Červen 2013

"Představte si geniální a velice chytlavý nadpis, jelikož mě nic nenapadlo"

28. června 2013 v 10:59 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Aloha Amigo (asi je každý to slovo z jiný řeči, ale to je fuk) xDD
Jsem naživu. Měla jsem napsat už dřív, ale nemohla jsem se donutit. To se stává, když člověk dostane úchilku na seriál no.. A nebudu o tom ani moc mluvit, abych vás nebuzerovala, dokonce vám ani neřeknu co je to za seriál. Jen napovím, že tam je jeden týpek pojmenovaný podle akademického vzdělání, jeden sonický šoubovák, jedna modrá telefonní budka (jménem TARDIS), jedna asistentka onoho akademicky nevzdělaného "muže", pár Kiberlidí, pár rádobyvyhynulých DALEKů a jeden úhlavní nepřítel Master (dobře přiznávám se.. je to Doktor Who.. ale nikomu to neříkejte).
No a tímto se vysvětluje i to, proč jsem ještě nenapsala Jack.. nemůžu se k tomu donutit. Ale mám pro vás.. správu. Řekla bych veselou, ale je to jak pro koho. Vracím se k TLD (The Last Demigod). Od tý doby, co jsem s tím sekla mi už pár lidí psalo, ať s tím laskavě znova začnu a teď, na počest toho, že mi skončila Jack. Celej tejden uvažuju nad tím jak pokračovat.. a moc mi to nejde. Sammie je v pěkně beznadějný situaci, totální kobayashi maru, jen s tím že tohle se nedá hacknout a změnit podmínky, jako to udělal JT (kdo neviděl Star Trek nepochopí). Dokonce mě napadlo, že jí nechám umřít a dát si spicha s tatíkem. To jsem zavrhla, jelikož se osobně celkem těším na psaní o táboře a nechci to zdržovat. Prostě budu muset přemejšlet a mezitím se vám pokusím napsat Jack.
No a o školičce. Nebudu to radši ani moc protahovat.. nepropadla jsem a DOKONCE jsem neměla žádnou čtyřku. A mluvit o tom nemusíme, jsou prázdky, čas vypnout mozkové obvody a zjednoduše neučit se. Samozřejmě se občas musí zapnout sonický šroubovák a nahodit ty obvody ke krátkodobé funkčnosti, abych mohla psát. Pokusím se přez víkoš o další Jack a domyslím, jak překonad kobayashi maru.
Co dál? Asi nic. Jak vízo dopadlo vám? A co budete dělat o prázdkách?

Život sourozence Percyho Jacksona 03

21. června 2013 v 22:08 | Terka |  Život sourozence Percyho Jacksona
Tak po nějaké době jsou tu podpořské novinky s Kath.... Chápu že jste ještě všichni oslnění Jackiiným popisem nenáviděných vlastností jejího bratra a jejíma intelektualníma výkecama , ale moc prosím TELEPORTUJETE se Z PODSVĚTÍ do PODMOŘSKÉHO SVĚTA.......


Zachraňte vojína Jacksona part 8

15. června 2013 v 12:55 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Tadadadááá!! Je to tu. Další Jackie. Přednastavená, ale i tak. Splnili jste moje podmínky (komentáře xDD) a já ji sem dávám. Všemi oblíbený styl Show Skylara Forto-atd, už zmizel, ale možná se na chvíli ještě vrátí. Tohle by měl být asi tak..ee.. třetí díl od konce. A teď se vážně pokusit aby tomu tam bylo a já nenapsala dalších osm částí.
Zdar osoby dostatečně zoufalé, aby vás zajímal můj příběh.
Možná jste si všimli, že poslední tři části nebyly vyprávěny mou nepřekonatelně úchvatnou osobou. Bylo tomu tak, protože asi jejich polovinu si nepomatuju, jelikož jsem se tak trochu… psychicky zhroutila. Ano uvědomuji si, že tento výraz moc nesedí k osobě jménem Jack Grayová (pokud jste se opovážili zapomenout, tak to jsem já), ale došlo k tomu.

Odjezd do Angli-lá.. návrat není zaručen!!

13. června 2013 v 15:29 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*mimochodem, vzhledem k tomu, že se cítím.. "blaze" (tím stylem, jak to řekla beznohá stryptérka z Planety Teror), tu mám na zlepšení nálady svě boží animačkové parodie na šamponreklamy*


Pokusím se to zkrátit jelimáni. Jedu pryč, přiject bych měla..ee.. 23. června.. Není zaručeno z důvodu letu letadlem. Já se bojí k*rvadrát!! mám děsnej panickej strach z pádu letadla.. Jsem tak mladá.. mám toho ještě tolik před sebou. Ještě jsem nedokoukala Six Feet Under a neviděla seriálovej Star Trek ani Doktora Who.. Nechci ještě umřít.Tak jo.. optimističtěji. Pokud se ozvu do konce června, tak žiju.
Tak.. mám přednastavenou novou Jack, na sobotu. Sorráč že to nebylo dřív milooušové... byla sem líná. Chtěla jsme přidat ještě jednu povídku, ale nemám moc čas a musím šprtat, takže to čekejte po anglii (pokud se vrátím).
No.. to bylo rychlý.. mám teda tu jednu povídku a budu doufat, že Terka něco přidá (ikdyž na to bych nesázela). No.. mějte se tu pěkně a laskavě se za mě modlete k Diusovy a poprosteho, aby mě neshodil z oblohy.. Já jsem tě vážně těma urážkama nechtěla urazit.. věř mi :))
Jo a poslední věc.. jelikož snad brzo dopíšu Jack, tak uvažuju o tom co bude dál. Mám zatím tři vážné kandidáty, možná čtyři. První dva už tu mám, vlastně jejich něco jako "piloty" co do seriálů: toť ZOMBÍCI a MAGOŘI (odkazy). Pak to bude ještě jedna komedie (spolu se zombíkama), ale z pohádkovího prostředí.. její pilot sem dám až/pokud se vrátím. A můj poslední nápad je celkem vykradená povídka co jsem měla na starým blogu, o superlidech XDD ne v kostýmech, jen se superschopnostma. Jen s tím, že teď bych to měla líp promyšlený, s jinýma postavama.
Tak, když budu v tý anglii, tak byste si ty dva mohly přečíst xDD aby se líp rozhodovalo xDD

Realita?

7. června 2013 v 19:38 | Anti~ |  Jednorázovky (Originální)
Tak jo. Pořád platí, že nepíšu, dokud si nepřečteteTOHLE, ale tohle mám na compu už dost dlouho a tak trochu to považuju za svůj masterstick. Už jsem i vymyslela pokračování, které nikdy nenapíšu. Je to něco jako Pilot seriálu, který nikdy nebyl natočen, ale také to funguje jako samotný příběh.
Jsem si vědomá toho, že to nikdo nepřečtete, ale co se dá dělat .__.
*nevěděla jsem k tý povídce a ta písnička se k tomu nějak hodila, ikdyž je o něčem trochu jiným*
Lidé o mě už dříve říkali, že jsem blázen. Ale v té době to asi nemysleli doslova. Byla jsem jenom divná. Nevadilo mi to. Uznávala jsem to, protože jsem věděla, že je to pravda.
Hodně jsem se zajímala o téma reality. Co je skutečné a co ne? Nebyla jsem tím nějak posedlá, nebo tak. Jen mi to připadalo zajímavé. Měla jsem spoustu zvláštních zvyků. Například když jsem jezdila autobusem, tak jsem se vždy, pokud jsem mohla, posadila k oknu na tu stranu, která byla od slunce. Když jsem měla štěstí, tak se v mém okně odrážel výhled z toho na druhé straně vozidla. Fascinovalo mě to. Pokud jsem nad tím moc nepřemýšlela, tak ty dva světy splývaly a občas jsem dokonce nerozeznala co je skutečné a co je odraz. Nikdy jsem o tom nikomu neříkala. Bylo to jako bych viděla jiný svět. Přišlo mi, jako bych věděla něco co ostatní ne. Bylo mi jasné, že je to hloupost, ale prostě mě to těšilo. A to asi byl další z důvodů, proč o mě všichni říkali, že jsem divná. Normální čtrnáctileté dívky o takových věcech nepřemýšlí. Ty se zajímají hlavně o zábavu, přátele a kluky. Nic z toho u mě nehrozilo. Lidé se ode mě drželi dál, stejně jako já od nich.

KONČÍM S BLOGEM!!

6. června 2013 v 16:30 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"

Mám vaši pozornost? Sice jsem kecala, ale i tak POVINNĚ přečíst následující článek!!

Dobře dobře.. právě jsem smazala celý svůj naštvaný článek a začnu znova.
JSEM TU! Jsem tu a byla bych ráda, kdyby to mí čtenáři vzali na vědomí. A tím myslím tu věc na kterou jste všichni líný: KOMENTÁŘE.
A konkrétně teď mluvím o Terčiný povídce, kterou mám na blogu už přez týden a ještě jste si jí nikdo nepřečetli. Nechci být viděračská, ale Terka je po operaci, nemůže mluvit a komentář by jí asi dost zlepšil náladu. Měli jste vidět, jak nadšená byla z komentů u minulý povídky. Což bylo asi tím, že to byli její PRVNÍ komentáře u povídky.
A ona není jediná, komu to leze na nervy. Moji drazí.. mám vás ráda, opravdu. ALE já se s těma povídkama píšu dlouhý hodiny, celkem mě to někdy i štve.. a taky kvůli nim nemám čas na psaní těch svích dlouho okecávaných knih. A to všechno jenom kvůli vám. A vy mi je pak neokomentujete, protože jste na to neměli náladu. Já taky někdy nemám náladu, ale vždycky vám píšu svý slohovkový komentáře, protože jakožto dlouhodobý bloger vím, jak moc pro vás ty komenty znamenají, obzvlášť po tom, co naši "drazý" tvůrci blog.cz zrušili zobrazování návštěvnosti.
A pokud nechcete komentovat z lásky ke mě, tak můžete aspoň z lásky k Jack, protože dokud nebudu mít aspoň 3-5 komentů u tohohle a minimálně 3 u Terčiný povídky, tak nevidám další Jack, kterou mám jen tak mimochodem hotovou!
Jsem ráda, že si rozumíme. Sorry, nechtěla jsem buzerovat, ale dost mě to uklidnilo. Teda.. mám v sobě tolik negativních pocitů, že bych mohla přejít na temnou stranu Síly.
Jo a ještě jednou sorry, že se chovám jako totální p*ča.. tohle obvykle nebývá můj styl.