Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"

Adios, amigos!

7. února 2014 v 21:06 | Anti~
Dobře tupani.
Asi vám dochází o čem tenhle článek bude. Pokud ne, tak je váš intelekt mírně zpochybnitelný. Končím s tímhle blogem. Toť jest to samé co udělala moje drahá polovička v minulém článku. Ale jelikož narozdíl od ní mám tenhle blog už asi rok a půl a vybudovala jsem si k němu jistý vztah, tak bych to ráda udělala s celou parádou.
Není to vaše chyba. Přiznávám, že mě taky dost štvalo, jak málo komentářů mám, ale.. byla jsem na tom hůř.
Je to moje vinna (proč mi to do hajzldrátu zní jako kecy při rozchodu?). Vlastně ne.. je to vinna Marie Terezie, za to že zavedla tu zatracenou povinnou školní docházku. Baba hnusná.
Ano uhodli jste. Poděkujte gymplu. Prvák byl celkem přežitelnej, ale druhák je vážně hrůza neskonalá. Od vánoc do současnosti to jde od desíti k pěti. Nemám na nic čas a pokud ho mám, tak je to někdy v pátek až v sobotu, po týdni plném šprtání, a to opravdu na psaní náladu nemám. Říkala jsem si že po pololetí to bude v poho, ale teď už to budou dva týdny a je to pořád stejný. Navíc jsem podle svýho vysvědčení zjistila, že jsem vážně dutoňka. Bylo to poprvé co jsem z výza měla depku. Dost jsem na něj dřela, ale to my stejně nijak nezlepšilo pocit z něj. Navíc.. jsem rozhodnutá stát se právníkem (s rezervní možností spisovatelství, ale vzhledem k tomu, že ani nevím jestli slovo jako "spisovatelství" existuje bych na to moc nesázela).. a mám tak trochu obavy, že s mím vysvědčením se na Karlovku nedostanu. Musím to napravit. A jako bonus se ke slovu přihlásil bojový duch a to, že lidi o kterých jsem přesvědčená že jsou blbější mají lepší známky než já. Zkráceně: čas šprtání nadešel.
Tak jo šmejďáci, tady můžete vydět, jak přecitlivělá jsem. Mám nějaký vlhký oči a chce se mi smrkat (což vyjímečně nesouvisí s mojí neskutečnou rýmou). Dokonce i moje psycholožka to tvrdí, že jsem přecitlivělá.
Jo za to jsem vám taky chtěla podakovat. Když jsem začínala s blogem, byla jsem na tom fakt mizerně, ve škole na mě byli dost hnusný. Sice myslím že do dneška se to moc nezlepšilo, ale i tak.. podrželi jste mně, ikdyž jste o tom nevěděli. Vlastně.. to bylo před dvouma a půl rokem, na minulém blogu, jediný kdo tomu mohl být přítomný byla Dizinka, moje nejstarší blogová a skypová známá/možná kámoška. Mám tě moc ráda, Dizie a ikdyž jsme si spolu dlouho nepsali, tak jsem ti a ostatním furt dost vděčná.

Technicky vzato, se to se mnou moc nezlepšilo, spíš zhoršilo, v současnosti je ze mně Obsedantně-kompulzivní neurotik, neschopný mluvit s lidmy. To sice dost komplikuje život, ale aspoň moje životní spokojenost narostla. Celkem mám sice jen jednu kámošku, drahou Terku, ale nějak jsem se naučila vystačit si. Co by byl svět bez freeků jako my?
Dál bych hrozně chtěla poděkovat ještě Mistletin s Marille. Mist znám už děsně dlouho, možná jen o trochu kratší dobu než Dizie, jen jsme spolu tak nekomunikovali, díky že jsi to se mnou vydržela celou tu dobu. A Mari, jsi úžasná. Miluju jak píšeš, vydrž dokonalá, okey? To samé platí pro Mist, píšeš skvěle, prostě u něčeho prosím vydrž borče.
Pak jsou tu ještě Hailey a Enaily. Vy dvě také pocházíte z mého starého blogu. Nemám tušení kterou z vás znám dýl, ale i tak díky. Jen je tu ten malý problém že na sebe společně kašlem, takže moc nečekám že byste to četli. (pro tebe Enn, platí to samé co pro Mari, jen kdybys to četla). V neposlední řadě tu máme Raven s Brook. My se moc neznáme, ale i tak jsem poznala jak úžasný osobnosti jste. Sice jsme si toho moc říct nemohli, jelikož většina vašich zájmů je mi cizí.
Vám všem se musím hrozně moc omluvit, že jsem se na vás vykašlala a vůbec nechodila na vaše blogy, ale vážně.. nebyl čas.
A jako borec na závěr je tu Alexis. Alex, ty jsi vážně bad-ass. Nemám slovo který by to vystihovalo v češtině. Na tvůj blog jsem sice nikdy moc nechodila, za to se omlouvám, A pak jsi ho ukončila, takže tím to hasne. Přijdeš mi jako takový podivný ženiální guru, něco jako spisovatelský mistr Yoda. Ty a Mari jste byli lidi, kvůli kterým jsem vždy po publikování povídky trávila dlouhé hodiny s nosem přitisknutým k obrazovce, aby mi nějaký váš koment neutekl. A Alex, upřímně, vydět jeden z těch tvých komentářů, dělených na obří odstavce, pro mě bylo jako druhý Vánoce.

Holky vás všechny hrozně miluju. Je mi hrozně líto, že jste se vlastně nikdy nepotkaly. A upřímně občas mi přijde že po tom netoužím tolik jak bych mněla. Představy bývají lepší než realita. A myslím to na obě strany.. zároveň mě moje neurotičnost nutí bát se vás a zároveň mám strach z toho, že byste ze mě byly sklamané. Jsem nesnesitelně průměrná mrňavá, ne zrovna nejhezčí stydlivá holka.
Co se týká mé psací budoucnosti. Za celý ten rok a půl se mi podařilo dokončit jen Jack a i to beru jako celkem slušný výkon, protože je to moje první úplně dokončená povídka.
Oproti tomu, TLD(Sam), moji úplně první přidávanou povídku jsem pořád nedopsala. To je jedna z mála věcí, kterých je mi vážně líto. Tu povídku miluju. Miluju Sammy, Chloe, Kaidu.. prostě všechny. Není tam jediná postava kterou bych neměla ráda. Dokonce jsem to měla fakticky podrobně domyšlený, jak to bude pokračovat. Možná k tomu dojde.. ale spíš ne. Pokud ano, nebude to tady, spíš na nějaký tý povídkový stránce. S blogováním jsem sekla.
Pokud však dojde na psaní, tak plánuju konečně napsat tu knihu o které tak básním asi od dvanácti let. Má mnoho nápadů, a minimálně čtyři k nich jsou vážně funkční. A dneska jsem si konečně vybrala. Proto po vás potřebuju jednu poslední laskavost. Sice nepředpokládám, že by tenhle můj poslední článek u které polobulím, někdo četl, ale PROSÍM, pokud jste to někdo udělali, můžete můžete mi napsat kterou/které postavy v mích povídkách jste měli nejradši a proč. Mooc prosím.. a pokud vás někdo sr*l, tak to mi řekněte taky plís. Jde o to, že budu vědět, které postavy do té knížky dát a které ne.. protože, you know, všichni nenávidí Mary Sue a psát zajímavý lidi mě vážně děsně baví.

Jo a pokud se někdy vrátím k psaní TLD, nebo povídek celkově, asi to bude na nějaký jiný stránce, fóru nebo webu pro písaře. Pokud k tomu dojde moc ráda vám dám vědět, nejspíš to napíšu sem, ale pokud to chcete napsat na mail, nebo jinam, tak mi tady napište nějakej kontakt.
To bude KONEČNĚ vše.. adios amogos.. forever.
By the way.. dont kill me!

Pěkně nasraný nadpis, který se mi nechce vymýšlet (každý si domyslí sám ve volném čase)

25. ledna 2014 v 22:04 | Terka
KONČÍM.....
Už mě to nebaví a přiznám se.. Radši začnu psát knížku. Vážně jako debil píšu po nocích povídky a pak to sem dám. Nová Nikola je tu už 14dní a nikdo se ani neobtěžoval napsat aspoň, sorry teď nemám čas.
I tohle by mi stačilo.
Nechci toho zase tolik.
I blbý dva řádky by myslím nikomu hlavu neutrhly. Zato mě hlavu trhá neuvěřitelná migréna způsobená neustálím čuměním na Glee. Protože nemám co jinýho dělat. Pokaždý když otepřu povídku, přejde mě chuť psát. A kdo uhádne proč? Protože pokaždý si vzpomenu že nemám důvod psát, PROTOŽE TO NIKDO NEČTE!!!!!
Myslím že každý kdo zažil aspoň jeden komentář ke svému výtvoru očekáva alespoň jeden ke svému dalšímu dílu. A když pak ještě to jsou fakt pěkný komentáře tak to jenom podporuje chuť k psaní.
Chápu že je a bylo před pololetím a že se musíte učit. Ale dva víkendy?? Nikdo se neučí po celé víkendy... A buďme upřímní kdyby jste chtěli tak si čas uděláte.. Když jsem se o tom bavila s Anti.. je to asi tak týden zpátky, říkala jsem že to udělám zhruba ve středu..A pak jsem se rozhodla že vám dám 14dní. K čemu to bylo?? K ničemu..
A teď?? Proč tohle všechno píšu?? Koho to vlastně zajímá já jsem ta holka co psala ty povídky..
Píšu to protože jsem nasraná a mám v sobě tolik potlačovanýho vzteku že další nepotřebuju. Takže to berte jako moje sbohem.
SBOHEM!

Tě péro Frýťo! (info pro Alexis a Mist)

31. prosince 2013 v 15:41 | Anti~
Čus vy!
Nadpis: Konečně se mi vrátila láska mého života, můj noťásek, a s Terkou která je u mě na celý týden jsme ZASE čuměli na Pár Pařmenů, tu vysoce intelektuální dabingovou parodii na LOTRa. Mimochodem, kolik z vás patří do té osvícené menšiny, které dochází, jak omezenou inteligenci Legoland má (ukradli nám naši přezdívku ._.)?
Tak dál. Co bych vám řekla o vánocích. Boží jako vždy. Mám.. by the way, novej mobil. Naprosto Castielozní. Plus spousta červeného oblečení.. a nabíječku na comp! Nejlepší dárek vůbec.
Ale nebudu moc sobecky mlít o sobě, ikdyž jsem v tom dobrá. Jen ještě jedna věc. Včera jsme s Terkou byli v kině na Frozen(Ledovém Království). Vřele doporučuju. Je to jako jiné Tangled (Na Vlásku).. prostě awesomní. Hlavně jsme na to šli kvůli tomu, že soundtrack na inťáku spívala Demi Lovato a bylo na zabití. V originále to sice bylo od někoho jiného ale i tak. Jak jsem už řekla, bylo to boží.. jenom to bylo s dabingem a všechny ty dokonalý songy byli zdemolovaný. Z Let It Go se stalo Najednou. Písničková vražda!
A k mému minulému článku. Nejsem si jistá, jestli lidé kteří ho komentovali ho četlý celý, tak to zopakuju. Kromě jiných neužitečných keců jsem tam říkala, že první dva lidi kteří okomentí dostanou jako opožděný vánoční dárek povídku z mí tvorby. Nevím jak to stihnu, ale budu se snažit. Takže pokud si to vy dvě první, jinak řečeno Alexis Dark a Mistletin, tak mi do komentů napište:
  1. Co by to mělo být za druh povídky (normal, fanfiction, můžu skusit i básničky, když to budete chtít)
  2. Žánry
  3. Fanfiction (pokud, tak na co, beru i kombinace více) nebo origoš (u toho napsat o čem)
  4. Přibližný děj
Pokud nenapíšete, tak to bude váš problém, jelikož nic nedostanete.
To by bylo vše. Budu na tom průběžně makat, ale moc brzo to nečekejte. Ještě musím zapracovat na TLD :D
Adios amigos

Informační článek, přečís.... ploším O.O

17. prosince 2013 v 16:51 | Anti~
Ola mishamigos.
Nic nového nemám a jsem na sebe hrdá už jen za ty dvě kapitoly co jsem od pádu OOoo Velkého Noťasáku, před třemi měsíci, napsala. OOoo Velký Noťasák ještě nepovstal. Kéž by. Avšak, byla jsem ze strany předrahého tatíčka informována, že k vánocům NEJSPÍŠ dostanu nabíječku na OVN (OOoo Velkého Noťasáka), tak jsem vás chtěla informovat o této skutečnosti. Jako další bych měla dostat tři kusy rudého oblečení (začala jsem úchiláčit na červenou barvu) a..eeee.. možná hrnek s Doktorem.. Dál nevím.
Tak a okolo mé drahé polovičky :D Terka se fláká, ale pokud jí můžete poslat virtuální významné odkašlání, tak to nedělejte, jelikož za to nemůže. Poslední dobou měla comp mrtvý jako já.. teď by ho měla mít opravenej, tak doufejme ve velkolepí návrat. Mě osobně totiž děěěěěsně *významný pohled na Terezii, pokud to čte* těším na pokračování toho jejího Hunger Games.. chybí mi totiž Klacek, Kevin a kůň co jsi ho opovážlivě pojmenovala jedním z mích oblíbených mužských jmen.

A pro tebe, neviditelný, nepostřehnutelný a nekomentující Castieli (tím myslím tebe ty náhodný intoši co to čteš.. měla to být narážka na mé věštění toho, že to nikdo neokomentí), ještě bonus, můj drahý spolubojovník v bezprávý ještě šprtá na přijímačky na gympl, takže další vímluva, proč nepíše.
Tak.. a adios amigos.. see you o vánocích.
Jo a bonusový dodatek. Abych se odvděčila tomu kdo to přečte, tak, prvním dvoum lidem, kteří to okomentí, napíšu o prázdkách, jako opožděný vánoční dárek, povídku. O čem, na tom se dohodnem po vánocích. Ikdyž ne že bych se s tím stresovala. Když bude těch komentů 0, tak nemůsím dělat nic (kromě šprtání a toho, že konečně napíšu tu povídku, co jsem jí kdysi slíbila Dizince)
Ola, podruhé a naposled

Moji malý šmoulové..(aneb, kdo si to nepřečte bude mít konfrontaci s Hulkem

19. října 2013 v 19:39 | Anti~
Možná jste si povšimli toho, že za celý srpen tu byl jeden jediný článek a jako bonus od Terky a ne ode mě. V Antiovštině to znamená, že na vás tak trošku s*ru. Ale tentokrát pro to mám na mé poměry sakra dobrou výmluvu. Můj mozeček se tak trochu odebral oxidovat na Tahiti (v jazyce SHIELDu/Geekovštině: zmizel za vláštních okolností.. pravděpodobně chvípnul), jelikož je tak trochu zahuštěný druhákem na gymplu. Fakt nechápu, co jsem celý prvák dělala.. jespíš se flákala, ale teď je to fakt děs. Každý den píšeme, nebo jsme skoušený a i lempl jako já se musí začít učit. Možná to tak bylo i v prváku a já na to kašlala. Jenže teď mám takové životní plány.. jako udělat maturitu (a ne na čtyřku), dostat se na práva, prolízt tam a.. počkat na Terezii až (pokud pude na to samé), pak pár let živořit, vzít do party zločince a Agorafobika, pak se přidat k Infeld a Daniels a pak.. bet cool -> nebo ve skrácené verzi.. stát se Jaredem Franklinem. Dobře tu část ovlivňovanou nejborďáčtějším právnickým seriálem můžete vynechat (kromě toho, že je minimální šance na přijetí k firmě Infeld a Daniels, s míma fóbiema bych spíš byla třídní Agorafobik -_-)
Dobře.. tohle neměl být článek o Franklinovi s Bashomanem.. to by totiž bylo na dlouho. Jeidné co musíte vědět je, že jsem všechny epizody vyděla víckrát než epizody Leverage.. a to je co říct.
Přejdeme k mému dokonalému dyzajnu.Vzdělanejším lidem snad dojde, že jeho tématem je SHIELD.. pokud se podíváte na zápatí (s kterým jsem se pachtila asi hodinu a půl) a budete ještě vzdělanější, doklapne vám, že jde o séroš Agents of SHIELD. A pokud to sledujete, jste dost zoufalí na to, aby jste četly mé kecy a máte rádi jednu nejmenovanou Hackerku tam disponující, tak si můžete povšimnbout, že tam nikde není. Na svou obhajobu musím říct, že jsem se zamilovala do jejich SHIELD-kartiček a jelikož Skye není členkou, tak žádnou nemá.. škodáá.. Celkem tu jelimanku žeru.. rozhodně víc než MelMay-ku a Warda ._. Ale na Fize se Simmonovou nemá.. já prostě nějak úchiluju na šprty :DD
Pokročíme k dalšímu tématu. Moje neaktivita.. dalším fakorem mé debility je skutečnost že se mi rozflákal kompjůtr. Přesnějií řečeno, nabíječka. Budem muset koupit novou a ta je drahá a já celkově patřím do rodu lidí, kterí jsem velmi neochotní cokoli zařizovat, takže by se to mohlo klidně táhnout až do vánoc. Kvůli této skutečnosti jsem zůstala odkázána na náš starý, zasekaný kompjůtr.. no žádná sláva. Všechno moje psaní zůstalo na noutbůku, včetně TLD. Jsem děsně líná to přepisovat, jelikož jsem měla už půlku kapitoly. Ale nic jiného mi nezbívá. Už jsem začala od znova, ale žádná extra rychlost to není.. budu se snažit a snad to bude do týdne nebo 14-ti dní.
Jo a další věc milý, přelítaví, neexistující čtenáři: mé drahá spolupracovnice je celkem zdeptaná, že na ní z vysoka.. se-, kašlete. Nechci vám vyhrožovat, takže to řeknu velmi demokraticky: když si tohle přeochotně přečtete a okomentíte, budu vám VELMI vděčná a mé psací můzy to také velmi potěší. By the way.. je to druhá kapitola, tohohle.
JO a pro lidi co si se mnou psali na skypu, na starém kompu není, ale najdete mě na twitteru: @AmeliaAnti

S.H.I.E.L.D, Big 4, Riyria.. tři velké pojmy jež mi drtí můj mozek!

25. září 2013 v 20:14 | Anti~
Drazý pozůstalý, příšlo na mě podivné období optimizmu. Ne, že bych byla přímo optimistická, ale vždycky, když na mě přijde depka, tak pomyslím na to, že pořád mám ještě SHIELD (a to jsem si říkala ještě před měsícem.. a před dvouma, když jsem čekala než ten seriál vyjde) a že stejně musím počkat na další díl Rolsroyce a Hadroše (překlad: Royce a Hadriana: Riyria).
Vemem to ve zkratce, v náhodném pořadí.. takže začneme Rolsroycem.

Riyria je moje nejnovější knižní úchylka. Pokud máte rádi klasic fantasy s postavami, které tři čtvrtiny knížky neškrtít Sílou (na tebe koukám Nudagone), tak zaměřte. Dost snad vypovídá to, že hlavní postavy jsou zloděj a žoldák. A to že mě, jako zasvěcenému fanouškovi dokonalého podrazu, to přijde mírně povědomé. A teď mluvím hlavně o Hadrošovi. Ale není to krávovina.. klídek.. náhodou je to dost duchaplný.. jsou to, kromě Carrie, první knížky z oddělení pro dospěláky nad kterými slintám. V amícku má tahle sérka 6 dílů a ještě další, myslím 4, o stejných postavách, ale s jiným názvem. Avšak, znáte to.. čeští překladatelé, my tu máme jenom první tři díly (Královské Spiknutí, Avempatha, Vzestup Nyphronu). Druhé dva mám koupené doma, jelikož bych asi nevidržela čekání na to, než se dostanou do knihovny.
Nebudu to protahovat.. rychle někdo zvedněte své sexi pozadí a přečtete si aspoň jeden díl, ať pochopíte mé otravné kecy na toto téma.

Cesty rozflákaného kompjůtru jsou nevizpytatelné

1. září 2013 v 12:29 | Anti~
*moje vůbec nejoblíbenější písnička, abych si snížila depku. a jdu si zase číst Mediátora*
Takže, nebudu to protahovat. Slibovala jsem TLD do konce týdne a jen vám chci říct, že to nevijde. Rozbil se mi kompjůtr a jsem vzkutku šťastná, že jsem v háji. Celej tejden jenom čtu a čtu a čtu. Už jsem dočetla Nudagona (Murtagh and Nasuada 4eveer. Jsou tak sladkej pár.). Na konci jsem sice bulela, ale no.. s trojkou a čtyrkou se to zlepšilo.
Každopádně. Dokud to neopravíme, tak není jasný, kdy tu budu a kdy ne. Roztřískali jsme nabíječku a dokud si nekoupíme novou, tak jsme v háji. Držte palečky, abych to zmákla. A nezlobte se na mě za to TLD. Sice píšu, ale to jsou knížky, jelikož povídky se na papír moc dobře nepíšou.
Nejvíc se omlouvám Alexis Dark. Vím, jak ses na to těšila drahá. Jo a vzkaz pro Dizinku, ráda bych šla na skype, ale.. nejde to.
Držte mi palečky mishamigos, ať se vrátím brzo. Jo a možná sem hodím TLD dřív, pokud bude možnost, ale nesázejte na to.

Nudagon(Eroxid), Roran-dutá-palice, Safííra a Murtagátor

24. srpna 2013 v 19:11 | Anti~
*jeden z mích oblíbených glee coverů, Listen od Beyonce naspívaný mojí předrahou Charice*
Ola mishamigos,
už dlouho jsme tu neměli víkec a já jsem si řekla, že by to chtělo, říct vám něco o tom co se u mě děje.
No.. Posledních pět dní jsem byla na horách, kde jsme byla jaksi bez wi-fi a inťáku. Hrůzná představa pro takového maniaka jako já. Snažila jsem se psát TLD, ale drahá rodinka neměla co dělat, takže mi zabavili comp a nadšeně pět dní v kuse sledovali Zoolandera, Zooma, Paranormana a jiný filmy. Z části si za to můžu sama, jelikož na Normana jsem je přivedla já.
Každopádně, psaní šlo do hájíčku zelenýho a já se musela zabavit jinak. Naštěstí tu byla stará dobrá Čtečka Utěšitelka. Před odjezdem jsem se rozhodla polepšit své geecké vzdělání a stáhla jsem si na ní komplet celou Eragonskou ságu.
(ready for it mishamigos, monolog has coming)
OH MEIN GOTT: To je tak neskutečně.. NUDNÝ!! Vím, že jste asi čekali jinou reakci, když jde o ten celosvětoví superbestseller, ale já si prostě nemůžu pomoct. Je to tak nudný, že to dokážu srovnat s nejnudnější knížkou kterou jsem (kromě povinný četby) četla, toť jest Hobit. Proto jsem tomu odebrala ten nezasloužený název, tak podobný jménu mé oblíbené postavy z LOTR-a (toť jest Aragorn), a přisoudila a přidala jiný, více podobný jeho obsahu: NUDAGON!!
Tak jo.. uklidním se. Za první tři dny jsem přečetla první knížku(EraNudagona). Ikdyž přečetla je moc vysoký výraz. Celých prvních 244 stránek jsem tiše trpěla a čekala na stránku 245 kde začínala kapitola s oním Hádesovským jménem: Murtagh. Doslova. Po prvních dvaceti stranách knížky, kdy jsem chcípala nudou a proklínala Eroxida, jsem ve čtečce přeskakovala po padesáti stránkách a hledala kde najdu první známku o oné jediné zajímavé postavě v celý knížce. A když jsem pak našla onu osudovou stránku 245, začala jsem se "nadšeně" prokousávat přez těch 220 stránek co mi do tý doby zbívaly. Celej jeden den jsem chodila po lesech a horách se čtečkou pod nosem a makala.
Nechci znít jako šílená faninka, ale Murtagátor je jediná zajímavá postava. Celý zbytek knížky byl pak zajímavej. O to víc jsem Sílou škrtila autora, když ho na začátku druhýho dílu "zabil".

*další borec z glee, Smooth Criminal od Michaela. Obvykle ho nesnáším, ale tohle je výjimka. Kdyby Santana nebyla lesbička a Sebby gay, hrozně ráda bych je párovala. Oba jsou svině a děsně jim to spolu sluší xDD*
VÁŽNĚ? Vážně Chrisi? Vážně? Chceš mě zabít? Takže opakuju přístup z první knížky.. jelikož mi drahá Terka vykecala co se bude dít dál, tak vím že mrtvej není. Ale to moji depresi nesnižuje. Po 450 stránkách první knížky jsem se s Eroxidem celkem smířila.. už jsem se rozhodla to kvůli Murtagminátorovi vydržet, ale neee, drahý Chritopher mi musí podrazit nohy, vylít na mě krev a poštvat na mě Upířího trpaslíka a Upíří uklízečku z Being Human(no comment.. to by bylo na dlouho. prostě si představte vysokýho upířího Killiho a ještě jednoho rostomiláčka). Nudagon fakt nestačí.. on tam musí nacpat ještě RORANA!! Takže.. celou první knížku buzeruju rodinku výkřiky o tom na kolikáté jsem straně (a vzdycháním nad Murtagátorovou dokonalostí) a celou druhou jsou to záchvaty smíchu při zmínění Roranova jména a další vlnou nadávání.
Přijdu si jako Mimoň z Já Padouch.. až na to, že nemám záchvaty smíchu u slova zadek ("Kapitán Velezadek" "Zadek, hehehe" xDD), ale u ONOHO JMÉNA ("Říkali mu Roran Kladivo" "Roran, hehehe").

To bylo zdlouhavý. Jak jsem předpověděla. Prostě mi držte palečky, ať to vydržím.. snad to za toho Murtagminátora bude stát. Zítra jedu podruhý na hory, jenže tam už bude internet. Mám půlku dalšího TLD a snad by mohlo být v průběhu týdne.

Žijte dlouho a blaze!

"Představte si geniální a velice chytlavý nadpis, jelikož mě nic nenapadlo"

28. června 2013 v 10:59 | Anti~
Aloha Amigo (asi je každý to slovo z jiný řeči, ale to je fuk) xDD
Jsem naživu. Měla jsem napsat už dřív, ale nemohla jsem se donutit. To se stává, když člověk dostane úchilku na seriál no.. A nebudu o tom ani moc mluvit, abych vás nebuzerovala, dokonce vám ani neřeknu co je to za seriál. Jen napovím, že tam je jeden týpek pojmenovaný podle akademického vzdělání, jeden sonický šoubovák, jedna modrá telefonní budka (jménem TARDIS), jedna asistentka onoho akademicky nevzdělaného "muže", pár Kiberlidí, pár rádobyvyhynulých DALEKů a jeden úhlavní nepřítel Master (dobře přiznávám se.. je to Doktor Who.. ale nikomu to neříkejte).
No a tímto se vysvětluje i to, proč jsem ještě nenapsala Jack.. nemůžu se k tomu donutit. Ale mám pro vás.. správu. Řekla bych veselou, ale je to jak pro koho. Vracím se k TLD (The Last Demigod). Od tý doby, co jsem s tím sekla mi už pár lidí psalo, ať s tím laskavě znova začnu a teď, na počest toho, že mi skončila Jack. Celej tejden uvažuju nad tím jak pokračovat.. a moc mi to nejde. Sammie je v pěkně beznadějný situaci, totální kobayashi maru, jen s tím že tohle se nedá hacknout a změnit podmínky, jako to udělal JT (kdo neviděl Star Trek nepochopí). Dokonce mě napadlo, že jí nechám umřít a dát si spicha s tatíkem. To jsem zavrhla, jelikož se osobně celkem těším na psaní o táboře a nechci to zdržovat. Prostě budu muset přemejšlet a mezitím se vám pokusím napsat Jack.
No a o školičce. Nebudu to radši ani moc protahovat.. nepropadla jsem a DOKONCE jsem neměla žádnou čtyřku. A mluvit o tom nemusíme, jsou prázdky, čas vypnout mozkové obvody a zjednoduše neučit se. Samozřejmě se občas musí zapnout sonický šroubovák a nahodit ty obvody ke krátkodobé funkčnosti, abych mohla psát. Pokusím se přez víkoš o další Jack a domyslím, jak překonad kobayashi maru.
Co dál? Asi nic. Jak vízo dopadlo vám? A co budete dělat o prázdkách?

Odjezd do Angli-lá.. návrat není zaručen!!

13. června 2013 v 15:29 | Anti~
*mimochodem, vzhledem k tomu, že se cítím.. "blaze" (tím stylem, jak to řekla beznohá stryptérka z Planety Teror), tu mám na zlepšení nálady svě boží animačkové parodie na šamponreklamy*


Pokusím se to zkrátit jelimáni. Jedu pryč, přiject bych měla..ee.. 23. června.. Není zaručeno z důvodu letu letadlem. Já se bojí k*rvadrát!! mám děsnej panickej strach z pádu letadla.. Jsem tak mladá.. mám toho ještě tolik před sebou. Ještě jsem nedokoukala Six Feet Under a neviděla seriálovej Star Trek ani Doktora Who.. Nechci ještě umřít.Tak jo.. optimističtěji. Pokud se ozvu do konce června, tak žiju.
Tak.. mám přednastavenou novou Jack, na sobotu. Sorráč že to nebylo dřív milooušové... byla sem líná. Chtěla jsme přidat ještě jednu povídku, ale nemám moc čas a musím šprtat, takže to čekejte po anglii (pokud se vrátím).
No.. to bylo rychlý.. mám teda tu jednu povídku a budu doufat, že Terka něco přidá (ikdyž na to bych nesázela). No.. mějte se tu pěkně a laskavě se za mě modlete k Diusovy a poprosteho, aby mě neshodil z oblohy.. Já jsem tě vážně těma urážkama nechtěla urazit.. věř mi :))
Jo a poslední věc.. jelikož snad brzo dopíšu Jack, tak uvažuju o tom co bude dál. Mám zatím tři vážné kandidáty, možná čtyři. První dva už tu mám, vlastně jejich něco jako "piloty" co do seriálů: toť ZOMBÍCI a MAGOŘI (odkazy). Pak to bude ještě jedna komedie (spolu se zombíkama), ale z pohádkovího prostředí.. její pilot sem dám až/pokud se vrátím. A můj poslední nápad je celkem vykradená povídka co jsem měla na starým blogu, o superlidech XDD ne v kostýmech, jen se superschopnostma. Jen s tím, že teď bych to měla líp promyšlený, s jinýma postavama.
Tak, když budu v tý anglii, tak byste si ty dva mohly přečíst xDD aby se líp rozhodovalo xDD
 
 

Reklama