Největší loseři antického světa part 05

24. ledna 2013 v 20:02 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
Ano ano.. je to tu. Konečně. Nějak jsem se k tomu nedostala a můza je v kómatu, takže jsem si jednu musela pronajmnut a ta nebyla nic moc, což dost vypovídá o kvalitě týhle epizody.
K vašemu štěstí, začínám zýskávat.. vyrovnanost, v mém souboji s "závyslostí-na-seriálech". Chcete osvědčenej tip? Musíte na to pomalu, jako při odvykání od drog. Dobře.. to je špatnej pojem. Mám lepší.. koukejte na seriály co vás tak neberou a ono to postupně přejde. Ty seriály na který koukám jsou sice super, ale čas od času myslím i na něco jinýho. Jinak řečeno, ve škole většinu času nemylsím na to, jak to bude pokračovat. Tohle se mi dělo u dokonalýho podrazu a secret circle (a mnoho seriálů před nima), ale u mích seriálů součastnosti "Suits/Kravaťáci" (ty sem dokoukala) a "White Collar/Ve službách FBI" (který spracovávám), je to trochu jiný. Jsou skvělí, ale zvládám myslet i na jiný věci :D
No.. snad si to někdo přečtete :D
"Okey okey! Jsem v klidu. Tak už mě mlátit nemusíš!" vykřiknul najednou Travis. Moc jsem se mu nedivila. Poté, co se rozesmáli a tím znesvětili te hezkej moment, kdy jsem řekla, že chci udělat dobrej skutek, jsem dostala totální mozkový kolaps. Jinak řečeno jsem se na ně vrhla a profackovala je. To je sice děsně holčičí, ale pořád lepší než můj první nápad, dvojitá vražda.

"Fajn!" vydechla jsem a zasunula si rozcuchané vlasy za uši. "Pochopili jste co chci?"
"Eee.. dělat si z nás prču?" zeptal se Travis, kterému se podařilo zase vyšplhat na plot. Sladce jsem se na něj usmála a tentokrát ho nakopla. Spadnul přímo na Connora, který do té doby neprokazoval žádné známky života.
"Aaagh.. zlomils mi žebro.." zasténal Connor. Travis se vyškrábal na nohy a pomohl i bratrovi. Connor si prohmatal hrudník.
"No tak dobrý.. je jen naštípnutý." vydechl. Sice ničeho nelituju, ale asi jsem to s tím mlácením přehnala.
"Ne! Nepřišla jsem si z vás dělat srandu. Potřebuju od vás vědět, jestli se někde okolo neblíží konec světa, abych ho mohla zachránit." řekla jsem vážně. Dvojčata se ušklíbli, což vypadalo s tím, jak pomlácení byli, dost děsivě.
"Tys to myslela vážně?" zeptal se Travis
"Jasně!"
"Tak co to má za postraní záměr?"
"To vám neřeknu."
"Hele.. nepopíráš to."
"Ale stejně neodpovím."
"Že mě to nepřekvapuje."
Musím podotknout, že jsem myslela, že supermluva je schopnost, kterou disponuju jenom já a moje milovaná polobožská nejlepší kámoška. A ne nemluvím tu o tý trapný schopnosti Afroditek(krasomluvu) , kterou jim proti sví vůli trošku závidím, jelikož se s ní daj ovládat lidi. Je to naše osobní superschopnost, ikdyž přiznávám, že to není zas nic moc. Ta super část spočíá v tom, že člověk tímhle oplívající okáže říct asi tak sto slov za sekundu (přeháním.. ale fakt jen malinko).
A jak jsem říkala, tak jsem zjistila, že ona osoba s jménem na T. ovládá trochu slabší úroveň.. hajzl jeden. Hádali jsme se asi tak dvě sekundy, když mě do obličeje zasáhla bota.
"Connore, co si myslíš, že děláš?? Mám ti zlomit další žebro?!" obrátila jsem se na něj s nejlepším psycho-facem co jsem uměla. Upřímě jsem trošku (a když říkám trochu, tak tím myslím děsně hodně) doufala, že řekne něco netaktního, a já mu budu to žebro moct zlomit.
"Štěkáte na sebe tak rychle, až mě z toho bolí hlava jasný. Nemůžete si to říct normálně?" Okey. To se dalo brát jako netaktní poznámka. Fakt dobré odůvodnění, proč někomu zlámat kosti. Ale na poslední chvíli jsem se zarazila. Já jsem spíš ten typ člověka co si svojí pověst padoucha buduje díky těm intelektnějším křivárnám. Kdybych se k mlácení uchylovala moc často, tak bych si mohla zničit svojí těžce budovanou reputaci. A reputace je jedna z mála věcí, který mám dost vyvinutý. Zhluboka jsem se nadechla a co nejklidněji jsem spustila.
"Tak hele.. nejsem moc nadšená, že potřebuju pomoct od VÁS, ale nikdo jinej tu není, takže jelikož to všichni chceme co nejdřív ukončit, tak bych byla vděčná, kdyby sme se přestali hádat a rychle se pustili do toho zachraňování světa."
"A co z toho budem mít my?" zeptali se ti dva stejnomozci skoro ve shodný milisekundě.
"Eee... podíl na slávě?"
"Na to ti kašlu." řekl Connor jízlově
"Tak co chcete?"
"Co třeba.. hodně velký dluh u tebe?" navrhl Travis a Connor jenom přikývl. Vůbec se mi to nelíbylo, protože jsem věděla, co to znamená. Jednou si budou moct říct co chtěj a já to budu muset udělat. Ale to mi v tý chvíli bylo celkem u pozadí, takže jsem to jenom přijala.
"Eee.. tak jo." pípla jsem neochotně. Dvojčata se ukřenili tím ďábelský úsměvem, který neumím a proto jim ho tak závidím. "A.. jak mi pomůžete?" zeptala jsem se co nejmileji
"Achh.. já miluju tu tvojí technickou demenci."podotkl Connor, zatíco vytasil I-phone a něco tam ťukal "Si nikdy neslišela o internetu, vyhledávání a sociálních sítích?"
Zauvažovala jsem. Já na techniku nikdy nebyla. Asi jsem se už zmiňovala, že technologie není zrovna můj obor. A radši to moc neskoumám, co když táta umí číst myšlenky? Došla jsem totiž k názoru, že když já likviduju technologii, co by dokázal můj tatík. Ten by pravděpodobně zapnul počítač a tím shodil internetovou síť na celém světě.. a to je ta lepší možnost.
Ale i přez to všechno.. já vážně vím co jsou to sociální sítě. Ikdyž.. není to tím, že bych je aktivně využívala. Spíš za to poděkujte filmu "Social Network". Kdybych neměla takovej strach, tak bych asi skusila najít ten "the Facebook", abych věděla, kam to až Mark Zuckerberg dotáhl.
"Slyšela.. tak nějak." odpověděla jsem, i přesto, že Connor asi odpověď nečekal.
"Hmm.. tady to je.." broukal si pro sebe, a ukázal Travisovi to na co na mobilu koukal.
"Joo.. to vypadá slušně.." odvětil Travis.
"O co jde?" zeptala jsem se nedočkavě.
"No.. nějakej ´NEZNICITLENYSUPERPADOUCH666´ na svým profilu na myspace píše, že chce dneska večer zničit svět." odpověděl mi Travis a otočil na mě mobil. Musím podotknout, že Connor vypadal, že by si nejradši vzal svůj mobilek a utekl. Asi se fakt bál, že ho zničím jenom tím, že se ho dotknu.
"Dnes jsem si řekl, že kašlu na všechny ty bohy a jiný debily. Rozhodl jsem se, že zničím svět. Další informace upřesním těm, kteří by se chtěli přidat :) Do komentářů napište odpověď na otázku, pokud bude správná, pošlu vám soubor s informacema :*
Otázka: Který děsně cool záporák nosí masku a černou barvu???" přečetla jsem. Teda.. ten chlap se mi.. nelíbyl. Tomu říká pořádná otázka? Tu by uhodlo každý pětiletý děcko. Dvojčata samozřejmě zase snížili moje mínění o nich.
"Hmm.. to je ten.. padouch.." mumlal Travis
"tennn..ee.. dědek z fantastický čtyrky.. Jak se jenom menoval?" pokračoval Connor.
"Nebo.. ten divnej.. s kordem..ee.."
"ZORO!!"
"Je to on, že jo?" dokončil jejich dvojčecí samomluvu Travis. Sakra.. jestli si tihle dva neuměj číst myšlenky, tak já jsem si v dětství hrála s bárbínkama(trhání hlaviček, používání jich jako baseballový míčky nebo skoušení, jak dlouho bude trvat, než je Styxka rozmočí, se jako hraní nepočítá).
"Tak zaprvý.. Zoro není záporák." začala jsem. Jeden z nich přikývnul a druhý špitnul něco jako "no to je fakt.", nějak jsem nepoznala, kterej je kterej.
"Potom.. doktor Doom, což je ten váš ´Dědek z Fantastický Čtyřky´ není ani trochu cool." další přikývnutí.
"Děláte si srandu, že jo? Fakt nevíte, kdo to je?" Žádná odpověď. "To si říkáte záporáci, debilové?"
"No.. mi technicky za to padouši nejsme.." odpovídal mi Travis tiše, ale tvářila jsem se, že jsem ho neslyšela.
"Fakt? Nic?" Jak jsem řekla..nic. "DARK VADER!!" Skoro jsem zakřičela. Nevypadali moc zničeně. Já bych byla, na jejich místě. Právě znesvětili mího oblíbenýho sci-fi záporáka.
"Tak jo Einsteinko.. tak mu napíšem odpověď." řekl Connor po chvíli ticha, jako by se nic nestalo. Začínám pochybovat, jestli jsem radši neměla třeba.. skusit zničit svět a napravit to sama. I to by udělalo menší škody na mí psychice a okolním světě, než si začínat s těma dvěma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 25. ledna 2013 v 15:34 | Reagovat

om hned napiš další,Bože já ty kluky oba miluju,musíš udělat aby s jedním(nebo s oběma) měla nějaký románek,pro mě >:DDDD

2 Tereza Tereza | 25. ledna 2013 v 22:31 | Reagovat

super..... napiš další díl.. a chudák dardy.. on ho spletl se zorem?????? to jsou teda vzdělanci, co se filmů týče :-D  :-D jnak jako vždycky se válim pod stolem smíchy :-P

3 Lairai Lairai | E-mail | Web | 28. ledna 2013 v 20:50 | Reagovat

Makej s dalším dílem *-* sice jsem předchozí kapitoly nečetla ale tohle je skvělý *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama