Největší loseři antického světa part 04

19. prosince 2012 v 16:10 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
Tak jo.. máme tu další díl. Tentokrát věnuju Terce. Vážně sorry, že to tu nebylo dřív, ale totálně mě pohltil seriál "Once Upon a Time". Dneska to dokoukám a vrhnu se znovu do psaní. Ikdyž.. nemám moc motivace, když se bojím konce světa, který bude asi za dva dny.
Odklízet hnuj u masožravých koní není zrovna sranda. O tom, jak extrémě nechutný to je nemluvím. Spíš o tom, že vás chtějí sežrat. Kdybych neměla Hádesovskou auru, díky který přede mnou zdrhaj všechny zvířata v blízkém okolí, nejspíš už bych byla v něčím trávicím traktu. Takhle kolem mě jenom kroužili a čekali, kdy mě budou moct sežrat. Po chvíli mě to vážně dopálilo

"Tak jo! Mám vás plný zuby blbý koně! Jestli mě chcete sežrat, tak do toho, ale to číhání mě fakt štve." zakřičela jsem. Sice to zní dost ujetě je jasný, že mi ti koně rozuměli. Když s nima Poseidonovci kecaj, tak asi musej umět lidštinou. Nějak jsem čekala, že je to co jsem řekla odradí. Mělo to přesně opačný efekt. Koně chvíli stáli a koukali po sobě. Pak se po mě nejbližší z nich vrhli a ostatní je následovali. Taktak se mi podařilo uskočit na hromydy slámy. Pořád jsem se propadala, ale pro koně to naštěstí bylo ještě horší. Nebudu vám říkat jak, protože byste mi to nevěřili, ale nějak se mi podařilo vyskákat přez pár balíků slámy až na střechu stájí. Jestli mi nevěříte, zeptejte se očitých svědků(bacha, aby vás nesežrali), ale fakt přísahám při řece Styx, že je to stoprocentní pravda.
Když jsem tam tak seděla a koukala dolů, jak na mě koně naštvaně čučí, jelikož na mě nemohou, říkala jsem si, jak je můj život na hovno. Moje ego se zhroutilo samo do sebe, jako hvězda v posledním stádiu vývoje, a já depresivně čučela po tý nechutně barevný krajině a říkala si dlouhý seznam toho co jsem po*rala a kdo všechno je lepší než já.
Tohle utápění v sebelítosti mi vydrželo asi tak půl hodiny. Pak jsem přešla na jiný přístup. Začala jsem vymýšlet, jak jim dokázat, že loseři jsou tu oni a ne ja. Nejdřív mě napadlo, jestli bych s tím ovládáním světa neměla změnit názor. To jsem hned vzápětí zavrhla. Vládnutí by mě nebavilo. Někoho zabít? Ne to fakt ne. To by se se mnou lidi pak nebavili a nebyla by sranda. To samé se dalo říct o únosu. Pak mi prolítla věc za kterou by mě v klubu "Naše zločinecká budoucnost" (Jo.. fakt jsem v tom klubu. Založil ho někdo od Hermése a je tam celkem dost slabších polobožských záporáků. Jenom zloději a tak) zabili. Napadlo mě, že bych mohla třeba zachránit svět. Nejdřív jsem se za tu myšlenku potrestat střemhlavím skokem mezi hladové koně. Na okraji jsem se, ale zarazila. Nakonec to neznělo tak děsně. Pokud bych zachránila svět, lidi by si mě začali vážit, věřit mi a tak. Pak by bylo mnohem jednoduší udělat nějakou křivárnu (třeba konečně ukrást Diusův klesk, zabít všechny kytky na Dementřiný zahrádce nebo dát Héře do postele Arachninou sbírku pavouků). Mělo to jeden háček. Svět se nehroutí každou chvíli. Na to jsem taky měla odpověď. Chcete ode mě jden fakt dobrej a podtvrzenej typ? Tak, pokud něco vážně chcete, tak jeden druh lidí to pro vás na sto procent získá. Je jedno, jestli je to věc, nebo třeba informace. Chcete vědět, kdo to je (že já se vůbec ptám, stejně bych vám to řekla)? Správná odpověď: Hermésovci.

Možná jste si všimli, nebo možná ne(což by bylo divný, vzhledem k tomu, že o tom pořád melu), jak moc to se mnou jde do háje. Říkala jsem si, že na tom nikdy nebudu tak blbě, abych prosila o pomoc dvojčata.. ale asi jsem byla vážně zoufalá. Počkala jsem, dokud jim Héra nezadala úkoly a nešla kouřit vodní dýmku, nebo co ona dělá ve volném čase.
Pokud jde o ty úkoly, tak všem samozřejmě dala něco mnohem jednoduššího než mě. V případě dvojčat do bylo "hlídání zvířat". To v přeneseném významu znamená, ochomejtat se kolem ohrad a nic nedělat. Héra asi musí být oblíbená bohyně, pokud jí nestojíte v cestě, nenaštvete jí, nejste od Háda nebo Poseidona, nebo... nejste já (což je prakticky součet všech zmíněných faktorů)
"Ahooooooooooj!" přihopkala jsem za nima s úsměvem Afrodity na soutěži Miss Univers (to doslova, ale ne, že bych jí šolhla obličej, ale ona to byla fakt soutěž o Miss vesmíru. Její výhra naštvala tolik UFOnek).
Oba se na mě podívali podezřívavě. Lhala bych, kdybych tvrdila, že mě to překvapilo.
"Co chceš?" vypálil hned Connor
"Proč myslíš, že něco chci?"
"VŽDYCKY něco chceš!"
"Tak to by mě mohlo urazit.."
".. ale neurazilo, protože?"
"Protožeee.. je to prakticky pravda." odpověděla jsem neochotně
"Já to říkal!" zavýskl Connor vítezně
"Říkala jsem PRAKTICKY. Platí to jenom teď.. chodim za váma i z jinejch důvodů." bránila jsem se
"Jmenuj jeden." vložil se do toho Travis. Nějak dostávám pocit, že se hádám víc s jeho bráchou než s ním. Což je divný, protože jsem myslela, že je nerozeznám. Asi jsem se to naučila.
"Jasně! Je jich víc....eee.." usilovně jsem přemýšlela. Tvojčata mezitím posedávali na ohradě a usmívali se, když si mysleli, že na ně nekoukám "Tak třeba..ee.. jednou.. to.. v táboře. Sem přišla na návštěvu."
"Jo." přisvědčil Travis, ale pokračoval "Ale asi o minutu pozdějš ses zeptala, jestli nevíme, kde nejblíž bydlí nějaká silná a tupá nestvůra."
"Jono.. ale stejně sme si skvěle pokecali."
"Ani moc ne."
"Tak jo.. a co třeba.. jak ste měli narozeniny. Sem přišla na oslavu a nic jsem za to nechtěla." hned, jak jsem to řekla, tak se po sobě ti dva ironicky koukli.
"Pch.. a ty si myslíš, že si v domě plným dětí boha zlodějů nikdo nevšimne, že si do kapec cpeš na co přijdeš. Dokonce jsi skusila odnýst i televizi, když se nikdo nedíval."
"Tak to jsem nemohla být já."
"Už jsme ti říkali, že máme doma namontovaný kamery?" ušklíbl se Connor.
"Fakt jo? A jak si teda vzájemně kradete věci?" zeptala jsem se se zájmem.
"Jsme prostě profíci.. už to zvládáme i s nima."
"Tos jí nemusel říkat brácho." obrátil oči v sloup Travis.

"Tak jo. Ráda jsem si pokecala, ale vážně bych se ráda dostala k tomu, o co jsem vás chtěla poprosit." ozvala jsem se po chvíli. Vážně jsem nechtěla potkat Héru, když jsem zrovna nekydala hnůj. Ne že bych se jí bála, ale nějak jsem neměla chuť se s ní dohadovat. To jsem prakticky neměla nikdy. Ona dokáže všechno překroutit ještě líp než já. A to je co říct(Pokud máte nějaké připomínky na účet kámoše ega, tak si je nechte pro sebe. On je na to docela citlivej a navíc by vám to bylo k ničemu. Já se měni neholám. Jsem spokojená sama se sebou, jak jsem.)
Travis s Connorem po sobě chvíli pokukovali, jako by uvažovali jestli se mnou budou strácet svůj čas (To "jako by" je zbytečné. Je jasné, že přesně to dělali).
"Tak fajn.. co teda chceš?" zeptal se po chvíli Travis. Asi se telepaticky dohodla. Já si vždycky myslela, že lidi co jsou z dvojčat ovládaj telepatii.
"No.. tak já bych chtěla zachránit svět."
Dvojčata dostali tak velký záchvat smíchu, že sletěli z plotu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 19. prosince 2012 v 19:01 | Reagovat

Dokonalý,honem další,ten konec mě rozsekal XD

2 Rien Rien | 19. prosince 2012 v 22:14 | Reagovat

Dvojčata dostali tak velký záchvat smíchu, že sletěli z plotu. :-D  :-D  :-D  :-D LOL :-D skělí, rychle další :)

3 terka-trochu-nenormalni terka-trochu-nenormalni | 20. prosince 2012 v 10:48 | Reagovat

božííííííííííí, A héra....... :-D . Doufám že dvojčata s toho plotusletěla k těm krabům,nebo koním :-D  :-D

4 Yasuko-chan Yasuko-chan | Web | 20. prosince 2012 v 16:20 | Reagovat

Ta animačka xDDDDDDDDDDDDDDDDD
to je super povídka:D jen tak dál:D

5 Marillë Marillë | Web | 20. prosince 2012 v 20:43 | Reagovat

Krásný, skvělí! Tak zachránit svět? Ach ta Jack vážně není troškař :-D Doufám ale, že jí dvojčata něco dohoděj, popřípadě, že Jack způsobí nějakou gloální katastrofu a potom všechny zachrání :-D
Za to s tím egem se ti omlouvám. Nevěděla jsem, že strátu ega budeš brát tak tragicky. :-x Já bez něj žiju prakticky celej život a žiju si docela v pohodě :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama