Zachraňte vojína Jacksona part 2

12. března 2013 v 19:28 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Nepřítomnosti jste si všimli, co? Mám něco na svou obhajobu. Díl jsem měla dopsaný, ale celý víkend u mě byla kámoška a od pondělí je mi mizerně, takže jsem se nějak nemohla donutit něco dělat.. šilhám tak, že jsem ráda, že se můžu dívat na filmy xDD
S mím blogem to díky tomu jde do háje.. když tu nejsem, tak sem nikdo moc chodit nebude.. vážně sorry, ale těžko se od toho nutím. Pokud mi bude zítra líp a mamka mě nepošle do školy/nedonutí se učit, něco napíšu.
Díl trochu o ničem.. jako jeden typ nepovedenejch filmů.. hodně keců, málo děje (ikdyž to by mi nevadilo) a dokonale pos*anej scénář!
Musím podotknout.. všechny krávy vypadaj stejně. Nad žádnou nelítal světýlkující nápis "SUPERKRÁVA-TADY!". To jsem neočekávala. Tak blbá nejsem.... no dobře, možná jsem v to trochu doufala. Když je ta kráva superhrdina, tak proč by nemohla vytvořit svítící transparent, ne?

"Hey! Ty!" zakřičela jsem na stádo. Pár kusů dobitka se na mě otočilo, ale většina dáo žrala ty zbytky trávy co tam ještě byli. "Superkrávoo?? Seš tam?" ignorace. Skusila jsem nový přístup. odběhla jsem od ohrady a vyrvala jsem ze země kus trávy. "Hey ty superkrávo, když sem hned nakráčíš, tak ti dám TRÁVU!"
Krávy se rozestoupili jak moře před.. Mohamedem? (Jak se ten chlap jmenoval? Měla jsem tu bibli číst pečlivějš. Prostě to nebylo nic pro mě.) Superkráva ke mě pomalu a "důstojně" dokráčela, ikdyž s tou důstojností bych to nepřeháněla. Bylo na ní dost vydět, že by ke mě nejradši doletěla a tu trávu mi vyrvala, asi i s rukou.
"Jsem zde. Ale příště nemusíš tolik ječet. Na tom parkovišti kus odsud jsem asi vyděla pár hipíckých feťáků. Mohli by si to špatně vyložit." pohodila Kráva vlasy, když se ke mě konečně došourala. Mají krávy vůbec vlasy? To je jedno, tahle je každopádně měla.
Přikývla jsem, nic moc se k tomu říct nedalo.
"Hele.. když seš ten super-skot, nemáš třeba.. superschopnosti?" ujišťovala jsem se.
"A to jako jaký?"
"No já nevím.. lítání, laserovej pohled, cestování časem, magnetizmus, telekineze, ovládání mozků, škrcení na dálku pomocí Síly, nesmrtelnost, ovládání počasí, supersíla, ovládání živlů, měnění podoby, železný drápy, superrychlost, kopírování superschopností jinejch lidí, zabíjení dotekem, mluvení se zvířatama-" vyvalila jsem na ní svoje znalosti ze superhrdinskejch filmů.
"Jo to umím!" přerušila mě.
"Co?"
"Mluvení se zvířatama."
"To se nepočítá, sama jsi zvíře."
"Já vím, ale ptala jsi se."
"Fajn.. ale nic jinýho neumíš?"
"Ne, jenom rukama vystřeluju pavučiny."
"Fakt?"
"Jasně, že ne pitomče. To byl vtip, dyť já ani ruce nemám."
"To je fakt." Získala jsem jedno cené zjištění. Krávy nemají moc dobrý smysl pro humor.
"Hele, to mě urazilo! Náš smysl pro humor je určitě mnohem lepší než ten lidský. U vás je vrcholem zábavy, když někdo zakopne." Přerušila můj tok myšlenek Superkráva.
Skoro jako bych jí chtěla dát za pravdu, podařilo se mi v tu chvíli překvapeně zakopnout a spadnout na zem. Vážně strácím na úrovni.("Tohle tam nepiš"-"Sorry, ale řekla jsi, že mám ty tvý paměti psát slovo od slova."-"Fakt se nemůžu rozhodnout, jestli tě nenávidím, nebo žeru ty mrcho malá."-"Taky tě miluju")
"T-ty umíš číst myšlenky?" vykoktala jsem, zatímco jsem si z kožený bundy seškrabávala cosi o čem jsem sama sebe přesvědčovala, že je to jenom hlína.
"Jo? No a?"
"No a? To je superschopnost o který jsi mi jaksi neřekla ty tele!" skoro jsem křičela.
"Vážně? Už zase? Já nejsem ani vůl ani tele. Jsem KRÁVA! Co je na tom složitýho." opravila mě Superkráva (jež jaksi zapoměla na to, že náš minulí omyl s "volem" stvořila ona a ne já) tónem trpělivé učitelky z mateřské školky. To mě totálně vytočilo, moje učitelka ze školky byla děsná babice, která mě nutila chodit na vycházky za přímého světla. A když jsem něco provedla, tak mě donutila stoupnout si do kouta, to bylo dobrý, prootže v tom koutě byla zima, ale horší bylo, že jsem se pak musela omluvit tomu, komu jsem něco provedla. To bylo tak nefér, já za to nemohla, že mi mamka nechtěla kupovat postavičky z Pána Prstenů a já je musela šorhnout někomu jinýmu. To samí o masce Dart Vadera a plášti Lorda Voldemorta. Kdyby mamka nešetřila na "důležitý věci" jako.. jídlo, nájem, účty za elektryku.. Dělám si srandu. Mamka nešetřila. Na ty věci klidně měla, ale jenom mi je nechtěla koupit. Místo toho mi kupovala růžový šatičky a věci z W.I.T.C.H.-ek, WINX-ek, a My Little Ponny. Jen tak mimochodem, všechno jsem to na protest pálila.
Kde jsem to..?
Jo, už vím. No, jelikož mě cokoli souvisejícího z mateřskou školkou vytočilo do nepříčetnosti, pomyslela jsem si pár dost sprostejch věcí.
"Nech si těch vulgarizmů mladá dámo!" napomenula mě superkráva, která to samozřejmě všechno slyšela. To mě naštvalo ještě víc. Ale já jsem přece úžasná Jack Grayová. Já, odhodlaná nenechat se zabít Lukovími nájemnými vrahy musím přežít i otravný stopadesátiletý skot se slovní zásobou mé učitelky ve školce.
"Já to slyšela." ozval se onen zmíněný skot.
"Hele.. jestli chceš trávu, tak mlč." sykla jsem už vrcholně otráveně. Kupodivu to zafungovalo.
"Ano paní." špitla kráva poslušně. Teda, že mě to nenapadlo dřív. Chvíli vládlo ticho, ve kterém jsem se kochala tím, že si mě onen otravný skot váží. To moc lidí nedělá. Pak jsem pokračovala.
"To, že ti čtení myšlenek nepřijde jako superschopnost radši necháme na jindy. Stejně mi to moc k ničemu není." Počkala jsem, jestli k tomu Superkráva něco nedodá. Nedodala, tak jsem pokračovala. "Teď k tomu důležitýmu.. Docela by se mi hodila pomoc."
K tomu už víše zmíněný skot měl co říct.
"Pomoc? Já mám pomáhat tobě, ty primitivní netaktní emařská člověčačko."
"Tak za prvý.. nejsem emo. Při nejhorším punk, ale emo fakt ne!" zasáhla jsem. "A za druhý, pomoc bys mi mohla, protože mám trávu."
"Na trávu ti s*ru."
"Hele.. to byla slovní hříčka." Superkráva na mě čuměla jako na retarda "Tráva? Kráva? Sr*ní na trávu?" Žádná známka pozitivní reakce"Nic? Agh.. kašlu na to." A to si říká génius. Nepochopila mojí primitivní slovní hříčku.
Pravděpodobně mi zase četla myšlenky, protože vypadala dost naštvaně.
"Okey, okey! Klídek.. když nechceš trávu, tak co?" změnila jsem přístup. Jestli jí teď urazím, tak budu tam trochu v hajzlíku.
"No.. mám tu jednu věc se kterou bych potřebovala helpnout..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Isenstar Isenstar | 13. března 2013 v 17:10 | Reagovat

Tááákže, konečně jsem dohnala to ohromný spoždění co se týka Jack a spol.
Jedno slovo: Umíráááám!!
Neuvěřitelný, do jakejch průserů se Jack dostává... Doufám, že Stollovi skončej rozpitvaný a jejich vnitřnosti naložený do líhu.
Nevyslyšené prosby, škoda. :-D  :-D
Tleskám, slyšíš?

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 13. března 2013 v 21:16 | Reagovat

Já tě za ty useknutý konce jednou zabiju!!!:DDd Honem další!!:DD

3 Marillë Marillë | 14. března 2013 v 17:21 | Reagovat

SUPERKRÁVY DO TOHO!!! :-D  :-D
"T-ty umíš číst myšlenky?"
"Jo? No a?" :-D  :-D  :-D Kam na to chodíš? :-D To je boží! :-D Jen by mě zajímalo, s čím bude chtít kráva (nebo superkráva, to je fuk) pomoct od Jack... To bude něco za a) epickýho
nebo za b) totálně ujetýho... Neříkej mi to, nechám se překvapit! :D
Jo a koukej honem napsat další díl, jasan?

4 Kuroneko Mistletin von Ookami Kuroneko Mistletin von Ookami | E-mail | Web | 14. března 2013 v 18:19 | Reagovat

Hořím zvědavostí :D Začíná se to hustopřísně rozjíždět :D

5 Erisdar Erisdar | 14. března 2013 v 19:29 | Reagovat

Na co Jack potřebuje nějakej skot? Hmmm... už to vim! Superkráva ukecá Percyho do bezvědomí a když to nezafunguje, tak aspoň odvede pozornost a Jack ho zezadu práskne pánví! Nebo né, kráva ho rovnou skolí pravym hákem a Jack ho pak vodtáhne! Hm... nebo možná ne, přijde tam Poseidón a chytne je obě při činu! Nebo aspoň Cojz! (Dius/Zeus, whatever you wish, sir)
No nic, jsem strašně napjatá!

6 Tia Tia | Web | 26. března 2013 v 12:22 | Reagovat

Boží! Super-skot :DDDDD Umírááám! -_- awesome fakt že jo! :) Tvoje povídky mi vždycky zlepší náladu =)) :-D ;-)

7 Terka Terka | 7. května 2013 v 13:36 | Reagovat

Super-skot jede.. :-D  :-D  :-D
NA parkovišti jsem viděla pár hipíku.. mohli by se urazit :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama