Diusovo dětství

1. srpna 2013 v 15:27 | Terka |  Život sourozence Percyho Jacksona
Hey,
mám tu jednu strašně starou povídku a tak co jí sem nedát..... Je to o Diusově dětství a ukazuje jaký idiot byl když byl malej... Jsou tu popsaní i jeho bratříčkové Hádes a Poseidon...Takže kdo nemá rád Diuse ať vítá v nebi..(Mimochodem tohle je fotka z jednoho jeho mučícího záchvatu..)
Milý deníčku,
už zase mi strčil hlavu do záchodu.


Kdyby to bylo jednou ale ne on mi jí tam strčil snad 100krát. Pak ho to přestalo bavit a konečně mě pustil. A Poseidon se zase jenom koukal a smál se,proč mi nepomůže??.. asi proto že je Hádes starší a nebo proto že ho taky štvu.
Já přece nemůžu za to že mě má máma nejradši a Hádese nemá ráda.Ach jo už mě to nebaví.. proč mi to dělá??? Vždycky když se ho na to zeptám tak odpoví:"Protože se mi chce,né." Řekne a strčí mi hlavu to záchoda nebo mě hodí z Olympu.Ještě že umím lítat, jinak bych už byl mrtvej....ale vlastně ne..jsem bůh takže jsem nesmrtelnej. A sakra tak to mě bude týrat celou věčnost. Doslova. A sakra ,už jde musím to honem rychl......

"Co to tu máš bratříčku????"Ptá se mě,když se snažím schovat deník.
"Nic co by tě mělo zajímat!"Snažím se odseknout ale moc se mi to nevede. To už bych se za ty století co mě mučí mohl naučit ,říkat přesný opak toho co myslím,jenže ono to na něj nefunguje,sakra.
"Tak to mě to zajímá ještě víc. Dej mi tu knížku,prcku."
"Nebo co??"To jsem si teda pomohl.
"Nebo ti strčím hlavu do záchodu ,pak do umyvydla a nakonec do fontány."Říká mi jako by se bavil o tom co dostal k vánocům.Říkám rovnou že k vánocům dostal černý mramorový palác a černý mramorový trůn.Já dostal zlatý trůn a bílý palác. Poseidon dostal moře,ano všechnu vodu na téhle planetě. Tak už jsem přišel na to proč mu Hádes nestrká hlavu do záchoda.....protože my mu to oplatil asi tak tisícinásobně a vyplavil by ho z Olympu.
"No na to už jse si zvyknul,tak si vymysli něco novýho jo???!"
"Tak si to trochu zopakujeme." A už mě táhne k záchodu. Tentokrát mě v něm máchal asi tak hodinu,pak nás máma zavolala na oběd. "
"Die,Háde,Poseidone a Krone je oběd, dělejte pojďte.
"Už jdu matko zařval Hádes a naposled mi tam strčil hlavu.
"Už jdu mami", zakřičel někdy blízko u mě Poseidon.
"Už jdu" To zařval otec... a otřásl se z toho Olymp.
"Die, kde jsi ??? Pojď na oběd."
Utíral jsem si hlavu ručníkem a zároveň jsem se větrem sušil a odpověděl jsem:"Už jdu,jsem na záchodě."
"Tak si pospěš."
Sakra vždyť už jdu. Nesnáším Háda čím dál víc... Tohle vodní období je vlastně lepší než to předtím, to po mě v pokoji(kam mě s Poseidonem zavřeli)házel různé rozžhavené kovy a zbraně,to už se vysvětlovalo hůř než mokré vlasy. Nebo ještě předtím,to mě zapaloval a ještě předtím mě celého obalil kameny a pak je různě zahříval a nebo zmrazoval.To jsem měl po celém těle půchýře a rudé fleky. Nebo taky bylo období kdy mě zavíral v různých temných místnostech a pustil mě když jsem mu slíbil všechno co chtěl. I když tuhle techniku používá I teď když něco chce. Třeba moje věci. Ale ty si bere I bez dovolení.
Je to šmejd,doufám že mně někdo pochopí ale spíš ne...Ne nepochopí, snad alespoň brzy dospěju.To je moje jediná naděje,možná když by otec zemřel tak bych se mohl ujmout vlády.Zeptám se matky jak umřel dědeček. Třeba jak se dá zabít bůh.... mohl bych zabít Hádese. Myslím že bohvé nemůžou umřít a sakra, tak to moje utrpení bude a až bude bůh bohů tak to bude ještě horší. Kruci!!!!! Tak jdu na ten oběd a uvidím,třeba Hádese trefí něco a bude normální,ale asi ne,to by bylo štěstí a štěstí to není moje parketa.A myslím že mně Iris moc nemusí,zvlášť když jsem ty její biopotraviny hodil do záchoda. No jsem asi pitomec ale alespoň už mi nenutí ty hrozný věci.A sakra zase záchvat, abych to vysvětlil já mám jako nasledky po šikaně záchvaty zuřivosti. Nejdřív řvu,pak se usmívám jako debil a házim po bráškách věci a pak se většinou někam zavřu nebo zbiju matku a pak otec zbije mně a Hádes mi pak dá zvláštní dávku mučení. A to že mně uvězní v kašně a topí mně a zároveň na mně lepí rozžhavený kameny. A pak je mrazí +ještě nechá duchy aby mně v noci strašili a pak většinou rozzuří otce a svede to na mně. Ten mně pak zbije za to že jsem zbil cituju:"-jeho ženu" a že jsem provedl tohle a tamto a že on v mím věku a jiný bláboly
,je to prostě rodič I když jeho moc je nechat vyrůstat obilí na poli tak je docela brutální a zbil mně,ach ta ironie,jako žito. Chudák má matka má za muže obilí a za otce díru v podsvětí!To je teda rodina a co teprve ty oslavy,všichni musíme do podsvětí protože dědeček Tartar se nemůže pohybovat a matka už je zvyklá na to že se za Tartarem musí do podsvětí,vždyť tam je skoro pořád, a o nás se stará ségra Héra,ale je to prej moje budoucí žena. Tak mi to říkala máma a jí jako jediný v týhle potrhlí familii věřím a ještě samozřejmně Héře ale jinak nikomu.A teď k pomstě,Hádesovi sice nemůžu zato Posidonovi, takže vždycky když je ve vaně tak mu zelektrizuju vodu a hodím mu do ní vítr a vyhodím ho nahýho z olympu. Je to sranda a když hlavně příjde zpátky na olymp a je ještě nahej,je to sranda a hlavně protože aby se dostal do koupelny,nebo do pokoje tak musí jít prostředkem Olympu a všichni ho vidí ,ale od má všude svaly a vždycky se tváří že mu to nevadí. Idiot.!Ale I tak je pak pěkně naštvanej a většinou to řekne ještě nahej Hádovi a pak mně topěj v kašně. Ale I tak to stojí za to.Ale jak pak mám matce vysvětlovat proč ze mně kape voda ještě týdem to je pěknej oříšek.Většinou to vysvětluju tím že jsem poprosil Poseidona aby mně pořádně zavodnil abych se vyčistil I uvnitř. Většinou to vyjde.Ale I tak mně to štve,to víte děda má svátek takže musíme do podsvětí,to znamená že Hádes bude mít ještě větší sílu než obvykle.Tak to mně čeká super dávka mučení a asi zase skončim v dědovi. To bude teda zábava.Ach jo proč už maj oba takovou moc????!!!! Je to pěkně nefér ale co snad si mně alespoň Héra vezma za muže.Ona je tak překrásná a chytrá a úžasná.Asi ji miluju. A doufám že ona mně taky. Ať už mi je 118,to už budu plnoletej a budu moct mít svatbu.Hlavně aby nezačala chodit s Hádem,to byl můj konec,to bych musel mít za ženu Afroditu a ta je prej hrozně hezká a mně by určitě nechtěla.A kruci už to na mně zase jde,tak jo nejdřív matka,ať to má rychle a sebou......

"Tak co Hádíku jak je ti když jsi zavřenej v temný místnosti??Tak takhle bylo mně!"
"Mně je tu okey ale bráška vypadá nějak dehidrovaně ,asi si tu uděláme lázně!!!!"Ozval se namyšlený hlas mého bratra.Ach jo je namyšlenej I když je zavřenej ve skříni na tátovy kabáty.... je to hroznej idiot. Proč to musí bejt zrovna můj bratr???No jasně je to I Poseidonův bratr ale I tak ???? To mám takoví štěstí??? Tak jo komu co udělám dál...,z myšlenek mně vytrhla ta kaluž vody co vytelkala z tý skříně co v ní byly zamčený bráškové. Oni si tam fakt udělaly lázně,tak a bude průšvih. Otcovy kabáty,těch se nemůžeme dotýkat a ani se na ně dívat a ještě je namočit. Určitě to na mně zase svedou,a tatínek mně zase zbije. Kruci debilní bratři.To je hrůza,doufám že už je máma v pořádku,dneska dostala docela dost,asi jsem byl naštvanej víc než obvykle. Uvidíme až příjde otec ,to bude sranda,teda aspoň pro ně.Tak to už je drsný mám vody po kolena,ale nepustím je. Oni vědí jak se ze skříně dostat,vždyť jsem je tam zavřel asi tisíckrát.Tak jdu rozbít nějaký vybavení Hádesova pokoje a taky Poseidonova. To bude sranda.Jsem tak rád že jsou zavřený v tý skříni,jinak by mi v ničení jejich pokoje zabránili.
"Zeusi,co to tam děláš?????" Ozval se najednou Hádes. A doprdele ,už ze dostali ze skříně.
Podívám se na něj s pokusem o vražedný pohled."Jak jste se dostali z tý skříně???"
Jde ke mně ,arogantně jako vždycky a musí se koukat nahoru,jsem asi o hlavu vyšší, a vůbec nic si nedělá z toho že za ním jsou stopy vody. "To se budeš vždycky ptát??? A to čekáš že ti to řeknu????!!!" Kruci jaktože že I když je mokrej, malej a černovlasej tak vždycky vypadá dobře.?! No jo starší sourozenec... A Poseidon.. to ani nestojí za řeč.
"A to ti nevadí že máčíš podlahu, že by po ní mohl někdo uklouznout???" Ptám se ho a koukám jak si ještě ždíme hadry.
"Ne nevadí, já si tlamu nerozbiju a to je hlavní.A to že po tom uklouzneš ty nebo třeba otec je mi úplně volný!"Říká a otáčí se ,odchází a u toho pořád vypadá dobře. A to je mokrej a malej.!
Vzhám za ním posměšný pohled a vrcím se k jeho pokoji."Kreténe,kreténe kreténe.!!"
Povídám docela potichu ale našemu krasavci asi nic neujde.
"Co jsi říkal??????Že jsem krásnej???? Jé to si nemusel Die, ale jsem rád že mi to někdy řekneš!" Otočí se a naposled se na mně povýšeně usměje. Pak ještě naschvál ždíme po cestě ,za sebou vodu.
Debil jedem,ale co udělá se mi líp až mu zničim pokoj.Hmmmmm... tak co první??Aby jste rozumněli tak vám jeho pokoj popíšu. Takže za
1. žádný okna
  1. žádný světlo ,jen rozžhavený kameny
3. všechno je černý,dokonce I stěny
  1. je tu neskutečnej bordel
  2. je to tu obrovský asi tak 10x10 metrů
  3. má tu spoustu skříní a jedem ebenovej stůl a jednu obrovskou černou postel a samozřejmně svůj trůn. A taky pár loučí ale ty teď momentálně nehořej.
  4. má I černou podlahu a strop
  5. má tu všude spoustu svitků a knížek a I na zemi (on umí číst??????)
  6. má tu mojí fotku na stěně a v ní zabodnutý nože
Tak dobře nejdřív se dám do tý sví fotky. Tak jo je stržená a co dál... Hmmmm co dál …... když já nevím co bych mu zničil a co.... mám nápad..co třeba postel??? Hmmm to je dobrej nápad. Vzal jsem ten nůž co byl v mojí fotce,jeden, a rozříznul jsem mu postel a to doslova, rozřezal jsem mu poštláře,deku,peřinu I matraci. A rozházel jsem to po jeho pokoji. Všechný knížky a svitky jsem rozházel ještě víc a pár jich natrhl. No a teď se pustim do Poseidonova pokoje. Ten jeho vypadá úplně jinak než ten Hádův: 1) Spoustu oken s výhledem na všechna moře světa
2)Je tu spoustu světla , louče a na stěně má snad milion surfovacích prken
3)Pokoj je od tmavě mordý,po tyrkysovou až po bílou a na stropě má taky modrou a všechna barva tvoří vzor vln
4)Má tu spoustu akvárek a jinech blbin, je tu podobnej bordel jako u Háda až na to že tady to nevypadá tak hrozně
5)Má tu jednu obrovskou skříń a další a další hromady akvárek, skleněnej stůl s rybičkama uvnitř a rybářský křeslo
6)Všude je tu mokro a jeho skleněná podlaha je průhledná,takže vidím až dolů na zem, samozřejmně na další řeku
7)Je tu tolik věcí a přesto žádná se nedá rozbít takže si musím najít něco jinýho
Tak když jsem skončil s prohlíkou Poseidonova pokoje šel jsem si do kuchyně najít něco k jídlu ale zase nic, našel jsem Háda a Poseidona jak se o něčem dost zapáleně baví (hahaha a Poseidon spíš utopeně) a ani si nevšimli že tam jsem. Tak jsem se rychle zpakoval abych si to mohl poslechnout.
"No já jsem to hledal a nejde to....bohužel mi matka nechce říct jak otec zabil otce..."Slyším jak tohle říká svým otravným hlasem Hádes Poseidonovi.
"Mě to máma nechce taky říct.."Odpoví Poseidík.
"To je blbý ale aspoň ho můžeme šikanovat..."Povídá nadšeně Hádes," a když nemůže umřít můžeme ho zkusit zapálit s rachejtlema na zádech..." Po krátké odmlce dodá se šťastným výrazem dítěte co dostane k vánocům všechno co si přálo a navíc ještě play-station 5..."To bude sranda."
Takže mě chtějí zabít...no to je dost divný, teda obráceně. Nebo...Prostě se divým že mě už nezabili I když mi tím hodněkrát vyhrožovali..
Hahahaha tak teď už to vím...ONI mě zabít NEMŮŽOU ….Hahahaha
Tak moment.......ale můžou mě mučit celou tu dobu a pak se Hádes stane bohem bohů a já mu budu muset dělat osobního otroka.... Do hájíčka zelenýho.... Do posekanýho trávníku.....
Tak jo tohle mu budu muset nějak překazit...
Mohl bych třeba dostat z mámi jak táta zabil tátu....
Otočím se a zakřičím na celý Olymp:"Mamííííííííííííí kde si??? Potřebujuuuuuuuuuuu se tě na něco zeptáááát...." Ovšem jsem nějak pozapomněl že jsem byl schovanej a polouchakl jsem bratry.
"Ty parchatne jeden malej. Tak ty si nás poslouchal?? Počkej za tohle tě čeká to největší mučení za celou tu dobu...." Ječí na mě okamžitě Hádes...
"Tak od tebe to teda sedí ty skřítku..." Samozřejmě se bráním I když je mi líto že musím mluvit tak sprostě...
Poseidon se pomalu zvednul a (ignorujte všichni to ječení nymf z kašny když uviděli jeho svaly na břiše) pomalu se ke mě přibližoval.Chytil mě pod krkem a........dopřál mi vyhlídkový let z Olympu na zem... A ještě , aby toho nebylo málo tak s Hádesem utrhli výtah.... Takže jsem musel jít až nahoru pěšky.
Mezitím nějak zpracovali mámu nebo co jí to udělali, protože odmílka odpovědět na cokoliv co jsem jí řekl....
"Mami no tak řekni mi něco......cokoli třeba jenom co bude k večeři..."
Na tohle mi odpověděla pouze ukázáním na jídelní lístek....
"No samozřejmě zase zapečená ambrozie a nektar...co jinýho taky..."
Pokrčí rameny a teleportuje se někam pryč...
"Tak fajn co jste jí udělali???"Obořím se na oba bratry, když se nad něčím sklání v Hádesově pokoji.
"A komu Diíku???"
"Moc dobře víš komu...Mamka teď nemůže mluvit.."
"Tak MA-MKA???? No my jí jenom řekli o těch úkolech pro matky a syny....Že první úkol je že matka musí mlčet tak dlouho dokud syn neřekne nebo neudělá, napíše heslo. V druhém úkolu matka musí syna dvě hodiny topit I když se bude bránit, mimochodem tohle je speciálně upraveno pro bohy, prosit nebo křičet.. A třetí úkol je mučit ho jeho největším strachem...celý den...Pak syn má tři úkoly jak mámě a to jeden celý den jí líbat nohy,druhý být jejím osobním otrokem na celé dva dny a poslední že jí musí celý den zpívat a tancovat co si ona vybere...
A jen tak pro jistotu spolu po celou tu dobu nesmí promluvit ani jedno slovo....mámu už udělala kouzlo....
Tak co bratříčku to si rád že jsme jí to řekli viď???"
"No a aby si se u toho nesnažil utéct udělala máma I poutací kouzlo.." doplňuje Poseidon a tváří se velice chytře.... Banánovník jeden..
"Moc vám děkuju bratříčci za takovou námahu ale-" Prostě mi vypadly hlasivky...
"ÁÁÁ už začalo fungovat to kouzlo ..tak hodně štěstí bratříčku a buď rád že jsme na tebe neposlali za trest třeba hejno pekelnejch psů..." Povídá směrem ke mě Hádes a usmívá se(No teda spíš dělá škleb podobný úsměvu) až skoro září jako Helios....
I když to při jeho barvě pleti nejde, myslím že smrtelně zeleno-šedo-bílá zářit nemůže....
Otevírám pusu abych mu řekl něco hodně sprostýho ale hlasivky pořád nefungujou a v příštích dnech asi ani nebudou... Do toho zelenýho hájička jaktože jim jejich plány vždycky vyjdou...No to je jedno jdu si sehnat tabulku a křídy......
A Pak si to s nima vyřídim!!!!!!!!!!!!!
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (938)
Zobrazit starší komentáře

901 wadeac3 wadeac3 | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 3:20 | Reagovat

Modern network programme:
http://deloris.web1.telrock.net

902 caroletr1 caroletr1 | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 11:20 | Reagovat

Delivered pictures  
http://ebony.porndairy.in/?jena
  erotical nights erotic hypnosis orgasm erotic photography books victorian erotic photos erotic kisses

903 Michealwoown Michealwoown | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 1:58 | Reagovat

правильный вебсайт http://ruscopybook.com/biology/11_class/

904 BarbaraFen BarbaraFen | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 12:22 | Reagovat

http://xlnzp.tk - your Aliexpress star sales...

905 FaddeyStict FaddeyStict | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 23:38 | Reagovat

Итоги фестиваля качества услуг кредитования и размещения свободных денежных средств физических лиц полнота защиты потребителя и доступность понимания содержания кредитных договоров и договоров вкладов.. Тасс рассказывает, кто может претендовать на господдержку и какие машины можно купить по льготным ценам. ? кто может стать <a href="http://yryle.agaredad.ru/2018-04-19/26257.htm">россиия как кредитор и должник парижского клуба</a> далеко не полный список автомобилей, которые можно приобрес.. Мировое соглашение может быть превосходным способом завершить судебный процесс..  NGkjsdFVD896

906 KevinSoisp KevinSoisp | E-mail | Web | 22. dubna 2018 v 9:51 | Reagovat

Dartma Tavan,Dartma Tavanlar Bakida,Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Одноуровневый потолок

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! AminoPure and AminoBoosters are 3-7 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN http://www.getyourboomback.com/#_l_2ps
AminoPure, AminoBoosters от Get Your Boom в 4 раза дешевле Ламинина и в 2 раза эффективнее по восстанавливающим свойствам, чем laminine LPGN. Основа та же, доктор разработчик Один и тот же -д-р Эскеланд, технология одна, сырье одно и то же, что в ламинине. Да и сам ламинин выпускался первые годы на этом Норвежском изначальном экстракте YTE. Сравнительный Ролик и Подробнеt на сайте http://1541.ru
Как зарабатывать МНОГО в этом проекте  без обязательных покупок и без копейки вложений? Расскажу в скайпе evg7773

907 Richardgorce Richardgorce | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 7:18 | Reagovat

瑋澄資訊-全台最強SEO│全台首創無限組關鍵字│保證排名最多組 http://tw-seo.com/

908 Liana#3D Liana#3D | E-mail | 28. dubna 2018 v 12:58 | Reagovat

Друзья хочу с Вами поделиться, нашла дешовое Постельное 3D белье по цене от производителя.Да еще и БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ПО всей России.При покупке от двух комплектов!Вот ссылка на сайт http://c.twtn.ru/n9pm

909 allansh1 allansh1 | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 0:22 | Reagovat

Started new snare throw
giochi erotici per adulti droid marketplace tv mit android handigste android apps 1mobile market download free apk
http://erotic.googleplay.twiclub.in/?diagram.allyssa
free apps lock download free download apps for this mobile mobogenie free download for android games play sexy poker programming apps for android

910 KevinSoisp KevinSoisp | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 1:39 | Reagovat

в Москве украли весь запас ламинина у компании LPGN. Видео http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php  

Dunyada en yaxs? Web Studiya. Sayt sifaris! Здесь я заказал себе Сайт! Это Самая креативная ВЕБ-Студия в Мире - http://www.Time4Soft.com +994 50 345 83 88, PHP, CMS RA, Hosting, Hosting costs,Hosting charges,Hosting az,. email: web@time4soft.com

Обучу за 20 мин. Бесплатно,как зарабатывать с продуктом ( не воздух,не пирамиды с инвестициями)от 100 usd по нарастающей, в пассиве, без Копейки вложений, без знаний интернета или со знаниями, с уникальным продуктом для здоровья, известным во всем мире аналогом ламинина, но дешевле в 4 раза и более эффективным, без обязательных покупок, можно с приглашениями, а можно и абсолютно без приглашений, жду в скайпе evg7773
Приглашаю. Любая страна Мира. email:7771541@gmail.com

911 MatthewKat MatthewKat | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 19:23 | Reagovat

<a href=http://www.rajajollydance.com/fonts/list.php?p=0-Hgh-Jintropin-Avis-Jintropin-Gensci-Hgh-Hygetropin-Avis>Hgh Jintropin Avis</a>
We are now living in an unsure world, and a lot of individuals suffer from some level of anxiety. When these stressful thoughts can increase in to a severe health care matter, there are certain things you could do in order to avoid your concerns from frustrating you. The information on this page may help lessen your tension.
  <a href=http://www.exclusivecocktails.co.uk/sitemap/num.php?hz=1478-Testosterone-Suppliers-Uk,Clomid-Singapore-Forum,Testosterone-Phenylpropionate-Recipe>Testosterone Suppliers Uk</a>
If you are considering creating the dimensions of the muscle tissues you may have, you must stop performing any aerobic exercise at all. Cardiovascular workout routines causes the body to be puzzled and unable to effectively create the glycogen and proteins that are required to incorporate muscle tissue towards the system.
  <a href=http://www.sparkocar.si/confuse/banner.php?p=83>Köpa Tillväxthormon I Thailand</a>
Make sure you provide comfort for your allergic reactions. Over-crowding causes it to become more challenging to inhale by your nostrils and force you to take in oxygen via your mouth. Allergic reactions might cause delicate muscle tissues to enlarge and then make apnea considerably more significant. Check out the drugs you make use of to take care of your signs and stay cautious about introducing side effects to the blend.
  <a href=http://www.atlasmaden.com/language/zare.php?s=942-Oxymetholone-Wholesale,Oxandrolone-For-Sale,Oxymetholone-Dosage>Oxymetholone Wholesale</a>

912 Randallmes Randallmes | E-mail | Web | 2. května 2018 v 6:11 | Reagovat

新北市三峡车身医美诊所 http://car-refurbished.com/

913 Loraunurb Loraunurb | E-mail | 5. května 2018 v 2:47 | Reagovat

I'm a very sexy girl.
I'm underdog.    I love a variety of sex.
meet a man for sex.
Wirth also love
my instagram  laragold90   Here are my contacts

914 lenaef18 lenaef18 | E-mail | Web | 5. května 2018 v 12:15 | Reagovat

Fresh free porn place  
http://teen.porndairy.in/?destinee
  erotic webcomics freesex erotic boxing erotika erotic entertainment

915 brookecl16 brookecl16 | E-mail | Web | 6. května 2018 v 6:14 | Reagovat

Very recently started fresh protrude:
http://trina.web.telrock.net

916 ElliottBar ElliottBar | E-mail | Web | 8. května 2018 v 0:13 | Reagovat

online birth control pills  http://zolpidem.xooit.be/index.php  good colleges for doctors

917 Richardnut Richardnut | E-mail | Web | 11. května 2018 v 4:36 | Reagovat
918 rachelak11 rachelak11 | E-mail | Web | 18. května 2018 v 21:45 | Reagovat
919 Serega Serega | E-mail | 19. května 2018 v 3:29 | Reagovat

Ребят, нашел хорошее рекламное агентство в Санкт-Петербурге,
адрес - площадь Труда 2, http://spb.spravka.city/company/medor
Заказал интернет-рекламу в Яндекс Директ, с первого дня пошли клиенты!
Рекомендую

920 kuhninazakaz.info kuhninazakaz.info | E-mail | Web | 20. května 2018 v 3:34 | Reagovat

Мебель красногорск Наро Фоминский

http://kuhninazakaz.info/page/mebel-krasnogorsk-naro-fominskij/
.

921 UrsulaHam UrsulaHam | E-mail | Web | 21. května 2018 v 18:15 | Reagovat

Ловля рыбы в летнее время дает вероятность употреблять разные снасти, т.к. в связи с завершением весеннего нереста большей части рыбок, ограничения на них сняты. Теплое время года, отличная пора – данное время развлечения под теплым солнцем на побережье реки либо озера, и, понятно, ловля рыбы.

Подробнее:  
<a href=http://kakud.ru/vidy-ryb/lovlya-sudaka-zimoj.html>опарыши для рыбалки разведение</a>

922 bettiece4 bettiece4 | E-mail | Web | 26. května 2018 v 19:35 | Reagovat

My revitalized number
cheap and best android phone in india night sexy photo app android developer free apps for music downloads app per giochi
http://erotic.apps.android.blogporn.in/?post.alana
free media players mp4 sex video download free android market best apps music for android free download mobile apps offers

923 noramj3 noramj3 | E-mail | Web | 2. června 2018 v 1:39 | Reagovat

Shemale sex  
http://futanari.blogporn.in/?profile-katie
  xshemale transexuals sex video freeshemale.cum shamle sex movies shemals free sex

924 StephenMem StephenMem | E-mail | 17. června 2018 v 7:52 | Reagovat

Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 4 раза и выпускается Только на знаменитом  Экстракте YТE.
В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Мир узнал о Ламинине в 2011 году, когда его начали выпускать на норвежском экстракте YТЕ из инкубированного оплодотворенного куриного яйца,  который  создал д-р Эскеланд. Ламинин творил чудеса в восстановлении здоровья там, где медицина ничего не может сделать априори. Название продукта не важно. Главное, что Восстановление ( не лечение) дает именно Экстракт YТE, его количество в 1 капсуле. Это почти панацея, настолько хорош экстракт. Можно не верить, но факты есть факты. И отзывы в интернете говорят об этом. Главный минус Ламинина -  Дорого, так как для получения эффекта пить надо МНОГО. А заработать хотя бы $200 в МЛМ Laminine LPGN могут немногие.  Пришло время более дешевого и эффективного Aminoboosters ( AminoPure) на том же сырье, тоже д-р Эскеланд, та же технология. И заработок без обяз. ежемесячных покупок, без копейки затрат, без приглашений,  на пассиве с 1-го шага доступен любому. Это партнерка.
Консультации по скайпу evg7773
Подробно на сайте http://1541.ru

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

925 StevenOpeme StevenOpeme | E-mail | Web | 18. června 2018 v 17:39 | Reagovat

<a href="http://ebogdan.eu/buy-generic-diazepam-online/">Buy Generic Diazepam Online</a>

926 WalterVog WalterVog | E-mail | Web | 19. června 2018 v 17:28 | Reagovat
927 RichardFuelo RichardFuelo | E-mail | Web | 20. června 2018 v 1:29 | Reagovat

<a href="http://ocalic.eu/order-cheap-ambien-online/">Order Cheap Ambien Online</a>

928 audreygt11 audreygt11 | E-mail | Web | 20. června 2018 v 2:07 | Reagovat
929 JamesRic JamesRic | E-mail | Web | 20. června 2018 v 20:07 | Reagovat

<a href="http://ocalic.eu/how-ambien-worked/">How Ambien worked?</a>

930 CharityBug CharityBug | E-mail | Web | 23. června 2018 v 5:04 | Reagovat

<a href="http://niezaleznie.eu/i-ordered-valium-online/">I ordered Valium online</a>

931 Malcolmoxync Malcolmoxync | E-mail | Web | 27. června 2018 v 17:33 | Reagovat

<a href="http://niezaleznie.eu/purchasing-valium-online/">Purchasing Valium online</a>

932 Thurmanvet Thurmanvet | E-mail | Web | 1. července 2018 v 18:07 | Reagovat

Изготовлениесветодиодных табло валют, бегущих строк, табло для АЗС

933 constanceiu2 constanceiu2 | E-mail | Web | 3. července 2018 v 2:41 | Reagovat

My unheard of entanglement outline:
http://eddie.blogs.telrock.org

934 louisejm3 louisejm3 | E-mail | Web | 5. července 2018 v 19:33 | Reagovat

Free gay images  
http://gay.adultgalls.com/?profile.paul
  gay classifieds gay indians gay social gay wedding gifts gay for pay

935 Stevenmek Stevenmek | E-mail | 7. července 2018 v 18:03 | Reagovat

<a href="https://studentsquestions.online/consumer_electronics/">
https://studentsquestions.online/consumer_electronics/
</a>

936 allenat18 allenat18 | E-mail | Web | 9. července 2018 v 4:42 | Reagovat
937 JamesVakly JamesVakly | E-mail | Web | 11. července 2018 v 17:33 | Reagovat

славнецкий ресурс http://dom-sbita.club/

938 BrentLam BrentLam | E-mail | Web | 12. července 2018 v 21:53 | Reagovat

отборный вебсайт http://jm24-biz.co/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama