Červenec 2013

Zachraňte vojína Jacksona part 10 (THE END)

31. července 2013 v 21:32 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona

THE END! Totální. Rozlučte se s Jack, protože tohle je PRVNÍ povídka kterou jsem kdy dopsala. Je to dost dlouhý. Průměrně dvakrát delší než průměrný díly.. má to myslím.. šest a půl stránky v A4 xDD Nejspíš můj osobní rekord :D Chtěla jsem udělat z posledního dílu něco "spešl". Ikdyž dějově nic moc. Ale.. snažila jsem se. Jo a pravopis je horší než obvykle, word vypověděl službu a byla jsem na to už líná.. možná to opravým zítra.
Jo a poslední dotaz. Už jsem to navrhla Dizince a ona mě přemlouvala, abych to udělala, ale chci slyšet názory všech. Co byste řekli na to, kdyby se Jack zjevila v TLD, když se ho teď budu pokoušet psát. Off course jen jako dosti vedlejší postava. Srovnali byste se s tím, nebo ne? Jo a jako bonus jsem Terce slíbila, že tam ještě dostanu její Kath, ale to vás moc zajímat nemusí, protože nemám navíběr, pokud bych jí tam teď nedalal, když už jí to ňákej Uherskej rok slybuju, tak by mi asi urvala palivi a nacpala mi jí.. do vy víte kam -__-"
Kupodivu.. neskončila jsem pod vodou. Potlesk pro mou osobu. A teď depresivní povzdechnutí prosím, jelikož jsem skončila přesně 24,61 km nad zemí. Vím to přesně, jelikož mám na mobilu takovou aplikaci, co to měří. Netuším, jakej génius jí vynaleznul a proč jsem si jí vůbec stahovala.. každopádně konečně našla využití. Ale ne, že by mě to v tu chvíli zajímalo. Byla jsem moc zaměstnaná histerickým ječením.. jo a tím padáním. (Mimochodem.. taky jsem do té doby nevěděla, že 24,61 km nad zemí jsou nějaký stíny. Svět je plný záhad.)

Život sourozence Percyho Jacksona 04

26. července 2013 v 16:45 | Terka |  Život sourozence Percyho Jacksona
Tak jo po hooodně dlouhé době je KAth zpět a tentokrát tu mám i historku o našem seznámeníá s Apollónem..... Tak hezkou zábavu a omluvte že to trvalo tak dlouho... A mimochodem je to dost romantický, vlastně hlavně konec takže předem upozorňuju předem.....
Už jsem říkala že má důvěra v bratra je v celku slušná???? Tak to od teď neplatí..Říkali jsme že půjdeme na komedii a PB mi do očí přísahal že zarezervuje lístky(né ovšem na Styx , což byla chyba). A samozřemě to neudělal a mi museli jít na horror.....

Zachraňte vojína Jacksona part 9

9. července 2013 v 20:14 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Tak jo! Na 99,999% předposlední část Jack. A jen pro upřesnění.. je to zatím nejhorší část celkově. Soráč, že to tak trvalo.. jen tu byl malý problém s časem a závislostí na Doktorovi (která snížila intenzitu po nástupu 11-tého Doktora). Prakticky jsem smazala půlku dílu, protože se mi nelíbyla a napsala jí znova.
Jo.. a s TLD jsem moc nepokročila.. celkem by se mi to hodil jeden JT Kirk, aby za mě hacknul to kobajashi maru.. jinak jsem v háji(nemá někdo doma jednoho v záloze? čistě náhodou)
Jo a pravopis jsem neopravovala.
Skutečnost, že se na scéně zjevilo o úhlavního nepřítele víc mi moc nepomohlo. Chvíli jsem se chtěla propadnout do oné sedačce jejíž odstín se určitě shodoval s barvou nějakého smrtelně jedovatého močálu na Gonkgolu 14. Nakonec, po desetiminutovém, velmi duchaplném, rozhovoru s vnitřním vědomím, jsem došla k názoru, že jsem Jack Grayová, ona supersilná a superúžasná osoba. A Jack Grayová se nepropadá do růžových sedaček.. a nejenom protože z přílišného množství oné prokleté Gonkgolské barvy čas od času chytá vyrážku. Ale taky protože.. no to je na dlouho. Prostě protože je Jack.