Květen 2013

Život sourozence Percyho Jacksona 02

30. května 2013 v 17:42 | Terka |  Život sourozence Percyho Jacksona
Ahojte všichni -přicházím v míru,
jak už Anti v minulém díle podotkla toto píšu já. Jsem o něco mladší než Anti a o trochu víc šiblá holka co je blázen do mytologie a knížek. A toto je moje nejspíš nejvíc povedená slátanina jenž se s trochou fantazie dá pokládat za povídku. Tak vy kdo máte dost odvady pokračujte ve čtení.......
No jestli někdo víte kdo vytvořil mlhu pošlete mi jeho jméno, líp adresu, musím mu hrozně moc poděkovat. Nebýt mlhy nejspíš bychom museli chodit na jídlo na olymp a to by mi, Perseusovi i Diusovi, Héře, Dement-er a Prasefoně hráblo. Hádesovi by to asi připadalo jako děsná sranda a Apollón by měl průser jako já když by si z brášky udělal pochodeň.
Když už odskakuju od naší návštěvy Mekáče, tak jsme jednou museli na Olymp na večeři. To bylo když po naší první návštěvě museli opravit mekáč (tato historka by se nikdy něměla dostat na veřejnost. Týká se mě, Aarona a Perseuse a asi půlku Baltskýho moře vody.)

Nový blog.. aneb žádnou histerii neexistící čtenáři!

30. května 2013 v 16:17 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*kdo to nemiluje, že?? xDD*
NEHISTERČETE! Nekončím xDD
Jen jsem, díky své předrahé Marille, skoumala blogspot a zjitila sem.. je to zajímavý. Tak jsem dostala takovej nápad, vytvořila jsem si tam blog a budu ho používat jako svůj DRUHÝ blog. Na tomhle budou povídky, kresby, fotky a prostě všechno co za něco stojí a ten druhej bude jenom.. deníčkový blog.
Proč to, když nepíšu pořádně ani tady? Důvod je celkem jednoduchý. Ve škole mám sice dost zabíračku, ale zjistila jsem, že deprese z toho mám furt stejný.. a chodit k psycholožce jednou za čtrnáct dní mi nestačí. Takže si svůj zdeptaný mozek vykecám do oné temné nikým nečtené jámy jménem blog.
Ale co.. jakou cenu má dávat sem článek, když asi za půl hodiny sem další hodí terka xDD no co.. napsat sem to musela xDD
Jo a ta stránka:

http://denik-maleho-blogera.blogspot.cz


Zachraňte vojína Jacksona part 7 (Special/3)

24. května 2013 v 19:33 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Aloha drazý! Comeback xDD Konečně tu máme pokračování.
Trvalo to dlouho.. dál to komentovat nebudu. Jenom je tam celkem dost popkulturních odkazů, a to i na mě. Asi mě tím postihl Dean Winchester. Fakt za to nemůžu, ok? napadá mě to samo od sebe.. většinu toho asi znáte.. Jenom jednu věc.. tam kde mluvím o Rocky Horror Picture Show, tak TOHLE je to osoba o kterou jde.
No.. pokusím se o další díl co nejdřív.. ale nic neslibuju. Své pozastavení neruším, ale jelikož už jsem v poslední sérii Supernatural, tak by se to snad mohlo zlepšit, až to dokoukám (a přemůžu onoho otravného démona deprese, který na mě nadšeně čeká).

*možná sem tuhle animku už použila, ale ona se sem prostě hodí*
Luke:*dojde k sedačce a skočí až nepříjemně blízko k Jack. Asi by jí skočil na klín, kdyby neuhnula* Nazdár!! *usmívá se nepříjemně nadšeným americkým úsměvem a obejme Jack kolem ramen*
Jack: Ty kr- *pokusí se ho shodit, ale ani to nedoředne, Luke se k ní nakloní a něco (co náš nadaný zvukař nezachytil) jí zašeptá do ucha. Rádi bychom řekli, že zbledla ještě více, ale už na tom byla tak mizerně, že to nešlo, spíš zmodrala*
Skylar Fortopopekekralisonson: *zubí se až tak naděšeně, že to vypadá přímo děsivě* To je milé. Jakpak se vy dva znáte?

Vojín se hlásí do služby o.O Na chvilku!

14. května 2013 v 16:59 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Aloha bobani!
Než začne článek, tak jedno slovo POZASTAVENÍ.. do odvolání xDD
Ještě žiju.. kupodivu. Pokusím se tenhle článek napsat stručně, protože na to nemám ani čas ani náladu. OPRAVDU nemám čas! Vím, že se tomu těžko věří, protože se na to často vymlouvám, ale dneska je to tak DOOPRAVDY! Ve škole je to fakt těžký. Trvalo mi třičtvrtě roku než jsem se k tomu donutila, ale ať chci nebo ne, tak jsem na gymplu a máme skouškový období. Jestli to do teď bylo těžký, tak teď je to na zabití. Každej den testy a na většinu předmětů to není půlka stránky. Přesněji řečeno je to stránek asi tak patnáct (bez přehánění mimochodem). Někdy i víc.
Každopádně.. můj život se v součastnosti rozděluje mezi..ee.. asi tři činnosti (když nepočítám jezení, WCčkování, pití, jezdění busem atd): Šprtání, chodění do schooly a čumění na Supernatural(Lovce Duchů).
Ano.. možná jste si v onom denním rozvrhu všimli jedné neúžitkové věci, ale musíte mi to odpustit. Když musíte tak často používat mozkovou kapacitu, tak vážně nemáte chuť na psaní ani nic podobně.. mozkovího. Proklínali jste mě za to, že všechen volný čas trávím s Samvědem a Deanusem (Vinchestrákama.. proste lovcema duchů, jo.. a s Kaspianem/Caspielem), tak dlouho, že se před váma otevřela pekelná brána, vydusal z ní Hádes a začal vám nadávat, že už to fakt nemůže poslouchat? Ano? Tak své proklínání obraťte k další osobě, která za to má zodpovědnost: Dize.
Drahá Dizinko.. miluju tě, ale z části je to tvoje vinna. Prooooč *histerické sténání*... jsi mi nezalhala a neřekla, že je to nudná lekačka? To bych se na to nekoukla a teď bych nebyla po konečky vlasů v závislosti. Ty satane T^T

Tak.. poslední důležitý oznam. Asi jste si toho nevšimli, ale minulá povídka byla od mé předrahé nejlepší/jediné žijící kámošky Terky. Ona hodně píše a na to co bývalo jejím blogem nikdo nechodil a jelikož já zase nepíšu nic a svůj drobný harém čtenářů bych tu měla, tak jí MOŽNÁ někdy brzo poskytnu svý heslo, aby tady zveřejňovala. Jen buďte ready.
Jo a pokud bych se víc jak půl roku neobjevila, tak to mi Tereza ukradla blog xDD

Život sourozence Percyho Jacksona 01

7. května 2013 v 19:34 | Anti~ (+ Terka) |  Život sourozence Percyho Jacksona
Olé drazý. Teď by od vás bylo pěkný, kdyby ste si jednou přečetli co píšu před povídkou! Tohle jsem NENAPSALA JÁ! Napsala to moje předrahá nejlepší kámoška Terka. Měla taky blog (pořád jsem ho nevykopla z oblíbených), ale *sorry, že to říkám* nikdo tam nechodil, tak jsme se dohodly, že se ke mě přidá a taky tady občas něco zveřejní. Sice tu taky nemám ňákej harém, ale někdo sem chodí no. Podvojná záměna, výhodný pro každýho (v mé hlavě: "Podvojná záměna? vážně? z toho učení začínám blbnout"). No.. užijte si to. A kdybyste byli tak laskavý, tak komentujte, jinak si s tou Jack dám načas!! Žádný komentáře, žádná Jack pro vás!(a hodne Supernatural pro mě)
Hmmm jak bych začla???? Jsem jeden z těch co po většinu času nadává na to že nemůže být jedináček. Ale já nemám jen tak obyčejného sourozence,mím sourozencem je kluk a navíc polobůh a ještě ke všemu Percy Jackson.
Ten kdo má rád Ricka Riordana si o něm určitě myslí že je úžasný,skromný nebo dokonce hezký. Chachacha tak to bych teda neřekla, není ani skromný ani hezký a ani chytrý. Nechápu co na něm Alphabet vidí. (Anabet) Analphabet, Alphabet Chaseová je holká mého bratra. Je to dcera Athény a je u nás dost často. Pořád nechápu jak dcera bohyně moudrosti může chodit s mím demetním bratrem. No to je jedno.