdu si koupit tortillu do KFC-čka." zavolala jsem na něj a šla za ním z kopce. Dvojčata se šinuli za námi a špitali spolu jak devítiletý holčicky.
"HEY! Kam jdete! Já nebudu čekat než se naobědváte. Mám skluz, za deset minut mám být v Evropě." kousek od Thalky zaparkovalo červené Maseraty Spider a z něj se na nás usmíval Apolon, blonďatý bůh slunce s postavou a xichtem špičkového modela. Mě bylo podstatě fuk, jak moc sexi byl. O kluky jsem se nikdy nezajímala a on by stejně nebyl můj typ.. nemám ráda sluníčko.
"Co tady děláš?" zeptala se Thalie nepříliš přívětivě. Moc ho nemilovala po tom, co málem umřela v jeho autě (musím podotknout že to byla jen a jen její chyba) a přidala se k Artemidiným lovkiním, které ho ze zásady nesnáší, jelikož má úchilku na balení každé věci co alespoň vzdáleně připomíná holku.
"Přišel jsem tě vyzvednout krásko..." usmál se na ni úsměvem jak z reklami na zubní pastu ".. a taky ty ostatní." Asi jsem zapoměla podotknout, že mě Api jako holku nebere. Je to celkem urážka, ikdyž moc nepracuju na tom, abych ho přiměla změnit názor. Pořád se nedívám do zrcadla víckrát než dvakrát denně (ráno a večer, kdy se učím svůj ďábelský úsměv -ještě pořád ho neumím-, jo a taky se občas češu.. a čistím si zuby, ale to není důkežitý).
"Nazdar Apsilone" usmála jsem se na něj sladce "Už jsi změnil názor a dáš mi svý auto?" zeptala jsem se na rovinu. Já se ho na to ptám pokaždý, když ho potkám. Maseraty Spider (černý) je moje vysněné auto, už od té doby co Nico měl období sbírání kartiček s autama a já ho tam uviděla. Pořád tu kartu nosím v peněžence a ve volným čase jí hipnotizuju, aby Api změnil názor a dal mi to auto (a taky hipnotizuju fotky nepřátel, aby chcípli).
"Pořát ne. Kup si svoje." ušklíbnul se Apolon. Je tak otravně výdržnej "A ikdybych měl náhradní sluneční vůz, tak Percy si o něj řekl první." usmál se sladce. Vrhla jsem na Jacksona zabijácký pohled a ten se na mě usmál jako neviňátko. To mu jde.
"To jo, ale on je kluk a já jsem..ee.. sličná mladá dívka." skusila jsem to a abych tomu dodala váhu, pokusila jsem se koketně pohodit vlasy. Dosáhla jsem akorát toho, že Travis s Connorem dostali záchvat smíchu, Thalka se musela držet, aby se nerozesmála taky, Percy obrátil oči v sloup a Apolon na mě čučel podobným pohledem, jako na mě kouká tatík, když ho ztrapním před nějakým jeho bráchou.
"Ty poslední dvě věci nejspíš budou pravda, ale.. no.. nejseš můj typ baby." obdařil mě Apsilonovsky zářivým úsměvem. No.. aspoň, že neřekl, že jsem ošklivá. To by nepotěšilo ani mě, a to je mi to většinou fuk. Fujtajpsl, asi na mě začínaj doléhat holčičí geny. Jen to ne.. co když začnu mít ráda růžovou, malovat se a zajímat se o opačný pohlavý.. to by mě zničilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 9. prosince 2012 v 19:35 | Reagovat

Bože to je tak nehorázně dokonalý :´DDD Měla by jsi napsat díl kde budeš vypadat tak sexy,že tě budou všichni chtít :DDDD

2 Marillë Marillë | 10. prosince 2012 v 16:13 | Reagovat

Né, Anti, prosím, nech mě žít :-D  :-D  :-D To je skvělí. :-D Zbožňuju to!
"...A taky se občas češu" :-D
Jack je absolutně dokonalá! :D Dobře, v jednom baráku bych s ní (z bezpečnostních důvodů) bydlet nechtěla, ale jinak je boží! :D

3 terka-trochu-nenormalni terka-trochu-nenormalni | 11. prosince 2012 v 19:54 | Reagovat

supeeeeeeeeeeeeeeeer ale apiho nech na pokoji........  doufám že diusek sestřelí travise a connora z oblohy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama