Listopad 2013

The Last Demigod~11~Sedm statečných

29. listopadu 2013 v 18:00 | Anti~ |  The Last Demigod
Alo mishamigos, tak jsem tu po dlouhé době znovu. Mohlo to být už někdy v neděli, ale mám fakt dobrou vímluvu. V neděli jsem přijela od babičky, zasedla ke kompu, že to dopíšu a voila, přišel nový pokles: Stařičký kompjůtr je ještě horší než obvykle. Nějak se mu podařilo zmenšit celou obrazovku, zvětšit ikony a celý se total zpomalit. Skoušela jsem to opravit ale nešlo to. A pak tu ještě byla škola a to, že jsem se celý týden šprtila. Dneska jsme dopsali poslední test a mám chvilku klidu, takže jsem to na mistru zasekánkovi dopsala. Další díl bude v čase neznámém.
A Terka vzkazuje, že se jí rozflákal počítač, jako úplně, nejde ani zapnout. Dokonce není ani na twitteru .__. se tak nudííím. Ve zkratce, dokud to neopraví, tak je to v háji.
Tak si užijte čtení.. já jdu koukat na Final Fantasy 7: Advent Children.. a číst Řadu Nešťastnejch příhod.
Musíme si promluvit. Vlastně je to spíš tak, že vám potřebuji říct něco hodně důležitého, co sice nesouvisí s momentálním dějem, ale jednou na to možná budu narážet a proto to radši vysvětlím teď, než aby pak došlo k nedorozuměním.


First Hunger Games, Jak to všechno začalo

11. listopadu 2013 v 19:52 | Terka |  First Hunger Games
Ahojky všichni.
Jelikož mi dočasně hráblo tak jsem začala psát povídku na Hunger Games. Moc toho nemám.. asi dvě stránky a došlo mi že mi chybí docela dost splátců.. Tak jestli by někdo chtěl vymyslet postavu nebo splátce tak směle do toho.
Dobře nechtěla jsem to dělat ale MOC,MOC,MOC Takže nápady?? Když budete posílat postavu tak prosím obrázek nebo popis, charakter a z kterého kraje je, pokud se jedná o splátce...
Tady je zatím začátek.. Upozorňuji Joanne NENÍ hlavní postava. Pouze s ní začínám.. To znamená že pokud mi napíšete postavy tak že v průběhu nemusí umřít.. Nakrásně se může stát že vyhrají..
Vím že dlouho slibuji Katherinu. Snažím se a za odměnu bude super-dlouhá.
Prozatimní obrázek... Až budu mít všechny postavy udělám nový...

The Last Demigod~10~Taktická porada

9. listopadu 2013 v 15:27 | Anti~ |  The Last Demigod
FINALLY! Po více jak měsíční pauze je tu kulatá desátá kapitola TLD. Mohlo to být na začátku tohohle týdne, ale výkend před tím jsem psala u Terky a zapoměla jsem si to poslat a ona na to taky zapoměla, takže jsem to získala až dneska a stihla jsem to dodělat. Takže.. finally podruhé.. není to nic extra, ale snaha tu byla.. snad se vám to bude líbit.. ikdyž hlavně doufám, že to někdo přečte, protože jste se na mě kvůli tý mí pauze vybodli.
Postavy přidám až později, všechny fotky mám ve starém compu.

Po tom Kaidině prohlášení zavládla chvíle ticha kterou přerušilo až to, že jedno z dvojčat zašeptalo tomu druhému. Oba se začali hihňat jak dvanáctiletý školačky. Očekávala jsem, že to třeba řeknou nahlas, ale oba dost podezřívavě pohlédli na vysokou hnědovlásku která seděla mezi jedním z nich a Jack. Ta jim to vrátila vážně hodně zlověstným pohledem a mírně pohnula velkým obou ručním mečem, který měla položený na kolenou, ten, ve spojení s její vysoce nadprůměrnou výškou, koženou bundou a množstvím jizev na odhalených rukách a jedné přes obočí, ve mě vzbuzoval dojem, že to asi nebude nejmilejší dívenka.