Prosinec 2013

Tě péro Frýťo! (info pro Alexis a Mist)

31. prosince 2013 v 15:41 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Čus vy!
Nadpis: Konečně se mi vrátila láska mého života, můj noťásek, a s Terkou která je u mě na celý týden jsme ZASE čuměli na Pár Pařmenů, tu vysoce intelektuální dabingovou parodii na LOTRa. Mimochodem, kolik z vás patří do té osvícené menšiny, které dochází, jak omezenou inteligenci Legoland má (ukradli nám naši přezdívku ._.)?
Tak dál. Co bych vám řekla o vánocích. Boží jako vždy. Mám.. by the way, novej mobil. Naprosto Castielozní. Plus spousta červeného oblečení.. a nabíječku na comp! Nejlepší dárek vůbec.
Ale nebudu moc sobecky mlít o sobě, ikdyž jsem v tom dobrá. Jen ještě jedna věc. Včera jsme s Terkou byli v kině na Frozen(Ledovém Království). Vřele doporučuju. Je to jako jiné Tangled (Na Vlásku).. prostě awesomní. Hlavně jsme na to šli kvůli tomu, že soundtrack na inťáku spívala Demi Lovato a bylo na zabití. V originále to sice bylo od někoho jiného ale i tak. Jak jsem už řekla, bylo to boží.. jenom to bylo s dabingem a všechny ty dokonalý songy byli zdemolovaný. Z Let It Go se stalo Najednou. Písničková vražda!
A k mému minulému článku. Nejsem si jistá, jestli lidé kteří ho komentovali ho četlý celý, tak to zopakuju. Kromě jiných neužitečných keců jsem tam říkala, že první dva lidi kteří okomentí dostanou jako opožděný vánoční dárek povídku z mí tvorby. Nevím jak to stihnu, ale budu se snažit. Takže pokud si to vy dvě první, jinak řečeno Alexis Dark a Mistletin, tak mi do komentů napište:
  1. Co by to mělo být za druh povídky (normal, fanfiction, můžu skusit i básničky, když to budete chtít)
  2. Žánry
  3. Fanfiction (pokud, tak na co, beru i kombinace více) nebo origoš (u toho napsat o čem)
  4. Přibližný děj
Pokud nenapíšete, tak to bude váš problém, jelikož nic nedostanete.
To by bylo vše. Budu na tom průběžně makat, ale moc brzo to nečekejte. Ještě musím zapracovat na TLD :D
Adios amigos

Informační článek, přečís.... ploším O.O

17. prosince 2013 v 16:51 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Ola mishamigos.
Nic nového nemám a jsem na sebe hrdá už jen za ty dvě kapitoly co jsem od pádu OOoo Velkého Noťasáku, před třemi měsíci, napsala. OOoo Velký Noťasák ještě nepovstal. Kéž by. Avšak, byla jsem ze strany předrahého tatíčka informována, že k vánocům NEJSPÍŠ dostanu nabíječku na OVN (OOoo Velkého Noťasáka), tak jsem vás chtěla informovat o této skutečnosti. Jako další bych měla dostat tři kusy rudého oblečení (začala jsem úchiláčit na červenou barvu) a..eeee.. možná hrnek s Doktorem.. Dál nevím.
Tak a okolo mé drahé polovičky :D Terka se fláká, ale pokud jí můžete poslat virtuální významné odkašlání, tak to nedělejte, jelikož za to nemůže. Poslední dobou měla comp mrtvý jako já.. teď by ho měla mít opravenej, tak doufejme ve velkolepí návrat. Mě osobně totiž děěěěěsně *významný pohled na Terezii, pokud to čte* těším na pokračování toho jejího Hunger Games.. chybí mi totiž Klacek, Kevin a kůň co jsi ho opovážlivě pojmenovala jedním z mích oblíbených mužských jmen.

A pro tebe, neviditelný, nepostřehnutelný a nekomentující Castieli (tím myslím tebe ty náhodný intoši co to čteš.. měla to být narážka na mé věštění toho, že to nikdo neokomentí), ještě bonus, můj drahý spolubojovník v bezprávý ještě šprtá na přijímačky na gympl, takže další vímluva, proč nepíše.
Tak.. a adios amigos.. see you o vánocích.
Jo a bonusový dodatek. Abych se odvděčila tomu kdo to přečte, tak, prvním dvoum lidem, kteří to okomentí, napíšu o prázdkách, jako opožděný vánoční dárek, povídku. O čem, na tom se dohodnem po vánocích. Ikdyž ne že bych se s tím stresovala. Když bude těch komentů 0, tak nemůsím dělat nic (kromě šprtání a toho, že konečně napíšu tu povídku, co jsem jí kdysi slíbila Dizince)
Ola, podruhé a naposled