Březen 2013

Untitled~ Úvod nové (budoucí) povídky

27. března 2013 v 21:41 | Anti~
Takže.. pokud jde o tohle (cosi) tak Untitled se to jmenuje, jelikož jméno jsem nevymyslela a nemám náladu přemýšlet. Bude to komedie ve stylu Diuse. Dlouho nad tím uvažuju a tohle mám napsaný už asi dvy týdny. Sice tu máte úvod, ale první kapitola bude až poté co dopíšu "Zachraňte vojína Jacksona". Nic víc vám o tom neřenu, jen to že mě trochu inspitoval (a motivoval) můj jeden z neoblíbenějších filmů "Ruka Zabiják" (z kterého je i ona úžasná animace níže XDD). Moc podobný to není, ale představa cáklejch zombie, který nejedí lidi, ale spíš hulí Marijánu se mu fakt líbila. A neříkám, že moji zombí hulí
Marihuanu:DD
Zkrátka, (ne)těste se Jelimáni.

Zachraňte vojína Jacksona part 3

24. března 2013 v 14:58 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Tak.. konečně je to tu :DD něco jsem napsala. Nebudu to protahovat, jenom se pochlubím, že mám novej díl knížky Percyho jacksona/Bohů Olympu. Kromě toho, že by vás to mělo motivovat k žárlení (jelikož je to božský a já idiot už jsem to přečetla), vám to říkám i proto, že Percan na mě má zajímavý účinek. Po jeho přečtení mám vždycky neskutečnou chuť psát :DD Těšte se Miloušové xDDDD (slovo "Miloušové" bylo míněno s odkazem na Milouše ze Saturnina :DDD)
Už jsem přežila hodně strašnejch věcí.. ale tohle vypadalo na (ne neřeknu úplně nejhorší, tak děsný to nebylo) jednu z těch nejhorších, do mí sbírky děsnosti. Je hodně který nesnáším a ona VĚC byla určitě v první padesátce, možná dvacítce, ne-li desítce.

Zachraňte vojína Jacksona part 2

12. března 2013 v 19:28 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Nepřítomnosti jste si všimli, co? Mám něco na svou obhajobu. Díl jsem měla dopsaný, ale celý víkend u mě byla kámoška a od pondělí je mi mizerně, takže jsem se nějak nemohla donutit něco dělat.. šilhám tak, že jsem ráda, že se můžu dívat na filmy xDD
S mím blogem to díky tomu jde do háje.. když tu nejsem, tak sem nikdo moc chodit nebude.. vážně sorry, ale těžko se od toho nutím. Pokud mi bude zítra líp a mamka mě nepošle do školy/nedonutí se učit, něco napíšu.
Díl trochu o ničem.. jako jeden typ nepovedenejch filmů.. hodně keců, málo děje (ikdyž to by mi nevadilo) a dokonale pos*anej scénář!
Musím podotknout.. všechny krávy vypadaj stejně. Nad žádnou nelítal světýlkující nápis "SUPERKRÁVA-TADY!". To jsem neočekávala. Tak blbá nejsem.... no dobře, možná jsem v to trochu doufala. Když je ta kráva superhrdina, tak proč by nemohla vytvořit svítící transparent, ne?