Život sourozence Percyho Jacksona 02

30. května 2013 v 17:42 | Terka |  Život sourozence Percyho Jacksona
Ahojte všichni -přicházím v míru,
jak už Anti v minulém díle podotkla toto píšu já. Jsem o něco mladší než Anti a o trochu víc šiblá holka co je blázen do mytologie a knížek. A toto je moje nejspíš nejvíc povedená slátanina jenž se s trochou fantazie dá pokládat za povídku. Tak vy kdo máte dost odvady pokračujte ve čtení.......
No jestli někdo víte kdo vytvořil mlhu pošlete mi jeho jméno, líp adresu, musím mu hrozně moc poděkovat. Nebýt mlhy nejspíš bychom museli chodit na jídlo na olymp a to by mi, Perseusovi i Diusovi, Héře, Dement-er a Prasefoně hráblo. Hádesovi by to asi připadalo jako děsná sranda a Apollón by měl průser jako já když by si z brášky udělal pochodeň.
Když už odskakuju od naší návštěvy Mekáče, tak jsme jednou museli na Olymp na večeři. To bylo když po naší první návštěvě museli opravit mekáč (tato historka by se nikdy něměla dostat na veřejnost. Týká se mě, Aarona a Perseuse a asi půlku Baltskýho moře vody.)

No když to řeknu slušně Héra mě od naší poslední večeře na Olympu zrovna nemusí a pokaždý když mě vidí pokouší se mě vymýtat, ve stylu Lovců duchů. A taky má neustále kecy k mému: Oblékání, vyjadřování, jménu, vkusu na kluky ...atd.
Já si samozřejmě nenechám nic líbit a komentuju její vkus na bohy, inteligenci, zeměření, kamarádky (Prasefona a Dement-er) a jejich inteligenci a zaměření.
Většinou to skončí mega hádkou mezi všema přítomnýma bohama (s výjmkou Hádese), mě a spol. A nakonec mě Héra skopne z Olympu a Apollón mě pak chytá do svého superauťáku. No minule to skončilo trochu jinak Dius mě narval do krabičky a hodil do Severního Ledovýho oceánu, se slovy: "Ještě jednou řekneš intelektuál nebo inteligent ve souvislosti se mnou a propálím tě bleskem." Prej jsem ho moc štvala tím neustálím mluvením. Tím si nejsem moc jistá, protože jsem mluvila stejně dlouho jako obvykle. Ale ten let byl prima, pak jsem mu ještě poslala poděkování a vcelku slušně se optala, jestli by si takhle nechtěl vydělávat. Protože to by měl za chvíli majlant.
Na ten dopis mi opověděla Héra a nebylo to zrovna slušný, na to že je pár tisíc let starej bůh by se měla naučit nadávat. Myslím že napsat:****************** a nakonec ty splozenče satanův sis dovolil nadávat mému manželovi vulgárně jako lilek bramborový a papoušek strakatý.
Nic proti vkusu ale lilek bramborový, vážně???? No aspoň jsem se zasmála. Ale musela jsem chvíli škemrat tatíka aby mi to přeložil, psala to totiž řeckejma písmenama a dost škrábala. Musím přemluvit Alphabet aby mi vyrobila nějakej překladač..

No teď zpět k tomu Mekáči. No bylo jiné než obvykle, táta neseděl v rybníčku ani v autě ale sedl si dovnitř na takouvou tu plastovou židli. Měl na sobě svůj oblíbený oblek. Byl to jeho nejhořší oblek a dokud mu to neřekne nějaká jeho přítelkyně (to by nějakou musel mít a ta vyvolená by ještě musela projít naším vstupním testem o němž se zmíním později) tak ho bude nosit dál, zkoušela jsem ho přemluvit ať ho vyhodí nebo aspoň daruje Percanovi. Jednou jsem se ho pokusila UPÁLIT, ale táta mě nachytal a já měla týden zákaz ježdění na žralocích. Což je blbý protože je to děsná sranda, zvlášť když se žralok pase. A ten oblek přežil i útok žraloka, kterýho na to sako poslal Aaron. A přežilo sežvejkání verlybou od Percyho.A i můj druhý pokus odnesla jsem ho do podsvětí s hodila ho do Styxu. Přežilo i to.
Asi je začarovaný, ale jednou se nám to konečně podaří a ta VĚC zmizí z našeho života.
No ...jo jasně ten mekáč, jo. No tak jako obvykle jsem byla vyslána pro jídlo já (to není nic nenormálního...vždycky vytasí to že jso starší a jiný blbiny). A jelikož jenom souhrn toho co si moje milovaná rodina přála by byl dlouhej jako celej Kosmopolitan tak to shrnu to jednoho slova: Všechno...!
No tatínek byl natolik hodnej, že zapoměl všechny ovlivnit mlhou, takže jsme platili, ovšem naší nekonečnou božsko kreditkou, zlato-modrou VIP.
No a asi jak lze vidět u příkladnu v Mekáči, naučila jsem se buď mlhu sama a nebo nejsem zas tak ošklivá (vím že by bratříček tipoval za prvé a tatínek za druhé, jsem přece jeho malá holčička).No každopádně stažilo usmát se na pár správných kluků a už jsem byla skoro na začátku fronty. Pak si, ale bráška vzpoměl na milkshake a rozběhl se za mnou. No všiml si že okolo mě točí pár docela hezkých kluků a tak se mi rozhodl zhatit jedinou možnost někoho sbalit (Nikdy se tohle Api nesmí dozvědět, jinak by byla planoucí pochodeň ze mě). V běhu se zastavil, zatvářil se velice zdrchaně, pak rozzářil úsměv když mě viděl a rozběhl se ke mně. Ten kretének malej ke mě přicválal jako bych byla jeho holka a obejmul mě okolo pasu: "Ahoj zlatíčko... tak co stýskalo se ti po mě? Já to bez tebe nemohl vydržet a musel jsem tě jít obejmout.." A vzhnul po mě zamilovaný pohled.
"Hmmmm....no tak já radši půjdu" nebo "Tak čau zase se možná někdy uvidíme", tímto stylem se se mnou v rychlosti rozloučili všichni kluci.
Měla jsem chuť bratříčka zabít ale počkala jsem na tu správnou chvíli a pak se pomstila.
"Katie prosím vezmi mi jakodovej milkshake, jo??"
Uvnitř jsem si představovala jak ho vraždím, ale na povrchu jsem byla hodná mladší sestřička.
K naší mega objednávce jsem přidala I jahodovej milkshake, ovšem s novou příchutí speciálně pro mého bratříčka. Stačilo jenom pěkně poprosit toho brigádníka a od mu do toho přidal trochu oříšků na které má bráška alergii....Háhahahahahaáááá pomsta bude sladká..no teda spíš oříšková..
Aby to nebylo nápadný chvíli jsem děla jako bych si ten shake chtěla nechat, ale pak jsem mu ho dala a těšila jsem se na reakci bratříčkova organismu..
A doprdele ten shake byl pro tátu a ten je na oříšky alergickej ještě víc než Percy... To zas bude průser, no co když tak to hodim na toho brigádníka.
"Hele Kath nevzala jsi mi ten shake nahodou špatnej? Protože chutná jako karamel...."Zeptá se po chvíli táta.
"Chtěl si jahodovej velkej milkshake?" Dělám nevinnou.
"Ano jak jsem poslal po Percym.."
"NO tak nevidím důvod proč by to neměl být velkej jahodovej milkshake...." A dopr**e teď mě nejspíš zabije bleskem.
"Tak je to nejspíš jenom chyba tý obsluhy.."Ozve se Aaron a já mu v duchu děkuju než ovšem pokračuje "nebo to popletla Kath a objednala ti špatnej milkshake v domění že je pro Percyho... "Po kračuje ve svých výkladech a nepříjemně se přibližuje k pravdě..
"No, ale to bych přece neudělala svému bratříčkovi.....vždyť ho mám tak ráda a NEmám důvod se na něj zlobit...A navíc Aronííku copak je na milkshake příchuť o... teda karamel?"
"No to sice ne ale-"
"Tak vidíš , není co řešit.." Rozhlížím se po všem tom jídle a vymýšlím pádný důvod proč se vypařit...."Jdu si pro něco do zásoby na domů chcete ještě někdo něco?????" Stala se ze mě úplná svatá Katherine....
"No já bych si vzal............"(Tohoto dlooooouhého výčtu vás opět ušetřím a radši rozepíšu konec našeho výletu)
Co by jste si představili pod pojmem "vzali si toho domů jako kdyby chtěli nakrmit všechny vodní živočichy světa"? Já to co moji příbuzní snědí za jeden den...
A jak by to řekl námi navštívený mekáč? Máme vyprodáno na půl roku dopředu..pomoooc.....

TO JE JENOM ZAČÁTEK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 6. června 2013 v 17:56 | Reagovat

ahoj máš to pěkný :-) nejvíc se mi líbila ta část s milkshakem :D

2 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | 6. června 2013 v 19:17 | Reagovat

TA představa je fakt hustá :-D U většiny lidí píšu, že už nevím, co napsat, protože všem dokola hlásám, jak píšou bezvadně. Tady se musím pozastavit a rozvést to.
Četla jsem první kapitolu. Nápad - dobrej. Popis - Wow! Supr. Příběh - taky bezva. Ale jedna věc mi tu trochu chybí... Akce. Jsme sice u druhé kapitoly, ale já stále čekám nějaký to vzrůšo. Tvůj příběh mě baví - zasměju se u něj. Ale chtělo by to, aby tvůj příběh vyvolával i jiné pocity. Nezlob se na mě. Nechci být kritická, jen říkám to, co cítím. Promiň, jestli to nechceš slyšet.
Je to zábavná představa. Hlavní postavy jsou super. Originální, vtipné - sexy - a celé to zní super. Možná by to chtělo ty kapitoly delší :-D Protože je to fakt strašně krátký, ale... snad se to časem spraví.... Nebo si budu muset zvyknout, že ne všechno se řídí mým názorem (Už aby to bylo!)
Trochu mě zaráží to suché pronesení "Můj kluk je Apollón." Teda... kdybych já s někým měla chodit (a měl by to nedej bože bejt můj bratranec!), tak bych určitě pronesla víc emocí než "...Apollón, což je jenom tak mimochodem můj kluk" a taky by se hodila historka, jak se vlastně seznámili :-D Ta by se v kontextu vyjímala :-D
Normálně píšu delší komentáře, ale... teď mi už (zase) scházejí slova. Jsi dobrá. Má to své vady - nikdo není dokonalý -, ale když si vezmeš, že je to jen začátek, tak je to skutečně skvělý rozjezd. Držím ti palce a přeju hodně štěstí. Doufám, že tu co nevidět bude další kapitola... :-D  :-D

3 Terka Poseidonová Terka Poseidonová | 6. června 2013 v 23:08 | Reagovat

Všem děkuji za komentář.... jsem ráda že se začátek líbí a snad to tak bude i pokračovat....

[2]:děkuju za komentář i za kritiku a ony určité příběhy o Kath a Apollónovi jsou na pořadí v pozdějších dílech .... a hlavně jed o to že tatínek náš milovaný o tomto vztahu jaksi neví a nemusím asi vysvětlovat důvody proč by se to měl dozvědět co nejpozději...nikdo nechce žádnou další válku bohů.... moc děkuji a budu se snažt to trochu oživit :-D

4 Brook Brook | 8. června 2013 v 14:13 | Reagovat

*pochichtává se ještě teď* To je hustý! Percan je pěkný krutopřísný bratr, to se musí uznat; "Ahoj zlatíčko... tak co stýskalo se ti po mě? Já to bez tebe nemohl vydržet a musel jsem tě jít obejmout.."
:-D  :-D  :-D

5 Mistletin Mistletin | E-mail | Web | 9. června 2013 v 12:01 | Reagovat

Pravá a nefalšovaná válka sourozenců :D Známe :D Hodně štěstí do dalších dílů :)

6 Lea Lea | 12. června 2013 v 18:50 | Reagovat

Je to hustý!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama