Adios, amigos!

7. února 2014 v 21:06 | Anti~ |  Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"
Dobře tupani.
Asi vám dochází o čem tenhle článek bude. Pokud ne, tak je váš intelekt mírně zpochybnitelný. Končím s tímhle blogem. Toť jest to samé co udělala moje drahá polovička v minulém článku. Ale jelikož narozdíl od ní mám tenhle blog už asi rok a půl a vybudovala jsem si k němu jistý vztah, tak bych to ráda udělala s celou parádou.
Není to vaše chyba. Přiznávám, že mě taky dost štvalo, jak málo komentářů mám, ale.. byla jsem na tom hůř.
Je to moje vinna (proč mi to do hajzldrátu zní jako kecy při rozchodu?). Vlastně ne.. je to vinna Marie Terezie, za to že zavedla tu zatracenou povinnou školní docházku. Baba hnusná.
Ano uhodli jste. Poděkujte gymplu. Prvák byl celkem přežitelnej, ale druhák je vážně hrůza neskonalá. Od vánoc do současnosti to jde od desíti k pěti. Nemám na nic čas a pokud ho mám, tak je to někdy v pátek až v sobotu, po týdni plném šprtání, a to opravdu na psaní náladu nemám. Říkala jsem si že po pololetí to bude v poho, ale teď už to budou dva týdny a je to pořád stejný. Navíc jsem podle svýho vysvědčení zjistila, že jsem vážně dutoňka. Bylo to poprvé co jsem z výza měla depku. Dost jsem na něj dřela, ale to my stejně nijak nezlepšilo pocit z něj. Navíc.. jsem rozhodnutá stát se právníkem (s rezervní možností spisovatelství, ale vzhledem k tomu, že ani nevím jestli slovo jako "spisovatelství" existuje bych na to moc nesázela).. a mám tak trochu obavy, že s mím vysvědčením se na Karlovku nedostanu. Musím to napravit. A jako bonus se ke slovu přihlásil bojový duch a to, že lidi o kterých jsem přesvědčená že jsou blbější mají lepší známky než já. Zkráceně: čas šprtání nadešel.
Tak jo šmejďáci, tady můžete vydět, jak přecitlivělá jsem. Mám nějaký vlhký oči a chce se mi smrkat (což vyjímečně nesouvisí s mojí neskutečnou rýmou). Dokonce i moje psycholožka to tvrdí, že jsem přecitlivělá.
Jo za to jsem vám taky chtěla podakovat. Když jsem začínala s blogem, byla jsem na tom fakt mizerně, ve škole na mě byli dost hnusný. Sice myslím že do dneška se to moc nezlepšilo, ale i tak.. podrželi jste mně, ikdyž jste o tom nevěděli. Vlastně.. to bylo před dvouma a půl rokem, na minulém blogu, jediný kdo tomu mohl být přítomný byla Dizinka, moje nejstarší blogová a skypová známá/možná kámoška. Mám tě moc ráda, Dizie a ikdyž jsme si spolu dlouho nepsali, tak jsem ti a ostatním furt dost vděčná.

Technicky vzato, se to se mnou moc nezlepšilo, spíš zhoršilo, v současnosti je ze mně Obsedantně-kompulzivní neurotik, neschopný mluvit s lidmy. To sice dost komplikuje život, ale aspoň moje životní spokojenost narostla. Celkem mám sice jen jednu kámošku, drahou Terku, ale nějak jsem se naučila vystačit si. Co by byl svět bez freeků jako my?
Dál bych hrozně chtěla poděkovat ještě Mistletin s Marille. Mist znám už děsně dlouho, možná jen o trochu kratší dobu než Dizie, jen jsme spolu tak nekomunikovali, díky že jsi to se mnou vydržela celou tu dobu. A Mari, jsi úžasná. Miluju jak píšeš, vydrž dokonalá, okey? To samé platí pro Mist, píšeš skvěle, prostě u něčeho prosím vydrž borče.
Pak jsou tu ještě Hailey a Enaily. Vy dvě také pocházíte z mého starého blogu. Nemám tušení kterou z vás znám dýl, ale i tak díky. Jen je tu ten malý problém že na sebe společně kašlem, takže moc nečekám že byste to četli. (pro tebe Enn, platí to samé co pro Mari, jen kdybys to četla). V neposlední řadě tu máme Raven s Brook. My se moc neznáme, ale i tak jsem poznala jak úžasný osobnosti jste. Sice jsme si toho moc říct nemohli, jelikož většina vašich zájmů je mi cizí.
Vám všem se musím hrozně moc omluvit, že jsem se na vás vykašlala a vůbec nechodila na vaše blogy, ale vážně.. nebyl čas.
A jako borec na závěr je tu Alexis. Alex, ty jsi vážně bad-ass. Nemám slovo který by to vystihovalo v češtině. Na tvůj blog jsem sice nikdy moc nechodila, za to se omlouvám, A pak jsi ho ukončila, takže tím to hasne. Přijdeš mi jako takový podivný ženiální guru, něco jako spisovatelský mistr Yoda. Ty a Mari jste byli lidi, kvůli kterým jsem vždy po publikování povídky trávila dlouhé hodiny s nosem přitisknutým k obrazovce, aby mi nějaký váš koment neutekl. A Alex, upřímně, vydět jeden z těch tvých komentářů, dělených na obří odstavce, pro mě bylo jako druhý Vánoce.

Holky vás všechny hrozně miluju. Je mi hrozně líto, že jste se vlastně nikdy nepotkaly. A upřímně občas mi přijde že po tom netoužím tolik jak bych mněla. Představy bývají lepší než realita. A myslím to na obě strany.. zároveň mě moje neurotičnost nutí bát se vás a zároveň mám strach z toho, že byste ze mě byly sklamané. Jsem nesnesitelně průměrná mrňavá, ne zrovna nejhezčí stydlivá holka.
Co se týká mé psací budoucnosti. Za celý ten rok a půl se mi podařilo dokončit jen Jack a i to beru jako celkem slušný výkon, protože je to moje první úplně dokončená povídka.
Oproti tomu, TLD(Sam), moji úplně první přidávanou povídku jsem pořád nedopsala. To je jedna z mála věcí, kterých je mi vážně líto. Tu povídku miluju. Miluju Sammy, Chloe, Kaidu.. prostě všechny. Není tam jediná postava kterou bych neměla ráda. Dokonce jsem to měla fakticky podrobně domyšlený, jak to bude pokračovat. Možná k tomu dojde.. ale spíš ne. Pokud ano, nebude to tady, spíš na nějaký tý povídkový stránce. S blogováním jsem sekla.
Pokud však dojde na psaní, tak plánuju konečně napsat tu knihu o které tak básním asi od dvanácti let. Má mnoho nápadů, a minimálně čtyři k nich jsou vážně funkční. A dneska jsem si konečně vybrala. Proto po vás potřebuju jednu poslední laskavost. Sice nepředpokládám, že by tenhle můj poslední článek u které polobulím, někdo četl, ale PROSÍM, pokud jste to někdo udělali, můžete můžete mi napsat kterou/které postavy v mích povídkách jste měli nejradši a proč. Mooc prosím.. a pokud vás někdo sr*l, tak to mi řekněte taky plís. Jde o to, že budu vědět, které postavy do té knížky dát a které ne.. protože, you know, všichni nenávidí Mary Sue a psát zajímavý lidi mě vážně děsně baví.

Jo a pokud se někdy vrátím k psaní TLD, nebo povídek celkově, asi to bude na nějaký jiný stránce, fóru nebo webu pro písaře. Pokud k tomu dojde moc ráda vám dám vědět, nejspíš to napíšu sem, ale pokud to chcete napsat na mail, nebo jinam, tak mi tady napište nějakej kontakt.
To bude KONEČNĚ vše.. adios amogos.. forever.
By the way.. dont kill me!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Píšu:

Dobře :)) 92.3% (72)
Blbě >.< 7.7% (6)

Komentáře

1 ann.vlas ann.vlas | 9. února 2014 v 13:09 | Reagovat

Vím, že jsem neokomentovala jediný článek (trochu mě to mrzí), ale četla jsem je, sice ještě ne všechny. :-( Tvoje povídky jsou božský, moc se při nich bavím. Nejlepší jsou Jack a Sam, s žádnou postavou jsem problém neměla. Chápu, že už nemáš tolik času na psaní. Taky toho mám koncem týdne dost. :-(  Kdyby jsi na nějaký blog napsala nějakou povídku, tak to sem prosím napiš. Určitě si ji přečtu. :-D

2 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | 9. února 2014 v 22:29 | Reagovat

Nebudu brečet! Nesmím brečet...
Ne, vážně mám vlhký oči a totálně mě to s*re! Nesnáším, když brečím... Takže doufám, že jsi spokojená, protože naposledy jsem brečela... Hmm... Fakt nevím. Už to nějaký ten pátek bude.
Neříkám, že jsem nadšená, ale zklamaná taky nejsem. Sama jsem praštila s - počkej si! - se sedmi blogy! Job, přesně tak, se sedmi! Takže tomu docela dost rozumím. Já jsem sice na základce, ale vzhledem k tomu, jak to tu chodí na psaní taky tak trochu kašlu... Takže nejsem z tebe zklamaná. Vím, že jsi dělala, co jsi mohla, ale někdy to prostě nevyjde. Jsi úžasná spisovatelka, tvůj pravopis mě sice občas trochu irituje, ale i tak tvoje povídky miluju, je mi smutno, že končíš, ale sakra nejsem zklamaná!
S kámoškou jsme plánovali, že vytvoříme stroj času, teleportujem se do minulosti a spácháme atentát na Marii Terezii - jestli chceš, můžeš se přidat :-D
Tenhle blog se dlouho řítil s kopce dolů a brzdy mu selhali už na začátku. Pořád jsem doufala, že se ti nějak podaří ho zabrzdit, ale tak nějak mi bylo jasné, že něco takového se dělo i mě. A je podle mě o dost lepší zakončit to takhle, v plné parádě než to odkládat, slibovat a nakonec zírat do učebnic do školy.
Tvoje povídky jsem milovala. Jack byla naprosto v pohodě a z TLD neexistuje postava, kterou bych neměla ráda. Líbilo se mi naprosto všechno (nebo aspoň většina), všechny postavy svým způsobem upoutali a na každé situaci jsem našla klady. Samozřejmě nic nemůže být dokonalé a tak jsem pár čar přes rozpočet našla, ale to bylo nic oproti tomu, co jsem četla, takže jestli se někdy k psaní vrátíš, okamžitě mi dej vědět! Já tě nežádám, já ti to nakazuju!!! :-D
Pokud chceš psát smutný příběh, dej do něj Sam - krotkou dívku, se sarkasmem v krvi, s na první pohled nevýraznou, ale zato příjemnou povahou, nádherným vnitřním světem a talentem na popisování všech možných i nemožných situací. Sadistickou, morbidní Jack bych dala do veselého příběhu. Kaida je nejlepší vůdkyní, jakou si dokážu představit - trochu mi připomíná Reynu, ale na druhou stranu, podobný typ osobnosti je celkem vžitý - a pokud chceš seriózního vůdce, tak někdo jako ona je ten pravý!
Neměli jsme moc možností seznámit se s tvými záporáky - přece jen Jack nebyla o souboji dobra a zla - , ale řekla bych, že ty na něco přijdeš. Neznám žádné tvé postavy, které bych nenáviděla nebo neměla ráda. Zamilovala jsem si Jack popisovanou z pohledu Sam. Přeci jen mi přišla trochu jiná, než když si vyprávěla z jejího pohledu. Nebyla tak šílená a člověk si jí dokázal představit... no, jako člověka a ne masového vraha :-D
Vždycky jsem chtěla být Yoda! :-D :-D Ale ne, vážně?! Začínám rudnout. Ale můžu tě ujistit, že já jsem každý den vyhlížela další tvou kapitolu. Je mi líto, že se to poslední dobou moc nedělo, ale stávalo se mi, že jsem otevřela počítač, zapla tvou stránku (kterou bych byla schopná vyťukat i poslepu a zády k monitoru) a pokaždé, když jsem počítač vypínala, tak jsem překontrolovala, jestli náhodou zase něco nepřihodila. A s tím, že jsi na můj blog nechodila si nic nedělej. Stálo to za prd.
Stávalo se mi, že jsem měla fakt mizerný den. Šla jsem spát v jednu ráno, vstávala jsem v šest, bolela mě hlava a ani paralen mi nepomohl. Šla jsem do školy, znuděně jsem psala přepadové písemky a poslouchala kecy svých spolužáků. A pak jsem přišla domů, batoh odhodila do rohu místnosti a zapnula jsem počítač. A BUM!!! Anti má další článek!!! Na tváři se mi usídlil úsměv od ucha k uchu a celý debilní den byl zapomenut.
Při tvých povídkách jsem se smála až mi tekly slzy. Nakecala jsem dost nesmyslů a mám dojem, že je kecám i teď, ale je mi to jedno. Doufám, že se ti všechno podaří - že se vrátíš k psaní, napíšeš knížku, která se bude prodávat po celém světě a já budu moc říct "Jo, od ní jsem četla povídky už když začínala. Hned jsem věděla, že to dotáhne dál než Riordan!" :-D
Žij blaze!

3 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 10. února 2014 v 16:43 | Reagovat

[1]: Díky moc, vážně mě těší, že těch deset lidí, kteří byli napsáni, jako čtenáři, ale nekomentovali, nebyli jen nějací duchové, nebo tak něco :D

[2]: Alex.. jsi hrozná. Nejsem si jistá, jestli myslím hrozně dobrá nebo jenom hrozná. Spíš to první. Asi jsme se rozbrečeli vzájemně. Tvůj komentář jsem přečetla asi před půl hodinou, a pak měla něco na práci.. ale divný pocit z toho mám pořád, takový šťastno smutno zmatený pocit. Navíc jsi mě dost dostala, až tak, že musím uvažovat o svém zrušení. Ale jenom pochybovat, zůstanu silný tupec a nevrátím se. Sorry, buddy :D
Hrozně moc díky za ten názor za postavy, to pomůže.
Měla bys vědět, že přesně tak jak jsi ty popsala svůj pocit z toho, když jsi četla mé povídky, tak to doslova vystihuje můj pocit při čtení tvých komentářů. Vážně nemáš skype, nebo něco?  Brala bych jakýkoli kontakt na tebe, kromě FuckBůku.

A oběma vám chci poděkovat, že na mě nezlobíte xD

4 《Dark》 《Dark》 | 10. února 2014 v 22:04 | Reagovat

Ježiši na Doktora přísahám že ti přeju strašně moc štěstí :) a jestli nekdy dopises TLD tak mi napis na mail plosím!!!!  ;) pac a pěstí :-P

5 《Dark》 《Dark》 | E-mail | 10. února 2014 v 22:05 | Reagovat

This is my mail O_O

6 Marille Marille | 11. února 2014 v 15:22 | Reagovat

Anti! Ty vážně víš, jak zkazit člověku den x_x Já si přijedu z chalupy, šťastná, že můžu konečně oběhnout moje blogový milášky a co uvidím, když přijdu sem O_o Ty končíš? Nejradši bych tě na místě zastřelila! ... A nebo ne, potom bych měla do konce života výčitky svědomí, že jsem sprovodila ze světa tak úžasnou holku jako jsi ty! :3 Jako vážně - Brookie, Rox a ty jste mě udržely u blogování, jinak už bych s tím dávno sekla. Píšeš vážně úžasně, tvoje postavy prostě nejde nemilovat! A bylas první člověk, který na tom byl podobně jako já ve věci Percana! A pozdějc se Star Trekem... a sice jsem si s tebou psala jenom dvakrát, ale musíš vědět, že jsem si ten Skype vážně pořídila jenom kvůli tobě :D A fakt to stálo za to. Bylo úžasný psát si člověkem naladěným na stejnou vlnu a podobným vkusem na tvory opačného pohlaví.
Dál, nesnáším, když mě někdo přehnaně chválí, což ty děláš, protože moje psaní má k dokonalosti daleko. Stačí se podívat, jak píšeš ty hned se pozná, kdo z nás dvou je tu ten boss. A tím jsi ty a ani se nesnaž odmlouvat, jasný? :D Jo a až začneš někde zveřejňovat, koukej mi dát vědět na blog. A až od tebe něco vyjde, taky nezapomeň dát echo, ať vím, za co utratit moje kapesný. A pokud chceš vědět, kterou z tvých postav mám nejraši, je to na tisíc procent Jackie, páč ta je prostě dokonalá ve všech směrech. Ale to jsou všechny tvoje postavy. I Héru jsem si v tvým podání oblíbila. Teda, nesnášela jsem ji, ale to byl účel, ne?
A víš co? Beru zpět to, co jsem napsala na začátku, nejsi hrozná! Jsi naprosto úžasná a pokud si někdo zaslouží místo na Olympu jsi to ty (I když by ses tam asi dlouho neohřála, pokud Diusáka miluješ jenom z půlky tolik jako Jackie, co? :D) Tak, to by bylo. Koukej se ještě někdy ozvat.
(Bezva, Marillka se zvládla rozbrečet, fakt bezva =.= Takže jsem taky hrozná citlivka, z toho si nic nedělej)

7 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | 11. února 2014 v 22:11 | Reagovat

[3]: Asi bych měla být naštvaná, že jsi přeci jen nezměnila názor, ale ani jsem se moc nespoléhala na to, že to dokážu změnit :-) Jsem ale ráda, že jsem tě svedla aspoň na pochyby :-D
Děvče moje zlaté, mám mail a mám i skype (přeci jen jsem dítě dnešní doby) :-D Takže mi když tak napiš a já ti ho pošlu nebo si tě přidám, jestli budeš chtít, ale předem upozorňuji, že s nikým nevolám :-D

8 Torishia Torishia | Web | 22. února 2014 v 18:32 | Reagovat

*Alias Enaily

Po sto rokoch som sa zase rozhodla otvoriť nejaký blog zo spriatelených a ... len oči púlim od šoku. Celkom ma to prekvapilo, aj keď asi sa niet čo diviť, všakže?

Čo sa týka tvojho času vďaka gymplu, nečudujem sa, ale buď si istá, že v tretiaku a štvrtáku to bude horšie :) Som na gympli a tento rok maturujem (no.. vlastne písomné mám za 2 týždne, ústne o mesiac alebo dva.. asi - hrozné ani neviem kedy maturujem :D). Ale ono ten čas sa dá nájsť vždy, len tú školu netreba brať tak vážne, veď sa z nej nestrieľa :) (Aj keď rodičia niekedy by radi strieľali... aspoň niektorí :))

Ono, keď som ešte mala času viac tak som rada tvoj blog navštevovala a tešila sa na každý článok, lenže časom som ma to všetko prestalo baviť, vrátane môjho vlastného blogu, presunula som sa k iným záujmom. Nezabudla, ale .. nechcelo sa mi a keď už sa mi chcelo, prečítala som, rozpísala koment a nikdy neodoslala. Aj napriek veku ktorý mám si niekedy pripadám, akoby som bola na úrovni desať ročného decka :D Hanbím sa za to, takže radšej komentáre nepíšem (alebo už len sporadicky). Ale prečítala som to tu! Celý článok! Vážne :)

Čo sa tvojej tvorby týka, isteže boli postavy, ktoré som mala rada, ktoré mi liezly na nervy, ale tak to každému. Tak narýchlo si viem spomenúť, že sa mi strašne páčila Samantha - tie jej hlášky a myšlienkové pochody ma dostávali.

Takže, ak sa znova rozhodneš písať, daj mi vedieť :)

A na koniec, veľa šťastia :)

9 Suki Hane Suki Hane | Web | 20. března 2014 v 1:52 | Reagovat

Ach ne. Ne, ne, ne. Kdo teď, když jsem se konečně uráčela na blog vrátit, se mnou bude sdílet mou posedlost s Percym... :-( Ty jedna osůbko, která jsi mě chápala a nemyslela sis, že jsem blázen! :D Ty, která ho žereš stejně jak já!

10 Slečna Lhářka (bývalá Marille) Slečna Lhářka (bývalá Marille) | Web | 20. února 2016 v 17:30 | Reagovat

Anti, moje nejdražší, nevím, jestli si tohle ještě někdy přečteš, protože sem pravděpodobně už vůbec nechodíš, ale to je jedno.
Chtěla jsem ti jen říct, že se mi po tobě opravdu moc moc stýská. A nejen po tobě, ale i Jack a vší tvé tvorbě. Upřímně doufám, že ještě pořád píšeš (i kdyby jen do šuplíku), protože jsi byla talent, víš? Byla by škoda to všechno zahodit. A taky doufám, že se ti ve škole daří. Dávala ti zabrat, viď? Ale tys to určitě všechno zvládla. Tak skvělá holka jako ty to stopro musela zvládnout.
Kdyby sis tenhle výkřik do prázdna náhodou přečetla, ozvi se mi, moc prosím. Protože i po té době, co jsi pryč, mi pořád chybíš.
Tvoje bývalá Marille, současná Lhářka

11 Oriflame Oriflame | Web | 4. srpna 2016 v 16:04 | Reagovat
12 Dorothynum Dorothynum | E-mail | 18. července 2017 v 21:53 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

13 Davidblirm Davidblirm | E-mail | 29. července 2017 v 3:10 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалим негативную информацю из  Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

14 Carolynclary Carolynclary | E-mail | 5. srpna 2017 v 18:08 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

15 Carolynclary Carolynclary | E-mail | 6. srpna 2017 v 4:59 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

16 Carolynclary Carolynclary | E-mail | 6. srpna 2017 v 15:30 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

17 Mariaon Mariaon | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 11:16 | Reagovat

Хотели бы разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут секс-игрушки

Один из самых востребованных способов достигнуть ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться дополнительной симуляции чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы непременно сможете отыскать то, что понравится вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие интим-товары вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

18 Avito321Sync Avito321Sync | E-mail | 28. září 2017 v 9:20 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито украли деньги
опросы за деньги москва авито
восстановить удаленный аккаунт на авито
авито борд баланс
купить аккаунт варфейс авито

19 AlysonQcd AlysonQcd | E-mail | Web | 8. října 2017 v 19:22 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week summer. Plus the university exams are nearing, it will be a hell. I am already panicking maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-and-breastfeeding>site</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

20 MIAUwx MIAUwx | E-mail | Web | 18. října 2017 v 14:58 | Reagovat
21 AlysonLyk AlysonLyk | E-mail | Web | 29. října 2017 v 9:16 | Reagovat
22 BethanyVoz BethanyVoz | 11. listopadu 2017 v 11:01 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and complained about his sleeplessness. I totally told him to <a href=https://www.plurk.com/p/mgd40l>url</a> and deal with it.

23 Larrygem Larrygem | E-mail | Web | 9. května 2018 v 1:39 | Reagovat

http://hq-design.pl/component/k2/itemlist/user/21891  На телефон В хорошем качестве HD 720 смотреть полный фильм   смотреть полно фильм  http://israengineering.com/component/k2/itemlist/user/978306

24 Larrygem Larrygem | E-mail | Web | 21. května 2018 v 4:31 | Reagovat

http://byoungbfitness.com/component/k2/itemlist/user/369801  смотреть сериал онлайн про войну новинки   новый мир смотреть онлайн  http://www.imposter4animals.com/component/k2/itemlist/user/135700

25 CharlesVub CharlesVub | E-mail | Web | 13. července 2018 v 19:10 | Reagovat

http://polimentosroberto.com.br/component/k2/itemlist/user/258128  смотреть кино дивергент в хорошем   смотреть сериал старое  http://www.italrefr.com/component/k2/itemlist/user/350088

26 SvetaWelt SvetaWelt | E-mail | Web | 23. září 2018 v 20:26 | Reagovat

Перевод презентаций на более чем 100 языков мира. Все ещё ищите кто сможет выполнить правильный перевод? Обратитесь к нам! Мы делаем свою работу лучше многих российских бюро переводов, ведь мы - европейская компания! Высокое качество перевода - это наше преимущество перед другими центрами переводов.

<a href=https://sloovo.com/ru/perevod/perevod-soglasija-na-vyezd-rebenka.php>согласие на выезд ребенка перевод на английский</a> и не только. Международная компания Sloovo LTD успешно существует на рынке больше 5 лет. За это время компания превосходно зарекомендовала себя в сфере оказания лингвистических услуг в России, Европе, Азии и других странах, как одна из тысяч компаний, оказывающих схожие услуги частным лицам, а также юридическим лицам и ИП. К нам обращаются снова и снова, рекомендуют международную компанию СЛООВО своим друзьям и знакомым.

Почитать более подробно, ознакомиться с ценами, отзывами можно перейдя по ссылке:  
<a href=https://sloovo.com/ru/repetitor/recenzija.php>sloovo.com/ru/repetitor/recenzija.php</a>
Компания выполняет переводы любой сложности и любого объема, качественно и в срок! Для расчета стоимости необходимо выслать материал на почту или заполнить соответствующую форму на сайте.

27 leannto18 leannto18 | E-mail | Web | 1. října 2018 v 4:17 | Reagovat

Started new cobweb predict
play google search hotetst sexy wallpaper downloadkng sexy video free phone calls and text messages download android apk app mobile
http://sex.games.android.porndairy.in/?profile.maegan
game apps for pc android app free google market apps download free game apps for android phones apps for droid

28 mindyzc18 mindyzc18 | E-mail | Web | 2. října 2018 v 4:11 | Reagovat

Study my altered engagement
http://cars.pics.twiclub.in/?entry-nayeli
underground porn tube sites you porn fluff porn video trailers hub gratis l nkar varje dag porn german gay porn magazine

29 MariaNex MariaNex | E-mail | Web | 7. října 2018 v 20:59 | Reagovat

Vous ne vous sentez pas concernés par l'hypertension ? Mais êtes-vous réellement sûr d'être à l'abri ? Le Comité Français de Lutte contre l'Hypertension Artérielle a décidé de s'adresser à toutes les personnes âgées de 30 à 55 ans. Chacun, avec des règles de vie simples et des précautions, peut garder sa tension sous contrôle.

On estime à plus de 14 millions le nombre d'hypertendus, dont 7 millions sont sous traitement. 73 % seulement connaissent leur état. Dans la majorité des cas, les causes de l'hypertension restent inconnues. En revanche, certains facteurs peuvent favoriser son apparition : l'âge, l'hérédité, le tabagisme, une mauvaise alimentation.
42 % des 35 à 55 ans ignorent les chiffres de leur tension

Hypertension L'hypertension artérielle permanente est définie lorsque la pression artérielle est à plusieurs reprises supérieure à 140 millimètres de mercure ou mmHg (systole) pour la pression maximale ou supérieure à 90mmHg (diastole) pour la pression minimale (14-9). Cette maladie silencieuse, qui ne se voit pas, ne se ressent pas, est une des principales causes d'attaque cérébrale, d'infarctus, d'insuffisance cardiaque ou encore d'insuffisance rénale !

Dans la loi de Santé Publique de 2004, le Ministère de la Santé s'est fixé comme objectif une baisse de 2 à 3 mmHg de la pression artérielle systolique moyenne des Français d'ici à 2008. Pas moins de 20 000 décès pourraient être évités ainsi que de nombreux infarctus du myocarde et d'accidents vasculaires cérébraux.

<a href=https://stophypertensionarterielle.fr/traitement-hypertension/crise-cardiaque-gestes-qui-sauvent/>valeur normale tension</a>

tension humaine https://stophypertensionarterielle.fr/

30 irinWen irinWen | E-mail | 10. října 2018 v 5:58 | Reagovat

25 июня 2014 года известный в Кунгуре предприниматель Анатолий Осьмушин оставил бывшую жену Светлану Мачаин с тремя детьми и без всего: участка, денег,с кредитом(она выступала залогодателем Анатолия Осьмушина).
Суд присудил ей как поручителю по кредиту не только долг Анатолия Осьмушина, но еще и неустойку в размере 3 млн рублей.
Все имущество Светланы забрали как залоговое.
Анатолий Осьмушин г. Кунгур остался безнаканным.

31 CurtisAcato CurtisAcato | E-mail | Web | 14. října 2018 v 4:43 | Reagovat

Срочный ремонт домофонов в Москве

<a href=http://domofon-lider.ru>activision avc Ремонт домофонов Москва.......</a>

32 Joshuachirm Joshuachirm | E-mail | Web | 21. října 2018 v 17:51 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

33 lizack69 lizack69 | E-mail | Web | 22. října 2018 v 14:04 | Reagovat

Prepare attendant moved:
http://nude.mom.blognet.pw

34 Harryvax Harryvax | E-mail | Web | 24. října 2018 v 2:12 | Reagovat

Ремонт домофонов Санкт-Петербург

<a href=http://domofon-remont.ru>домофон keyman  Санкт-Петербург......</a>

35 ladonnaly18 ladonnaly18 | E-mail | Web | 26. října 2018 v 1:22 | Reagovat

Study my modish contract
http://pattaya.girls.blogporn.in/?post.madeleine
nationalities henna bhopal arafat deals

36 Charlesbit Charlesbit | E-mail | Web | 26. října 2018 v 4:49 | Reagovat

Bush will undergo an MRI on Monday for an injury that could be serious. The 49ers totaled 38 yards on 21 carries and Mike Davis was tackled in the end zone for a safety in the first quarter.
Before working for the team, Remmel covered the Packers as a sports writer and columnist for nearly 30 years for the Green Bay Press-Gazette. He covered his first game in 1945.
"The signings this offseason sent a message that <a href=https://www.wholesalejerseysace.cc/>Cheap Jerseys China</a> if you are productive and the right kind of guy. ... that hey, culture is very important to us," Gettleman said. "If we don't have the right culture downstairs (in the locker room) then we don't turn it around when we are 3-8-1 last <a href=http://www.chinajerseysoutlet.us.com/>Cheap Jerseys Wholesale</a> year."
"Those guys are a little more friendly to me now," Fitzpatrick joked Saturday while managing a straight face. "If I have something in my beard, they'll hand me a napkin, rather than laughing. They'll get me water if <a href=http://www.wholesaleauthenticjerseyscheap.us.com/>Wholesale Jerseys NFL</a> I need it. That kind of stuff.
"You see how tight this team has become, the connection that they have for one <a href=http://www.cheapnfljerseyschinateam.us.com/>Wholesale Jerseys</a> another," said Quinn, the former defensive coordinator in Seattle.
Did Tingelhoff ever think the day would come?

37 lupeyi69 lupeyi69 | E-mail | Web | 27. října 2018 v 18:19 | Reagovat

Redesigned starkers pictures  
black sex erotic lovers cosplay erotic erotic views free adult movie tube    
http://shemale.erolove.in/?emerson  ;
  erotic pdf erotic fairies erotic music videos most erotic scenes p or n sex

39 Sergiofiest Sergiofiest | E-mail | Web | 29. října 2018 v 3:44 | Reagovat

Живу в США. Доктор Наук. 20 лет занимаюсь Только Лучшими продуктами ( Бадами) для Здоровья.  http://tkfl777.com Это АнтиСтарение, Молодость, Мозг и Энергия, Для Спорта, Восстановление силами организма по информации ДНК (не Лечение), когда медицина бессильна, продукты, Освобождающие от зависимости алкоголя, наркотиков, табакокурения, Антиоксидант, сильнее любого природного в 1 млн. раз,  для Людей и для Животных. Есть чем Гордиться - Знания, это долгая Здоровая, Красивая Старость и Прекрасный Внешний вид.

40 GarzyVielE GarzyVielE | E-mail | 8. listopadu 2018 v 0:55 | Reagovat

best write my paper website
<a href=http://essaypromaker.com>paper writing service
</a>  i need help writing a thesis
<a href="http://essaypromaker.com">custom writing
</a> - help in writing thesis
best writing services

41 Jamessoype Jamessoype | E-mail | Web | 8. listopadu 2018 v 21:24 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

42 Allicebecync Allicebecync | E-mail | Web | Sobota v 1:46 | Reagovat

лучшие видео про собак http://youtu.be/2Jke0qy49cQ
хаски Рокки , маламут Майк и щенок Лекси сые крутые блогеры на youtube

43 JasozBex JasozBex | E-mail | Web | Pondělí v 14:59 | Reagovat

generic cialis online
http://pharmshop-online.org - generic cialis in usa
  cialis 20mg tablets last post
<a href="http://pharmshop-online.org">generic cialis
</a> - viagra coupon free trial valid xhtml
buy viagra online overnight delivery

45 celinahg11 celinahg11 | E-mail | Web | Dnes v 6:42 | Reagovat

Started new web predict

http://athena.project.hotblognetwork.com/?entry.emily

free teen live webcam porn top ten black porn stars hd porn video post dragon on furry porn pics free porn tubes xxx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama