Říjen 2013

Moji malý šmoulové..(aneb, kdo si to nepřečte bude mít konfrontaci s Hulkem

19. října 2013 v 19:39 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Možná jste si povšimli toho, že za celý srpen tu byl jeden jediný článek a jako bonus od Terky a ne ode mě. V Antiovštině to znamená, že na vás tak trošku s*ru. Ale tentokrát pro to mám na mé poměry sakra dobrou výmluvu. Můj mozeček se tak trochu odebral oxidovat na Tahiti (v jazyce SHIELDu/Geekovštině: zmizel za vláštních okolností.. pravděpodobně chvípnul), jelikož je tak trochu zahuštěný druhákem na gymplu. Fakt nechápu, co jsem celý prvák dělala.. jespíš se flákala, ale teď je to fakt děs. Každý den píšeme, nebo jsme skoušený a i lempl jako já se musí začít učit. Možná to tak bylo i v prváku a já na to kašlala. Jenže teď mám takové životní plány.. jako udělat maturitu (a ne na čtyřku), dostat se na práva, prolízt tam a.. počkat na Terezii až (pokud pude na to samé), pak pár let živořit, vzít do party zločince a Agorafobika, pak se přidat k Infeld a Daniels a pak.. bet cool -> nebo ve skrácené verzi.. stát se Jaredem Franklinem. Dobře tu část ovlivňovanou nejborďáčtějším právnickým seriálem můžete vynechat (kromě toho, že je minimální šance na přijetí k firmě Infeld a Daniels, s míma fóbiema bych spíš byla třídní Agorafobik -_-)
Dobře.. tohle neměl být článek o Franklinovi s Bashomanem.. to by totiž bylo na dlouho. Jeidné co musíte vědět je, že jsem všechny epizody vyděla víckrát než epizody Leverage.. a to je co říct.
Přejdeme k mému dokonalému dyzajnu.Vzdělanejším lidem snad dojde, že jeho tématem je SHIELD.. pokud se podíváte na zápatí (s kterým jsem se pachtila asi hodinu a půl) a budete ještě vzdělanější, doklapne vám, že jde o séroš Agents of SHIELD. A pokud to sledujete, jste dost zoufalí na to, aby jste četly mé kecy a máte rádi jednu nejmenovanou Hackerku tam disponující, tak si můžete povšimnbout, že tam nikde není. Na svou obhajobu musím říct, že jsem se zamilovala do jejich SHIELD-kartiček a jelikož Skye není členkou, tak žádnou nemá.. škodáá.. Celkem tu jelimanku žeru.. rozhodně víc než MelMay-ku a Warda ._. Ale na Fize se Simmonovou nemá.. já prostě nějak úchiluju na šprty :DD
Pokročíme k dalšímu tématu. Moje neaktivita.. dalším fakorem mé debility je skutečnost že se mi rozflákal kompjůtr. Přesnějií řečeno, nabíječka. Budem muset koupit novou a ta je drahá a já celkově patřím do rodu lidí, kterí jsem velmi neochotní cokoli zařizovat, takže by se to mohlo klidně táhnout až do vánoc. Kvůli této skutečnosti jsem zůstala odkázána na náš starý, zasekaný kompjůtr.. no žádná sláva. Všechno moje psaní zůstalo na noutbůku, včetně TLD. Jsem děsně líná to přepisovat, jelikož jsem měla už půlku kapitoly. Ale nic jiného mi nezbívá. Už jsem začala od znova, ale žádná extra rychlost to není.. budu se snažit a snad to bude do týdne nebo 14-ti dní.
Jo a další věc milý, přelítaví, neexistující čtenáři: mé drahá spolupracovnice je celkem zdeptaná, že na ní z vysoka.. se-, kašlete. Nechci vám vyhrožovat, takže to řeknu velmi demokraticky: když si tohle přeochotně přečtete a okomentíte, budu vám VELMI vděčná a mé psací můzy to také velmi potěší. By the way.. je to druhá kapitola, tohohle.
JO a pro lidi co si se mnou psali na skypu, na starém kompu není, ale najdete mě na twitteru: @AmeliaAnti

Inside my soul (Team meet with Nicole schizofrenist autist.)

11. října 2013 v 7:13 | Terka |  Inside my Soul
Ahoj všichni tak je tu další díl Nicole...doufám že se bude líbit..předem se omlouvám za chyby a překlepy..nestíhám opravovat..

Bylo to dost zajímavě strávené dopoledne. Vzhledem k tomu že se mě ten doktor ptal převážně na to proč se sebepoškozuju. Jaké mi to činí potěšení, nebo proč mám potřebu vztáhnout na sebe ruku.