The Last Demigod~10~Taktická porada

9. listopadu 2013 v 15:27 | Anti~ |  The Last Demigod
FINALLY! Po více jak měsíční pauze je tu kulatá desátá kapitola TLD. Mohlo to být na začátku tohohle týdne, ale výkend před tím jsem psala u Terky a zapoměla jsem si to poslat a ona na to taky zapoměla, takže jsem to získala až dneska a stihla jsem to dodělat. Takže.. finally podruhé.. není to nic extra, ale snaha tu byla.. snad se vám to bude líbit.. ikdyž hlavně doufám, že to někdo přečte, protože jste se na mě kvůli tý mí pauze vybodli.
Postavy přidám až později, všechny fotky mám ve starém compu.

Po tom Kaidině prohlášení zavládla chvíle ticha kterou přerušilo až to, že jedno z dvojčat zašeptalo tomu druhému. Oba se začali hihňat jak dvanáctiletý školačky. Očekávala jsem, že to třeba řeknou nahlas, ale oba dost podezřívavě pohlédli na vysokou hnědovlásku která seděla mezi jedním z nich a Jack. Ta jim to vrátila vážně hodně zlověstným pohledem a mírně pohnula velkým obou ručním mečem, který měla položený na kolenou, ten, ve spojení s její vysoce nadprůměrnou výškou, koženou bundou a množstvím jizev na odhalených rukách a jedné přes obočí, ve mě vzbuzoval dojem, že to asi nebude nejmilejší dívenka."Většina z vás se možná zná, ale stejně vás asi znovu představím." pokračovala Kaida. Nejprve ukázala na krásnou blondýnku po své levé ruce" Nina, Matt, Josh, Anne" to byla ta holka jejíž vlasy se pohybovali na rozmezí blond a hnědé barvy" Travis, Connor, Katherine," to byla ta ranařka" Jack, Sam, Willis, Chloe a Scarley." skončila u oné najády napravo od ní. "Chtěla bych říct.."
"Skrať to prezidentko, proč jsme tady? Hlavně proč sem tady já? Mám rozkoukanou epizodu, jasný?" vypálila Jack.
O necelou vteřinu později si Willis, nalevo ode mě podrážděně odfrknul "A teď si představ, jak se asi cítí lidi co dělaj i něco jinýho, než čuměj na telenovely."
"Třeba dostávaj nakládačku od čahounskejch dlouhonožek?" opáčila moje drahá sestřička. Za tohle prohlášení dostala ránu mezi žebra, rukojetí Katherinina meče. Pak už jsem slyšela jen to, jak nadává na náhodné bohy a mumlá něco o "nafoukaný polobloncce Katie.". To, a skutečnost že vrchní okraj Willisova trička byl červený od něčeho co s největší pravděpodobností byla jeho vlastní krev, mě dostatečně přesvědčilo, že Katherine si na tu drsňačku jenom nehraje.
"Dejte si pohov šmouláci. Narozdíl od vás, my tu řešíme něco DŮLEŽITÝHO." ukončil tu jejich startující rvačku Matt "A taky mám jednu otázku. Co tu dělaj tihle dva." palcem ukázal na Joshe s Anne "Myslel sem, že se nesnášíte."
Kaida pokrčila rameny: "Prostě tak." odpověděla vyhýbavě.
Anne se ušklíbla: "Mě by to taky dost zajímalo." Po chvíli Kaidina odhodlaného mlčení se jsem si všimla jen toho, jak Josh naklonil hlavu na stranu, podepřel si jí rukou a začal na šéfku zírat se zdviženým obočím.
Kaida si povzdechla a konečně odpověděla: "Potřebuju vaši pomoc" Jestli ti dva před tím tvářili vítězně, tak nevím, jak popsat jejich tváře v tu chvíli. Kaida radši rychle pokračovala, jako by se bála, že se jí snad začnou posmívat: "Ale o to tu teď nejde. Jste tu hlavně kvůli příchodu Sam a Katherine."
"Plus úchvatné a nepostradatelné Jack." zamumlala si ségra pod vousy, nikdo to nebral na vědomí.
"Kath asi všichni znáte, bohužel, ale nevím jak ty Sam. Katherine Kostravskijová, slyšela jsi o ní."
"Něco jsem zaslechla." špitla jsem, mluvení před lidma mě znervózňovalo. O Katherine bylo težké neslyšet. Už dělší dobu o ní čas od času psaly každé noviny ve státě a její jméno zaznívalo v hlavních vysílacích časech. Přezdívalo se jí Šílená Katie a ona byla jedním z těch tří lidí, kteří se dostaly do ústředí W.I.D.D. a ven. Vlastně jediná kdo to dokázal a koho chvíli potom nezabili. Pokud jste hodně nevzdělaní čtenáři, možná si teď říkáteže jde o nějakou polobožskou hrdinku. Tak to jste se vážně nemohli víc seknout. Katherine Kostravskijová, jedna z dvou známích Poseidonových polobohů, je osoba nenáviděná na obou stranách. Proslýchalo se, že nějakou část svého života patřila k Tartaru, jedné z největších a nejbrutálnějších skupin lovců polobohů.(Pokud jde o jejich jméno, tak polobozi jim většinou spíš říkají Tuparos, než Tartaros. Ne že by je to, nebo skutečnost, že se pojmenovali po bohu nějak donutila si to jméno změnit) A ani teď se k nim nechovala zrovna mile. Začala jsem chápat, proč je okolo tak dusná atmosféra.
Než se vrátím k poradě měla bych se na chvíli zastavit. Zapoměla jsem brát ohledy na to, že i když byste měli, tak možná nevíte všechna důležitá fakta naši doby. Tak třeba o WIDDu. W.I.D.D. je organizace založená chvíli po Odhalení. Dost o tom vypovídá i její celý název: "Worldwide Institute for detection and destruction". Myslím že v jazyce ve kterém to čtete je to něco jako: "Světová origanizace pro hledání a likvidaci". Myslím, že původní název byl WIDDD, ale jelikož to nikdo nedokázal vyslovit, tak to poslední slovo, demigods alias polobohů, vynechali. Každopádně, název dost vystihuje že jejich záměry nejsou zrovna mírové. Není jisté kde mají hlavní stan.Aspoň jednu pobočku sice mají skoro v každém státě USA i světa, ale kde mají svojí Hvězdu Smrti, to neví skoro nikdo. Je o tom hodně teorií. Mezi nejčastěji typovaná místa patří San Francisco, Toronto, nějaké menší městečko v Kansassu (ani nevím, proč zrovna tohle) nebo dokonce Now York. Což by byla celkem ironie. Avšak ještě více než ústředí WIDDu je střežena jiná budova, přiléhající k němu. Její existence nebyla nikdy přímo potvrzena nebo vyvrácena, ale všichni prostě věděli, že existuje. Mluvím o utajené věznici, kam WIDD údajně dává své nejdůležitečnější a nejnebezpečnější vězně, BlackHolu.
To bylo snad všechno co jsem vám chtěla říct. Radši se vrátím k tomu jak to pokračovalo dál.
"Dobře, tak vás aspoň nemusím představovat."
reagovala Kaida. "A pokud neznáte Sam, tak to je další z Hádových dětí a"
"Údajně." dodal WIllis
"...do nedávna ještě bez odhalení žila mezi lidmi."
"Což sice nejde.. ale koho to zajímá, že?" znovu ji přerušil Willis. Než mohla Kaida znovu pokračovat, ozvala se tentokrát Katherine. Řekla to sice tiše, jako by sama pro sebe, ale vzhledem k tomu, že po ní většina lidí nervózně pokukovala, tak ji vnímali: "Jde to."
"Cos to řekla, Katherine?" Chloe lokty opřela o stůl a zahleděla se na Katherine. Ta pokračovala pořád stejným tichým a nezaujatým hlasem, jako začala: "Ty jejich techniky, jak odhalovat polobohy nejsou neomylný. Jsou je tu pár způsobů."
"A to jako jaký?" tentokrát se zeptal Matt. Kath monotónně odpověděla: "Je toho víc. Základní je Mlha."
"Ale ta nefunguje vždycky." řekl Josh "Když někdo očekává, že jí můžete použít, tak na něj nefunguje."
"Jako psycho papír." dodala Anne. V místnosti zavládlo hrobové ticho. Přiznávám se, nevěděla jsem o čem to mluví. Až nakonec to ticho s povzdechnutím přesušila Jack: "Doctor Who."
"Radši pokračuj jo, Katherine." ukončila Kaida.
"Když myslíš.. Kvůli tomu problému s Mlhou jsem si našla jiný způsob." A právě ten použila i Sam."
"Cože?" vyhrkla jsem překvapeně. Katherine beze slov ukázala směrem k mé hlavě. Otočila jsem jí dokola, jestli něco neuvidím.
"Kam čumíš. Myslím tvůj náhrdelník." Katherine poprvé zvýšila hlas. Nechápavě jsem si přes hlavu přetáhla Juliusův náhrdelník. Očima jsem střídavě těkala mezi tmavým kovovým křížem a Katherine.
"Julsi, o co jde?" šeptla jsem. Vedle mého ramene se zvlnil vzduch, kříž mi z ruky zmizel a na tom místě se zjevil Juls.
"Co je, šéfko?" zeptal se můj dětský meč. Sednul si na stůl a popotáhl si tuniku, jelikož mu začala padat. Ignorovala jsem skutečnost, že na mě všichni, snad kromě Katherine, nechápavě zírali, a pokračovala.
"O co asi? O takový mírný detail, že údajně schováváš před lidma."
"Neptala jste se.." špitl Juls.
"Můžu se zeptat.. proč mluvíš se vzduchem?" to byla Nina a vypadala dost vyjeveně.
"Nemluví s vzduchem." Katherine skoro šeptala, ale znovu nebyl nikdo kdo by jí nerozuměl. Tentokrát se zvlnil vzduch kolem ní, její meč zmizel a vedle ní stál minimálně dvoumetrový třicátník. Nevím jak bych ho popsala. Vypadal jako někdo z Pána Prstenů. Středověký vohoz, hodně křivě ostříhané vlasy, strniště, plášť a více jak jeden obří meč. Juls vypadal jako by se mu právě několikanásobně podrazilo sebevědomí. Ani se mu nebylo co divit, když druhý duch v místnosti byl minimálně dvakrát větší a jediné co s ním měl společného byly kovově zbarvené oči, avšak ty jeho byly zlaté.
Zvláštní byla však jiná věc a to ta, že zjevení toho druhého si ostatní všimli. Drahému Willisovi, který jako jediný měl nohy hozené na stole, se podařilo málem spadnout na zem. Chloe ho zachytila. Poté co se mému meči znovu doplnilo ego, zamumlal něco ve smyslu "Vejtaha.", luskl prsty a lidi se zahleděli jeho směrem. Pravděpodobně se mu nějak povedlo zviditelnit se pro ostatní. Onen rytíř, nebo co byl zač, obrátil ironicky oči v sloup.
"Tohle je Christopher z Yorku." ozvala se Katherine. "Byl to rytíř od kulatýho stolu, ale po smrti se z něj stal duch meče. To samé je tamten skrček. Jsou to duchové vtělení do zbraní, mají speciální schopnosti, skoro všichni umí měnit podobu a všichni dokážou sebe a věci v okolí bránit proti jakýmkoli druhům sledování."
"Má jméno.." mumlala jsem tiše
"Hadrianus Julius Bonaparte z Nomardie." dokončil Juls uraženě.
"Ten nafoukaný fracek bez schopností, no skvělý.." odfrkl si Christopher. Juls na něj ukázal jakýsi znak, který by se v čase jeho narození nejspíš považoval za něco hodně sprostýho. Christopnher to asi pochopil, protože vypadal, že se na můj drahý meč vrhne a vyrve mu jeho pravděpodobně kovové srdce z hrudi. Katherine to nejspíš došlo, protože po něm vrhla jeden z těch svých výhružných pohledů a on se uklidnil.
"Tak to bylo.. zajímavé.. budem si to pamatovat." řekla Kaida po chvíli ticha. "A teď, když se všichni znáte, tak k tématu. Budou to už dva měsíce, co byl náš tábor prověřen problematikou ústředí W.I.D.D.u a BlackHolu. Pověřila jsem tím Ninu, jako šéfku Afroditina srubu a Scarley jako zástupce najád, dryád a podobných. Obě nasadily svoje lidi, aby o tom našli informace, díky Krasomluvě i klasickému sledování. Moc toho nenašli, ale dnes jsme své znalosti sjednotili s tím co nám řekla Katherine. A máme jisté tušení, kde by to mohlo být. Proto se s vámi potřebujeme dohodnout. Od jedničky.. totiž tábora číslo jedna jsme dostali pokyn, že když něco zjistíme, tak jim to máme hned říct a nechat to být. Ale to nemůžeme."
"Tvoje ego ti to nedovolí?" ozvala se Jack jen tak mimochodem. Šéfka ji ignorovala, už z toho začíná být tradice.
"Jsou tu zvěsti o tom, že jednička a další jsou na tom blbě.. není to specifikovaný, ale tohle by mohla být naše poslední šance, jak se tam dostat. Čím míň lidí o tom bude vědět, tím menší bude šance, že by se to dostalo na druhou stranu." dala si chvíli pauzu, buď to nám chtěla dát čas na to to vstřebat nebo domýšlela co říct dál. Ať už to bylo cokoli, její proslov díky tomu vypadal ještě stylověji "Tak jsem došla k názoru, že to budeme muset zmáknout sami. Menší skupina od nás půjde do terénu, najde kde přesně ústředí s BlackHolem jsou a.. buď se tam nějak dostanou, nebo nám dají vědět."
"Výprava, jako za starejch dobrejch časů" vzdechla Chloe.
"Teď se musíme dohodnout, kdo bude v té skupině." Kaida se znovu odmlčela "Navrhuju, aby tam byli Josh s Anne." Oba zmiňovaní nahodili výraz: "Já to říkal"
"A to jako proč? Ani by tu neměli být. Jsou to lidi." Scarley to řekla jako by jí zabili mámu.. ale co já vím. Třeba to udělali.
"Taky z toho zrovna neskáču nadšením ke stropu, Scar. Ale už jsem řekla, že.. potřebujeme pomoc." pokračovala Kaida a byla znovu přerušena.
"Berem to." tentokrát to byl Josh. "Berem to?" prohodil hned po tom.
"Berem to." odpověděla Ann.
"Tak jo.. berem to."zopakoval sám po sobě "Ale máme podmínky."
"Ne že byste si to mohli dovolit, ale tak fajn.. co chceš?" reagovala Kaida
"Noo.. je toho víc.. dům v Malibu, soukromý ostrov, vyhrát v loterii.. ale teď jde o to co potřebuju. Musíte nás nechat vybrat koho si s sebou vezmem a necháte nás tomu šéfovat."
Kaida si dala další pausu. "Tak dobře. Řekni koho chceš a uvidíme." odpověděl Matt, když se k tomu Kaida neměla.
"Tak jo.." Ti dva lidé si vyměnili pohledy. Buď si umí číst myšlenky, nebo se nějak beze slov dohodli na tom, že Joshe pasují na jejich veřejného mluvčího, protože se znovu slova ujal on "Zatím co jste tu drbali, tak jsem to nějak vymyslel." Měla jsem chuť zeptat se ho, jak mohl vědět, ale zavrhla jsem to.. chtěla jsem to mít za sebou.
"Určitě Sam a Jacquelinu." tak to to asi nebudu mít rychle za sebou. Teď už bych vážně něco řekla, jenže moje drahá sestřička mě předběhla
"Já? A Samvědoska? Vážně? Potřebujte někoho obětovat Bohům, nebo o co jde?" Jack mírně vrčela.
"Tebe obětují určitě." ušklíbnul se Willis. Jack mě málem schodila z židle, když se mě pokusila přeskočit a vrhnout se na něj. Naštěstí ji Katherine zachytila, pravděpodobně za vlasy, protože se okamžitě uklidnila a sedla si.
"Než budeš pokračovat, tak bys měl vědět, že já jdu s váma ať už chcete nebo ne." Katherine jim to prostě oznámila a přitom se na Joshe dívala pohledem, který rozhodně nepřipouštěl kompromisy.
"Klídek, stejně jsme tě chtěli navrhnout." tentokrát to byla Anne. Zněla sice hodně přesvědčivě, ale možná až moc.
"Jo a ještě chceme někoho kdo byl u Artemidiných lovkyní." pokračoval Josh.
"Já půjdu." ozvala se Chloe.
"Ale dyť ani nejsi od nás. Nebude to vadit lidem z dvojky." řekla Nina.
"S Lilith jsme poslední kdo tam byl a ona by s vámi jít nechtěla." hájila se Chloe
"Vítej v kapele" přerušila je Anne "A koho jsme tam ještě měli..toho bezejmenýho.."
"S blbou přezdívkou?" navázal Josh
"Willise?"
"Jo, toho."
Zmiňovaný vypadal jako by byl upír a právě mu někdo vrazil kolík do srdce. Asi byl na ty svý přezdívky dost citlivej. Dál to ale naštěsté nerozebíral.
"K čemu nám jako Willisák bude. Nechci se moc chlubit, ale i já toho zvládám víc než on. Já se aspoň umím teleportit." ozvala se Jack, tím svím tipickým naštvaným a mírně protivným tónem, co jí tak jde.
"Máme svý důvody!" vyhrkla Anne, aby nedošlo k další hádce. Kaida asi pochopila její záměry, protože rychle navázala:
"Dobře, potřebujete ještě někoho jinýho?"
"Hm.. to by mělo být všechno." ödpověděl Josh.
"Fajn, můžete jít." Skoro všichni, snad kromě Joshe s Anne, Katherine a Kaidy, se zvedli a pomalu se trousili ven. Přidala jsem se, u východu jsem ještě zaslechla, jak Kaida zakřičela na Matta, Scar a Ninu, aby tam ještě zůstaly. Instiktivně jsem se otočila, abych zjistila o co jde, ale to už ke mně skočila moje nejdražší sestřička, chytila mě kolem ramen a řekla "Tohle si užijeme ségra, konečně svoboda."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Píšu:

