Informační článek, přečís.... ploším O.O

17. prosince 2013 v 16:51 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Ola mishamigos.
Nic nového nemám a jsem na sebe hrdá už jen za ty dvě kapitoly co jsem od pádu OOoo Velkého Noťasáku, před třemi měsíci, napsala. OOoo Velký Noťasák ještě nepovstal. Kéž by. Avšak, byla jsem ze strany předrahého tatíčka informována, že k vánocům NEJSPÍŠ dostanu nabíječku na OVN (OOoo Velkého Noťasáka), tak jsem vás chtěla informovat o této skutečnosti. Jako další bych měla dostat tři kusy rudého oblečení (začala jsem úchiláčit na červenou barvu) a..eeee.. možná hrnek s Doktorem.. Dál nevím.
Tak a okolo mé drahé polovičky :D Terka se fláká, ale pokud jí můžete poslat virtuální významné odkašlání, tak to nedělejte, jelikož za to nemůže. Poslední dobou měla comp mrtvý jako já.. teď by ho měla mít opravenej, tak doufejme ve velkolepí návrat. Mě osobně totiž děěěěěsně *významný pohled na Terezii, pokud to čte* těším na pokračování toho jejího Hunger Games.. chybí mi totiž Klacek, Kevin a kůň co jsi ho opovážlivě pojmenovala jedním z mích oblíbených mužských jmen.

A pro tebe, neviditelný, nepostřehnutelný a nekomentující Castieli (tím myslím tebe ty náhodný intoši co to čteš.. měla to být narážka na mé věštění toho, že to nikdo neokomentí), ještě bonus, můj drahý spolubojovník v bezprávý ještě šprtá na přijímačky na gympl, takže další vímluva, proč nepíše.
Tak.. a adios amigos.. see you o vánocích.
Jo a bonusový dodatek. Abych se odvděčila tomu kdo to přečte, tak, prvním dvoum lidem, kteří to okomentí, napíšu o prázdkách, jako opožděný vánoční dárek, povídku. O čem, na tom se dohodnem po vánocích. Ikdyž ne že bych se s tím stresovala. Když bude těch komentů 0, tak nemůsím dělat nic (kromě šprtání a toho, že konečně napíšu tu povídku, co jsem jí kdysi slíbila Dizince)
Ola, podruhé a naposled
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Píšu:

Dobře :)) 92.3% (72)
Blbě >.< 7.7% (6)

Komentáře

1 Alexis Dark Alexis Dark | 19. prosince 2013 v 20:48 | Reagovat

Ok. Oficiálně se omlouvám za nekomentování předchozího článku. Já ho četla! Fakt, že jo a líbil se mi! Ale... Řekněme, že jsem měla horečku a bylo mi totálně blbě, takže jsem fakt neměla náladu na komenty. Sorry. A vím, že je to blbá výmluva, ale pořád tu byla ta zatracená škola! Vzhledem k tomu, že jsme ještě dneska psali velkou písemku z celého sešitu literatury... Nebyl čas a ač se stydím, tak jsem na TLD úplně zapomněla...
Můj noťas spadl už tolikrát, že ho nyní musím jednou týdně odvirovávat a už třikrát jsme museli zaplatit opravu klávesnice... A furt žije! o__O Přesto jsem smutná, že jsem si nepřála k Vánocům nový, protože... no, tohle je můj první noťas, takže je s ním vázána spousta vzpomínek... Ale já nikdy nelpěla na věcech :-D
Dala jsem si předsevzetí, že budu nosit míň černou a začnu nosit i jiný barvy (takže chápu tvou posedlost - já jsem posedlá černou barvou (ale jenom co se týče oblečení)... Každopádně mě dost vytáčelo, když mi jenom kvůli černému oblečení lidi říkali EMO! No a potom jsem si vzala růžový triko a rázem jsem byla EMO Barbie! Fakt super... -__-
Mishamigos... Význam tohoto mi došel až po shlédnutí Supernatural... :-D :-D Dokud někdo nebloknul sledujuserialy.cz... Jestli mě někdo tam nahoře slyší, tak vás prosím - vyřiďte těm idiotům tam ať pohnout zadky, protože mě se nechce měsíc a něco čekat na novou stránku!!! Jasně - většina dílů se dá stáhnout, ale co ty, co se nedají nikde najít?!
Ok. Jsem v klidu. Jsou Vánoce, takže jsem v klidu.
Terko. Teď mluvím přímo k tobě a doufám, že to čteš. Jestli ne, tak jí Anti pls vyřiď, co zde chci vzkázat, neboť je to velmi důležité. Jestli se tu brzy neobjeví jedna z tvých povídek, tak ti přísahám, že seženu toho nejlepšího hackera v ČR (nebo zkusím překecat Skye, aby nás navštívila...), on mi najde tvou přesnou adresu. Poté přijdu před dveře tvého domu, zaklepu a až vyjdeš ven, tak tě odvleču ke kompu nebo k mému noťasu a budu ti držet zbraň u hlavy tak dlouho, dokud se tu neobjeví další část tvých bestovních povídek! Ano, dohnala jsi mě až k násilným výhružkám, což se ještě nikomu z blogerů (ani jiných lidí v mém okolí) nepovedlo. Takže gratuluji a ať se tu něco objeví! :D :-D

P.S. Anti... Pro tebe platí to samý. Takže pohni zadkem - TLD je super závislost, ale když si dlouho nedáš nějakou dávku, tak se z ní buď začneš léčit (za strašných bolestí) nebo skočíš z okna... No, já nemám v plánu skákat (leda s padákem - a radši ani to ne), takže fakt... prosím tě, pohni :-D :-D

P.S.S. Joshua mi trochu připomíná toho kluka ze třetí série American Horor Story... (Fakt díky, že jsi mě nakazila mánií na seriály... Nikdy jsem nebyla tak posedlá! :-D) Není to náhodou ten samej herec?

2 Mistletin Mistletin | E-mail | Web | 20. prosince 2013 v 20:26 | Reagovat

Veeeeelmi se omlouvám za neaktivitu, nekomentování, no prostě za mrtvolné ticho z mé strany :D le výmluvu mám: Příjmačky (talentovky), vánoce, špatný duševní stav a pod. :D Každopádně soucítím s tvým noťasem, já jsem teďkan už půl roku (možná i víc) na netbooku a už mi z toho šibe, jak je to pomalý, ale teoreticky bych mohla dostat nový k vánocům... bůh ví :D

3 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 18:53 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

4 Carolynclary Carolynclary | E-mail | 5. srpna 2017 v 3:43 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

5 Carolynclary Carolynclary | E-mail | 5. srpna 2017 v 14:25 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

6 Carolynclary Carolynclary | E-mail | 6. srpna 2017 v 1:07 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

7 Carolynclary Carolynclary | E-mail | 6. srpna 2017 v 17:08 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama