Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"

KONČÍM S BLOGEM!!

6. června 2013 v 16:30 | Anti~

Mám vaši pozornost? Sice jsem kecala, ale i tak POVINNĚ přečíst následující článek!!

Dobře dobře.. právě jsem smazala celý svůj naštvaný článek a začnu znova.
JSEM TU! Jsem tu a byla bych ráda, kdyby to mí čtenáři vzali na vědomí. A tím myslím tu věc na kterou jste všichni líný: KOMENTÁŘE.
A konkrétně teď mluvím o Terčiný povídce, kterou mám na blogu už přez týden a ještě jste si jí nikdo nepřečetli. Nechci být viděračská, ale Terka je po operaci, nemůže mluvit a komentář by jí asi dost zlepšil náladu. Měli jste vidět, jak nadšená byla z komentů u minulý povídky. Což bylo asi tím, že to byli její PRVNÍ komentáře u povídky.
A ona není jediná, komu to leze na nervy. Moji drazí.. mám vás ráda, opravdu. ALE já se s těma povídkama píšu dlouhý hodiny, celkem mě to někdy i štve.. a taky kvůli nim nemám čas na psaní těch svích dlouho okecávaných knih. A to všechno jenom kvůli vám. A vy mi je pak neokomentujete, protože jste na to neměli náladu. Já taky někdy nemám náladu, ale vždycky vám píšu svý slohovkový komentáře, protože jakožto dlouhodobý bloger vím, jak moc pro vás ty komenty znamenají, obzvlášť po tom, co naši "drazý" tvůrci blog.cz zrušili zobrazování návštěvnosti.
A pokud nechcete komentovat z lásky ke mě, tak můžete aspoň z lásky k Jack, protože dokud nebudu mít aspoň 3-5 komentů u tohohle a minimálně 3 u Terčiný povídky, tak nevidám další Jack, kterou mám jen tak mimochodem hotovou!
Jsem ráda, že si rozumíme. Sorry, nechtěla jsem buzerovat, ale dost mě to uklidnilo. Teda.. mám v sobě tolik negativních pocitů, že bych mohla přejít na temnou stranu Síly.
Jo a ještě jednou sorry, že se chovám jako totální p*ča.. tohle obvykle nebývá můj styl.

Nový blog.. aneb žádnou histerii neexistící čtenáři!

30. května 2013 v 16:17 | Anti~
*kdo to nemiluje, že?? xDD*
NEHISTERČETE! Nekončím xDD
Jen jsem, díky své předrahé Marille, skoumala blogspot a zjitila sem.. je to zajímavý. Tak jsem dostala takovej nápad, vytvořila jsem si tam blog a budu ho používat jako svůj DRUHÝ blog. Na tomhle budou povídky, kresby, fotky a prostě všechno co za něco stojí a ten druhej bude jenom.. deníčkový blog.
Proč to, když nepíšu pořádně ani tady? Důvod je celkem jednoduchý. Ve škole mám sice dost zabíračku, ale zjistila jsem, že deprese z toho mám furt stejný.. a chodit k psycholožce jednou za čtrnáct dní mi nestačí. Takže si svůj zdeptaný mozek vykecám do oné temné nikým nečtené jámy jménem blog.
Ale co.. jakou cenu má dávat sem článek, když asi za půl hodiny sem další hodí terka xDD no co.. napsat sem to musela xDD
Jo a ta stránka:

http://denik-maleho-blogera.blogspot.cz

Vojín se hlásí do služby o.O Na chvilku!

14. května 2013 v 16:59 | Anti~
Aloha bobani!
Než začne článek, tak jedno slovo POZASTAVENÍ.. do odvolání xDD
Ještě žiju.. kupodivu. Pokusím se tenhle článek napsat stručně, protože na to nemám ani čas ani náladu. OPRAVDU nemám čas! Vím, že se tomu těžko věří, protože se na to často vymlouvám, ale dneska je to tak DOOPRAVDY! Ve škole je to fakt těžký. Trvalo mi třičtvrtě roku než jsem se k tomu donutila, ale ať chci nebo ne, tak jsem na gymplu a máme skouškový období. Jestli to do teď bylo těžký, tak teď je to na zabití. Každej den testy a na většinu předmětů to není půlka stránky. Přesněji řečeno je to stránek asi tak patnáct (bez přehánění mimochodem). Někdy i víc.
Každopádně.. můj život se v součastnosti rozděluje mezi..ee.. asi tři činnosti (když nepočítám jezení, WCčkování, pití, jezdění busem atd): Šprtání, chodění do schooly a čumění na Supernatural(Lovce Duchů).
Ano.. možná jste si v onom denním rozvrhu všimli jedné neúžitkové věci, ale musíte mi to odpustit. Když musíte tak často používat mozkovou kapacitu, tak vážně nemáte chuť na psaní ani nic podobně.. mozkovího. Proklínali jste mě za to, že všechen volný čas trávím s Samvědem a Deanusem (Vinchestrákama.. proste lovcema duchů, jo.. a s Kaspianem/Caspielem), tak dlouho, že se před váma otevřela pekelná brána, vydusal z ní Hádes a začal vám nadávat, že už to fakt nemůže poslouchat? Ano? Tak své proklínání obraťte k další osobě, která za to má zodpovědnost: Dize.
Drahá Dizinko.. miluju tě, ale z části je to tvoje vinna. Prooooč *histerické sténání*... jsi mi nezalhala a neřekla, že je to nudná lekačka? To bych se na to nekoukla a teď bych nebyla po konečky vlasů v závislosti. Ty satane T^T

Tak.. poslední důležitý oznam. Asi jste si toho nevšimli, ale minulá povídka byla od mé předrahé nejlepší/jediné žijící kámošky Terky. Ona hodně píše a na to co bývalo jejím blogem nikdo nechodil a jelikož já zase nepíšu nic a svůj drobný harém čtenářů bych tu měla, tak jí MOŽNÁ někdy brzo poskytnu svý heslo, aby tady zveřejňovala. Jen buďte ready.
Jo a pokud bych se víc jak půl roku neobjevila, tak to mi Tereza ukradla blog xDD

Ach školo! Školo! Proč jsi jen školo??

12. dubna 2013 v 17:07 | Anti~
*Vim, vim, trochu odporný (ikdyž pro ostatní, mě to neva xDD), ale dokonale to vystihuje moje veselá z místa jménem škola*
Pokud jste nečetli Romea a Juliánu, tak ten nadpis ignorujte. Dlouho jsem neměla žádný výkec. Nečekám, že tenhle někdo přečte, ale řekla jsem si, že by neškodilo zase se ohlásit, že to tu za mě nepíše robosluha, že já ještě žiju, a obhájit svojí neaktivitu.
Možná jste si všimli, že bylo čtvrdletí. To je přesně ten důvod mí super neaktivity. Já vím, že to nebylo horší než obvykle, ale zrovna jsem měla psací náladu a ono zrovna muselo přijít skouškový období. V prvním čtvrdletí ani v pololetí mě to tak nepoškodilo, ale teď.. to bylo o mozkový buňky. V době, kdy sem nešprtala jsem ležela na posteli, xichtem na polštáři a pokoušila jsem se spát/nespat/zadusit-se-oním-polštářem, odbře přeháním. Buď jsem dělala jednu z víše zmíněných tří věcí, nebo jsem četla. Zase se mi vrátila čtecí mánie. A upřímě moje drahá češtinářko, tou četbou to není (Zapsat do seznamu úkolů: číst četbu! konečně!). Je to božskou knížkou jménem "Jezdci Časem". O té radši nic říkat nebudu, nebo by to bylo na dlouho.

Moje plány, aneb výkec co dává smysl (já vím, že se tomu těžko věří)~

7. února 2013 v 20:16 | Anti~
*Matt Di Angelo (Ano, toho zajímavýho jména sem si vědomá) alias Sean Kennedy alias osoba,
díky který nejsem naštvaná, že moje dříve best postava už v Podfukářích není*
Napřed oznamuju, že na víkend jedu pryč, jen tak pro informaci. Dále byste měli vědět, že tenhle týden budem mít jarní prázdniny, což pro vás moji milý znamená, že se přestanu flákat a začnu makat. Ještě víc upřesňuju, začnu povídkovat. Ikdyž já toho na prázdniny plánuju hodně, třeba že si konečně dopíšu poznámky do sešitů. Velice nereálné :))

Tak k tématu. Rozhodla sem se, že vám podám svůj převelice dlouhý seznam povídek co chystám(nebo ke kterým se chystám vrátit). A je toho docela dost. Původně sem chtěla napsat moje plány celkově, ale to by nikdo nepřečet, takže jsem se zaměřila jen na své psaní. Kdybyste byli tak hodní a, pokud to přečtete, napsali, co z toho zní nejlíp, tak bych byla taky docela dost vděčná :D

  1. Tak první, chtěla bych dopsat Největší Losery Antického Světa (Diuse). Ne, že bych to neměla ráda, ale jak tam budou moc velký mezery, tak to nikoho nebude bavit, ani mě. Navíc bych ráda něco dokončila. To se mi totiž nikdy nedaří.
  2. Ráda bych se vrátila k The Last Demigod, podle mího osobního názoru to je jedna z nejlepších věcí co jsem napsala a fakt ráda bych to tak nějak dokončila. Pokud se k tomu nevrátík v nejbližší době, tak si buďte jistí, že až v Březnu vyjde další díl Bohů Olympu (Percyho), budu psát jak šílená. Nový Percánci mě pořádně motivujou.
  3. Až tyhle dvě věci udělám, tak mám v plánu udělat pár změn v Imperialis a znovu to skusit zveřejnit. Ale jelikož mi tyhle dvě věci potrvaj hodně dlouho, tak tohle spíš nehrozý.

Tak.. to by byli věci co už tu mám. Samozřejmě všechno co jsem napsala a napíšu se vylučuje, pokud mě zase poblázní nějakej seriál. Ale slavnostně přísahám, že se budu držet a vzdorovat... hned jak dokoukám Podfukáře!
Tak a teď věci co plánuju, že napíšu, aneb co mi leží v mozku:
  1. Nějakou veleintelektuální povídku bez pravopisnejch chyb, se kterou bych se skusila přihlásit do Literárního klubu. Moc velkou představu o tom nemám.
  2. Jednu hroznou kravinu, kterou mám dokonale nalajnovanou v hlavě.. buďte rádi, že neumíte číst myšlenky, protože mě se v hlavě míhaj hrozný pitominy (jen tak out of way, myslím, že hodně spisovatelů a filmařů to umí, protože dost často vydím nebo čtu svý nápady). Tohohle mám v kebuli aspoň na dvacet kapitol. A že neuhodnete od kterýho seriálu to mám? Ano, asi uhodly. Byl to Dokonalej Podraz. Je to děsnej kopírák, ale na svou obhajobu musím podotknout, že filmů a seriálů o podvodníkách a zlodějích je hodně. Dokonalej podraz, Dannyho Parťáci, Podfukáři, Mistrovský Plán, Bomba kšeft, a je toho víc. Každopádně, to moc neplánuju vydat, spíš to píšu, aby mi to zmizelo z hlavy. Zatím mám prolog a začátek první kapitoli. Ale asi je smažu a napíšu znova.
  3. Songfiction na pár písní: "I Knew, You Were Trouble" od Taylor Swift, "Possibility" od Tiffany Alvord, možná i "Battlefield" od Jordin Sparks a "Hit The Lights" od Seleny Gomez :)
  4. Povídku, komedii, ve stylu Diuse, ale originální. Skoušela sem to napsat, ale nějak mi to nejde. Většinou mě něco napadná, ale komedie mi jdou asi jen u FanFiction.
  5. A v podslední řadě je tu můj nejžhavější adept na knihu. Nápadů mám hodně, ale tohle je nejmenší kravina. Myslím na to už asi rok, ale začátky mi nikdy nešli. Ani nevím, proč vám to říkám :D Stejně neplánuju, že bych to dala na blog :D

Vysvydčení a jiná neštěstí..

2. února 2013 v 14:06 | Anti~
*I love Math :D-- toto není ironie*
Nazdar moji milí trpaslíci. Asi bych měla začít tím nadpisem. Tak vysvědčení.. no hádejte, sem na gymplu na na učení celkem s*ru, takže je logický, že to nebude zrovna Einteinoský výkon. Mám.. myslím, že osm trojek a pak asi dvy dvojky a.. jednu jedničku co se počítá (jako že není z tělocviku). Na svou obhajobu musím podotknout, že jsem byla dost dlouho nemocná a nikdo mi nebyl ochotnej napsat, co budem dělat, až se vrátím. Kdybych tam byla, tak bych měla ty známky lepší. Aspoň z čéjiny a matiky.
Školička mě tak trochu zabíjí. Asi jsem si u učitelů udělala nějakej blbej začáteční první dojem, protože mě zrovna moc nežerou. Ne, že by mě nesnášeli, to dělá jenom jedna učitelka. Spíš mě ignorujou. To dělali vždycky, ale teď jsem celkem uražená, protože nikdy neuznaj, že jsem něco zmákla dobře. Tak já nevím.. třeba něco extra rychle vypočítala, nebo tak. Vážně bych už měla napsat nějakou knížku. Vážně mi dost leze na nervy, že jsem nedoceňovaný idiot. Vím, že to zní dost nafoukaně, ale já sem ten typ člověka, co si potřebuje dokazovat, že za něco stojí, protože jinak se propane do ještě větší deprese než se ho drží celí jeho krásně nechutný život. Jsem depresivní pesimistka s vílevy nálad, takže prakticky nemine den, kdy bych v depce nebyla, takže by se mi trocha toho sebevědomí celkem hodila. K tomu co máme načmáráno nad animací: I lova Math, but i hate school! Ten kdo vymyslel školu to nemohl mít v hlavě v pořádku. Prakticky je škola něco jako experiment. Pořádně šílenej experiment. Tak jako, když nacpete do jedný místnosti vysoké množství teenangerů v nejtěším období jejich života, pubetě, tak z toho nic pěknýho vzejít nemůže. Pokud se tam vykytne nějakej antikoelktivní depresivní pesimista, tak je vysoká šance, že to nepřežije. Díky škole a věcem s ní spojenej vzniklo nejvíc sebevražd. Neříkám, že spáchám sebevraždu, na to jsem až moc ambiciózní, ale čistě jen objektivně.

No.. co dál. Něco otimističtejšího.Tak.. dlouho sem toho moc nenapsala, aspoň z těch věcí co je někdo čte. Taky sem si všimla, že ani Diuska moc nečtete. Asi vás uš štvu co? No.. já píšu.. ale nic co byste si přečetli. Jednu ze svých knih, který nikdy nedopíšu :D A taky uvažuju o tom, že bych napsala další songfiction. Ale to souvisí spíš s to písní než s tím, že bych věděla co psát. Asi ste slyšeli o "I Knew, You were Trouble" od Taylor Swift. Nebo neslyšeli., pro všechny případy jí máte na konci článku. Já se do tý písně dokonale zamilovala. Taylorku mám ráda už děsně dlouho, a to jsem obvykle proti blond hezkejm spěvačkám. Možná z toho tak vypadá tak Avril. Taylor je typical, ale prostě mě dostala. Nespívá rock, nebo tak něco, ale i tak má úžasný hlásek. Skoro uvažuju, že jí zařadím na první místo nejoblíbenějších interpetů, vedle Demi Lovato a Kelly Clarkson(+ možná i JoJo). Moje první mýsto je docela rozšířený, já vím.
Tak.. co ještě dodat? Z lásky k vám se pokusím napsat dalšího Diuse/Losery, abych to konečně dopsala a mohla začít s něčím jiným, nebo se vrátit k The Last Demigod. Ještě nevím. O tom si pokecáme pozdějš.
Tak si užijte Taylorku a počkejte, než vám sem zase něco dohodím.

"Im home, motherf*ucker!"

19. ledna 2013 v 13:55 | Anti~
"Im home, motherf*ucker!" řekne moje závislost na seriálech a rozesměje se Hádovím nevinným hihňáním, což je u kohokoli jiného superďábeským smíchem ve stylu Jokera z Batmana.
"Neee.." zaječím jsem histericky a pak potichoučku dodám "Nesnáším tě, krávo."
"Taky tě miluju. Na co se kouknem teď?"
"Na nic.. vyděla jsem kvůli tobě dva seriály za tebou. To ti nestačí?"
"Ne! Co si dáme? Podfukáře? Frindge? Nebo znova Dokonalej podraz?"
"To na DP přede mnou nevyslovuj." fňukám.
"A co takhleee.... Secret Circle?"
"Nesnáším tě! Nesnáším tě! Nesnáším tě! Nesnáším tě! Nesnáším tě! Nesnáším těěě.."
"Jenom říkám pravdu, musíš si zlepšit psychiku ne? Já vážně nehodlám bydlet v mozku někoho, kdo pořád fňuká nad tím, jak super byla Fordova čtyrka a jak by chtěl vydět, jak někdo nadává bloncce.."
".. nebo jak Áda padouší.." uvědomím si, že na ní navazuju "Drž hubu! A jestli se ti můj mozek nelíbý, tak zmizni a uvolni místo Můze."
"Ouu.. tys to neslyšela? Chudáček Můza zakopla o postavičku Dark Vadera z limitované edice a spadla ze schodů. Bohužel.. zlomila si páteř.. Musela jsem jí pohřbít chudinku."
"Jo.. to ti určitě vadilo."zamumlám ironicky.
"Tak co to bude? Co takhle animovanej seriál Star Wars? Zrovna bych chtěla vydět Vaderův xichtík."

Výkec, bez intelektního jména, o všem (Vánoce, Silvestr, důležitá upozornění)

3. ledna 2013 v 17:51 | Anti~
*pravda, pravda*

Tak jo! Nejdřív ty upozornění, aby línější z vás nemuseli číst celý článek! Takže.. v Sobotu 5.1. odjíždím na lyžák se školou. Vrátit bych se měla 13.1, v Neděli, ikdyž ozvu se spíš v pondělí. Ikdyž.. s návratem moc nepočítejte.. pravděpodobně se zblíázním a uteču zemřít do lesů. Upřímě nenávidím sníh, lyžování a kolektivní aktivity, z čehož vycházý, že lyžák je noční můra. Svojí třídu celkem beru, všechny předchozí byli horší, ale i tak, nepřežiju to. A pokud jo, tak to bude taková rána na psychiku, že budu ještě týden vysedávat u počítače, cpát se čajovejma sůšenkama (a tim čajem) a jenom čumět na seriály. To sice dělám i teď, ale malé procento svého času věnuju i jinejm věcem.
Možná něco přednastavím, ale každopádně do tý neděle s dalším Diusem, nebo nějakou aktuální povídkou nepočítejte. Možná sem hodím jednu svojí starou jednorázovku.. přesněji řečeno, je to moje úplně první povídka. Jako co za něco stojí.. moje první byli v době, kdy jsem se učila psát. Povídky o ferdovi mravenci a krtečkovi :D Nekecám.. mám jich celkem dost.
Tak a další bod programu. Vánoce :D Byli fakt dobrý.. pořádně štědrý. Nechce se mi vypisovat co jsem dostala, ale..ee.. mp4, wi-fi, kancelářský potřeby, zubní kartáček atd. Jenomže asi třetina věcí pro mě byla pro celou rodinu. Tak jako.. kancelářskýá potřeby, kartáček, fleška a wi-fi. To použije každej a v případě flešky, každej jenom ne já. Jinak to bylo super... přežrala jsem se bramborovím salátem a přibrala tři kila. I já, který je vzhled celkem u prdele z toho mám výčitky. Asi budu držet dietu.. a za to, že na to vůbec myslím mě bolí u srdce. Asi se ze mě stává normální osoba ženského pohlaví.. jen to ne!! mě baví být exot!! Ikdyž mí rodiče s tím vůbec nesouhlasej.. pořád mě nutěj, abych se zapojovala a hledala si kámoše. Nic pro mě.. kdyby to bylo na mě, tak se oblíknu, jako totální exot a hezky si někde v koutku čtu. Ten kdo vymyslel školu, to nemohl mít v hlavě v pohodě. Nikdo inteligentní by nenutil lidi, aby se ostatním vznucovali a povinně se zapojovali do kolektivu. Prakticky, když se ve škole s nikým nebavíte, tak se vaše šance na přežití snižují na minimum. Kdo vám bude dávat úkoly na opsání a říkat vám o testech. Nikdo, proto rychle umřete. Právě škola spůsobuje většinu sebevražd teenangerů. Asi o tom někdy napíšu článek. Tenhle můj monolog o mém milém vztahu k vzdělávacím institucím a kolektivům je snad dostatečný vysvětlení, proč tak děsně nechci na lyžák.
Tak a teď ten Silvestr, dopadlo to dobře.. celkem. Upřímě se na tenhle rok celkem těším. Ikdyž můj jediný důvod je, že má to krásný číslo 2013 :DD Miluju 13-ku! Mám svou osobní pověrčivost, a to tu, že je to šťastný číslo. Děsně často se mi stalo, že jsem skončila v pokoji s číslem 13, nikdy se nestalo nic špatnýho. Moje datum narození je v součtu 13 a hodně jiný věci :D
No.. to nebyla na moc dlouho. Abych se trochu nadšeně rozepsala (ikdyž se budu krotit, aby to bylo krátký), tak vám řeknu o seriálu co na něj čučím. Pozdravte Dokonalej Podraz. Narozdíl od většiny seriálů co jsem na ně v poslední době koukala to není vykopávka o který nikdo neví, že existuje. Jelikož z COOLu se stala celkem populární stanice, kterou má skoro každý, tak by snad někdo mohl vědět, že to tam dávali/dávají. Sama nevím, kdy. Občas jsem to vyděla a dost jsem to žrala, ikdyž se mi podařilo vydět jednu epizoru asi třikrát, a to jsem na to nekoukala až tak často, protože jsem neměla čas. No, teď jsem se k tomu vrátila a koukám na to na dokonale užitečné stránce jménem sledujuseriály.cz. Konečně nějaká stránka co funguje a není tam megavideo, ani nefunkční epizody, snad jí brzo nezruší. No, koukala jsem tam na čtvrtou sérii glee a když jsem s tím skončila, tak jsem si řekla, že když mám čas, tak kouknu na ještě něco. Asi jsem to něměla dělat, jinak bych teď psala knížku/povídku, místo čumění na Leverage (anglický název DP). Když ono je to tak návikový a úžasný TT_TT!! Já sem děsnej napínák, takže dřepím, čekám co se stane, oni to zase zvoraj.. a na koncoi to vyjde tak, že to všechno udělali schválně, nebo, že maj jiný řešení :DD Sice už to začíná mít mohraný scénáře, občas, ale já to i tak miluju. Dokonce se mi ještě nepovedlo najít si postavu na nenávidění :D Ze začátku mi byla nesimpatická Sophie, ale nějak jsem si na ní zvykla. Tak.. tohle je znak úžasnýho seriálu, ANTI nemá postavu na nenávidění :DDD To je snad poprví!! Dokonce ani Starling mě neštve, a to je to prakticky hlavní padouch. Jenom ti epizodní mě štvou, ale to je záměr, takže by bylo spíš divný, kdyby neštvali :DD A pak, že to skrátím ._. Radši to ukončuju! Pokud jste to dočetli, tka vás miluju :DD

Bohové, já ŽIJU!! (zatím)

22. prosince 2012 v 18:58 | Anti~
ŽIJUUU!! Konec světa se nekonal! Hohohohohohohooo!!
Tak jo.. takový nadšení to není. Narozdíl od všech naivních optimistů jsem já zabijácký pesimista jsem si neřekla, že jsme přežili hned ve chvíli, kdy už nebylo 21.12. v ČR. Planeta má x časovejch pásem, takže já se uklidnila až když asi dneska kolem půl jedný dopoledne skončil den 21.12. ve -11 časovém pásmu někde v Atlantiku, nebo kde. Ale i přez to to není nic extra. asi před půl rokem můj pesimistický mozek přeskočil na novou úroveň.. nejsem si jistá, jestli to nehraničí s mentální poruchou. Prostě jsem přesvědčená, že každý den můžu umřít a když usínám, tak si nemůžu pomoct a myslím na to, že se za těch 8 hodin nemusím probudit. Já vím, že je to děsně morbidní, ale je to takový moje osobní filozofický přesvědčení. Abych vám to přeložila, tak z toho, že 22 prosince žiju, nemám takovou radost protože nemusím 23. K mému filozofickému přesvědčení patří totiž i to, že kdybych si byla jistá, že se dožiju rána, tak bych mohla být pořádně sklamaná.
Tak jo!! Ještě žiju, tak bych měla začít mluvit trochu optimisticky!! Za dva dny jsou vánoce! Oslavujme a těšme se a pokud na nic, tak aspoň na BRAMBOROVÝ SALÁT! Už jsem ho měla ve čtvrtek u babičky, ale to bylo málo.. a řízek sem si taky dost neužila. Pořád jsem ho rozřezávala a očuchávala, jestli se mi někdo nesnaží podstarčit rybu. A není to jenom ujetý.. pár lidí už to skusilo. Málem jsem se pozvracela a vypěstovala si Vlkodračí čich. Ne, jako u těch v tfujlagt, ale jako Vlkodlačí Červená Karkulka v Once Upon A Time (to určitě neznáte.. ale boží seriál). Ikdyž ta moje super schopnost funguje hlavně na věci co mi nechutnaj.. já tomu říkám vytříbený vkus (a superschopnost), ale každej tomu říká mlsnost. Blbina!
Pokud jde o to co chci nebo dostanu, tak o tom jindy. To vám napíšu 24 nebo 25 prosince.
Nooo.. a poslední věc. Pokud jde o ty povídky co vám dlužím, tak na těch makám. Nejsem si jistá, jestli to stihnu, ale pokusím se :D

Tak čau v Podsvětí, trpaslíci!

20. prosince 2012 v 16:43 | Anti~
Tak jo.. předně vás varuji, jsem děsná histerka. Všichni tu vykládáte, že nevěříte, že zýtra všichni umřeme. No, tak já jsem upřímnej člověk a nebudu vám říkat, že to bude OK. Já si myslím, že umřu O.O Zýtra ze země vylezou zombie a všichni umřeme!! Zombie apokaliposa!! Já to nepřežiju. Ze zombie mám smrtelnou fobii od tý doby, co jsem vyděla film Rec. Pokud se chcete zeptat, proč jsem na to koukala, když jsem takovej posera, tak za to můžete poděkovatmému učiteli na základcde. A když už jsme u toho ironickýáho děkování, tak poděkujte mímu mladšímu bráchovy, že jsem poslední dva dny koukám na "Sladký život na moři". Jo myslím tu děsnou krávovinu od Disney Chanelu (jak se to píše?), to pokračování na "sladký život Zacka a Codyho". Prostě potřebuju omezit příval myšlenek a krátkodobě zablokovat IQ, abych se úplně nezhroutila. A tohle mi tím pomáhá jednak tím, že je to úplně vypatlaný (ikdyž na DCh cje to nadprůměr), z čehož vycházý to, že je to děsná prdel. Ale fajn.. ještě celkem dost bodů přidává, že Cole Sprouse (Cody) dosahuje fakt vysoký úrovně sexuální přitažlivosti. Proto zásadně odmítám pustit si to starý, protože bych se nedokázala netlemit jako psychopat. Jenom škoda, že jsem už vyděla skoro všechny díly co jsou na youtube. Naštěstí tohle dopíšu a hned letím za babičkou, kde se přecpu bramborovím salátem. Jestli se ptáte proč, tak já mám ty antibiotika a odmítám zůstat sama doma na konec světa. Pokud/Až přijde zombie apokalipsa, tak fakt nechci zůstat sama doma, a sama se bránit. Sem děsně nesamostatná a ještě jako bonus srab na n-tou. To by prostě nešlo.
Co ještě říct..eee.. no, tak se mějte. Budu se modlit a pravděpodobně neusnu. Sakra.. teď jsem si vspoměla, že jsem ještě nedočetla Stopařova Průvodce Galaxií. A to jsem byla rozhodnutá neumřít s rozečtenou knížkou O.O
No.. jestli to přežiju, tak přísahám, že napíšu hodně dlouhej vánoční díl "Největší Loseři antiského světa" (Alias Dius2) a jako bonus konečně pokračování TLD. PŘÍSAHÁM PŘI ŘECE STYX!!
Tak.. Good Bye Ladies.. na den nebo na vždycky *vzlik*
 
 

Reklama