Dobře :)) 92.3% (72)
Blbě >.< 7.7% (6)

Komentáře

1 Marille Marille | Web | 10. listopadu 2013 v 13:26 | Reagovat

Konečně další kapitola :D No dobře, já mám co říkat xD Boží :D Už se těším na tu výpravu! Jack zase perlila :D Všichni sice známe přesnost její teleportace, ale to je fuk :D Chudák, když jede na tu výpravu, znamená to, že neuvidí pár dílů telenovely :D
Jenom je v tom na mě trochu moc postav najednou, takže si v tom musím trochu udělat pořádek :D Takže ta ranařka je Kath, jo? Poseidonovec. Pak nějaká krasavice a najáda... Dva smrtelníci... Willis? Jo, to je tenhle... A Artemidina lovkyně? Chloe je lovkyně? OK, myslím, že můj mozek už stíhá xD Mimochodem, psycho papír :D Moc užitečná věcička :D Jenom je škoda, že na výpravu nejdou Stollovci :D Docela by mě zajímalo, jak to, že jsou furt mladý :D

2 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | 10. listopadu 2013 v 19:15 | Reagovat

Super :-D Sice mi to přijde jako trochu mnohočlenná výprava, ale nevadí. Asi ke všemu mají nějaké důvody - nebo spíš máš - a tak... no, uvidíme :-D
Hmm... Jack každý ignoruje :-D To se mi líbí. Přijde mi ale, že je kapitola trochu uspěchaná, ačkoliv vzhledem k tomu, že máš mimo computer, tak je to pochopitelný.
Jen je mi líto, že na výpravu nejdou Stollovi, ale bez nich se dá žít, ačkoliv by mě fakt zajímalo, o co to s nimi jde :-D A taky moc nechápu, proč jsi vybrala Willise, ale zřejmě k tomu máš nějaký důvod... No a taky mi nedochází, proč si na výpravu vybrali Jack se Sam. Je mi jasný, že Sam na tý výpravě bejt musela, protože je hlavní hrdinka, ale... no, s Jack mi to moc nedochází a čekám odůvodnění, proč chtějí mít sebou i Sam. Aby měly Hádesovi děti šanci napravit své chyby? Protože jsou moc postradatelní? Fakt netuším, ale doufám, že to vysvětlíš.
Hmm a taky bych řekla, že Anne s Joshem jsou ten pár, jestli se nemýlím... :-D
Jinak Kath je taky celkem zajímavá postava. Mám ráda drsný postavy a ona tak působí. Její volba mě celkem zarazila a já jsem zvědavá, co dalšího sis k ní vymyslela. Zaujalo mě, že je dcerou Poseidóna... Což mě přivádí k otázce, kterou už jsem možná pokládala... Bude v příběhu Percy? Ne, že by mi na tom nějak extra záleželo :-D Né, já ho mám ráda, ale zase jsem mnohem zvědavější na Kath a takové postavy...
Kaida je super šéfka. Nevím, jestli to byl záměr, ale trochu mi připomíná Reynu a tu jsem měla docela ráda. Vlastně mám - vidíš, co děláš? To je tvoje chyba, že jsi mi vsugerovala, že jsou BO ukončené! Hmm... Super -.-" :-D :D
No a jinak je kapitola bezva. Není nejlepší, ale rozhodně není k zahození. Je v pohodě, občas jsem se sice ztrácela v tom, co se právě děje, ale to je spíš moje chyba než té kapitoly.
Jinak, co bych tak dedukovala... Řekla bych, že na tý výpravě potkají Nica. Nevím proč, ale mám ten pocit - a vsadím se, že o něm vím něco, co ty ne! :D Ale neřeknu ti to, protože je to fakticky velký spoiler do HOH (jen mi napiš, že o tom víš, ať mi trochu splaskne to ego :-D :D)... Ehm... Kde jsem skončila?
Job... Dál nevím, co bych měla dedukovat, protože tvůj příběh není detektivka jako několika jiných, které - mám takový dojem - ani neznáš, takže...
Vezmu to zkráceně. Kapitola bezva a těším se na další. Adios.

3 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 10. listopadu 2013 v 20:15 | Reagovat

[2]:No.. k tvým věšteckým schopnostem.. Jo Josh s Annie jsou pár. K zapojení jak Sam, tak Jack mám svý vysoce duchaplný důvody.. který nevidrbám.. proto nic nevidrbám ani o Nikoušovi.. ikdyž s Percanem tě sklamu rovnou.. moc tam nebude. Ne, že bych ho neměla ráda, ale rozhodla jsem se budu starat o vedlejší postavy. Kath tam bude nejspíš jediný Podeidoňák, pokud nezměním názor.
A dvojčata tam budou ikdyž ve výpravě nejsou, rozdělím děj na dvě linie, jednu psanou nejspíš ve třetí osobě, která je o těch z tábora.

Poslední věc: TY SI ČETLA HOUSE OF HADES!!?? Seriously??

4 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | 10. listopadu 2013 v 20:24 | Reagovat

[3]: Celý bohužel ne :-D Četla jsem jen pár kapitol a několik útržků (spoilerů) a tak... Ale vím, o co tam půjde :-D :P

5 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 10. listopadu 2013 v 20:45 | Reagovat

[4]: Máš povolení vydrbat ten spiler s Nikoušem ._. Jestli je to to že je gay, tak jsi podtvrdila moji noční můru O__O Twitteráci měli pravdu?

6 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | 10. listopadu 2013 v 20:47 | Reagovat

[5]: Já říkala, že mi splaskneš ego :-D A taky jsem se s tím vyrovnávala dva dny a všichni se divili mým depresím... To ne-fanda PJ nepochopí :-D Je mi upřímně líto, že ti to musím potvrdit zrovna já :-?

7 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 12. listopadu 2013 v 19:27 | Reagovat

[6]:Néééé *obrací se rukama k nebesům a Diusákovi* Proč Nikouš?? Proč ne třeba Frankenštajn.. nebo Rachelka ať je třeba tranzvestita.. je mi to fuk.. ale Nikouš O__O Rick Riordan mi zlomil srdce .__.
Aspoň žes to drbla ty a nemusela jsem to přečíst sama a propadnout ještě většímu šoku :DD

8 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | 12. listopadu 2013 v 20:38 | Reagovat

[7]: Já a drbna?! ??? 8-O Tak teď jsi mě velice urazila! :-?  :-D

9 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 12. listopadu 2013 v 20:47 | Reagovat

[8]: To nebylo míněno jako urážka.. to byl jen jeden z mích mnoha pojmů.. odvozených z neznámých nebo známých věcí.. taky bych ti mohla říct "Ty Elijahu", ale to bys nepochopila (Elijah Michaelson, TVD + Originals.. mnou a Terkou z neznámých důvodů určen jako vrchní drbna)
By the way, nemáš twitter?

10 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | 12. listopadu 2013 v 21:19 | Reagovat

[9]: To s Elijahem tak trochu chápu a vím, že to nebyla urážka - taky jsem se neurazila :-? :-D Ale twitter bohužel nemám :-)

11 Rien Rien | 14. listopadu 2013 v 23:26 | Reagovat

Potom, co sem zkoukla PJ film 2 jsem měla strašnou chuť na nějakou povídku a co nenajdu, ty pokračuješ :O :D promiň mi mé udivení, ale když sem tu byla naposled, tak to mělo asi tři díly, tak sem trochu překvapená :D :D jinak je to skvělá povídka a moc se mi líbí tvůj námět! <3 doufám, že budeš pokračovat, protože sem moc zvědavá na pokračování ;)
Jo a mimochodem, Nicko je gay?!?!?!?!! :OOOO jako vážně?? :OO to snad nééé :'( z toho mám vážně depresi, před takovýhle informace by se mělo psát nějaký upozornění, něco jako "může způsobyt deprese a psychickou újmu" nebo tak něco :D
No nic, přestanu se ti tu nesmyslně vykecávat a na závěr jen dodávám, že povídka je úžasná, tak rychle pokračuj ať nemusíme moc dlouho čekat ;) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama