Únor 2013

Zachraňte vojína Jacksona part 1

27. února 2013 v 12:47 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Tak jo! Po sto letech jsem zpět. Dizinka mě asi uškrtí a pak probodne (po vzoru vypatlanýho starýho hororu Halloween), že mi to tak trvalo. Nebudu lhát jo. Nechtělo se mi do toho. Sice jsem dokoukala seriály, ale místo toho jsem začala koukat na filmy s Sethem Greenem (jen tak vedle.. boží herec O.O A body navíc za to, že píše scénář pro Robot Chicken a je to geek xDD). Ale už jsem vyděla všechny, některý i víckrát, takže mám znuděné období, kdy píšu. Jsem na horách, s omezeným přístupem na net a nudnejma knížkama, takže mi skoro nic jinýho nezbejvá. Body pro vás. Ale zase do pátku nebudu an chatu, protože na internetu smím být jen v případě nouze (zveřejňován povídky jako případ nouze počítám), takže na chatu nebudu. Sorry .__.
Užijte si tohle čím dál blbější třetí pokračování na Diuse :D
V životě jsem se o únos pokusila.. dvakrát. A to mám ještě odvahu počítat to fiasko s Jasonem, kde mě obelhal BLONĎÁK a já skončila s Diusovou obří hnátou pod krkem.
Můj první pokus proběhl, když mi bylo šest let, v první třídě, unesla jsem kočku naší učitelky. Poslala jsem jí anonymní dopis, aby odložila písemku, jinak bude kočka trpět. Do tý doby to šlo dobře. Jenomže to bylo před tím než vyděla vysoké množství kriminálek, takže jsem neměla sebemenší tušení, že lidi se daj idenfitikovat podle písma. Když se nad tím zamyslím, mohlo mi to dojít. Obzvlášť, když ta učitelka jejíž kočku jsem unesla byla ta táž učitelka, která mě učila psát. Není se tudíž co divit, že to moc dobře nedopadlo. Xicht jsem měla od tý kočky dokonale podrápanej (zvířata mě moc nemusej, to má asi taky co dělat s genama), učitelka zavolala mamce, jestli jsem si domů nepřinesla ňákýho novýho mazlíčka(přinesla), moje milovaná maminka jí samozřejmě řekla pravdu. Samotnou mě udivuje, že mě nevykopli. To udělali až o rok pozdějš.

Největší loseři antického světa part 07 (FIN)

15. února 2013 v 19:50 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
Tak je to tu. Poslední díl Loserů. SMŮLA! Bude další série ._. Fakt jsem chtěla skončit, vážně. Docela sem se těšila, že si odpočinu. Tak nic, Jack je hazl (ikdyž jí mám ráda), takže místo toho, aby sví problémy řešila jednoduše, tak to udělá tak, že si udělá problémy další. Přesněji řečeno problémy na 3-5 dalších dílů. Mohla jsem to dát do Loserů, ale radši z toho udělám další (a doufám poslední) sérii. Hlavně to tak je kvůli tomu, že jsem vymyslela jméno co se mi děsně libý. Máte ho na konci, až za povídkou, aby vám nevikecalo průběh dílu :D
Než začnu, tak chci poděkovat Dizince. Zlato, jsi úžasná. Děsně díky za TOHLE. Nezasloužím si to. Takže, tahle část je věnovaná tobě, a asi i ty po ní, prože to čteš ze všech nejvíc a zasloužíš si to :D
(PS: bylo dohlasováno a jako název celého tohohle čehosi bylo zvoleno "Zápisky Jack Grayové")
Před tím než začnu musím podotknout, že jsem to očekávala. Když člověk dělá dobrý skutky nikdy se mu to nevyplatí. Mám to podtvrzený. Ne, že bych klaďárny dělala nějak často, ale vždycky když na to dojde, tak to skončí hodně blbě. Například, kdybych se na to vykašlala, vyčistila stáj těm masožravejm koním a pak třeba něco provedla Héře, čistě jen pro lepší pocit, nemusela jsem skončit přivázaná k židli v jedné místnosti se svým třetím největším nepřítelem.

Největší loseři antického světa part 06

13. února 2013 v 19:43 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
A je to tu! Po bezmála miliardě let se vrací Dius. Tenhle díl je supernudej. Jsem v nudný části, dál jsem to nějak nedomislel, tkaže další díl bude asi kravina první třídy. Ale co, o tom Dius je, ne?
Bez dalších keců, prostě čtěte ._.
Pomatujete, jak jsem říkala, že dvojčata jsou vlastně klonovaná debilita, jeden blbější než druhej? (Ne? Tak to sem to asi říkala někde jinde.) Tak jim musím něco, proti své vůli, říct na obhajobu. V kradení nejsou až tak blbý. Ikdyž to bude asi mít co dělat s krví, genama a dědičností. Každopádně, mě kradení až tak nejde. Jednou jsem se koukla na jeden film kde byli zloději a na chvíli jsem měla jasno o své budoucnosti. Myslím, že to byli Dannyho Parťáci, ale v tý době mi bylo asi šest nebo sedm, takže to nemůžu posoudit. To kradení mě děsně chytlo, tak jsem si několik dalších měsíců skoušela kapsaření. Řekla bych, že mi to moc nešlo, ale to bych si nadržovala. Nakonec máma ty moje neustálý průsery nevydržela, takže mě skoro na rok poslala k taťkovi do podsvětí. Já s tím problém neměla. Nemusela sem chodit do školy, takže sem byla celkem spokojená, jenom s tím kradením to šlo do háje. Kostěný stráže zrovna moc nemilujou prcky, kteří jim kradou žebra, obratle a jiný důležitý části těla.

Moje plány, aneb výkec co dává smysl (já vím, že se tomu těžko věří)~

7. února 2013 v 20:16 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*Matt Di Angelo (Ano, toho zajímavýho jména sem si vědomá) alias Sean Kennedy alias osoba,
díky který nejsem naštvaná, že moje dříve best postava už v Podfukářích není*
Napřed oznamuju, že na víkend jedu pryč, jen tak pro informaci. Dále byste měli vědět, že tenhle týden budem mít jarní prázdniny, což pro vás moji milý znamená, že se přestanu flákat a začnu makat. Ještě víc upřesňuju, začnu povídkovat. Ikdyž já toho na prázdniny plánuju hodně, třeba že si konečně dopíšu poznámky do sešitů. Velice nereálné :))

Tak k tématu. Rozhodla sem se, že vám podám svůj převelice dlouhý seznam povídek co chystám(nebo ke kterým se chystám vrátit). A je toho docela dost. Původně sem chtěla napsat moje plány celkově, ale to by nikdo nepřečet, takže jsem se zaměřila jen na své psaní. Kdybyste byli tak hodní a, pokud to přečtete, napsali, co z toho zní nejlíp, tak bych byla taky docela dost vděčná :D

  1. Tak první, chtěla bych dopsat Největší Losery Antického Světa (Diuse). Ne, že bych to neměla ráda, ale jak tam budou moc velký mezery, tak to nikoho nebude bavit, ani mě. Navíc bych ráda něco dokončila. To se mi totiž nikdy nedaří.
  2. Ráda bych se vrátila k The Last Demigod, podle mího osobního názoru to je jedna z nejlepších věcí co jsem napsala a fakt ráda bych to tak nějak dokončila. Pokud se k tomu nevrátík v nejbližší době, tak si buďte jistí, že až v Březnu vyjde další díl Bohů Olympu (Percyho), budu psát jak šílená. Nový Percánci mě pořádně motivujou.
  3. Až tyhle dvě věci udělám, tak mám v plánu udělat pár změn v Imperialis a znovu to skusit zveřejnit. Ale jelikož mi tyhle dvě věci potrvaj hodně dlouho, tak tohle spíš nehrozý.

Tak.. to by byli věci co už tu mám. Samozřejmě všechno co jsem napsala a napíšu se vylučuje, pokud mě zase poblázní nějakej seriál. Ale slavnostně přísahám, že se budu držet a vzdorovat... hned jak dokoukám Podfukáře!
Tak a teď věci co plánuju, že napíšu, aneb co mi leží v mozku:
  1. Nějakou veleintelektuální povídku bez pravopisnejch chyb, se kterou bych se skusila přihlásit do Literárního klubu. Moc velkou představu o tom nemám.
  2. Jednu hroznou kravinu, kterou mám dokonale nalajnovanou v hlavě.. buďte rádi, že neumíte číst myšlenky, protože mě se v hlavě míhaj hrozný pitominy (jen tak out of way, myslím, že hodně spisovatelů a filmařů to umí, protože dost často vydím nebo čtu svý nápady). Tohohle mám v kebuli aspoň na dvacet kapitol. A že neuhodnete od kterýho seriálu to mám? Ano, asi uhodly. Byl to Dokonalej Podraz. Je to děsnej kopírák, ale na svou obhajobu musím podotknout, že filmů a seriálů o podvodníkách a zlodějích je hodně. Dokonalej podraz, Dannyho Parťáci, Podfukáři, Mistrovský Plán, Bomba kšeft, a je toho víc. Každopádně, to moc neplánuju vydat, spíš to píšu, aby mi to zmizelo z hlavy. Zatím mám prolog a začátek první kapitoli. Ale asi je smažu a napíšu znova.
  3. Songfiction na pár písní: "I Knew, You Were Trouble" od Taylor Swift, "Possibility" od Tiffany Alvord, možná i "Battlefield" od Jordin Sparks a "Hit The Lights" od Seleny Gomez :)
  4. Povídku, komedii, ve stylu Diuse, ale originální. Skoušela sem to napsat, ale nějak mi to nejde. Většinou mě něco napadná, ale komedie mi jdou asi jen u FanFiction.
  5. A v podslední řadě je tu můj nejžhavější adept na knihu. Nápadů mám hodně, ale tohle je nejmenší kravina. Myslím na to už asi rok, ale začátky mi nikdy nešli. Ani nevím, proč vám to říkám :D Stejně neplánuju, že bych to dala na blog :D

Vysvydčení a jiná neštěstí..

2. února 2013 v 14:06 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*I love Math :D-- toto není ironie*
Nazdar moji milí trpaslíci. Asi bych měla začít tím nadpisem. Tak vysvědčení.. no hádejte, sem na gymplu na na učení celkem s*ru, takže je logický, že to nebude zrovna Einteinoský výkon. Mám.. myslím, že osm trojek a pak asi dvy dvojky a.. jednu jedničku co se počítá (jako že není z tělocviku). Na svou obhajobu musím podotknout, že jsem byla dost dlouho nemocná a nikdo mi nebyl ochotnej napsat, co budem dělat, až se vrátím. Kdybych tam byla, tak bych měla ty známky lepší. Aspoň z čéjiny a matiky.
Školička mě tak trochu zabíjí. Asi jsem si u učitelů udělala nějakej blbej začáteční první dojem, protože mě zrovna moc nežerou. Ne, že by mě nesnášeli, to dělá jenom jedna učitelka. Spíš mě ignorujou. To dělali vždycky, ale teď jsem celkem uražená, protože nikdy neuznaj, že jsem něco zmákla dobře. Tak já nevím.. třeba něco extra rychle vypočítala, nebo tak. Vážně bych už měla napsat nějakou knížku. Vážně mi dost leze na nervy, že jsem nedoceňovaný idiot. Vím, že to zní dost nafoukaně, ale já sem ten typ člověka, co si potřebuje dokazovat, že za něco stojí, protože jinak se propane do ještě větší deprese než se ho drží celí jeho krásně nechutný život. Jsem depresivní pesimistka s vílevy nálad, takže prakticky nemine den, kdy bych v depce nebyla, takže by se mi trocha toho sebevědomí celkem hodila. K tomu co máme načmáráno nad animací: I lova Math, but i hate school! Ten kdo vymyslel školu to nemohl mít v hlavě v pořádku. Prakticky je škola něco jako experiment. Pořádně šílenej experiment. Tak jako, když nacpete do jedný místnosti vysoké množství teenangerů v nejtěším období jejich života, pubetě, tak z toho nic pěknýho vzejít nemůže. Pokud se tam vykytne nějakej antikoelktivní depresivní pesimista, tak je vysoká šance, že to nepřežije. Díky škole a věcem s ní spojenej vzniklo nejvíc sebevražd. Neříkám, že spáchám sebevraždu, na to jsem až moc ambiciózní, ale čistě jen objektivně.

No.. co dál. Něco otimističtejšího.Tak.. dlouho sem toho moc nenapsala, aspoň z těch věcí co je někdo čte. Taky sem si všimla, že ani Diuska moc nečtete. Asi vás uš štvu co? No.. já píšu.. ale nic co byste si přečetli. Jednu ze svých knih, který nikdy nedopíšu :D A taky uvažuju o tom, že bych napsala další songfiction. Ale to souvisí spíš s to písní než s tím, že bych věděla co psát. Asi ste slyšeli o "I Knew, You were Trouble" od Taylor Swift. Nebo neslyšeli., pro všechny případy jí máte na konci článku. Já se do tý písně dokonale zamilovala. Taylorku mám ráda už děsně dlouho, a to jsem obvykle proti blond hezkejm spěvačkám. Možná z toho tak vypadá tak Avril. Taylor je typical, ale prostě mě dostala. Nespívá rock, nebo tak něco, ale i tak má úžasný hlásek. Skoro uvažuju, že jí zařadím na první místo nejoblíbenějších interpetů, vedle Demi Lovato a Kelly Clarkson(+ možná i JoJo). Moje první mýsto je docela rozšířený, já vím.
Tak.. co ještě dodat? Z lásky k vám se pokusím napsat dalšího Diuse/Losery, abych to konečně dopsala a mohla začít s něčím jiným, nebo se vrátit k The Last Demigod. Ještě nevím. O tom si pokecáme pozdějš.
Tak si užijte Taylorku a počkejte, než vám sem zase něco dohodím.