Christmas Special

Dmn/NlAS~ Christmas special část druhá (POSLEDNÍ)

31. prosince 2012 v 18:32 | Anti~
Tak.. o silvestru vám napíšu až prvního.. jsem konec konců ten povídkovej blog a to, že mám KONEČNĚ novýho Diuse je důležitější než výkeci :DD Ještě jsem nezvolila celkový název. Boje jsou zatím vyrovnané, ale uvidím. Navíc mám od Marille hodně nových nápadů na název. Ale spíš to vypadá na jeden z těch dvou, promiň Mari ._. Prostě hlasujte v anketě :D
Prasefona přišla do jídelny s výrazem výtěze soutěžem "Master Chef". Z toho usuzuji dvě věci. První, neumřela. A druhá, to jídlo bude asi hodně děsný. Ne, že by nás chtěla úmyslně otrávit, to ne. Ona má moc malou inteligenci, než aby jí něco takovýho napadlo. Jde o to, že už z vlastní skušenosti vím, že čím lepší jí to příjde, tím větší je šance, že umřeme.

Dmn/NlAS~ Christmas special část první

25. prosince 2012 v 18:04 | Anti~
Tak jo. Konečně to tu je. Snad jste to všichni pobrali. Hledám souhrný název pro tohle celý. Mám pár nápadů, takže zahlasujte v anketě pod článkem.
Dále se chci omluvit, že to tak trvalo a není to kompletní. Myslela jsme, že to dopíšu 24 a ten samí den to vydá, ale Vánoce jsou děsnej shon a celej den sem se na noťas nedostala. Mohla jsem to sem dát celé, ale to by chvíli trvalo a když jsem řekla, že to bude na vánoce, tak to radši rozdělím na dva díly a tu druhou dodám později, než to dát opozději všechno. Snad se to bude líbyt.
"Vánoce, Vánoce přicházejí,
spousta dárků a veselí,
proto je tak nesnáším!" táta posedával na trůně a depresivně si broukal. Většinou mi depresivní písně nevadí, je to můj oblíbený druh hudby, ale jelikož takhle rýmoval už asi pět hodin, tak jsem toho i já měla plný zuby. Navíc, poezie nikdy nebyla jeho silná stránka.
 
 

Reklama