Největší loseři antického světa part 07 (FIN)

15. února 2013 v 19:50 | Anti~ |  Největší loseři antického světa
Tak je to tu. Poslední díl Loserů. SMŮLA! Bude další série ._. Fakt jsem chtěla skončit, vážně. Docela sem se těšila, že si odpočinu. Tak nic, Jack je hazl (ikdyž jí mám ráda), takže místo toho, aby sví problémy řešila jednoduše, tak to udělá tak, že si udělá problémy další. Přesněji řečeno problémy na 3-5 dalších dílů. Mohla jsem to dát do Loserů, ale radši z toho udělám další (a doufám poslední) sérii. Hlavně to tak je kvůli tomu, že jsem vymyslela jméno co se mi děsně libý. Máte ho na konci, až za povídkou, aby vám nevikecalo průběh dílu :D
Než začnu, tak chci poděkovat Dizince. Zlato, jsi úžasná. Děsně díky za TOHLE. Nezasloužím si to. Takže, tahle část je věnovaná tobě, a asi i ty po ní, prože to čteš ze všech nejvíc a zasloužíš si to :D
(PS: bylo dohlasováno a jako název celého tohohle čehosi bylo zvoleno "Zápisky Jack Grayové")
Před tím než začnu musím podotknout, že jsem to očekávala. Když člověk dělá dobrý skutky nikdy se mu to nevyplatí. Mám to podtvrzený. Ne, že bych klaďárny dělala nějak často, ale vždycky když na to dojde, tak to skončí hodně blbě. Například, kdybych se na to vykašlala, vyčistila stáj těm masožravejm koním a pak třeba něco provedla Héře, čistě jen pro lepší pocit, nemusela jsem skončit přivázaná k židli v jedné místnosti se svým třetím největším nepřítelem.


Abych nepřeskakovala, tak se vrátím tam kde jsem skončila. Před ony nekvalitní tenké made-in-China dveře. Dostala jsem něco co obyčejní smrtelníci nazývají histerákem. Já to slovo nesnáším, jelikož zní nesnesitelně blonďatě, takže ho odmítám použít i přez to, že vážně dobře vystihovalo můj momentální psychický stav.
"Luke? A to je blbý?!" čučel na mě Travis nechápavě.
"Jo, dyť je to náš brácha. Půjdem ho pozdravit." přidal se Connor a už se chystal otevřít. Postavila jsem se mu do cesty.
"To ani náhodou!" zasičela jsem a opřela jsem se o dveře, znova.
"Proč ne?" zeptal se Travis blbě.
"Protože mě pravděpodobně zabije, až mě uvidí." odpověděla jsem, když mi najednou došlo, že mě už vyděl. Sem fakt idiotka, ukažte si na mě. Nevím co se mnou ti dva klonové dělaj, ale mám pocit, že se mi za těch pár hodin, kdy jsem byla vystavená jejich vlivu snížilo IQ asi na desetinu.
Asi jsem vám zapoměla říct, že moje bojové reflexi jsou na úrovni hendikepovanýho lenochoda. Není se tudíž co divit, že i přez můj osvícený moment, kdy mi něco došlo, jsem stejně skončila s něčí rukou pod krkem. Tohle rozvádět nebudu, každopádně jsem asi o minutu pozdějš skončila přivázaná k židli, dvojčata to samí.
Luke nevipadal zrovna překvapeně, že nás vydí. To mě přivedlo k dost zneklidňující myšlence.
"Hele.." sikla jsem na dvojčata "Jak ste přišli k tomu, kdo bude ničit svět?" V duchu jsem se modlila, aby neudělali to co jsem si myslela, že udělali. Ti dva si vyměnili pohledy.
"No.. napsali jsme na facebook, že hledáš někoho kdo, kdo chystá konec světa." odpověděl Connor a Travis jenom kýval. Vrhla jsem na ně vražebný pohled.
"A.. nepřijde vám to trochu blbý?"
"Teď se mi zjevují slabší body tohohle plánu." řekl Travis, jako by nic.
"Slabší body? Slabší body? Kdybych nebyla přivázaná k židly, tak bych ti ubalila takovou, že bys moh jít pozdravovat tátu do podsvětí." skoro jsem křičela.
"Dopadlo to celkem dobře."
"Co?"
"Když to tak vemeš, tak to mohlo být mnohem horší."
"Jestli tohle přežiju, tak ti slavnostně přísahám, že tě zabiju." Travis vyprsknul smíchy. To můj velice výdržný pud sebezáchovy nevydržel. Jaksi jsem zapoměla, na to přivázání židli a rovnou jsem po něm skočila, že ho zabiju na místě. Pro příště bych si měla někam napsat, že skákání, nebo jakýkoli jiný pokus o pohyb, není zrovna dobrý nápad, když jste přivázaní k nábytku. Rozplácla jsem se xichtem o zem. Nebýt to já, tak by mi to přišlo dost nechutný, protože nepříjemně blýzko mě ležela žvejkačka. Ale jsem to já, takže mě to akorát naštvalo. Fakt jsem neměla svůj den. Obvykle o bývám já, kdo štve ostatní, ne naopak.
Záchvat smíchu nedostali jenom dvojčata, ale i Luke a ti ostatní, kteří v tý místnosti byli. Zhluboka jsem se nadechla a udržela jsem si pokerface. Chvíli jsem je nechala, ať se tlemí. Jestli chtějí ještě víc dokazovat, že mají omezenou inteligenci tak budiž, ale já jsem Jack Grayová a já se tady strapňovat nebudu. Jo dobře, možná už jsem se tak trošku strapnila, ale to je fuk. Z praktickýho hlediska to moje chyba nebyla.
Když se konečně dost dotlemili, tak jsem zvedla ruku. Chvíli na mě čuměli, dokud někomu, za přívalu mích profesionálně úžasných ironických pohledů, nedošlo, že bych byla vděčná, kdyby mě zvedli.
"Tak.. když jste se pobavili, tak my zase půjdem, ne?" usmála jsem se na Luka sladce, jakmila jsem se znovu ocitla ve vodorovné poloze.
"Jo super nápad.." připojil se Travis
"..nech si Jack a my zmizíme" dokoncil Connor. Ups. Parchanti.. po tom co jsem pro ně udělala. Ikdyž.. když nad tím tak uvažuju, tak co jsem pro ně udělala? Něco určitě. Každopádně by si mohli dát s tím zrazováním dát na chvíli pokoj, nebo bych mohla udělat něco podobnýho.
"Nenene! Já půjdu a je si tu nech." bránila jsem se. Luke na mě čučel se zdviženým obočím.
"A proč bych to měl dělat. Oni mě neserou a jsme příbuzný, takže nemám žádnej důvod, proč je nepustit." netuším, proč mi to říkal. Asi, aby mě naštval. Tak bych to aspoň udělala já. Začala jsem panikařit. Jestli tu zůstanu sama s Lukem (a asi deseti dalšíma chlapama, ale to je vedlejší), tak to nedopadne dobře. Jsem mladá a ambiciozní, nemůžu umřít. Mám před sebou takovou budoucnost. Například jsem ještě neukradla ten Diusův blesk. A nestihla jsem se naučit kapsaření. A nepomstila jsem se Héře. A nekoupila jsem si vlastní Maserati Spider. Mám tolik pro co žít.
Ve filmech se při takovýhle situacích stává, že hlavní hrdina objeví své skryté superschopnosti a všechny záporáky pomlátí. Pokud jste v mém životě plném klišé něco takovýho čekali, tak vás pořádně sklamu. Já žádný superschopnosti nemám. Ať už skrytý, nebo neskrytý. Já mám jenom svůj disfunkční mozek.
"Tak fajn.. když mě necháš jít.. tak.." mumlala jsem a nutila jsem svý mozkový buňky, aby byli užitečný, aspoň jednou ".. ee.. Koho nesnášíš víc než mě?" zeptala jsem se, když už mě nic nenapadlo. Luka to asi dost překvapilo, chvíli na mě jenom nechápavě čučel. Přesněji řečeno, čučeli na mě všichni. Dokonce i dvojčata na chvíli zavřeli hubu. Konečně, ještě chvíli a asi bych se zcvokla. Ta ukecaná sem tu já. Tohle je věc co mi nesměj ukrást (Ale žádný předčasný závěry. Mě nesměj ukrást nic!). A je mi fuk, jestli jsou to Hermesovci.
"Takže.. mám to brát tak, že když tě nezabiju, tak mi přivedeš někoho jinýho?" ujišťoval se Luke a zaujatě si hladil imaginární knírek. To by mě rozesmálo.. kdybych nebyla přivázaná k židli.
"Jo-o." přitakala jsem co nejklidněji.
"Taak.. co takhleee.." skoro spíval Luke. Nevím, proč to tak protahoval, ale nepříjmeně mi to připomínalo vyhlašování výtězů v "America´s Got Talent". A vírazy ve xichtech dvojčat vypadali přesně jako vírazy soutežících v tý soutěži. Ne, že bych se na AGT někdy koukala. Jenom jsem to pochytila, když jsem procházela kolem Hazelčina pokoje, před tím než začala éra Justina Biebra, pak už jsem si netroufla se tam přiblížit. "... Percyho Jacksona."
Dvojčata stuhly, jako by viděli Medůzu s čerstvou trvalou. Se mnou to kupodivu nic neudělalo. Upřímě, já bych prodala i vlastní matku, kdybych se díky tomu dostala z průs*ru. Ale.. mamka na mě nikdy moc milá nebyla, takže to bych udělala i bez těch problémů.
"Tak jo.. přivedu ti Percyho." sladce jsem se usmála.
-------------------------------------------------------------------------------------
-A jméno nové série: Zachraňte vojína Jacksona.
Vím, nic moc originálního, ale mě se líbý, jak to zní :Dd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 15. února 2013 v 20:05 | Reagovat

Takže je ti doufám jasné,že v nejbližších dvou dnech chci mít další kapitolu?!:DDDD Protože tohle je naprosto božíí wleeeeee xDDDDDDD Prej slabší body :´DDD Začínám mít Lukeho čím dál víc ráda!!!:DDD Takže honem další!!xD Jéé děkuju za věnování x3333333 <333 You wlcm honey x3

2 Kuroneko Mistletin von Ookami Kuroneko Mistletin von Ookami | E-mail | Web | 16. února 2013 v 15:16 | Reagovat

Další série? Juchů, jen do toho! :D U těch tvých hlášek umírám smíchy a to ještě vynechávám ty hustopřísný přezdívky bohů :D

3 magicmax magicmax | Web | 18. února 2013 v 16:08 | Reagovat

Já nemám vlastně komentář ale otázku co myslíš tím ''...zakladatelka "Lazy Townu",...''?

4 Yasuko-chán Yasuko-chán | Web | 19. února 2013 v 23:33 | Reagovat

Četla jsem asi tři tvé kapitoly a jednu sem i komentovala.. moc se mi to líbí:3
a těšim se další tvý povídky^^:D:3

5 Yasuko-chán Yasuko-chán | Web | 20. února 2013 v 20:49 | Reagovat

Děkuju moc:'D
Má světlejší než ona:DD.. muheh.:D
:3

6 Yasuko-chán Yasuko-chán | Web | 22. února 2013 v 16:19 | Reagovat

To ano, má od každého kousek:'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama