Duben 2013

Zachraňte vojína Jacksona part 6 (Special/2)

24. dubna 2013 v 19:28 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Tak jo.. musím to říct. Kašlu na slybování.. mí sliby stojí za prd! Takže pokud tu další díl nebude do týdne, tak máte právo na žalobu mé osoby :)
Mimochodem.. pro lidi líné na googlování TOHLE je Steve Strait. Mimochodem.. při hledání tý fotky(které mi trvalo děsně a stejně nejsem spokojená, protože existujou i lepší, ale já milujuuu kluky v oblekách xDD) jsem nááhodou našla fotku Logana Lermana.. pod jménem Steven Strait.. záhadáá O__O

Ženský-hlas-z-neznáma: Sponzorem show Skylara Fortopok- Fortopoke- popekeka- kralisko- sonsona! S*ru na to! Tohle nemám za potřebí! *ozve se bouchnutí dveřmi. Na obrazovce naskočí obrázek vysavače*

Zachraňte vojína Jacksona part 5 (Special)

17. dubna 2013 v 19:15 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Hallo drazý čtenáři! Předem dodávám, že tenhle díl (a ještě minimálně jeden další) jsou takhle divně napsány schválně. Pokud máte IQ nad 70, tak to pochopíte. Vím, že klasiku nenahradíš, ale já jsem chtěla skusit něco novýho, navíc mě to takhle trochu víc baví.
Vím, slíbila jsem to v Neděli, ale neměla jsem čas. Tak aspoň něco. Další díl bude snad do pátku, při nejhorším do neděle.
*Jedna náhodná americká rodina si zapne televizi a hned na ně vykočí nápis:


SHOW SKYLARA FORTOPOPEKEKRALISONSONA JR.


napsán byl velkými růžovo-fialovými písmeny. Pod ním je mnohem menšími a (trochu) méně vtíravě barevnými písmeny doplněno

4 457 894 nejsledovanější show Ameriky!!

Náhle se rozezní klasická otravná úvodní znělka a na televizi se zjevují fotky Skylara Fortopopekekralisonsonsona (jr.) s jeho hosty, dokonale neznámými osobami, žádnými hvězdami.
Záběr na pódium, s křeslem pro Skylara a pohovkou pro hosty, obojí v růžovofialové barvě. Následuje záběr na hlediště plné nepřirozeně nadšených diváků, kteří tleskají Skylaru Fortopopekekralisonsonovi, scházícímu na jeviště.*

Ach školo! Školo! Proč jsi jen školo??

12. dubna 2013 v 17:07 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*Vim, vim, trochu odporný (ikdyž pro ostatní, mě to neva xDD), ale dokonale to vystihuje moje veselá z místa jménem škola*
Pokud jste nečetli Romea a Juliánu, tak ten nadpis ignorujte. Dlouho jsem neměla žádný výkec. Nečekám, že tenhle někdo přečte, ale řekla jsem si, že by neškodilo zase se ohlásit, že to tu za mě nepíše robosluha, že já ještě žiju, a obhájit svojí neaktivitu.
Možná jste si všimli, že bylo čtvrdletí. To je přesně ten důvod mí super neaktivity. Já vím, že to nebylo horší než obvykle, ale zrovna jsem měla psací náladu a ono zrovna muselo přijít skouškový období. V prvním čtvrdletí ani v pololetí mě to tak nepoškodilo, ale teď.. to bylo o mozkový buňky. V době, kdy sem nešprtala jsem ležela na posteli, xichtem na polštáři a pokoušila jsem se spát/nespat/zadusit-se-oním-polštářem, odbře přeháním. Buď jsem dělala jednu z víše zmíněných tří věcí, nebo jsem četla. Zase se mi vrátila čtecí mánie. A upřímě moje drahá češtinářko, tou četbou to není (Zapsat do seznamu úkolů: číst četbu! konečně!). Je to božskou knížkou jménem "Jezdci Časem". O té radši nic říkat nebudu, nebo by to bylo na dlouho.

Zachraňte vojína Jacksona part 4

6. dubna 2013 v 20:56 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Olala vojíni. Konečně to tu je. Přiznávám, trochu jsem to odflákla. Prostě už to chci mít za sebou. Pokusím se tu mít další epizodu/část co nejdřív, ale měla sem těžkej tejden.
"Dear?" ozvala jsem se po chvíli to ticha, který mi drásalo mozek.
"Jo."
"To jako fakt?"
"Jo."
"Takový jméno existuje?"
"Teď už jo."
"Jako že si první?"
"Jak to mám vědět, já sem se tak nepojmenovala."
"A kdo to teda udělal?"
"Rodiče."
"Jaký rodiče?"
"Moji rodiče! Co je to za blbou otázku?"
"Jen se informuju o tom s kým tu pracuju." sladce jsem se usmála a zaťukala jsem tuškou do svého osobního novinářského sešítku. "A kolik ti je?"

Fotky~ Velikonoce aneb sposta kytek

2. dubna 2013 v 17:00 | Anti~ |  Moje fotky
Hello hobiti! Dlouho jsem tu byla.. mám celkem přijatelný vysvětlení.. celý prázdniny jsem měla rozdělený mezi to, že u nás byla kámoška a.. šprtání .__. První půlka byla božská ale ta druhá.. chtělo se mi spáchat Harakiri O.o
Hádesžel, celý týden testujem, takže ke psaní se dostanu nejdřív ve čtvrtek nebo v pátek *^*
Tak dál.. o prázdkách sem našla náš krááásný starý foťáček a chytla mě úchilka na focení. Nejsem v tom nic moc a většinou jsem fotila nějaký kraviny. Pár vám jich sem dám xDD Hleďte a děste se(kromě toho prvního.. ten se mi celkem líbí xDD)
Kdo neví, tak pro zvětšení stačí kliknout xDD