Život sourozence Percyho Jacksona 01

7. května 2013 v 19:34 | Anti~ (+ Terka) |  Život sourozence Percyho Jacksona
Olé drazý. Teď by od vás bylo pěkný, kdyby ste si jednou přečetli co píšu před povídkou! Tohle jsem NENAPSALA JÁ! Napsala to moje předrahá nejlepší kámoška Terka. Měla taky blog (pořád jsem ho nevykopla z oblíbených), ale *sorry, že to říkám* nikdo tam nechodil, tak jsme se dohodly, že se ke mě přidá a taky tady občas něco zveřejní. Sice tu taky nemám ňákej harém, ale někdo sem chodí no. Podvojná záměna, výhodný pro každýho (v mé hlavě: "Podvojná záměna? vážně? z toho učení začínám blbnout"). No.. užijte si to. A kdybyste byli tak laskavý, tak komentujte, jinak si s tou Jack dám načas!! Žádný komentáře, žádná Jack pro vás!(a hodne Supernatural pro mě)
Hmmm jak bych začla???? Jsem jeden z těch co po většinu času nadává na to že nemůže být jedináček. Ale já nemám jen tak obyčejného sourozence,mím sourozencem je kluk a navíc polobůh a ještě ke všemu Percy Jackson.
Ten kdo má rád Ricka Riordana si o něm určitě myslí že je úžasný,skromný nebo dokonce hezký. Chachacha tak to bych teda neřekla, není ani skromný ani hezký a ani chytrý. Nechápu co na něm Alphabet vidí. (Anabet) Analphabet, Alphabet Chaseová je holká mého bratra. Je to dcera Athény a je u nás dost často. Pořád nechápu jak dcera bohyně moudrosti může chodit s mím demetním bratrem. No to je jedno.

Abych to vysvětlila, naším otcem je Poseidon a tak není dost obvyklá návštěva něčí přítelkyně nebo přítel. Jedině by se pro něj jeden z nás musel nahoře zastavit s svést ho k nám dolů.
Náš podmořský dům je v obrovské vzduchové bublině, takže tam už se dýchát dá pro neposeidonovi děti. Vypadá jako tyrkysově-modrý palác. Je celý můj a Percanův. Vlastně je táty ale bydlíme v něm mi dva. Každý z nás tam má pokoj, máme tam obývák, kuchyň, čtyři koupelny a pár bázenů. A je tam ještě několik volných pokojů ty používá Alphabet když u nás je, nebo nás další sourozenec Aaron Taylor Johnoson. Je to trochu nepovedená část rodiny ale i tak, je to docela fajn máme volný lístky na filmy.
A navíc je to můj oblíbenější sourozenec. I když někdy mě štvou oba, jako když mě třeba chytí za nohy a ruce a hodí mě suchou do našeho bytového bazénu. A drží mě hlavu pod vodou, dost dlouho. I když se nemůžu utopit je to dost nepříjemný, nebo otravný. To spíš. Vždycky se bráním, ale jsou DVA POSEIDONOVI POLOBOHOVÉ. A to se bráním, ale jsem holka a když se přiznám moc se prát neumím a mám hlavu pod vodou.
Stejně jsem radši že mám starší bratry, mimochodem vypadají mladší, než abych měla sestry. S klukama je mnohem větší zábava a když si na mě někdo dovoluje, tak je sranda pozorovat když ho ti dva hobiti mlátěj a topěj.
Taky párty jednou za čtrnáct dní není špatná, až na to že většinou málem doslova zbouráme barák. Naštěstí to tátovi navadí, vždycky nás sice seřve, ale pak je klid. No někomu by sice mohlo pařit s delfínama, přijít divný, ale u dětí Poseidona je to normální.A delfíní vtipy jsou jedny z nejlepších. Zvláště Flipovy vtipy jsou super. Flipr je můj kamarád, na toho malýho kluka se už naštěstí vykašlal. Docela dobře se s ním povídá, teda pokud vynecháme dvojsmysl delfíní řeči. Škoda že je delfín, jinak bych s nim asi chodila.
Hmmm ještě pořád jsem tě nepřesvědčila o tom že je můj bratříček idiot??? Tak si poslechni co se u nás doma děje právě teď: Koukám se takhle v obýváku na Dokonalej podraz a čekám než se mi v troubě upeče pizza, když v tom si příjde Percánek s mečem a začne cvičit. To by asi nebylo moc divný, ale on si cvičí přímo před televizí a ať mu říkám co chci cvičí tam dál. Tak si jdu do kuchyně pro vodu a při té příležitosti se chci kouknout co dělá pizza. Trouba je prázdná, tak jdu zase zpátky do obýváku a jsem odhodlaná ho seřvat. A on si v klidu sedí u televize s mím nejoblíbenějším hercem, jí mojí pizzu a ukazuje mu naše fotky z dětství.
"Percyvale Jacksone, co to děláš s mojí pizzou????"
"Nic jenom jsem jí ochutnal....a dal jsem ochutnat taky Ianovi a kousek si vzal taky Aaron a......"
"Já tě zabiju..., ne já tě utopim, uškrtim a upálím najednou. Jak může být někdo takovej idiot jako ty??"
"Ježiš ty naděláš tolik kvůli jedný pizze???Jo a mimochodem je dobrá odkud jí máš?? "
"Tu pizzu jsem dělala dvě hodiny a byla pro mě a pro A-... "
"Počkat ty jsi jí udělala??? Ty jsi něco udělala???A je to pro tebe a pro?????" No super teď jsem se málem prořekla a ten malinkatej blbeček se toho chytil.
"To tobě může bejt jedno ….... hobite!!! Kde mám asi teď sehnat další?? Na týhle jsem spotřebovala poslední kečup...a taky svojí tajnou přísadu!"
"No tak si ty a pan tajemný nějakou obědnejte!"
"JÁ--- TĚ-----ZABIJU. Ty prcku malinkatej až tady ten tvůj kumpán odejde tak počkej."
"No aby jsi se nezbláznila tak já ti seženu těsto i kečup a tu tvojí tajnou přísadu...A Katie ….... miluju tě....."Otravně se podívá na mě a na toho svého kamaráda.
. . . . . . . . . . . . . . .
Takhle naše hádka pokračovala asi deset minut a nakonec z toho ten blbeček vyšel jako vítěz protože mi zazvonil mobil a po celém obýváku se rozeznělo : Maminka právě volá tě ….....
No to jsem ještě zvládla, mámě jsem řekla že teď nemůžu že jsem ve sprše ať zavolá v deset a típla to. Když jsem se chtěla do bratříčka pustit znovu rozezvučel se můj mobil:
"Miláček je právě na drátě, chce jen slyšet tvůj hlas a proto volá tě......."
"To jsem nějaká telekomunikační společnost..???!!"
"Teď se koukej až to zvedne to bude sranda, celá zčervená a bude se chovat jako malá holčička." Otáčí se ten malinkatej idiot na Iana Somerhaldera, jenž sedí u nás v obýváku a celou tu dobu poslouchá naší hádku.
Odpovím mu několika né zrovna slušnými slovi a gesty a zdrhám k sobě do pokoje a ZAMYKÁM.
Ono už se totiž několikrát stalo že mi do pokoje vběhl jeden z mých idiotských bratrů, nebo poslouchli za dveřmi což jsem pojistila stěnou vody a radši jsem se zamklav v koupelně v mým pokoji.
Né že bych se bála že by poslouchali i kdyby ale mýmu "kamarádovi" by se to asi nelíbilo . Je to Apollón bůh slunce a nechtěla bych abych přilítnul a vypálil nám moře. A taky jsem si s ním chtěla v klidu promluvit.
"Tak co jak je na tom ta tvoje specialita???"
"No nic moc bráška jí sežral...ale to nevadí tak něco můžeš uvařit ty.."
"Nedělej si ze mě srandu vždyť ty víš že neumím vařit.."
. . . . . . . . . .
Když jsme se domluvili vypadla jsem z koupelny a vyrazila zpět do obýváku abych svého bratra asi zabila nebo aspoň přizabila, protože jsem ho teď deset minut zahraňovala před mím klukem jenž si z něj chtěl udělat živoucí mořskou pochodeň. Jenže on v obýváku nebyl. Tak jo jdu ho hledat po našem mini domečku...
"Bratříčkuuuuuuuuuuuuu.... ukaž se neboj já už tě nechci zabít a ani Apollón ti už nechce nic udělat... přemluvila jsem ho..." A další velice uklidňující hesla řvu na celý náš baráček velký asi jako bílý dům.
No asi jsem v tom zápalu hledání nějak zapomněla že můj bratříček neví že můj kluk je Apollóna tato malá skutečnost se mu stala osudnou...Ale mě taky......
"Tak to je ten tvůj kluk????!!!!!" Ozve se výtězně z osmýho patra.
"No a co ty malej hobite... Máš s ním nějakej problém??? Protože ještě tak před pěti minutama si s tebe chěl udělat pochodeď v chrámu a ..."Ještě jsem se ho chvíli pokusila zastrašovat a pak jsem prostě zmlkla a zdrhla do pokoje.
"Jé to si ale hodná Katie a to si udělala proto že mě máš tak ráda nebo proto aby jsem tě nestrašil kdybych byl duch??"Ptá se svým typicky otravným hlasem Perseus.
Ignoruji že mi už zase řekl zkomoleninou mého jména.
"Né udělala jsem to proto že bych měla moc vysvětlování tatínkovi, Sally a Rickymu Riordanovi." křičím protože je zas na druhé straně našeho bílého domu.
"Kdo je Sally?????? A jak jako vysvětlování vždyť by mě zapálil Apollón a né ty??"
"Víš Sally je tvojé máma a Apollón je můj kluk tak bych to asi musela vysvětlovat...."
"Tvojí inteligenci ne-"Naštěstí to nestihl dopovědět protože ho jaksi přeřval hlas našeho tatínka:
"DĚTI PŘESTAŇTE SE HÁDAT A JDĚTE SE OBLÉKNOU DO NĚČEHO SLUŠNÝHO..JDEME NA VEČEŘI.!!!"
"Zase do Mekáče????" Odpovídám s bráškou dohromady.
"MÁTE S TÍM NĚJAKEJ PROBLÉM!!!!!!" Zařve táta hlasem který způsobuje běžně zemětřesení 9.stupně,který by asi vyděsil Diuse na Olympu. My jsme si na to už celkem zvykli, takže to s námi ani nehne.
"Ale tati proč nemůžeme jít jednou třeba do KFC??? Do Mekáče chodíme pokaždý a nakonec stejně musíme do fronty mi a ty buď sedíš v autě a nebo v tom rybníčku co je před ním." Křičím z pokoje kde se zamykám a zajišťuji jako obvykle vodou, ono totiž několikrát napadlo brášku vyfotit mě polonahou nebo když tancuju u zrcadla a dát to na Facebook. Né že by ty fotky lidi nechválili, ale ono to pak je docela těžký vysvětlit klukovi, že to tam dal bráška a že já se nejmenuju Knihovnička Malinová a že tu stránku založil můj bratr a že mě potajmu fotí. No když jsme se převlékli, já jsem byla poslední jako vždy, teleportovali jsme se do mekáče.
"No to zas bude sranda.."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mistletin Mistletin | E-mail | Web | 7. května 2013 v 20:26 | Reagovat

Not bad :) Poseidonova rodina v mekáči :D

2 Roxanne Roxanne | Web | 9. května 2013 v 16:09 | Reagovat

Ojky... Chudinka Katie (promiň, když jí zkomolím jméno)... Já mám zase dvě sestry, ale obě jsou mladší (i když s Brook jen o pár minut, stejně jsem starší) takže znám to potěšení z buzerování příbuzných.
Dále: Musím politovat Poseidóna, ten to s nima pravděpodobně nemá lehký... Tři puberťáci v jednom domě... potěš pánbu.
Souhrn: Úžasně napsané a skvělé fóry. Těším se na další díl! :-D  :-D  :-D

3 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 9. května 2013 v 19:13 | Reagovat

OOOO tak to je kruťácký OwO JInak víííítej *^*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama