Září 2013

S.H.I.E.L.D, Big 4, Riyria.. tři velké pojmy jež mi drtí můj mozek!

25. září 2013 v 20:14 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Drazý pozůstalý, příšlo na mě podivné období optimizmu. Ne, že bych byla přímo optimistická, ale vždycky, když na mě přijde depka, tak pomyslím na to, že pořád mám ještě SHIELD (a to jsem si říkala ještě před měsícem.. a před dvouma, když jsem čekala než ten seriál vyjde) a že stejně musím počkat na další díl Rolsroyce a Hadroše (překlad: Royce a Hadriana: Riyria).
Vemem to ve zkratce, v náhodném pořadí.. takže začneme Rolsroycem.

Riyria je moje nejnovější knižní úchylka. Pokud máte rádi klasic fantasy s postavami, které tři čtvrtiny knížky neškrtít Sílou (na tebe koukám Nudagone), tak zaměřte. Dost snad vypovídá to, že hlavní postavy jsou zloděj a žoldák. A to že mě, jako zasvěcenému fanouškovi dokonalého podrazu, to přijde mírně povědomé. A teď mluvím hlavně o Hadrošovi. Ale není to krávovina.. klídek.. náhodou je to dost duchaplný.. jsou to, kromě Carrie, první knížky z oddělení pro dospěláky nad kterými slintám. V amícku má tahle sérka 6 dílů a ještě další, myslím 4, o stejných postavách, ale s jiným názvem. Avšak, znáte to.. čeští překladatelé, my tu máme jenom první tři díly (Královské Spiknutí, Avempatha, Vzestup Nyphronu). Druhé dva mám koupené doma, jelikož bych asi nevidržela čekání na to, než se dostanou do knihovny.
Nebudu to protahovat.. rychle někdo zvedněte své sexi pozadí a přečtete si aspoň jeden díl, ať pochopíte mé otravné kecy na toto téma.

Inside my soul ( My name is Nicole and I´m different)

21. září 2013 v 0:22 | Terka |  Inside my Soul
Strašně moc se všem kdo čekali na Kath omlouvám. V létě jsem si zlomila zápěstí takže jsem psala rychlosí jedno slovo za minutu. A tak když už jsem se chtěla pustit do mojí milované Katherine dostala jsem nápad na tohle . Tak se všem omlouvám a i před Antiinu duševní šikanu je tohle dřív než Kath. Ale slibuju že Kath bude do konce týdne, maximálně do středy.
Je to povídka která je dost depresivní a asi se bude líbit málokomu, ale jestli se najde někdo kdo to bude číst tak budu pokračovat.Tak prosím jéstli by jste do komentářů nenapsali jestli mám pokračovat...
Doktoři tomu co umím, říkají autismus. Říkají, že jsem nemocná, že bych se měla léčit.
Já tomu co umím říkám spíš dar. A tohle, je příběh jedný holky o který se říká že je autistka. Přitom ona na počátku byla jenom jiná.

The Last Demigod~09~Výslech(část druhá)

12. září 2013 v 22:21 | Anti~ |  The Last Demigod
Tak a je to tu.. celé tři dny mě neopustila psací mánie (která je z velké části spůsobena depkou z čekání na to než mi doručej objednaný knížky.. už jsem vám říkala, jakej je Michael J. Sullivan borec?), takže tu máme další dílek. Není nic extra a na opravy pravopisu jsem moc líná. Snad se na to mrknu zýtra po škole. Máme tu i pár nových postav. Jenže u většiny jsem ještě neřekla jméno, takže fotky budou až u dalšího dílu s krásným číslem 10. Pokusím se ho napsat co nejdříve, ale zítra bych ty knížky měla získat, takže nic není jisté.
Mimochodem.. v dalším díle se dějově začnu dostávat z tohohle "ticha před bouří" co tu máme.
Výslech pokračoval ještě dlouho po tom. Nemůžu říct jak dlouho přesně trval, ale když jsme končili, začínalo se stmívat a někteří z táborníků se pomalu ploužili směrem k jídelně. Víc jak tři hodiny to bylo určitě.
Následující dny probíhali všechny stejně. Ráno mě vykopali z postele a šla jsem si posedět s Willisem, pak nám dopřáli pauzu na oběd, ikdyž jsme nesměli opustit sklep. Nakonec jsme končili až někdy k večeru. Ani jeho otázky se moc neměnily. Kompletně mi šťoural v celé mé minulosti. Na některé věci se ptal i více krát, možná doufal, že něco změním a on odhalí, že si to celé vymýšlím.

The Last Demigos~08~Výslech(část první)

9. září 2013 v 17:03 | Anti~ |  The Last Demigod
Tak jo. Krátký díl. Mám toho víc, ale nestíhám dopsat a možná nebudu moct na comp celý další týden takže dám tu část co vypadá aspoň trochu dokončeně. Soráč hlavně Alexis Dark ._.

Setkání: Soutěžní povídka

4. září 2013 v 19:08 | Anti~ |  Jednorázovky (Originální)
Well, antiamigos. Poprvé v mé krátké historii (mimochodem, slavíme opožněné narozky blogu), jsem se přihlásila do nějaké literární soutěže. Ne že bych si dělala nějaké naděje, protože pokud nic jinýho, tak to projedu kvůli pravopisu. Ale téma je zajímavé. Máme napsat o setkání se svou oblíbenou knižní postavou, povídku o maximálně 1800 slovech. Dlouho jsem uvažovala, koho tak hrubě zneužiju. Původně to měl být Murtagminátor, ale došla jsem k názoru, že ten je až moc divnej (ne že bych měla něco proti, ale o sexoňovi s drakem se nedá napsat nic na 1800 slov), takže přišel jeho rovnocený protivník. Drahá Terka se mi bude posmívat, že jsem využila zrovna jeho, ale co se dá dělat.
PS: nesmějte se mi, okey?
PPS: TLD by mělo být někdy do konce týdne.. snad.

Cesty rozflákaného kompjůtru jsou nevizpytatelné

1. září 2013 v 12:29 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
*moje vůbec nejoblíbenější písnička, abych si snížila depku. a jdu si zase číst Mediátora*
Takže, nebudu to protahovat. Slibovala jsem TLD do konce týdne a jen vám chci říct, že to nevijde. Rozbil se mi kompjůtr a jsem vzkutku šťastná, že jsem v háji. Celej tejden jenom čtu a čtu a čtu. Už jsem dočetla Nudagona (Murtagh and Nasuada 4eveer. Jsou tak sladkej pár.). Na konci jsem sice bulela, ale no.. s trojkou a čtyrkou se to zlepšilo.
Každopádně. Dokud to neopravíme, tak není jasný, kdy tu budu a kdy ne. Roztřískali jsme nabíječku a dokud si nekoupíme novou, tak jsme v háji. Držte palečky, abych to zmákla. A nezlobte se na mě za to TLD. Sice píšu, ale to jsou knížky, jelikož povídky se na papír moc dobře nepíšou.
Nejvíc se omlouvám Alexis Dark. Vím, jak ses na to těšila drahá. Jo a vzkaz pro Dizinku, ráda bych šla na skype, ale.. nejde to.
Držte mi palečky mishamigos, ať se vrátím brzo. Jo a možná sem hodím TLD dřív, pokud bude možnost, ale nesázejte na to.