Vojín se hlásí do služby o.O Na chvilku!

14. května 2013 v 16:59 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Aloha bobani!
Než začne článek, tak jedno slovo POZASTAVENÍ.. do odvolání xDD
Ještě žiju.. kupodivu. Pokusím se tenhle článek napsat stručně, protože na to nemám ani čas ani náladu. OPRAVDU nemám čas! Vím, že se tomu těžko věří, protože se na to často vymlouvám, ale dneska je to tak DOOPRAVDY! Ve škole je to fakt těžký. Trvalo mi třičtvrtě roku než jsem se k tomu donutila, ale ať chci nebo ne, tak jsem na gymplu a máme skouškový období. Jestli to do teď bylo těžký, tak teď je to na zabití. Každej den testy a na většinu předmětů to není půlka stránky. Přesněji řečeno je to stránek asi tak patnáct (bez přehánění mimochodem). Někdy i víc.
Každopádně.. můj život se v součastnosti rozděluje mezi..ee.. asi tři činnosti (když nepočítám jezení, WCčkování, pití, jezdění busem atd): Šprtání, chodění do schooly a čumění na Supernatural(Lovce Duchů).
Ano.. možná jste si v onom denním rozvrhu všimli jedné neúžitkové věci, ale musíte mi to odpustit. Když musíte tak často používat mozkovou kapacitu, tak vážně nemáte chuť na psaní ani nic podobně.. mozkovího. Proklínali jste mě za to, že všechen volný čas trávím s Samvědem a Deanusem (Vinchestrákama.. proste lovcema duchů, jo.. a s Kaspianem/Caspielem), tak dlouho, že se před váma otevřela pekelná brána, vydusal z ní Hádes a začal vám nadávat, že už to fakt nemůže poslouchat? Ano? Tak své proklínání obraťte k další osobě, která za to má zodpovědnost: Dize.
Drahá Dizinko.. miluju tě, ale z části je to tvoje vinna. Prooooč *histerické sténání*... jsi mi nezalhala a neřekla, že je to nudná lekačka? To bych se na to nekoukla a teď bych nebyla po konečky vlasů v závislosti. Ty satane T^T

Tak.. poslední důležitý oznam. Asi jste si toho nevšimli, ale minulá povídka byla od mé předrahé nejlepší/jediné žijící kámošky Terky. Ona hodně píše a na to co bývalo jejím blogem nikdo nechodil a jelikož já zase nepíšu nic a svůj drobný harém čtenářů bych tu měla, tak jí MOŽNÁ někdy brzo poskytnu svý heslo, aby tady zveřejňovala. Jen buďte ready.
Jo a pokud bych se víc jak půl roku neobjevila, tak to mi Tereza ukradla blog xDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Píšu:

Dobře :)) 92.3% (72)
Blbě >.< 7.7% (6)

Komentáře

1 Brook Brook | 15. května 2013 v 17:50 | Reagovat

Ejf (Ave)! Chudáčku maličký, škola je na zabití (temný úsměv) Ale člověk si v ní musí najít něco, pro co žít... třeba pro Rox je to její setsakra hezký čtyřiadvacetiletý učitel ájiny (pořád básní o tom, jak vypadá jako Keanu Reavens zkřížený s Gotiem. K nevydržení) a pro mě... nic. Kdo má benzín na podpálení? A sirky?
U nás je teď klid. Ale je to klid před bouří. Blíží se bouře, ne URAGÁÁÁÁÁN!!! Finals! Všichni studenti mají z mozků blitíčko a obvykle jim lítá ušima! (včetně mě. ten sajrajt je všude) No nic.. doufám, že to pozastavení nebude na dlouho a na Terku se těším ;-)
Papá, smrtelníci!

2 Mistletin Mistletin | E-mail | Web | 16. května 2013 v 18:17 | Reagovat

Začínám mít absťák :D
U nás to je taky na houby, všude je až podezřelej klid a nějaký to drobný rozptýlení představují leda tak beznadějné snahy propadajících o zachránění své osoby a bez těch písemek by si jeden ani neuvědomil, že už se vlastně blíží konec O.o
Každopádně hodně štěstí, všichni známe ty zkouškový období: Spousta šprtání a jako zasloužená odměna seriál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama