Zachraňte vojína Jacksona part 9

9. července 2013 v 20:14 | Anti~ |  Zachraňte vojína Jacksona
Tak jo! Na 99,999% předposlední část Jack. A jen pro upřesnění.. je to zatím nejhorší část celkově. Soráč, že to tak trvalo.. jen tu byl malý problém s časem a závislostí na Doktorovi (která snížila intenzitu po nástupu 11-tého Doktora). Prakticky jsem smazala půlku dílu, protože se mi nelíbyla a napsala jí znova.
Jo.. a s TLD jsem moc nepokročila.. celkem by se mi to hodil jeden JT Kirk, aby za mě hacknul to kobajashi maru.. jinak jsem v háji(nemá někdo doma jednoho v záloze? čistě náhodou)
Jo a pravopis jsem neopravovala.
Skutečnost, že se na scéně zjevilo o úhlavního nepřítele víc mi moc nepomohlo. Chvíli jsem se chtěla propadnout do oné sedačce jejíž odstín se určitě shodoval s barvou nějakého smrtelně jedovatého močálu na Gonkgolu 14. Nakonec, po desetiminutovém, velmi duchaplném, rozhovoru s vnitřním vědomím, jsem došla k názoru, že jsem Jack Grayová, ona supersilná a superúžasná osoba. A Jack Grayová se nepropadá do růžových sedaček.. a nejenom protože z přílišného množství oné prokleté Gonkgolské barvy čas od času chytá vyrážku. Ale taky protože.. no to je na dlouho. Prostě protože je Jack.

Než vám tu začnu vykládat taje mé existence a odpovědi na některé základní otázky, třeba tu s životem, vesmírem a vůbec, a nemluvím tu o číslu 42, radši se vrátím k ději. Do sedačky jsem se neponořila, takže jsem radši předstírala, že skoumám tajuplnou krásu svých rudých kopií conversek, ikdyž zas tak moc jsem to předstírat nemusela.
Vážně jsem to nechtěla dělat, ale musím vám povyprávět o jediné z mála věcí které na mě nejsou černé, mích botičkách. Původně jsem měla černé okovan boty skoro ke kolenům, byla to bojově výhodná věc, ikdyž boj většinou skončil u toho, že nepřítel byl nakopnut do slabých partií, sténal bolestí a já tančila vítězný tanec kmene Bankobatů z Imziku 11. Tohle mi sice s rádoby-converskama nevychází, ale ničeho nelituju. S jejich získáním do mého vlastnictví souvisí vážně fascinující napínavá, strhující a zkrátka boží historka....
Dobře kecám. Bylo to takhle: všimla jsem si, že jeden z mích celoživotních vzorů: Doktor (skutečnost, že je to kladná postava prosím okázale ignorujte, je to psychopat, s tím si musím vystačit) v desáté reinkarnaci (prostě top nejcáklejší verze) nosí cosi jako conversky. V rozličných barvách mimochodem, ale já jsem osoba zásadně zasazená proti učitým barvám takže, když jsem si jednou při cestě za vykradením klenotnictví zahlédla sekáč, kde měli ve slevě kopie conversek, jaksi jsem na to kradení zapoměla. Můj parťák to skusil beze mě... chytili ho. Ale to je jiní příběh. Každopádně jsem utratila celé úspory mého mladšího bratra (jestli jste čekali moje úspory, tak jste vedle.. já to utrácím za jídlo a sběratelské figurky) za černý, červený, tmavě modrý a šedivý "conversky". No a od tý doby kromě nich nic jinýho nenosím.
Konec bočního příběhu.

Tak zpět, poté co jsem se přestala utápět ve svých Doktorských converskách a všimla si, že Mimoto Fučiminani (aach.. to jméno mě dostává) zmizel někam do zákulisí, jsem se zvedla a vydala se hledat Dear a mého předrahého staršího bratra, kteří někam odtáhli Luka.
Kupodivu mi to netrvalo až tak dlouho, jakožto správný fanoušek gangsterských filmů, mám velmi rozmanitý seznam míst kam naštvaní lidé můžou vodit své oběti. Hned moje druhé vytipované místo bylo správné. Našla jsem je v boční uličce za únikovím východem. Kupodivu.. nemučili Luka. Ten ležel na zemi s monoklem, evidentně v bezvědomí. Nic novýho, za tu dobu co ho znám jsem zjistila, že předstrání bezvědomí mu jde. Dear se Stevem se hádali. Nejsem si jistá o co, v tu chvíli mi to bylo dokonale ukradený.
"Ola amigo." ozvala jsem se svím nejvíc cool tónem (pokud jde taková věc říct cool tónem). Abych si ještě přidala na cool-ovitosti, opírala jsem se o stěnu.
"Aloha Schwester." reagoval Steve. On umí německy? Jak to, že umí německy? Nesnáším, když němčinu komolí někdo jinej než já.
"Gutentag." to byla Dear. Ta mi snad čte myšlenky. Radši jsem přešla k smysluplné řeči, jinak by se určitě zjevil další člověk a vypálil na mě moje oblíbené německé slovíčko "Sheize"(o kterém nemám sebemenší tušení, jak se píše, jsem líná si to vygooglovat. Jediné co o něm vím je, že znamená něco hodně sprostýho.) "Jak se vám podařilo ho uvést do bezvědomí, drahouškové?" prohodila jsem úžasně ironick přeslazeným tónem
"My jsme nic neudělali, ani jsme do něj nestihli praštit, hned omdlel." postěžovala si Dear. Nechci se zastávat Luka, táý otravný přecitlivý hromady růžové hmoty z Bieberzženštělanu 0 (Tak jo.. ta neexistuje, ale ty ostatní jo. Přísahám), ale kdybych byla osobou kterou se chystá Dear s kovovým boxerem zmlátit do bezvědomí, asi bych taky vynaložila všechny své herecké schopnosti na předstírané bezvědomí.
"A kde se teda vzal ten monokl?" zeptala jsem se a nahodila okouzlující americký úsměv (Ikdyž to asi těžko, jelikož nenosím svý předepsaný rovnátka a mám některý zuby až podezřele špičatý. Asi to spíš vypadalo jako úsměv upíra ze Supernatural)
"Spadl na hlavu." odpověděl Steve, který odkudsi vyhrabal párátko, šťoural se v zubech a tvářil se vrcholně otráveně.
Došla jsem k názoru, že můj kvíz "Kdo zabil Luka Castellana" je dostatečný, takže je čas přejít k akci. Z praktického hlediska se můžu považovat za nejstaršího ze tří (čtyř, pokud se počítá Bianka)sourozenců. Steva nikdo nepočítá, jelikož u nás nebydlí a moc domů nechodí. Fakt, že Nicolasoci s Bianicí je kolem sedmdesáti, jelikož strávili pár desetiletí v Kasinu Lotos, budeme okázale ignorovat, inteligenčně na to nevypadají. Zkrátka, jakožto nejstarší sourozenec mám za povinnost budit hobity a nutit je, aby šli do školy (ano, všichni/kromě Bianky/ chodíme do školy. I JÁ, ikdyž bývám tak často vyhazována, že se nikdy nikde moc neohřeju. Ne že by mi to vadilo). A jakožto budící sourozenec jsem se naučila pár tryků. Můj oblíbený spůsob je skopnout drahého mladšího bratříčka/sestřičku/tatíčka z postele. Největší prča to je, když si nazuju svý okovaný botky. Každopádně, i přez mírně omezující skutečnost, že Luke neležel na posteli, jsem využila své schopnosti a nakopla ho, tam.. kde to chlapy fakt hodně bolí.
Samozřejmě, že ho to bezvědomí rychle přešlo. To byste nevěřili, kolik vulgárních výrazů takový slušný Hermesův synek ovládá. Jsem zahanbena.
Můj starší, vyšší a sylnější bratr samozřejmě hned ochotně přispěchal, aby Luka zvedl a přišpendlil ke stěně.
"Ahojky Lukáškúú, jak ses vyspinkal." nahodila jsem úsměv celkem dobře naučený od jednoho z mích mnoha vzorů, Jokera.
"Celkem to ušlo, jen postele tu máte celkem tvrdý." oplatil mi to.
"Za příplatek to mohlo dopadnout i líp."
"A obsluha je tu taky nějaká drzá."
"Hele hrdličky, jestli jste si doflirtovali, tak mi jsme si tu vyčekali frontu na to vraždění." nadhodila Dear a nadšeně předvedla boxer.
"Jo jasně, ale až se budete blížit ke konci, tak mě zavolejte, ráda bych si taky kopla." dokončila jsem blahoskloně (Existuje takový slovo? Blahoskloný?), ikdyž jsem měla vážně silnou potřebu zabít Luka sama. Jen tu byl ten drobný problém s DNA, obticky prstů a celkově s vraždou. To radši nechám na někom jiným. Já mám na práci lepší věci. Ikdyž vlastně nemám.
Původně jsem se chtěla vrátit do studia, ale vzpoměla jsem si, že tam na mě čeká mafie a hlavně ta převeliká vlna ponížení. To by nešlo, jednou mi to stačilo. V hlavně jsem spočítala, kolik kyláků je to z Texasu do Podsvětí. Nejsem zas tak dobá sportovkyně, abych to uběhla. A to Apolónovo auto pořád nemám, jak jste si mohli povšimnout.
Pokud jsem nechtěla celý zbytek cesty stopovat/jet MHD/krást-a-rozbíjet-auta, musela jsem udělat věc, do které jsem se zrovna moc nehnala.

Přesněji řečeno to bylo něco jako poslední možnost (před poslední, před volání o pomoc).
Cestování skrz stíny.
Vím, zní to cool, totálně Jackoidně. Akorát je tu ten malý problém s tím, že mi to moc nejde. Přesněji řečeno, při mém prvním pokusu jsem skončila kdesi pod mořem, stihla jsem se z toho dostat jen tak tak.. abych skončila někde na savaně, kde jsem okamžitě omdlela. Probrala jsem se jen chvíli před tím než se do mě pustili supi... a "teleportovala" jsem se do centra Tokya.
Řeknu.. je to jedna z mála věcí co umím, ikdyž celkem na prd.
Každopádně, nic jinýho mi nezbývalo. Prostě se budu muset teleportit tak dlouho, dokud se neocitnu blízko nějakýho průchodu do podsvětí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 9. července 2013 v 20:20 | Reagovat

Love it!:DDD Prostě božsdkobořský jako vždy ty špunte!:D

2 Marillë Marillë | 10. července 2013 v 16:51 | Reagovat

Em, Kirka doma nemám promiň :D Ale co jsem vyčetla z knížky, tak s tím Kobayashi-Maru mu pomohla Gaila (ta zelená holka co s ní byl v posteli :D), ale tu taky nemám :D
Bohové Anti :D Tohle NEMŮŽE být poslední díl :D Potřebuju vědět, co bude s Jack dál! :D Potřebuju! :D Ale jestli je tohle konec... Jack je nejlepší Hádovo dítě v dějinách! Sice trochu na-nervy-lezoucí-svému-okolí, ale stejně nejlepší :D Složíme se a postavíme jí pomník! :D :D

3 Mistletin Mistletin | E-mail | Web | 11. července 2013 v 16:21 | Reagovat

Meh, Kirka se mi podařilo unýst jen jednou a pak si mě podal Spock, takže.... Už se mi do toho moc nechce :D Meh, škoda, Jack byla poloboská :D A hodně štěstí s kobayashi maru :D

4 Roxanne Roxanne | 21. července 2013 v 12:23 | Reagovat

Anti.... to je... já k sakru nemám slov. Nechci, aby Jack skončila, páč je to ten nejúžasnější polobůh, který kdy chodil po matičce Gaie! Bude se mi po ní hrozně stýskat! Sem tam ti pro ní předám vzkaz, jasný? Ale jsem hrozně zvědavá jak to celý dopadne. *nostalgický povzdech* Když si vzpomenu, jak jsem si přečetla první díl a řehtala se při tom jako blbec.... Hmm.... Tahle povídka si zaslouží deset hvězd, rozumíš?! :-D  :-D

5 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | Web | 22. července 2013 v 14:52 | Reagovat

Chceš mě zabít smíchy? Jestli jo, tak jsi na dobrý cestě :-D
No... Úžasně napsáno, úžasně popsáno, úžasný děj, úžasně otevřený konec :-D Jsem zvědavá, jak dopadne cestování skrz stíny. Něco mi říká, že naše hlavní hrdinka neskončí zrovna dobře. :-D Takový odhad.
Jinak se těším na další díl. Jack moc nekomentuju, ale čtu jí. Mám jí ráda, jenom jsem líná se z toho vypisovat.
Takže jinak vzkaz pro ní: "drž se" a pro tebe: "bože! To je naprosto úžasný!" a nakonec: :-D Jenom tak dál!

6 Simona Gray Simona Gray | Web | 30. července 2013 v 17:39 | Reagovat

David...budem úprimná. Iba som čumela na ten gif. David !!!!!

7 HaileySt HaileySt | 30. července 2013 v 20:19 | Reagovat

To vyznělo jako kdybych uznávala jen slash :-(, což není pravda. Ale to je fuk. (Krásný pár byl taky Kostra s Toňou Barrows..) Ale díky že jsi přišla. Promiň že nechodím z vlastní iniciativy ale nějak jsem ráda že ten notebook vůbec mám v ruce a mám totální "volnost" pár MB bez mizerné mobilní kvality. Sigh. Ani tvůj layout tu nevidím...
No nic. Užij si ten zbytek (gasp! Jeden měsíc! Kam se to ztratilo?!) prázdnin! :-)

8 Hailey Hailey | Web | 30. července 2013 v 20:34 | Reagovat

Je jailbait. Tohle lidi většinou nakopne.. S anime je to to samý. Stačí aby to bylo pod věkovou čarou... ale ne, prostě ... já nevím. Je to ship. I am going down with this ship! Zase na druhou stranu, pairing který díky rebootu získal svůj boom byl Bones/Kirk, protože v 2009 se Spock a Kirk docela slušně vyhýbali. Viděla jsi ten nový film?
Ber to tak, že Star Trek a jeho fandom...  Since 1966 and old beats new! ... Tumblr se na mě otisknul. ... Už blábolím Tumblršinou!

9 Hailey Hailey | Web | 30. července 2013 v 20:52 | Reagovat

Jestli ti vadí ty filmy, tak koukni na TOS. Uhura tam se Spockem nikdy nebyla (to byl jen výplod jednoho románu, který Abrams prostě !musel! použít - jo, tak nějak na Uhuru z tohohle univerza máme stejný názor) a Kirk si tam jednou vyměnil tělo s bývalou přítelkyní, což byla sranda. A vůbec, pro pairing tam je větší prostor. Jen brácha mi u jednoho z těch filmů usnul nudou. Jsem myslela, že ho udusím polštáře,... ale je fakt, že on se na to moc nekoukal. Nebo Kirk po krk v Tribbles... jup, to stálo za to. :-D

10 Hailey Hailey | Web | 30. července 2013 v 20:58 | Reagovat

Kobayashi Maru najdeš na gailině padd stačí šlohnout Tardis a máš to. :)

11 Hailey Hailey | 30. července 2013 v 21:59 | Reagovat

Highly unlikely - she was orion. Ale docela bych si přála každou alternativu s živou Gaulou :'( Zkus serialycz.cz ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama