Deníček aneb "Bordel v mí hlavě"

Antibiotika.. s*ru na vás -_-"

13. prosince 2012 v 13:32 | Anti~
Hola hola trpaslíci. Jak jde život? U mě dementně. Ale co kecám. Jsem celkem spokojená. Včery jsem byla u doktora, že mi řekne, proč mi laskavě nechce zmizet to za*raný bolní v krku. Čekala jsem, že mi řekne něco o tom, že simuluju a on mi místo toho dal ANTI-BIOTIKA (všímáte si těch krásných prvních čtyř písmen :D Woow). To snad není možný O.O
No.. tak jsem tu hobítci. Na týden doma. Ikdyž moc si to asi neužiju. Před chvíl jsem domila nádobý.. málem jsem se poblila. Nejsem přecitlivělá bloncka. Naopak, jsem hnědovlasý prase (pár lidí to o mě už řeklo -_-"). Ale tohle bylo fakt nechutný. Předvčírem jsme měli krupicovou kaši a včera vajíčka. A snad si dokážete představit, jak nechutný to je, když to nikdo nebyl ochotnej spláchnout do VC-ka, ono to celí ztvrdlo a vy to musíte smívat. Pokud ne, tak vám řeknu, že při umívání pánce od vajíček jsem se málem poblila, jak to smrdělo. No.. chvíli potrvá, než si dám hranolky (smrdělo to předně jako oni).
Dneska jsme měla dokonalej sen. A to je co říct, protože mě se většinou sny nezdají. Takže díky bohům, že jsem usla na gauči u televize :D Byl o jedné z mích nejoblíbenějších knižních sérií (nejdelší co jsem kdy přečetla--dvanáct dílů.. víc už má jenom Darren Shan a toho jsem nedočetla) a mém vůbec nejoblíbenějším filmu. "Řadě nešťastných příhod" od Lemonyho Snicketa. Dokonce je to na tý animce v levo: Emily Browning (alá Vilet Baudelair)-- pravděpodobně moje nejoblíbenější herečka, a v pravo Liam Aiken (alá Klaus Baudelair)--nejsem si jistá, ale možná je taky v mím seznamu oblíbenjech herců na csfd -_-". Fakt už se mi nevybavuje o čem ten sen přesně byl, ale vím, že tam byli jenom tihle dva (+ možná i ta jejich mladší ségra Sonny). Sorry Jimme Carey.. seš dobrej, ale do mejch snů prostě nepasuješ ._.
No.. poslední dobou mám stejně nějaký štěstí na dobrý sny. asi před dvěma týdnama se mi zdálo o Cherubu, což je, pokud jste nečetli žádnej z mích předchodzích výkeců, další dokonalá knižní sérka. Taky si nepomatuju o čem to bylo, ale myslím, že se tam mučil James, takže jsem spokojená :DDD Buhehehehe!!

Co dál? No.. přicházý pro vás ještě smutnější období než je období psaní knih. Je to období hraní počítačových. her. Ano ano.. je to tak. Své případné stížnosti přesuňte k Dizince. Ona mě do toho zatáhle. Ikdyž u mě to naní Aion, ale spíš Perfect World (má to tři slova, ale to poslední si nepomatuju). Boží hra. Mám sice dokonale na hodno postavu, ale udělám si novou a rozjedu to od začátku. Když ta moje vypadala tak dobřeee...TT__TT
No.ee.. to bude asi konec. Teď jdu psát Diuska, dokud nepřijde mamka a nedonutí mě zase něco dělat ._.

Výlev psychicky nemocného mozku...

7. prosince 2012 v 19:11 | Anti~
Hallo, Hallo, Hallo, vy moji trpaslíci!
Vaše trapná dementní šéfka se vrací, aby vás obeznámila s taji svého života. Jsem nemocná. Teda.. alespoň do dneska jsem byla. Ale nějak jsem to vyleželam nadopovala jsem se čajíkem a zýtra snad pojedu do Vídně.. ikdyž vlastně ne. To zrušili. Prostě do nějaký ho města v Němčoursku.
Usuzujme z toho, že v sobotu nic nenapíšu, protože se asi vrátím hodně pozdě. V neděli budu spát do tří, nebo do sedmi ráno. Můj organizmus funguje dost nelogicky. Takže, pokud půjdu spát třeba ve tři, tak je dost pravděpodobný, že se vzbudím brzo, ale když jdu spát brzo, tak se budím pozdě. No.. ale prostě počítejte s tím, že to nic moc nebude.
Když jsem u toho psaní, tak odůvodnim, proč jsem nic moc nenapsala, ikdyž jsem se skoro celej tejden válela doma. Jde o to, že moje mamka si vzala do hlavy, že když nebudu chodit do školy a učit se, tak mě vykopnou. Pěkná blbost. Chodím na gimpl, kam se do čtvrdletýho studia skoro nikdo nehlásí. Těško mě vykopnou. Ale i tak se mamka rozhodla, že se musím učit. Takže místo toho, abych si užívala volno, tak sem skoro celou dobu šprtala.. to vážně není můj oblíbený styl trávení volného času -_-"
Co bych vám dál napsala? Zase jsem se dostala do toho nešťastného období psaní knih, kdy na vás z vysoka... slušně řečeno kašlu. No.. mám chuť napsat Diuska, ale řekla jsem si, že když mám tohle období, tak toho využiju. Takže celou tu tříhodinovou cestu jsem odhodlaná psát.. na papír. Velice nevýhodná věc, nesnáším to, jelikož to pak budu muset přepsat, což mi nejspíš rozdrtí psyché na bžilion kousků, ale co se dá dělat -_-
Nooo...ee.. co dál? Tak, moje odvykačka od filmů probýhá celkem dobře. Je to hlavně protože vážně nevím na co kouknout. Dneska jsem koukala na "Mikulášovi Patálie". Vůbec mě to nelákalo(fakt nerada koukám na filmy, kde kluci choděj v prťavejch šortkách a hlavní hrdina se jmenuje "Mikuláš"), ale bylo to napsaný na csfd, jako podobnej film u mího milouše "Deníku malýho poresoutky". Jelikož poseroutku žeru a mám absťák, jelikož ani nevím, jestli bude další díl a třetí jsme už viděla,(mimochode.. božský, ale dvojka se mi líbila víc) tak jsem to stáhla. Nebylo to tak děsný a pár postav bylo celem simpatickejch. Ty minišortky jsem jim nakonec odpustila, protože ty chlapečci byli fakt sladký :D jenom nechápu, proč to má o tolik lepší hodnocení, než poseroutka. Pokud jde o trapný scény, tak v Mikulášovi jich bylo jak na*ráno. Trpaslíci furt omdlívali a až tak vtipný to nebylo. Tak proč to mělo 80% a poseroutka nejvíc 68%??? Sama si odpovím, jo. Protože na csfd hodnotí z většiny dospěláci a ti se nad těma hobitama rozplívaj nostalgií!! Pitomci!!(pokud je někdo na csfd a čte to, tak si to neberte osobně.. já tam taky hlasuju, takže urážím i sebe)
Okey.. uklidňuju se. Zase jsem odbočila. Mám na vás malí dotaz na závěr. Přemýšlím co psát. Mám přejít na další sérii Diuse, nebo se mám konečně odhodlat a napsat další kapitolu TLD?? Hlásněte v anketě plís :D

Tak a jsem tu.. nemožná jako vždy.

18. listopadu 2012 v 21:13 | Anti~
*tahle animace sice neobsahuje má obvyklá moudra (alias kultovní hlášky z filmů, sexi herce a podobně), ale je z mé tvorba, takže jsem na ní pyšná :D*
Tak jo. Došla jsem k názoru, že se musím chovat "dospěle". Já vím, moc to ke mě nesedí. Najednou mě, ale napadlo, co by se stalo, kdyby můj blog objevil někdo ze školy, nebo tak. Jsem dost paranoidní, pokud by vás to zajímalo. Jenom mě tak napadlo, jak by to asi dopadlo. Ale pak jsem si řekla: "Se*u na to, lidi sem stejně choděj, jenom aby se zasmáli nad mou demencí a případně napsali nějakou psychologickou práci na téma ´Debilita teenangerek´, tak jim nebudu kazit radost.Kdybych se začala chovat jako normální člověk, nikdo by sem už ani nepách :D". To byl jeden důvod. Druhý byl, že stát se intelektuálem by znamenalo opravovat po sobě pravopis a na to jsem až moc líná. A než mi řeknete, abych to prostě hodila do Wordu, nebo tak, musím prohlásit, že Word nemám a Excel mi to z nějakýho důvodu není ochotnej opravit.Hajzlové. Brání mi v nápravě.
Takže. Byla jsem u Terky. Co o tom napsat? Právě jsem si skazila svoje abstinování a odvikačka na filmy je v háji. Sice netrpím svojí obvyklou chutí na něco čumět a tenhle článek píšu celkem s chutí, ale i tak nic moc. Jméno Aaron Taylor-Johnson nebudu moc zmiňovat, protože vím, že o jeho kráse bych mohla psát básně. Stejně jako o mích dalších milouších. Někdy doufám, že se amícký herci nikdy nenaučí česky aby si mohly přečíst můj blog a tlemit se mi. Hehehehee -__-"
Tak.. A o školičce. Je to utrpeníčko jako vždy, ikdyž se to lepší. Nejsem si jistá, jestli jsem to už psala, ale je to fuk. Už mám čtvrdletní hodnocení a jsem celkem nadšená. Nepropadám. Mám jenom jedno 3/4, hodně trojek a dvojek a nejlepší mám 1-. Nic moc, ale berte to tak, že jsem na gymplu a vůbec se neučím. Škoda, že mí rodiče mé nadšení nesdílí.
O literatuře jsme dobrali starověké řecko a já z toho moc nadšená nejsem, jelikož skáčem na Římoše a úča bude určitě chválit jejich kopčení. brr.. nesnáším je. Jenom Hazelka je celkem Ok. Ikdyž je to podlě mě urážka Hádesovců, protože dokonale postrádá věc co podle mě k nim má patřit: Emařství a záporáctví. Nico to s tím záporátvím nepřehání, ale sr*ní lidí mu jde dobře a o emařstvím se ani nemusím zabívat.
No.. a teď to horší. Divím se, že to sem píšu. Doufám, že se někdo nenaštve. Mám sakra velkou depku. UMŘEL MI PES!! Kdybych nebyla taková necitka, tak bulím jak želva. Jenže jsem, takže když mi to mamka řekla, tak jsem na ní jenom tak čuměla. Dobře. Nebyl to můj pes. Byl mojí babičky, ale i tak. Sakra.. já toho psa milovala a nebojím se tvrdit, že on mě taky. Moje zlatá fenička. Tak jo.. teď už brečím. Asi se potřebuju vypsat. Sakra.. já asi dojdu za taťkou (Hádem) a zmidlím ho tak, že ho bude Persefona slepovat lepenkou. Vždyť jí bylo teprv osum. A byla tak živá a veselá. Ikdyž.. nedávno z ničeho nic oslepla. Byla jsem smutná už z toho a ona ještě umře. KURV*DRÁT!!
Tak jo.. končím. Už nevím co vám říct.

Oh my Gods!!

9. listopadu 2012 v 20:06 | Anti~
//Miluju ten xicht :D Nejenom protože je to Jamie v Billym Eliotovy, kde je skoro tak rostomilej, jako v Nacholasi Nicklebymu, ale taky protože dokonale vystihuje mí pocity :D//
Tak jo. Mám dobrou náladu. A je to jen jeden z mála případů v historii, kdy za to může můj bratříček :D V poslední době spolu máme nějakej dobrej vztah. Už to bude měsíc. To se mi nezdá. Už jsem se ho dlouho nepokusila zabít.Hm.. určitě je v tom nějakej postaraní plán. Tahle dlouho nám to NIDKY nevydrržalo.
No.. nebudu odbočovat od tématu. Přišla jsem ze školy a hle. Můj brácha je na MÍM noťasu. Jo.. o mé reakci na tohle nejdu mluvit. Ale jde o to, že se tam koukal na youtube koukal na kus Malýho poseroutky ve filmu. Jako.. věděla jsem, že to existuje. Všimla jsem si toho, když jsem byla v knihkupectví a vystavovali to tam. A nějak jsem mu to zapoměla říct -___-" hehe ._. A to je Malej Poseroutka jediná knížka co on čte. No.. zrovna to zapnul, tak jsem se koukala s ním. A hele.. ikdyž jsem byla přasvědčená o tom, že hranej poseroutka musí být kravina, tak ono to bylo fakt dobrý, Totální prdel. Na Youtubku nebylo všechno, tak jsem to stáhla. Nebudu moc rozebýrat to, že během stahování jsem koukala na animovanýho Herkulese. Tatík Hádes je tam fakt boží :D Až na ty hořející vlasy :D
No.. a pak jsem se koukli na ten film.. a pak na druhej díl. A třetí ejště není v ČR. Musím na to do kina jako. Mimochodem :D Rodrick je taak sexi :D A já si ho při čtení těch knížek představovala jako totálního exoto a on je zatím takovej sexoň.. OMG!! Ale není to jenom kvůli němu jako :D Ten film je boží :D Chcípám smíchy :D

//PIKACHU, aneb nával roztomilosti v těžkých časech mé otravnosti//

Ale k mé smůle a štětsí mé odvykačky hraje jenom vedlejší role v blbejch filmech a hororech. To znamená, že na něj závislost dostat nemůžu. To je jako s Aaronem Taylorem-Johnsonem. Ten je taky tak děsně sexoňškej, ale jeho filmy mě moc neberou ._. No.. spíš v nich není sexi. Ale "On je fakt boží" jsem vyděla už asi třikrát. Je taak slydkej.. rozplívám se. Neo Jake Gillenhaaal. Má tak málo filmů, kde je mladej a krásnej a teď už je to dědeček. Sklamal jsi mě Jaku. Teď se budu moct jenom utápět v depresích a čumět na "Donnieho Darka", "Highway" a "Den Poté". Logane.. ohol si ten knírek a zůstaň navěky mladý a krásný. Jedinej u koho mi to stárnutí tolik nevadí je Toby Hemingway. On by byl krásnej i ve čtyřiceti.
No.. a když jdem skončila s výlevala, tak musím jenom prohlásit, že mám už půlku další kapitoly TLD a pokud na tom zýtra dost zamakám, tak to bude nejpozději do konce týdne. Těšte se na nával hrůznosti.

100 otázek na mou osobu

5. listopadu 2012 v 19:02 | Anti~
Tak jo. Asi mi to léčení jde líp než bych chtěla. Naposledy jsem film vyděla včera večer. Nemůžu říct, že ba to byl zrovna můj rekord. Hrůzný je to, že ani nic nestahuju. Sakra. Já se zároveň nechci zbavit filmů. Co když kvůli tomu pak zapomenu na Logana, Tobyho, Jamieho a spol?? O.O To bych nepřežila.
Mimochodem :D Vyšlo "Perks of Being a Wallflower", nový film s Loganem. Těšila jsem se na něj asi půl roku jak malí dítě. A teď jsem zjistila, že v čerchách to nevijde. Já asi někoho killnu. A to to má tak dobrý hodnocení TT__TT. Proč kraviny jsou v kině hned a dobrý nejsou třeba vůbec. Třeba Retreat (mám víc příhladů, ale tohle mě napadlo jako první) nevišlo v ČR vůbec a já to musela stahovat. A to je to jedno z nejlepších moskožroutských dramat-thrillerů, co jsme kdy vyděla. A hádejte, kdo tam hraje *záchvat smíchu* No jo.. kdyby tam nehrál, tak se na to nekouknu. Já na moskožrouty moc nejsem.
Nebo Borrowers. Taky dobrej film. A nejenom protože tam hraje Rob Sheehan/Nathan z Misfits. Sice jsem na to koukala kvůli němu, ale i tak se mi to líbylo. Fakt dobrá pohádka :D
Tak jo. Dost už o filmech. Od Marille (Její blog, zde :D) jsem si s dovolením (nebo možná bez něj.) půjčila jeden dotazník. Ona si ho půjčila od někoho jinýho a ten taky od jinýho a tak. Jsem líná to vypisovat.No..a měla jsem chuť ěnco dělat ale psát se mi nechtělo, tak jsem to vyplnila. Máte to v celým článku

Oficiálně prohlašuji, že jsem filmový maniak.. a asi půjdu na odvykačku.

2. listopadu 2012 v 17:24 | Anti~
*Jamie v Jumperovi :D Já ho žeru. Oh f*ck xD*
Tak jo. Už i mě moje ůchilka na filmy začíná lézt na nervy. Teda.. jako baví ěm to, ale od vydání minulého TLD, což bylo skoro před týdnem, jsem nic nenapsala. A se článkama to jde taky celkem do háje :D Vážně se toho musím zbavit.. Tak.. já si dokouknu sérii Robertů Sheehanů a seknu s tím. A NE! Na Ruperta Grinta koukat NEBUDU!! Prostě nesmím. Díky Bohům, že Nathan (Rob) má tak málo filmů.
Sakra.. a teď musím ještě vymyslet co dalšího napsat. Ehhh.. jo. Tak já začnu mlít o škole, což většina lidí dělá, když neví co říct. Došla jsem k názoru, že na gymplu na učení s*ru ještě víc než na základce. Na testy se skoro neučím a domácí úkoly si dělám před hodinou. Podle toho to tak vypadá. Je čtvrdletí a učitelé budou něco-jako-uzavírat-známky. Jsem osobně přesvědčená, že nebudu mít ani jednu jedničku. A ani z těláku.
Jsem nějak vidět. Vím, že to zní divně, ale vysvětlím. Byla jsem zvyklá, že mě učitelé buď ignorovali, nebo měli alespoň trošku rádi (spíš to první.. teda.. toho druhýho jsem si moc nevšimla). Teď mě většina moc nemiluje. Jako.. nic špatnýho jsem neudělala. Jedný učitelce vadilo, že jsem si psala/kreslila o jejím výkladu o naší nepozornosti o vyučování. Sorry, ale já zvládnu obojí najendou. A taky mám hipraktivní ruce, takže potřebuju čmárat, ať mele co chce. Dalaší na mě celou hodinu čuměla a pak mě napomenula, že žvaním a to jsem se jenom asi deset minut před tím zeptala jedný holky na jednu otázku v testu co jsem nepochopila. Sakra.. moje aura neviditelnosti se rozbila. A tělocvikářka mě taky moc nežere. Asi protože mám ze všech nejhorší fyzičku, vždycky jsem vzadu a nejvíc si stěžuju. Do hajzlu.. co ti učitelé maj. No.. a je jich víc.
Mám prostě blbou auru. Asi jsem prokletá. Co ještě napsat? Eee..mám se dobře, jdu na odvykačku a.. doufám, že se dožiju vánoc. Děsně se bojím konce světa. Vím, že jsem, děsně pověrčivá, ale nesnáším blbý překvapení, tak tomu radši budu věřit., abych pak nebyla překvapená, kdyby se 21.12. roztrhla obloha a začali na nás padat zabijácký masožraví dorty. Nebo tak :D
Tak to je všechno.. Jak se máte vy?

Kdo zabije šéfa televise FOX dostane sušenku!!

18. října 2012 v 17:56 | Anti~
Tak jo.. už je to tu zase. Zase jsem se koukla na dokonalej séroš a zase skončil. A oni to ZASE ukončili hned po první sérii!! jako chápu, že by ukončili perception (o tom jsem nai nemluvila ani se mi nechce.. bylo to dobrý, ale moc velká depka zase ne) nebo No Ordinary Family. ONF podůe mě sice bylo totálně dokonalý, ale nějaký mouchy to mělo no. Ale proč KU*VA ukončili FINDERA?? To nechápu.

Závislost na seriálech nové úrovně!

11. října 2012 v 22:24 | Anti~
*tohle se článkem žádnou souvyslost nemá, ale porstě chcípám smíchy, jenom to vidím*
Tak jo. Dlouho tu nebyl žádný víkec. Když mě se sem nic dávat nechce, dyž vím, že to nikdo nečte.
Každopádně.. nehcám si ty osobnosti pro sebe, stejně by to nikoho nezajímalo. V období posledních dvou týdnů jsem propadla do totální závislosti na americké a anglické filmy a seriály. Filmy tu moc rozebírat, Zatím se totiž točím v dost otravném kole úchilky na různé osoby opačného pohlavý. Jo.. jsou to hercy. Jsem, ale velice věrná, takže když se do nějakýho zabopuchnu, tak to vydrží hoodně dlouho. Třeba Logan Lerman. Toho jako šílená faninka miluju přez dva roky a budu ještě asi na pořád. Tohle období je nevýhodné v tom, že se těch kluků objevuje víc a víc.
Tak třeba.. minulý pátek jsem našla nové odvětví filmů, které mi trochu sníží depresy z konce No Ordinary Family (mimochodem.. pořád nezmizela). Nazvala bych to klučičí verzý teen filmů. Znáte to. Superhrdinskej film v čele se sexi hlavním hrdinou co si najde sexi holkua zabije pár padouchů. No a já takhle našla Jumpera. Se nudím a říkám si.. "hmm.. to může být dobrýý.." tak si to stáhnu a ku*va! To bylo tak super. To, že hlavního hrdinu hrál ten samí herec co mojí oblíbenou postavu ze Star Wars, