Komentáře

1 Alexis Dark Alexis Dark | 31. prosince 2013 v 22:14 | Reagovat

Ha! Nový mobil mám též :-D  :-D
A kdy že bude další TLD? :-D Fakt, ten půst byl děsnej a vzhledem k tomu, že už jsem dokoukala Supernatural (všechny díly všech devíti sérií za dva měsíce!!! :D ), tak se celkem nudím :/ To není vůbec hezký, takže doufám, že se tu brzo ukáže něco, co bych mohla přečíst... Please.
Na Frozen jsem se tak trochu nelegálně dívala už před měsícem a upřímně mě to moc nezaujalo. Nebylo to špatný, ale na Tangled to prostě nemá :-D
Jinak - jo, četla jsem celý článek jen jsem nechtěla znít chtivě a hned tě nutit do toho, abys mi napsala nějakou povídku :-D Protože jí chci, ale fakt nechci znít chtivě :-D :D

1. Nejlíp Fanfiction. Poslední dobou jsem nějak moc ujetá na Supernatural a nějak mi došlo, že ty i přes to, že - jak se zdá - jsi ujetá na SPN též, tak žádnou povídku na toto téma nemáš (nebo jsem slepá - což je klidně možný o__O).
2. No... hmm, tak asi komedie a... No, však víš v jakém stylu jsou SPN dělaný, tak nějak tak... Jako že pro pobavení, ale i částečně vážný.
3. Supernatural :-D
4. Haha... Tak teď fakt nevím :-D Tak už dlouho nezkoumali případ s nějakým duchem že? Jinak ti do toho nechci moc kecat a nechám se překvapit, s čím zase přijdeš :-D Fakt jsem totiž zvědavá, jak se vypořádáš s takovým tématem a prosím - nezabij mě za něj (napsala bych sem smajla, ale nejsem si jistá, že je to dobrý nápad).

Když tak předem díky :-D Přeju hezkýho Silvestra a nejlepší začátek nového roku! :-D A nechlastej moc! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.