Leden 2013

Povídka pro Dizinku♥♥

29. ledna 2013 v 20:57 | Anti~ |  Jednorázovky (FanFiction)
No.. mám tu dalšěí povídku. Uvažovala jsem, že něco napíšu, ale nevěděla jsem co a Dizinka mi na skypu napsala, ať teda napíšu o ní (jako její RPC postavě). Sem si řekla proč ne, a napsala. Dizinka byla celkem náročná a donutila mě napsat to jako romantiku.. a taky tam musel bejt sex. To fakt není moje praktika a nikdy jsem o tom psát neskoušela, takže to dopadlo děsně. Ale.. prej to bylo dobrý (což podle mě ani náhodou), tak sem si řekla, co ztratím, když to dám na blog. Možná akorát svojí sebeúctu a dobrý jméno.Tak.. třeba si to někdo přečte (a nezabíjejte mě jo? jsem ještě mladá a ambiciozní).
Jo a je to fanfiction na anime Naruto.

"Pomatuješ si ještě, jak jsem říkala, že s tím nesouhlasím?" zeptala jsem se a obrátila jsem k němu pohled.
"Jo, proč?" odpovídal Daichi otázku, otázkou. Byl to takový jeho zvyk, a mě tím lezl neskutečně na nervy.
"Kdy přesně jsi došel k závěru, že na to co říkám kašleš?" řekla jsem, teď už docela nevrle. Chvíli mlčel, buď protože kolem nás prošli dva ninjové a on se tvářil, jako naprosto nevinný obyvatel města, což mu moc nevyšlo. Nevinní obyčejní obyvatelé totiž nevipadají jako psychopatští zabijáčtí ninjové. A to nebylo jenom přirovnání, to byla pravda.

Největší loseři antického světa part 05

24. ledna 2013 v 20:02 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
Ano ano.. je to tu. Konečně. Nějak jsem se k tomu nedostala a můza je v kómatu, takže jsem si jednu musela pronajmnut a ta nebyla nic moc, což dost vypovídá o kvalitě týhle epizody.
K vašemu štěstí, začínám zýskávat.. vyrovnanost, v mém souboji s "závyslostí-na-seriálech". Chcete osvědčenej tip? Musíte na to pomalu, jako při odvykání od drog. Dobře.. to je špatnej pojem. Mám lepší.. koukejte na seriály co vás tak neberou a ono to postupně přejde. Ty seriály na který koukám jsou sice super, ale čas od času myslím i na něco jinýho. Jinak řečeno, ve škole většinu času nemylsím na to, jak to bude pokračovat. Tohle se mi dělo u dokonalýho podrazu a secret circle (a mnoho seriálů před nima), ale u mích seriálů součastnosti "Suits/Kravaťáci" (ty sem dokoukala) a "White Collar/Ve službách FBI" (který spracovávám), je to trochu jiný. Jsou skvělí, ale zvládám myslet i na jiný věci :D
No.. snad si to někdo přečtete :D
"Okey okey! Jsem v klidu. Tak už mě mlátit nemusíš!" vykřiknul najednou Travis. Moc jsem se mu nedivila. Poté, co se rozesmáli a tím znesvětili te hezkej moment, kdy jsem řekla, že chci udělat dobrej skutek, jsem dostala totální mozkový kolaps. Jinak řečeno jsem se na ně vrhla a profackovala je. To je sice děsně holčičí, ale pořád lepší než můj první nápad, dvojitá vražda.

"Im home, motherf*ucker!"

19. ledna 2013 v 13:55 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
"Im home, motherf*ucker!" řekne moje závislost na seriálech a rozesměje se Hádovím nevinným hihňáním, což je u kohokoli jiného superďábeským smíchem ve stylu Jokera z Batmana.
"Neee.." zaječím jsem histericky a pak potichoučku dodám "Nesnáším tě, krávo."
"Taky tě miluju. Na co se kouknem teď?"
"Na nic.. vyděla jsem kvůli tobě dva seriály za tebou. To ti nestačí?"
"Ne! Co si dáme? Podfukáře? Frindge? Nebo znova Dokonalej podraz?"
"To na DP přede mnou nevyslovuj." fňukám.
"A co takhleee.... Secret Circle?"
"Nesnáším tě! Nesnáším tě! Nesnáším tě! Nesnáším tě! Nesnáším tě! Nesnáším těěě.."
"Jenom říkám pravdu, musíš si zlepšit psychiku ne? Já vážně nehodlám bydlet v mozku někoho, kdo pořád fňuká nad tím, jak super byla Fordova čtyrka a jak by chtěl vydět, jak někdo nadává bloncce.."
".. nebo jak Áda padouší.." uvědomím si, že na ní navazuju "Drž hubu! A jestli se ti můj mozek nelíbý, tak zmizni a uvolni místo Můze."
"Ouu.. tys to neslyšela? Chudáček Můza zakopla o postavičku Dark Vadera z limitované edice a spadla ze schodů. Bohužel.. zlomila si páteř.. Musela jsem jí pohřbít chudinku."
"Jo.. to ti určitě vadilo."zamumlám ironicky.
"Tak co to bude? Co takhle animovanej seriál Star Wars? Zrovna bych chtěla vydět Vaderův xichtík."

It Ends Tonight

12. ledna 2013 v 16:28 | Anti~ |  Songfiction
Tak.. říkala jsem, že přednastavím jenom tu jednu povídku, ale nějak jsem se do toho dostala a mám tu další. Moje druhé songfiction. To první bylo celkedm v pohodě a tohle je podle mě osobně mnohem horší. Nějak mě to baví psát no.
Je to podle další mé milované písně "It Ends Tonight" od All-American Rejects. Narozdíl od spousty písní, které mě po milionu zkouknutí začnou štvát, tak tuhle miluju už asi rok a nějak nehodlá přejít.
No.. budu ráda, když si to přečtete.

Sen (Moje první povídka vůbec)

8. ledna 2013 v 15:13 | Anti~ |  Jednorázovky (Originální)
Tak jo.. uvažovala jsem co sem dát, když tu nebudu. Na noťasu těch povídek moc nemám, protože většinou píšu spíš do pokračujících povídek než do jednorázovek. Tahle povídka je přímo historická, je to pravděpodobně moje úplně první povídka. Ty povídky o dvou až třech větách pojednávající o ferdovi mravenci a krtečkovi, co jsem psala v době, kdy jsem se naučila psát (takže asi v 5-6) nepočítám :D Je v ní hodně ujetostí, ale celkově jsem jí nechala skoro beze změny. Tak se mi prosím nesmějte ._. Sice si myslím, že na to, že to je z března roku 2010, tak je to celkem dobrý xD
Nejdřív jsem sem chtěla dát nějakou písničku, ale nemohla jsem se k tomu odhodlat.. žádná písnička si nezaslouží být znesvěcena tím, že bych jí k tomuhle přirovnala. Teda jo.. pár jich tu je.. Takata, Gangam Style, Baby, a pár dalších, ale žádná se k tomu nehodí.Tak jsem místo toho za dvě minuty spatlala obrázek.
Stane se vám někdy, že se vám zdá stále to samé, stále stejná noční můra? Mně se to stal, přišlo mi že mi sen dává nějaké poselství, ale já nevěděla jaké. Asi si říkáte že jsem na ten sen musela být zvyklá, že mně v něm nic nepřekvapí. Mýlíte se, na ty hrůzy se nedá zvyknout. Jako by měl mozek a každou noc mě vystrašil jiným způsobem. Usínala jsem se strachem a budila jsem se celá zpocená. Ale více než samotného snu jsem se bála toho co by mohl znamenat.

Výkec, bez intelektního jména, o všem (Vánoce, Silvestr, důležitá upozornění)

3. ledna 2013 v 17:51 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*pravda, pravda*

Tak jo! Nejdřív ty upozornění, aby línější z vás nemuseli číst celý článek! Takže.. v Sobotu 5.1. odjíždím na lyžák se školou. Vrátit bych se měla 13.1, v Neděli, ikdyž ozvu se spíš v pondělí. Ikdyž.. s návratem moc nepočítejte.. pravděpodobně se zblíázním a uteču zemřít do lesů. Upřímě nenávidím sníh, lyžování a kolektivní aktivity, z čehož vycházý, že lyžák je noční můra. Svojí třídu celkem beru, všechny předchozí byli horší, ale i tak, nepřežiju to. A pokud jo, tak to bude taková rána na psychiku, že budu ještě týden vysedávat u počítače, cpát se čajovejma sůšenkama (a tim čajem) a jenom čumět na seriály. To sice dělám i teď, ale malé procento svého času věnuju i jinejm věcem.
Možná něco přednastavím, ale každopádně do tý neděle s dalším Diusem, nebo nějakou aktuální povídkou nepočítejte. Možná sem hodím jednu svojí starou jednorázovku.. přesněji řečeno, je to moje úplně první povídka. Jako co za něco stojí.. moje první byli v době, kdy jsem se učila psát. Povídky o ferdovi mravenci a krtečkovi :D Nekecám.. mám jich celkem dost.
Tak a další bod programu. Vánoce :D Byli fakt dobrý.. pořádně štědrý. Nechce se mi vypisovat co jsem dostala, ale..ee.. mp4, wi-fi, kancelářský potřeby, zubní kartáček atd. Jenomže asi třetina věcí pro mě byla pro celou rodinu. Tak jako.. kancelářskýá potřeby, kartáček, fleška a wi-fi. To použije každej a v případě flešky, každej jenom ne já. Jinak to bylo super... přežrala jsem se bramborovím salátem a přibrala tři kila. I já, který je vzhled celkem u prdele z toho mám výčitky. Asi budu držet dietu.. a za to, že na to vůbec myslím mě bolí u srdce. Asi se ze mě stává normální osoba ženského pohlaví.. jen to ne!! mě baví být exot!! Ikdyž mí rodiče s tím vůbec nesouhlasej.. pořád mě nutěj, abych se zapojovala a hledala si kámoše. Nic pro mě.. kdyby to bylo na mě, tak se oblíknu, jako totální exot a hezky si někde v koutku čtu. Ten kdo vymyslel školu, to nemohl mít v hlavě v pohodě. Nikdo inteligentní by nenutil lidi, aby se ostatním vznucovali a povinně se zapojovali do kolektivu. Prakticky, když se ve škole s nikým nebavíte, tak se vaše šance na přežití snižují na minimum. Kdo vám bude dávat úkoly na opsání a říkat vám o testech. Nikdo, proto rychle umřete. Právě škola spůsobuje většinu sebevražd teenangerů. Asi o tom někdy napíšu článek. Tenhle můj monolog o mém milém vztahu k vzdělávacím institucím a kolektivům je snad dostatečný vysvětlení, proč tak děsně nechci na lyžák.
Tak a teď ten Silvestr, dopadlo to dobře.. celkem. Upřímě se na tenhle rok celkem těším. Ikdyž můj jediný důvod je, že má to krásný číslo 2013 :DD Miluju 13-ku! Mám svou osobní pověrčivost, a to tu, že je to šťastný číslo. Děsně často se mi stalo, že jsem skončila v pokoji s číslem 13, nikdy se nestalo nic špatnýho. Moje datum narození je v součtu 13 a hodně jiný věci :D
No.. to nebyla na moc dlouho. Abych se trochu nadšeně rozepsala (ikdyž se budu krotit, aby to bylo krátký), tak vám řeknu o seriálu co na něj čučím. Pozdravte Dokonalej Podraz. Narozdíl od většiny seriálů co jsem na ně v poslední době koukala to není vykopávka o který nikdo neví, že existuje. Jelikož z COOLu se stala celkem populární stanice, kterou má skoro každý, tak by snad někdo mohl vědět, že to tam dávali/dávají. Sama nevím, kdy. Občas jsem to vyděla a dost jsem to žrala, ikdyž se mi podařilo vydět jednu epizoru asi třikrát, a to jsem na to nekoukala až tak často, protože jsem neměla čas. No, teď jsem se k tomu vrátila a koukám na to na dokonale užitečné stránce jménem sledujuseriály.cz. Konečně nějaká stránka co funguje a není tam megavideo, ani nefunkční epizody, snad jí brzo nezruší. No, koukala jsem tam na čtvrtou sérii glee a když jsem s tím skončila, tak jsem si řekla, že když mám čas, tak kouknu na ještě něco. Asi jsem to něměla dělat, jinak bych teď psala knížku/povídku, místo čumění na Leverage (anglický název DP). Když ono je to tak návikový a úžasný TT_TT!! Já sem děsnej napínák, takže dřepím, čekám co se stane, oni to zase zvoraj.. a na koncoi to vyjde tak, že to všechno udělali schválně, nebo, že maj jiný řešení :DD Sice už to začíná mít mohraný scénáře, občas, ale já to i tak miluju. Dokonce se mi ještě nepovedlo najít si postavu na nenávidění :D Ze začátku mi byla nesimpatická Sophie, ale nějak jsem si na ní zvykla. Tak.. tohle je znak úžasnýho seriálu, ANTI nemá postavu na nenávidění :DDD To je snad poprví!! Dokonce ani Starling mě neštve, a to je to prakticky hlavní padouch. Jenom ti epizodní mě štvou, ale to je záměr, takže by bylo spíš divný, kdyby neštvali :DD A pak, že to skrátím ._. Radši to ukončuju! Pokud jste to dočetli, tka vás miluju :DD