Srpen 2013

Nudagon(Eroxid), Roran-dutá-palice, Safííra a Murtagátor

24. srpna 2013 v 19:11 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*jeden z mích oblíbených glee coverů, Listen od Beyonce naspívaný mojí předrahou Charice*
Ola mishamigos,
už dlouho jsme tu neměli víkec a já jsem si řekla, že by to chtělo, říct vám něco o tom co se u mě děje.
No.. Posledních pět dní jsem byla na horách, kde jsme byla jaksi bez wi-fi a inťáku. Hrůzná představa pro takového maniaka jako já. Snažila jsem se psát TLD, ale drahá rodinka neměla co dělat, takže mi zabavili comp a nadšeně pět dní v kuse sledovali Zoolandera, Zooma, Paranormana a jiný filmy. Z části si za to můžu sama, jelikož na Normana jsem je přivedla já.
Každopádně, psaní šlo do hájíčku zelenýho a já se musela zabavit jinak. Naštěstí tu byla stará dobrá Čtečka Utěšitelka. Před odjezdem jsem se rozhodla polepšit své geecké vzdělání a stáhla jsem si na ní komplet celou Eragonskou ságu.
(ready for it mishamigos, monolog has coming)
OH MEIN GOTT: To je tak neskutečně.. NUDNÝ!! Vím, že jste asi čekali jinou reakci, když jde o ten celosvětoví superbestseller, ale já si prostě nemůžu pomoct. Je to tak nudný, že to dokážu srovnat s nejnudnější knížkou kterou jsem (kromě povinný četby) četla, toť jest Hobit. Proto jsem tomu odebrala ten nezasloužený název, tak podobný jménu mé oblíbené postavy z LOTR-a (toť jest Aragorn), a přisoudila a přidala jiný, více podobný jeho obsahu: NUDAGON!!
Tak jo.. uklidním se. Za první tři dny jsem přečetla první knížku(EraNudagona). Ikdyž přečetla je moc vysoký výraz. Celých prvních 244 stránek jsem tiše trpěla a čekala na stránku 245 kde začínala kapitola s oním Hádesovským jménem: Murtagh. Doslova. Po prvních dvaceti stranách knížky, kdy jsem chcípala nudou a proklínala Eroxida, jsem ve čtečce přeskakovala po padesáti stránkách a hledala kde najdu první známku o oné jediné zajímavé postavě v celý knížce. A když jsem pak našla onu osudovou stránku 245, začala jsem se "nadšeně" prokousávat přez těch 220 stránek co mi do tý doby zbívaly. Celej jeden den jsem chodila po lesech a horách se čtečkou pod nosem a makala.
Nechci znít jako šílená faninka, ale Murtagátor je jediná zajímavá postava. Celý zbytek knížky byl pak zajímavej. O to víc jsem Sílou škrtila autora, když ho na začátku druhýho dílu "zabil".

*další borec z glee, Smooth Criminal od Michaela. Obvykle ho nesnáším, ale tohle je výjimka. Kdyby Santana nebyla lesbička a Sebby gay, hrozně ráda bych je párovala. Oba jsou svině a děsně jim to spolu sluší xDD*
VÁŽNĚ? Vážně Chrisi? Vážně? Chceš mě zabít? Takže opakuju přístup z první knížky.. jelikož mi drahá Terka vykecala co se bude dít dál, tak vím že mrtvej není. Ale to moji depresi nesnižuje. Po 450 stránkách první knížky jsem se s Eroxidem celkem smířila.. už jsem se rozhodla to kvůli Murtagminátorovi vydržet, ale neee, drahý Chritopher mi musí podrazit nohy, vylít na mě krev a poštvat na mě Upířího trpaslíka a Upíří uklízečku z Being Human(no comment.. to by bylo na dlouho. prostě si představte vysokýho upířího Killiho a ještě jednoho rostomiláčka). Nudagon fakt nestačí.. on tam musí nacpat ještě RORANA!! Takže.. celou první knížku buzeruju rodinku výkřiky o tom na kolikáté jsem straně (a vzdycháním nad Murtagátorovou dokonalostí) a celou druhou jsou to záchvaty smíchu při zmínění Roranova jména a další vlnou nadávání.
Přijdu si jako Mimoň z Já Padouch.. až na to, že nemám záchvaty smíchu u slova zadek ("Kapitán Velezadek" "Zadek, hehehe" xDD), ale u ONOHO JMÉNA ("Říkali mu Roran Kladivo" "Roran, hehehe").

To bylo zdlouhavý. Jak jsem předpověděla. Prostě mi držte palečky, ať to vydržím.. snad to za toho Murtagminátora bude stát. Zítra jedu podruhý na hory, jenže tam už bude internet. Mám půlku dalšího TLD a snad by mohlo být v průběhu týdne.

Žijte dlouho a blaze!

The Last Demigod~07~Maraton exotů

18. srpna 2013 v 23:30 | Anti~ |  The Last Demigod
Takže.. jsem zpět z tábora, ale hned zítra odjíždím na dovču s rodičema, na pět dní někde kde není net a pak na dovču na pět dní někam kde net je. A jelikož vás neskonale miluji, tak jsem dneska, totálně vyšťavená z několika hodin cesty vlakem ve vedru, s vypjetím sil dopsala díl (ikdyž zrychlené tempo se podepsalo na kvalitě). Milujte mě a uctívejte.
Další díl.. nemám nejmenší tušení o tom, kdy by mohl být. Budu makat. Postavy jsem přidala, kromě jedné a to jelikož nemám obrázek a navíc jsem ještě nezmínila její jméno. Dodám jindy.
Jo a na pravopis jsem okázale kašlala.
V první vteřině jsem si myslela, že jsem mrtvá, zase. Jenže pak mě napadlo, že jsem snad tolik nehřešila, abych skončila v pekle a další dvě možnosti tak nebolí. Aspoň myslím.

The Last Demigod~06~Krycí jméno "Plán Bilbo"

7. srpna 2013 v 17:53 | Anti~ |  The Last Demigod
Drazý.. po více jako půl roku další kapitola TLD! Oslavujme! (mimochodem, aktualizovány fotky postav)
Ale moc to nepřehánějte. Je dost zoufalá a krátká. Jenže jsem našla dobrý místo na ukončení a chtěla jsem to nechat aspoň mírně napínavý, takže jsem to tak usekla. Pokusím se o další díl do pátku, pokud to nestihnu, tak až za tak čtrnáct dní.. V sobotu jedu na týden na tábor a tam psát nemůžu, takže mi to zase potrvá. Takže se modlete mishamigos. Jo a kdyby tu byla nějaká svatořečená osoba, co by mi udělala novej úvodní pict, tak bych jí uctívala.. ikdyž to berte řečnickou otázku.. Nejspíš půjdu poprvé v mé historii otravovat Penny.
Jo a neopravovala jsem to po sobě.
Pravděpodobně jsem z nedostatku krve omdlela, protože jsem měla sen. A nebyl to jeden z mích obvyklých superujetých snů, kde se proháním na zádech nějakýho My Little Ponny, pronásledována armádou zlých gumovích medvídků. Hned od jeho začátku jsem věděla, že to bude jeden z těch proslavených polobožských věšteckých snů, co jsem o nich četla v Percym Jacksonovi.

The Last Demigod~ Postavy

7. srpna 2013 v 17:53 | Anti~ |  The Last Demigod
Ola Mishamigos! Takže je to tu, TLD se vrací. Předem se omlouvám Marille, že jí tak trochu kradu ten nápad s přidáváním postav jako samostatnýho článku. Ikdyž vlastně doslova nekradu, na minulém blogu jsem to dělala furt.
Tak aby jsme si to ujasnili, tak sem nejdřív dám jenom ty postavy co tam byli v těch prvních pěti kapitolách. Další přidám až potom, co se objeví v povídce. Takže ten článek budu postupně obnovovat. Vždycky vám předběžně řeknu, že jsem to udělala. Jo a postavy jsou řazený podle toho, od kdy tam jsou, ne abecendě. To pochopíte xD Jo a postavy z knížek tam nebudou, jen ty nové.
A úplně poslední dvě konstatování: Chloe měla původně naprosto dokonalý obrázek, ale stratila jsem ho. Takže ignorujte pict a představujte si jí podle svého. Starý obrázek nalezen díky Džej x.o, takže jsem spokojená.
A druhý, nechtěla jsem sem dávat obrázky herců, ale neměla jsem jinou možnost. K mé předrahé Sammy jsem nemohla najít žádnou fotku co by se k ní hodila, takže jsem musela zneužít herečku Emily Browning (jednu z mích oblíbenkyň).

Diusovo dětství

1. srpna 2013 v 15:27 | Terka |  Život sourozence Percyho Jacksona
Hey,
mám tu jednu strašně starou povídku a tak co jí sem nedát..... Je to o Diusově dětství a ukazuje jaký idiot byl když byl malej... Jsou tu popsaní i jeho bratříčkové Hádes a Poseidon...Takže kdo nemá rád Diuse ať vítá v nebi..(Mimochodem tohle je fotka z jednoho jeho mučícího záchvatu..)
Milý deníčku,
už zase mi strčil hlavu do záchodu.