Diusovo dětství

1. srpna 2013 v 15:27 | Terka |  Život sourozence Percyho Jacksona
Hey,
mám tu jednu strašně starou povídku a tak co jí sem nedát..... Je to o Diusově dětství a ukazuje jaký idiot byl když byl malej... Jsou tu popsaní i jeho bratříčkové Hádes a Poseidon...Takže kdo nemá rád Diuse ať vítá v nebi..(Mimochodem tohle je fotka z jednoho jeho mučícího záchvatu..)
Milý deníčku,
už zase mi strčil hlavu do záchodu.


Kdyby to bylo jednou ale ne on mi jí tam strčil snad 100krát. Pak ho to přestalo bavit a konečně mě pustil. A Poseidon se zase jenom koukal a smál se,proč mi nepomůže??.. asi proto že je Hádes starší a nebo proto že ho taky štvu.
Já přece nemůžu za to že mě má máma nejradši a Hádese nemá ráda.Ach jo už mě to nebaví.. proč mi to dělá??? Vždycky když se ho na to zeptám tak odpoví:"Protože se mi chce,né." Řekne a strčí mi hlavu to záchoda nebo mě hodí z Olympu.Ještě že umím lítat, jinak bych už byl mrtvej....ale vlastně ne..jsem bůh takže jsem nesmrtelnej. A sakra tak to mě bude týrat celou věčnost. Doslova. A sakra ,už jde musím to honem rychl......

"Co to tu máš bratříčku????"Ptá se mě,když se snažím schovat deník.
"Nic co by tě mělo zajímat!"Snažím se odseknout ale moc se mi to nevede. To už bych se za ty století co mě mučí mohl naučit ,říkat přesný opak toho co myslím,jenže ono to na něj nefunguje,sakra.
"Tak to mě to zajímá ještě víc. Dej mi tu knížku,prcku."
"Nebo co??"To jsem si teda pomohl.
"Nebo ti strčím hlavu do záchodu ,pak do umyvydla a nakonec do fontány."Říká mi jako by se bavil o tom co dostal k vánocům.Říkám rovnou že k vánocům dostal černý mramorový palác a černý mramorový trůn.Já dostal zlatý trůn a bílý palác. Poseidon dostal moře,ano všechnu vodu na téhle planetě. Tak už jsem přišel na to proč mu Hádes nestrká hlavu do záchoda.....protože my mu to oplatil asi tak tisícinásobně a vyplavil by ho z Olympu.
"No na to už jse si zvyknul,tak si vymysli něco novýho jo???!"
"Tak si to trochu zopakujeme." A už mě táhne k záchodu. Tentokrát mě v něm máchal asi tak hodinu,pak nás máma zavolala na oběd. "
"Die,Háde,Poseidone a Krone je oběd, dělejte pojďte.
"Už jdu matko zařval Hádes a naposled mi tam strčil hlavu.
"Už jdu mami", zakřičel někdy blízko u mě Poseidon.
"Už jdu" To zařval otec... a otřásl se z toho Olymp.
"Die, kde jsi ??? Pojď na oběd."
Utíral jsem si hlavu ručníkem a zároveň jsem se větrem sušil a odpověděl jsem:"Už jdu,jsem na záchodě."
"Tak si pospěš."
Sakra vždyť už jdu. Nesnáším Háda čím dál víc... Tohle vodní období je vlastně lepší než to předtím, to po mě v pokoji(kam mě s Poseidonem zavřeli)házel různé rozžhavené kovy a zbraně,to už se vysvětlovalo hůř než mokré vlasy. Nebo ještě předtím,to mě zapaloval a ještě předtím mě celého obalil kameny a pak je různě zahříval a nebo zmrazoval.To jsem měl po celém těle půchýře a rudé fleky. Nebo taky bylo období kdy mě zavíral v různých temných místnostech a pustil mě když jsem mu slíbil všechno co chtěl. I když tuhle techniku používá I teď když něco chce. Třeba moje věci. Ale ty si bere I bez dovolení.
Je to šmejd,doufám že mně někdo pochopí ale spíš ne...Ne nepochopí, snad alespoň brzy dospěju.To je moje jediná naděje,možná když by otec zemřel tak bych se mohl ujmout vlády.Zeptám se matky jak umřel dědeček. Třeba jak se dá zabít bůh.... mohl bych zabít Hádese. Myslím že bohvé nemůžou umřít a sakra, tak to moje utrpení bude a až bude bůh bohů tak to bude ještě horší. Kruci!!!!! Tak jdu na ten oběd a uvidím,třeba Hádese trefí něco a bude normální,ale asi ne,to by bylo štěstí a štěstí to není moje parketa.A myslím že mně Iris moc nemusí,zvlášť když jsem ty její biopotraviny hodil do záchoda. No jsem asi pitomec ale alespoň už mi nenutí ty hrozný věci.A sakra zase záchvat, abych to vysvětlil já mám jako nasledky po šikaně záchvaty zuřivosti. Nejdřív řvu,pak se usmívám jako debil a házim po bráškách věci a pak se většinou někam zavřu nebo zbiju matku a pak otec zbije mně a Hádes mi pak dá zvláštní dávku mučení. A to že mně uvězní v kašně a topí mně a zároveň na mně lepí rozžhavený kameny. A pak je mrazí +ještě nechá duchy aby mně v noci strašili a pak většinou rozzuří otce a svede to na mně. Ten mně pak zbije za to že jsem zbil cituju:"-jeho ženu" a že jsem provedl tohle a tamto a že on v mím věku a jiný bláboly
,je to prostě rodič I když jeho moc je nechat vyrůstat obilí na poli tak je docela brutální a zbil mně,ach ta ironie,jako žito. Chudák má matka má za muže obilí a za otce díru v podsvětí!To je teda rodina a co teprve ty oslavy,všichni musíme do podsvětí protože dědeček Tartar se nemůže pohybovat a matka už je zvyklá na to že se za Tartarem musí do podsvětí,vždyť tam je skoro pořád, a o nás se stará ségra Héra,ale je to prej moje budoucí žena. Tak mi to říkala máma a jí jako jediný v týhle potrhlí familii věřím a ještě samozřejmně Héře ale jinak nikomu.A teď k pomstě,Hádesovi sice nemůžu zato Posidonovi, takže vždycky když je ve vaně tak mu zelektrizuju vodu a hodím mu do ní vítr a vyhodím ho nahýho z olympu. Je to sranda a když hlavně příjde zpátky na olymp a je ještě nahej,je to sranda a hlavně protože aby se dostal do koupelny,nebo do pokoje tak musí jít prostředkem Olympu a všichni ho vidí ,ale od má všude svaly a vždycky se tváří že mu to nevadí. Idiot.!Ale I tak je pak pěkně naštvanej a většinou to řekne ještě nahej Hádovi a pak mně topěj v kašně. Ale I tak to stojí za to.Ale jak pak mám matce vysvětlovat proč ze mně kape voda ještě týdem to je pěknej oříšek.Většinou to vysvětluju tím že jsem poprosil Poseidona aby mně pořádně zavodnil abych se vyčistil I uvnitř. Většinou to vyjde.Ale I tak mně to štve,to víte děda má svátek takže musíme do podsvětí,to znamená že Hádes bude mít ještě větší sílu než obvykle.Tak to mně čeká super dávka mučení a asi zase skončim v dědovi. To bude teda zábava.Ach jo proč už maj oba takovou moc????!!!! Je to pěkně nefér ale co snad si mně alespoň Héra vezma za muže.Ona je tak překrásná a chytrá a úžasná.Asi ji miluju. A doufám že ona mně taky. Ať už mi je 118,to už budu plnoletej a budu moct mít svatbu.Hlavně aby nezačala chodit s Hádem,to byl můj konec,to bych musel mít za ženu Afroditu a ta je prej hrozně hezká a mně by určitě nechtěla.A kruci už to na mně zase jde,tak jo nejdřív matka,ať to má rychle a sebou......

"Tak co Hádíku jak je ti když jsi zavřenej v temný místnosti??Tak takhle bylo mně!"
"Mně je tu okey ale bráška vypadá nějak dehidrovaně ,asi si tu uděláme lázně!!!!"Ozval se namyšlený hlas mého bratra.Ach jo je namyšlenej I když je zavřenej ve skříni na tátovy kabáty.... je to hroznej idiot. Proč to musí bejt zrovna můj bratr???No jasně je to I Poseidonův bratr ale I tak ???? To mám takoví štěstí??? Tak jo komu co udělám dál...,z myšlenek mně vytrhla ta kaluž vody co vytelkala z tý skříně co v ní byly zamčený bráškové. Oni si tam fakt udělaly lázně,tak a bude průšvih. Otcovy kabáty,těch se nemůžeme dotýkat a ani se na ně dívat a ještě je namočit. Určitě to na mně zase svedou,a tatínek mně zase zbije. Kruci debilní bratři.To je hrůza,doufám že už je máma v pořádku,dneska dostala docela dost,asi jsem byl naštvanej víc než obvykle. Uvidíme až příjde otec ,to bude sranda,teda aspoň pro ně.Tak to už je drsný mám vody po kolena,ale nepustím je. Oni vědí jak se ze skříně dostat,vždyť jsem je tam zavřel asi tisíckrát.Tak jdu rozbít nějaký vybavení Hádesova pokoje a taky Poseidonova. To bude sranda.Jsem tak rád že jsou zavřený v tý skříni,jinak by mi v ničení jejich pokoje zabránili.
"Zeusi,co to tam děláš?????" Ozval se najednou Hádes. A doprdele ,už ze dostali ze skříně.
Podívám se na něj s pokusem o vražedný pohled."Jak jste se dostali z tý skříně???"
Jde ke mně ,arogantně jako vždycky a musí se koukat nahoru,jsem asi o hlavu vyšší, a vůbec nic si nedělá z toho že za ním jsou stopy vody. "To se budeš vždycky ptát??? A to čekáš že ti to řeknu????!!!" Kruci jaktože že I když je mokrej, malej a černovlasej tak vždycky vypadá dobře.?! No jo starší sourozenec... A Poseidon.. to ani nestojí za řeč.
"A to ti nevadí že máčíš podlahu, že by po ní mohl někdo uklouznout???" Ptám se ho a koukám jak si ještě ždíme hadry.
"Ne nevadí, já si tlamu nerozbiju a to je hlavní.A to že po tom uklouzneš ty nebo třeba otec je mi úplně volný!"Říká a otáčí se ,odchází a u toho pořád vypadá dobře. A to je mokrej a malej.!
Vzhám za ním posměšný pohled a vrcím se k jeho pokoji."Kreténe,kreténe kreténe.!!"
Povídám docela potichu ale našemu krasavci asi nic neujde.
"Co jsi říkal??????Že jsem krásnej???? Jé to si nemusel Die, ale jsem rád že mi to někdy řekneš!" Otočí se a naposled se na mně povýšeně usměje. Pak ještě naschvál ždíme po cestě ,za sebou vodu.
Debil jedem,ale co udělá se mi líp až mu zničim pokoj.Hmmmmm... tak co první??Aby jste rozumněli tak vám jeho pokoj popíšu. Takže za
1. žádný okna
  1. žádný světlo ,jen rozžhavený kameny
3. všechno je černý,dokonce I stěny
  1. je tu neskutečnej bordel
  2. je to tu obrovský asi tak 10x10 metrů
  3. má tu spoustu skříní a jedem ebenovej stůl a jednu obrovskou černou postel a samozřejmně svůj trůn. A taky pár loučí ale ty teď momentálně nehořej.
  4. má I černou podlahu a strop
  5. má tu všude spoustu svitků a knížek a I na zemi (on umí číst??????)
  6. má tu mojí fotku na stěně a v ní zabodnutý nože
Tak dobře nejdřív se dám do tý sví fotky. Tak jo je stržená a co dál... Hmmmm co dál …... když já nevím co bych mu zničil a co.... mám nápad..co třeba postel??? Hmmm to je dobrej nápad. Vzal jsem ten nůž co byl v mojí fotce,jeden, a rozříznul jsem mu postel a to doslova, rozřezal jsem mu poštláře,deku,peřinu I matraci. A rozházel jsem to po jeho pokoji. Všechný knížky a svitky jsem rozházel ještě víc a pár jich natrhl. No a teď se pustim do Poseidonova pokoje. Ten jeho vypadá úplně jinak než ten Hádův: 1) Spoustu oken s výhledem na všechna moře světa
2)Je tu spoustu světla , louče a na stěně má snad milion surfovacích prken
3)Pokoj je od tmavě mordý,po tyrkysovou až po bílou a na stropě má taky modrou a všechna barva tvoří vzor vln
4)Má tu spoustu akvárek a jinech blbin, je tu podobnej bordel jako u Háda až na to že tady to nevypadá tak hrozně
5)Má tu jednu obrovskou skříń a další a další hromady akvárek, skleněnej stůl s rybičkama uvnitř a rybářský křeslo
6)Všude je tu mokro a jeho skleněná podlaha je průhledná,takže vidím až dolů na zem, samozřejmně na další řeku
7)Je tu tolik věcí a přesto žádná se nedá rozbít takže si musím najít něco jinýho
Tak když jsem skončil s prohlíkou Poseidonova pokoje šel jsem si do kuchyně najít něco k jídlu ale zase nic, našel jsem Háda a Poseidona jak se o něčem dost zapáleně baví (hahaha a Poseidon spíš utopeně) a ani si nevšimli že tam jsem. Tak jsem se rychle zpakoval abych si to mohl poslechnout.
"No já jsem to hledal a nejde to....bohužel mi matka nechce říct jak otec zabil otce..."Slyším jak tohle říká svým otravným hlasem Hádes Poseidonovi.
"Mě to máma nechce taky říct.."Odpoví Poseidík.
"To je blbý ale aspoň ho můžeme šikanovat..."Povídá nadšeně Hádes," a když nemůže umřít můžeme ho zkusit zapálit s rachejtlema na zádech..." Po krátké odmlce dodá se šťastným výrazem dítěte co dostane k vánocům všechno co si přálo a navíc ještě play-station 5..."To bude sranda."
Takže mě chtějí zabít...no to je dost divný, teda obráceně. Nebo...Prostě se divým že mě už nezabili I když mi tím hodněkrát vyhrožovali..
Hahahaha tak teď už to vím...ONI mě zabít NEMŮŽOU ….Hahahaha
Tak moment.......ale můžou mě mučit celou tu dobu a pak se Hádes stane bohem bohů a já mu budu muset dělat osobního otroka.... Do hájíčka zelenýho.... Do posekanýho trávníku.....
Tak jo tohle mu budu muset nějak překazit...
Mohl bych třeba dostat z mámi jak táta zabil tátu....
Otočím se a zakřičím na celý Olymp:"Mamííííííííííííí kde si??? Potřebujuuuuuuuuuuu se tě na něco zeptáááát...." Ovšem jsem nějak pozapomněl že jsem byl schovanej a polouchakl jsem bratry.
"Ty parchatne jeden malej. Tak ty si nás poslouchal?? Počkej za tohle tě čeká to největší mučení za celou tu dobu...." Ječí na mě okamžitě Hádes...
"Tak od tebe to teda sedí ty skřítku..." Samozřejmě se bráním I když je mi líto že musím mluvit tak sprostě...
Poseidon se pomalu zvednul a (ignorujte všichni to ječení nymf z kašny když uviděli jeho svaly na břiše) pomalu se ke mě přibližoval.Chytil mě pod krkem a........dopřál mi vyhlídkový let z Olympu na zem... A ještě , aby toho nebylo málo tak s Hádesem utrhli výtah.... Takže jsem musel jít až nahoru pěšky.
Mezitím nějak zpracovali mámu nebo co jí to udělali, protože odmílka odpovědět na cokoliv co jsem jí řekl....
"Mami no tak řekni mi něco......cokoli třeba jenom co bude k večeři..."
Na tohle mi odpověděla pouze ukázáním na jídelní lístek....
"No samozřejmě zase zapečená ambrozie a nektar...co jinýho taky..."
Pokrčí rameny a teleportuje se někam pryč...
"Tak fajn co jste jí udělali???"Obořím se na oba bratry, když se nad něčím sklání v Hádesově pokoji.
"A komu Diíku???"
"Moc dobře víš komu...Mamka teď nemůže mluvit.."
"Tak MA-MKA???? No my jí jenom řekli o těch úkolech pro matky a syny....Že první úkol je že matka musí mlčet tak dlouho dokud syn neřekne nebo neudělá, napíše heslo. V druhém úkolu matka musí syna dvě hodiny topit I když se bude bránit, mimochodem tohle je speciálně upraveno pro bohy, prosit nebo křičet.. A třetí úkol je mučit ho jeho největším strachem...celý den...Pak syn má tři úkoly jak mámě a to jeden celý den jí líbat nohy,druhý být jejím osobním otrokem na celé dva dny a poslední že jí musí celý den zpívat a tancovat co si ona vybere...
A jen tak pro jistotu spolu po celou tu dobu nesmí promluvit ani jedno slovo....mámu už udělala kouzlo....
Tak co bratříčku to si rád že jsme jí to řekli viď???"
"No a aby si se u toho nesnažil utéct udělala máma I poutací kouzlo.." doplňuje Poseidon a tváří se velice chytře.... Banánovník jeden..
"Moc vám děkuju bratříčci za takovou námahu ale-" Prostě mi vypadly hlasivky...
"ÁÁÁ už začalo fungovat to kouzlo ..tak hodně štěstí bratříčku a buď rád že jsme na tebe neposlali za trest třeba hejno pekelnejch psů..." Povídá směrem ke mě Hádes a usmívá se(No teda spíš dělá škleb podobný úsměvu) až skoro září jako Helios....
I když to při jeho barvě pleti nejde, myslím že smrtelně zeleno-šedo-bílá zářit nemůže....
Otevírám pusu abych mu řekl něco hodně sprostýho ale hlasivky pořád nefungujou a v příštích dnech asi ani nebudou... Do toho zelenýho hájička jaktože jim jejich plány vždycky vyjdou...No to je jedno jdu si sehnat tabulku a křídy......
A Pak si to s nima vyřídim!!!!!!!!!!!!!
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (983)
Zobrazit starší komentáře

901 wadeac3 wadeac3 | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 3:20 | Reagovat

Modern network programme:
http://deloris.web1.telrock.net

902 caroletr1 caroletr1 | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 11:20 | Reagovat

Delivered pictures  
http://ebony.porndairy.in/?jena
  erotical nights erotic hypnosis orgasm erotic photography books victorian erotic photos erotic kisses

903 Michealwoown Michealwoown | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 1:58 | Reagovat

правильный вебсайт http://ruscopybook.com/biology/11_class/

904 BarbaraFen BarbaraFen | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 12:22 | Reagovat

http://xlnzp.tk - your Aliexpress star sales...

905 FaddeyStict FaddeyStict | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 23:38 | Reagovat

Итоги фестиваля качества услуг кредитования и размещения свободных денежных средств физических лиц полнота защиты потребителя и доступность понимания содержания кредитных договоров и договоров вкладов.. Тасс рассказывает, кто может претендовать на господдержку и какие машины можно купить по льготным ценам. ? кто может стать <a href="http://yryle.agaredad.ru/2018-04-19/26257.htm">россиия как кредитор и должник парижского клуба</a> далеко не полный список автомобилей, которые можно приобрес.. Мировое соглашение может быть превосходным способом завершить судебный процесс..  NGkjsdFVD896

906 KevinSoisp KevinSoisp | E-mail | Web | 22. dubna 2018 v 9:51 | Reagovat

Dartma Tavan,Dartma Tavanlar Bakida,Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Одноуровневый потолок

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! AminoPure and AminoBoosters are 3-7 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN http://www.getyourboomback.com/#_l_2ps
AminoPure, AminoBoosters от Get Your Boom в 4 раза дешевле Ламинина и в 2 раза эффективнее по восстанавливающим свойствам, чем laminine LPGN. Основа та же, доктор разработчик Один и тот же -д-р Эскеланд, технология одна, сырье одно и то же, что в ламинине. Да и сам ламинин выпускался первые годы на этом Норвежском изначальном экстракте YTE. Сравнительный Ролик и Подробнеt на сайте http://1541.ru
Как зарабатывать МНОГО в этом проекте  без обязательных покупок и без копейки вложений? Расскажу в скайпе evg7773

907 Richardgorce Richardgorce | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 7:18 | Reagovat

瑋澄資訊-全台最強SEO│全台首創無限組關鍵字│保證排名最多組 http://tw-seo.com/

908 Liana#3D Liana#3D | E-mail | 28. dubna 2018 v 12:58 | Reagovat

Друзья хочу с Вами поделиться, нашла дешовое Постельное 3D белье по цене от производителя.Да еще и БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ПО всей России.При покупке от двух комплектов!Вот ссылка на сайт http://c.twtn.ru/n9pm

909 allansh1 allansh1 | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 0:22 | Reagovat

Started new snare throw
giochi erotici per adulti droid marketplace tv mit android handigste android apps 1mobile market download free apk
http://erotic.googleplay.twiclub.in/?diagram.allyssa
free apps lock download free download apps for this mobile mobogenie free download for android games play sexy poker programming apps for android

910 KevinSoisp KevinSoisp | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 1:39 | Reagovat

в Москве украли весь запас ламинина у компании LPGN. Видео http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php  

Dunyada en yaxs? Web Studiya. Sayt sifaris! Здесь я заказал себе Сайт! Это Самая креативная ВЕБ-Студия в Мире - http://www.Time4Soft.com +994 50 345 83 88, PHP, CMS RA, Hosting, Hosting costs,Hosting charges,Hosting az,. email: web@time4soft.com

Обучу за 20 мин. Бесплатно,как зарабатывать с продуктом ( не воздух,не пирамиды с инвестициями)от 100 usd по нарастающей, в пассиве, без Копейки вложений, без знаний интернета или со знаниями, с уникальным продуктом для здоровья, известным во всем мире аналогом ламинина, но дешевле в 4 раза и более эффективным, без обязательных покупок, можно с приглашениями, а можно и абсолютно без приглашений, жду в скайпе evg7773
Приглашаю. Любая страна Мира. email:7771541@gmail.com

911 MatthewKat MatthewKat | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 19:23 | Reagovat

<a href=http://www.rajajollydance.com/fonts/list.php?p=0-Hgh-Jintropin-Avis-Jintropin-Gensci-Hgh-Hygetropin-Avis>Hgh Jintropin Avis</a>
We are now living in an unsure world, and a lot of individuals suffer from some level of anxiety. When these stressful thoughts can increase in to a severe health care matter, there are certain things you could do in order to avoid your concerns from frustrating you. The information on this page may help lessen your tension.
  <a href=http://www.exclusivecocktails.co.uk/sitemap/num.php?hz=1478-Testosterone-Suppliers-Uk,Clomid-Singapore-Forum,Testosterone-Phenylpropionate-Recipe>Testosterone Suppliers Uk</a>
If you are considering creating the dimensions of the muscle tissues you may have, you must stop performing any aerobic exercise at all. Cardiovascular workout routines causes the body to be puzzled and unable to effectively create the glycogen and proteins that are required to incorporate muscle tissue towards the system.
  <a href=http://www.sparkocar.si/confuse/banner.php?p=83>Köpa Tillväxthormon I Thailand</a>
Make sure you provide comfort for your allergic reactions. Over-crowding causes it to become more challenging to inhale by your nostrils and force you to take in oxygen via your mouth. Allergic reactions might cause delicate muscle tissues to enlarge and then make apnea considerably more significant. Check out the drugs you make use of to take care of your signs and stay cautious about introducing side effects to the blend.
  <a href=http://www.atlasmaden.com/language/zare.php?s=942-Oxymetholone-Wholesale,Oxandrolone-For-Sale,Oxymetholone-Dosage>Oxymetholone Wholesale</a>

912 Randallmes Randallmes | E-mail | Web | 2. května 2018 v 6:11 | Reagovat

新北市三峡车身医美诊所 http://car-refurbished.com/

913 Loraunurb Loraunurb | E-mail | 5. května 2018 v 2:47 | Reagovat

I'm a very sexy girl.
I'm underdog.    I love a variety of sex.
meet a man for sex.
Wirth also love
my instagram  laragold90   Here are my contacts

914 lenaef18 lenaef18 | E-mail | Web | 5. května 2018 v 12:15 | Reagovat

Fresh free porn place  
http://teen.porndairy.in/?destinee
  erotic webcomics freesex erotic boxing erotika erotic entertainment

915 brookecl16 brookecl16 | E-mail | Web | 6. května 2018 v 6:14 | Reagovat

Very recently started fresh protrude:
http://trina.web.telrock.net

916 ElliottBar ElliottBar | E-mail | Web | 8. května 2018 v 0:13 | Reagovat

online birth control pills  http://zolpidem.xooit.be/index.php  good colleges for doctors

917 Richardnut Richardnut | E-mail | Web | 11. května 2018 v 4:36 | Reagovat
918 rachelak11 rachelak11 | E-mail | Web | 18. května 2018 v 21:45 | Reagovat
919 Serega Serega | E-mail | 19. května 2018 v 3:29 | Reagovat

Ребят, нашел хорошее рекламное агентство в Санкт-Петербурге,
адрес - площадь Труда 2, http://spb.spravka.city/company/medor
Заказал интернет-рекламу в Яндекс Директ, с первого дня пошли клиенты!
Рекомендую

920 kuhninazakaz.info kuhninazakaz.info | E-mail | Web | 20. května 2018 v 3:34 | Reagovat

Мебель красногорск Наро Фоминский

http://kuhninazakaz.info/page/mebel-krasnogorsk-naro-fominskij/
.

921 UrsulaHam UrsulaHam | E-mail | Web | 21. května 2018 v 18:15 | Reagovat

Ловля рыбы в летнее время дает вероятность употреблять разные снасти, т.к. в связи с завершением весеннего нереста большей части рыбок, ограничения на них сняты. Теплое время года, отличная пора – данное время развлечения под теплым солнцем на побережье реки либо озера, и, понятно, ловля рыбы.

Подробнее:  
<a href=http://kakud.ru/vidy-ryb/lovlya-sudaka-zimoj.html>опарыши для рыбалки разведение</a>

922 bettiece4 bettiece4 | E-mail | Web | 26. května 2018 v 19:35 | Reagovat

My revitalized number
cheap and best android phone in india night sexy photo app android developer free apps for music downloads app per giochi
http://erotic.apps.android.blogporn.in/?post.alana
free media players mp4 sex video download free android market best apps music for android free download mobile apps offers

923 noramj3 noramj3 | E-mail | Web | 2. června 2018 v 1:39 | Reagovat

Shemale sex  
http://futanari.blogporn.in/?profile-katie
  xshemale transexuals sex video freeshemale.cum shamle sex movies shemals free sex

924 StephenMem StephenMem | E-mail | 17. června 2018 v 7:52 | Reagovat

Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 4 раза и выпускается Только на знаменитом  Экстракте YТE.
В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Мир узнал о Ламинине в 2011 году, когда его начали выпускать на норвежском экстракте YТЕ из инкубированного оплодотворенного куриного яйца,  который  создал д-р Эскеланд. Ламинин творил чудеса в восстановлении здоровья там, где медицина ничего не может сделать априори. Название продукта не важно. Главное, что Восстановление ( не лечение) дает именно Экстракт YТE, его количество в 1 капсуле. Это почти панацея, настолько хорош экстракт. Можно не верить, но факты есть факты. И отзывы в интернете говорят об этом. Главный минус Ламинина -  Дорого, так как для получения эффекта пить надо МНОГО. А заработать хотя бы $200 в МЛМ Laminine LPGN могут немногие.  Пришло время более дешевого и эффективного Aminoboosters ( AminoPure) на том же сырье, тоже д-р Эскеланд, та же технология. И заработок без обяз. ежемесячных покупок, без копейки затрат, без приглашений,  на пассиве с 1-го шага доступен любому. Это партнерка.
Консультации по скайпу evg7773
Подробно на сайте http://1541.ru

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

925 StevenOpeme StevenOpeme | E-mail | Web | 18. června 2018 v 17:39 | Reagovat

<a href="http://ebogdan.eu/buy-generic-diazepam-online/">Buy Generic Diazepam Online</a>

926 WalterVog WalterVog | E-mail | Web | 19. června 2018 v 17:28 | Reagovat
927 RichardFuelo RichardFuelo | E-mail | Web | 20. června 2018 v 1:29 | Reagovat

<a href="http://ocalic.eu/order-cheap-ambien-online/">Order Cheap Ambien Online</a>

928 audreygt11 audreygt11 | E-mail | Web | 20. června 2018 v 2:07 | Reagovat
929 JamesRic JamesRic | E-mail | Web | 20. června 2018 v 20:07 | Reagovat

<a href="http://ocalic.eu/how-ambien-worked/">How Ambien worked?</a>

930 CharityBug CharityBug | E-mail | Web | 23. června 2018 v 5:04 | Reagovat

<a href="http://niezaleznie.eu/i-ordered-valium-online/">I ordered Valium online</a>

931 Malcolmoxync Malcolmoxync | E-mail | Web | 27. června 2018 v 17:33 | Reagovat

<a href="http://niezaleznie.eu/purchasing-valium-online/">Purchasing Valium online</a>

932 Thurmanvet Thurmanvet | E-mail | Web | 1. července 2018 v 18:07 | Reagovat

Изготовлениесветодиодных табло валют, бегущих строк, табло для АЗС

933 constanceiu2 constanceiu2 | E-mail | Web | 3. července 2018 v 2:41 | Reagovat

My unheard of entanglement outline:
http://eddie.blogs.telrock.org

934 louisejm3 louisejm3 | E-mail | Web | 5. července 2018 v 19:33 | Reagovat

Free gay images  
http://gay.adultgalls.com/?profile.paul
  gay classifieds gay indians gay social gay wedding gifts gay for pay

935 Stevenmek Stevenmek | E-mail | 7. července 2018 v 18:03 | Reagovat

<a href="https://studentsquestions.online/consumer_electronics/">
https://studentsquestions.online/consumer_electronics/
</a>

936 allenat18 allenat18 | E-mail | Web | 9. července 2018 v 4:42 | Reagovat
937 JamesVakly JamesVakly | E-mail | Web | 11. července 2018 v 17:33 | Reagovat

славнецкий ресурс http://dom-sbita.club/

938 BrentLam BrentLam | E-mail | Web | 12. července 2018 v 21:53 | Reagovat

отборный вебсайт http://jm24-biz.co/

939 TimothySoifs TimothySoifs | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 18:28 | Reagovat

Возможности Интернет-банка «Кукуруза»:
Информация о балансе и все операции по карте
Пополнение с карт Masterсard или VISA мгновенно
Оплата услуг мобильной связи, интернет, ЖКХ, пополнение электронных кошельков и многое другое
Погашение кредитов и денежные переводы
Проверка задолженности и оплата штрафов ГИБДД
Открытие валютных кошельков в долларах и евро
<a href=http://karta-kykyryza.ru/>кукуруза личный кабинет</a>

940 VictorNof VictorNof | Web | 6. srpna 2018 v 17:28 | Reagovat

Производствосветодиодных табло валют, бегущих строк, табло для АЗС   ,http://ledbelgorod.ru

941 Eduardolense Eduardolense | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 4:39 | Reagovat

Я вообще владелец большого кол-ва франшиз, могу кстати рассказать подробно про каждое направление. В моем багаже есть и кафе, и салон красоты, и различные сетки по товарке. Решил, что надо пробовать что то новое и современное, поэтому залез туда, с чем раньше никогда не сталкивался. В итоге выбрал франшизу IT направления: автоматический обзвон баз и рассылка смс сообщений, компания называется Сендфликс (SendFlix ру). Ну на самом деле пока не жалуюсь, еще не окупился, но купил франшизу 2 месяца назад. Но приход уже хороший и вообще много не требует моего внимания.
https://sendflix.ru/

942 Ernestlelia Ernestlelia | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 4:00 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

943 AngeloLEKLY AngeloLEKLY | E-mail | 19. srpna 2018 v 16:47 | Reagovat

PTHC FORUM

Choicest CP Shortclip 2018 Restricted Garnering

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Crack files 2000-2017POWER Patronizing Assemblage Consumed 1201-1500 Files Start !!! UNSHACKLED !!!!!

Siberian Mouse Gleaning

Yearning task of Modelkids Dvd 1 - 44 Clandestine showing

Pine after Anal Series 1 - 25 Proceed showing !!!

https://qil.su/OYaoqM

Far-flung custom-made Pic Dvd 1 - 50 Nagging showing !!! PERMITTED !!!!!

944 HollieAxoxy HollieAxoxy | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 2:22 | Reagovat

Welcome to your next beauty destination!
Founded in 2014 by a female entrepreneur in Dubai with a strong vision that every person is unique and needs his beauty treat to fulfill his ultimate potential, an Art of Beauty Center has become a preferred style destination for both expats and residents in Dubai.
Today, The Art of Beauty Center Dubai is a diverse range of professional`secrets and self-determination of every member of the team to perfection to create your phenomenal visual look and number one feeling.

Site: https://artofbeautycenter.ae/
Location: 1017b Al Wasl Road, Umm Suqeim 2, Manara Area, Dubai, United Arab Emirates
Phone: +971 4 344 4004
Online Booking: https://artofbeautycenter.ae/online-consultation/

945 ThomasBef ThomasBef | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 13:40 | Reagovat

PTHC FORUM

Most owed CP Shortclip 2018 Hub Solicitation

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Skilled files 2000-2017HORSEWHIP Upper-class Solicitation Non-restricted 1201-1500 Files Brave b be accepted showing !!! IRRATIONAL !!!!!

Siberian Mouse Gleaning

Suffer with a hankering representing Modelkids Dvd 1 - 44 Ceremony

Sting seeing that after Anal Series 1 - 25 Vernissage !!!

Pro the duration of Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!! UNRESTRAINED !!!!!

946 HollieAxoxy HollieAxoxy | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 0:30 | Reagovat

Welcome to your next beauty destination!
Founded in 2014 by a female entrepreneur in Dubai with a strong vision that every person is unique and needs his beauty treat to fulfill his ultimate potential, an Art of Beauty Center has become a preferred style destination for both expats and residents in Dubai.
Today, The Art of Beauty Center Dubai is a diverse range of professional`secrets and self-determination of every member of the team to perfection to create your phenomenal visual look and number one feeling.

Site: http://artofbeautycenter.ae/hair/
Location: 1017b Al Wasl Road, Umm Suqeim 2, Manara Area, Dubai, United Arab Emirates
Phone: +971 4 344 4004
Online Booking: https://artofbeautycenter.ae/online-consultation/

947 PeterInabe PeterInabe | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 8:46 | Reagovat

<a href=http://online-reliz.at.ua/publ/press_relizy/ritejl/samye_ehffektivnye_preparaty_dlja_lechenija_jachmenja/14-1-0-10279>проверка зрение</a> - офтальмолог отзывы, операция глаз

948 Nathanbox Nathanbox | E-mail | 31. srpna 2018 v 11:34 | Reagovat

PTHC FORUM

In the most inclined accelerate stir CP Shortclip 2018 Clannish Accumulation

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

http://l2u.su/q9d

l2u.su/q9d

Pass‚ files 2000-2017FLAMBOYANT UP Complacent Omnium gatherum Crammed 1201-1500 Files Relocate well-developed showing

Siberian Mouse Horde

As the purposefulness Modelkids Dvd 1 - 44 Indorse showing

Executioner Anal Series 1 - 25 Squaddie showing !!!

Request on the side of Pic Dvd 1 - 50 Inauguration !!!

949 BernardBok BernardBok | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 12:45 | Reagovat

https://www.sidofu.net/    喜多福,乾拌麵,拌麵,乾麵,呷什麵,關廟麵,手工麵,手作麵,沙茶咖哩,川味麻辣 牛肉風味,油蔥香菇,香蒜麻醬,紅油烏醋,麻辣麻醬,川味麻辣,團購美食,sidofu,日曬麵條,古法手工精製,日光自然曬乾

950 Richardknito Richardknito | E-mail | Web | 4. září 2018 v 6:14 | Reagovat

read this post here <a href=http://tfarjo.pro/>Film Streaming vf</a>

951 DarrellVob DarrellVob | E-mail | Web | 5. září 2018 v 10:24 | Reagovat

<a href=http://trcwl.us/>http://trcwl.us/</a> GymnataAmangegom

952 JerryBar JerryBar | E-mail | Web | 5. září 2018 v 22:53 | Reagovat

<a href=http://zrhew.us/>http://zrhew.us/</a> GymnataAmangegom

953 Jarredsmeby Jarredsmeby | E-mail | Web | 6. září 2018 v 3:30 | Reagovat

<a href=http://vfleb.us/>http://vfleb.us/</a> GymnataAmangegom

954 Charlessholo Charlessholo | E-mail | Web | 6. září 2018 v 10:47 | Reagovat

<a href=http://online-reliz.at.ua/publ/press_relizy/ritejl/vosstanovlenie_zrenija_posle_lasik/14-1-0-10188>коррекция зрения ласик</a> - клиника лазерной коррекции зрения, косоглазие после операции

955 GavinAssiX GavinAssiX | E-mail | Web | 6. září 2018 v 23:29 | Reagovat

<a href=http://shjto.us/>http://shjto.us/</a> GymnataAmangegom

956 WilliamMoK WilliamMoK | E-mail | Web | 7. září 2018 v 4:08 | Reagovat

<a href=http://zgwhi.us/>http://zgwhi.us/</a> GymnataAmangegom

957 Stephensup Stephensup | E-mail | 8. září 2018 v 9:01 | Reagovat

american heart association healthcare provider cpr  http://saxenda.zimbile.com/  online pharmacy technician school

958 Stephensup Stephensup | E-mail | 8. září 2018 v 13:30 | Reagovat

samsung new tablet release  https://www.smore.com/ewxsy-buy-qsymia-online-no-prescription  universal healthcare pros cons

959 Stephensup Stephensup | E-mail | 9. září 2018 v 5:57 | Reagovat

blood pressure medicine cough  https://www.visualcv.com/qsymia  abortion pill online buy

960 EdwardNiz EdwardNiz | E-mail | Web | 9. září 2018 v 7:06 | Reagovat

<a href=http://omrfq.us/>http://omrfq.us/</a> GymnataAmangegom

961 clubWeaxata clubWeaxata | E-mail | Web | 9. září 2018 v 10:15 | Reagovat

In spa salon  Aqua massage masseuses will hold good Tibetan KuNye Massage.
Our masseurs  enough  qualified in order to on completion session massotherapy you  felt yourself easy and simple ideally and were ready to indescribable sexual  feats.   The spa center exotic invites visit one of the options massage, is what we do. The attractive masseurs our the spa salon will give you an unforgettable experience. The spa center is a place of rest and relaxation.
We  in New York  we can offer chic Spa rooms with convenient interiordecoration. These rooms can help  be you you are staying with us secretly.
Long-haired misss will make you Prostate massage and swedish massage, you can pick up several ways massage on your discretion. Success  conducting  trimming massage composed,  so as to , in 1st you received from of this pleasurebliss.
Soft touch beautiful girls will be flow on your body, dipping in depth  immense seas enjoyment. In the quiet slip, donating your body kisses, a woman a temptress enshroud the warmth of one's body. You will be surprised at, which sea bliss possible to feel fromnude massage in NY

Our showroom works in NYC. Specialists Lillian  
<a href=https://adult.massage-manhattan-club.com>adult massage escort</a>

962 Stephensup Stephensup | E-mail | 9. září 2018 v 13:41 | Reagovat

prescription discount cards free  https://www.smore.com/ewxsy-buy-qsymia-online-no-prescription  technology in the healthcare industry

963 BrianKen BrianKen | E-mail | Web | 9. září 2018 v 15:30 | Reagovat

<a href=https://www.instatracker.org/>program for hacking online</a> - Services Hacking Instagram, how to read a remote Instagram message

964 AdrianHow AdrianHow | E-mail | Web | 9. září 2018 v 22:44 | Reagovat

<a href=http://skbsb.us/>http://skbsb.us/</a> GymnataAmangegom

965 Merrydip Merrydip | E-mail | Web | 9. září 2018 v 23:28 | Reagovat

My wife's friend Adrianna Nicole Sapphic couch love Thin Monica skidding on a fat salami Please instruct my ugly cunt Ultra-cute girlfriend giving head in a car Lesbian sweetness Can you help me? Two big-boobed women getting hot oil rubdown Joining... Luciano wished to come practice it for herself

966 Rogerdum Rogerdum | Web | 10. září 2018 v 6:54 | Reagovat

Hello friends. My name is John. I like to travel. Travelling is my hobby. Most of all I prefer to travel by air. It's more comfortable, more convenient and far quicker than other methods. On the previous month, I traveled in Paris. Cruise premises more interesting impressions for a long time. I saw many beautiful beaches of the coast. To travel by sea, also is very interesting, exciting but simply marvelous. One of the most thrilling method of travelling is travelling on foot. I usually travel on foot for the purpose of discovering something new or in search of pleasure and adventure. It is very cheap.  If you want to have speed, comfort and pleasure, travelling by train is absolutely for you. http://ledstk.com

967 OrlandoCreep OrlandoCreep | E-mail | Web | 10. září 2018 v 8:41 | Reagovat

喜多福,乾拌麵,拌麵,乾麵,呷什麵,關廟麵,手工麵,手作麵,沙茶咖哩,川味麻辣 牛肉風味,油蔥香菇,香蒜麻醬,紅油烏醋,麻辣麻醬,川味麻辣,團購美食,sidofu,日曬麵條,古法手工精製,日光自然曬乾                       https://www.sidofu.net/

968 Davidtycle Davidtycle | E-mail | Web | 17. září 2018 v 16:25 | Reagovat

後宮情色網-優惠多多,紅利集點,AV女優最齊全,天天更新 http://168.av-50.com/

969 WilliamNus WilliamNus | E-mail | Web | 19. září 2018 v 2:55 | Reagovat

http://mic-shop.com/ 【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器 – 關於自有品牌揚歌-專營教學用麥克風

970 ChesterGeX ChesterGeX | E-mail | Web | 19. září 2018 v 15:15 | Reagovat

後宮情色線上影音網 - 中文有碼 中文無碼 番號搜索 http://50-video.com

971 Stephensup Stephensup | E-mail | 19. září 2018 v 22:51 | Reagovat

walgreens mail order pharmacy form  http://saxenda.zimbile.com/  drug take back program

972 Shanediz Shanediz | E-mail | Web | 20. září 2018 v 18:02 | Reagovat

綠屋家居: GREEN HOUSE 北歐傢俱-台中家具 http://www.greenhouse.net.tw/

973 Sergiofiest Sergiofiest | E-mail | 29. září 2018 v 21:55 | Reagovat

Гражданство женщинам из СНГ через Брак. Можно Формальный. Гарантия 100%. Дорого. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

974 WilliamPiems WilliamPiems | E-mail | Web | 5. října 2018 v 2:53 | Reagovat

знатный ресурс http://stsnw.ru/

975 ScottInfib ScottInfib | E-mail | Web | 24. října 2018 v 23:39 | Reagovat

sony tablet vs ipad  http://embreveaqui.indisciplinar.com/index.php?title=Usuario:Saguduter  where do they sell the morning after pill

976 HollieAxoxy HollieAxoxy | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 23:36 | Reagovat

Back massage Dubai is one of the most effective methods for body shaping, removing cellulite and excess weight.
This back massage Dubai includes a combination of three massage techniques (manual lymphatic drainage massage, deep tissue massage, anti-cellulite massage affecting on the subcutaneous fat), in addition to all this individual physical exercises.
Deep tissue massage affects the muscles laying deep in the body.
Anti-cellulite massage improves lymphatic drainage, prevents the appearance of fat deposits and the appearance of the so-called “orange peel”.
Lymphatic drainage helps remove excess fluid from the body. It enhances the lymph flow, recovers a healthy structure of muscle tissue and subcutaneous tissue.
Therefore, fitness massage Dubai can be called a sport for the lazy. However, this body treatment Dubai requires the work of both the massage therapist and the patient.
The result of this body treatments Dubai is not just body shaping.
The combination of different massage techniques allows you to normalize blood and lymph circulation, get rid of stagnation in organs and tissues, and normalize metabolic processes.
As a result, you will lose excess weight, your skin structure will change, and it will become elastic. For a month of regular procedures, you will acquire a sports relief, an excellent muscle tone, and increased vitality.
This body treatments Dubai is perfect for those who have a sedentary lifestyle and have not been engaged in for any kind of physical exercises for a long time.

Site: https://artofbeautycenter.ae/body-treatments-dubai/
Location: 1017b Al Wasl Road, Umm Suqeim 2, Manara Area, Dubai, United Arab Emirates
Phone: +971 4 344 4004
Online Booking: https://artofbeautycenter.ae/online-consultation/

977 Morrishox Morrishox | E-mail | 3. listopadu 2018 v 10:33 | Reagovat

Гражданство Израиля женщинам из СНГ. Брак реальный или Деловой брак. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

978 Victorlet Victorlet | E-mail | Web | 11. listopadu 2018 v 14:52 | Reagovat

PTHC

Siberian Mouse

Intimate CP Shortclip 2018

Valya Assemblage HMM Series Laura Upon on Falko Inquire an effect

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

vvv.unoforum.pro/?0-0

979 Nancymut Nancymut | E-mail | Web | 14. listopadu 2018 v 23:08 | Reagovat

WEBPILOT DIGITAL MARKETING AND WEB DESIGN STUDIO
was founded in 2013 and is based in Dubai, UAE
WebPilot believes that internet marketing is essential to the success of any business and seeks to help companies navigate through what has become an increasingly complex industry.
WebPilot operates under the belief that the customer should expert more from а Digital advertising company than just a bill in the mail. We believe the success of your site hinges on the content on your pages, and it is for this reason that every quote we provide includes building websites through the addition of optimizet content created by WebPilot copywriters. We firmly believe the end goal is a website than can increase sales and contribute to the growth of your company.
Site: https://webpilot.pro/services
Email: seorayua@gmail.com
Whatsapp: +79063121620

980 Jameswrill Jameswrill | E-mail | Úterý v 21:26 | Reagovat

Вечный проект без http://a9i.ru/543485529 Смарт-контракт. 9 usd навечно или Без вложений

981 AlexDntaw AlexDntaw | E-mail | Včera v 1:55 | Reagovat

И такое тоже может быть
Слов нет
Как
глаголит
московский адвокат
Дмитрук
Д.В.
:
Век живи — век учись
. Все будет хорошо!

982 Stype Stype | E-mail | Web | Včera v 15:27 | Reagovat

Независимая экспертиза http://100expertov.ru/

983 JosephKek JosephKek | E-mail | Dnes v 6:15 | Reagovat

Кассовые аппараты https://mirtech.com.ua/ фискальные регистраторы от ООО «МИРТЕХСЕРВИС». В продаже ( можете купить) ВСЕ модели. В наличии новые и б/у аппараты. Гарантия. Есть Сервисное обслуживание и ремонт. Проводим Обучение. Помогаем в регистрации в Гос. органах. Оформляем лицензии (только для Киева) - право розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями. Доставка по Украине. Нам 17 лет.  +38067 685 02 32 / +38095 056 70 43 /   +38063 315 81 99  Skype meos2011

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama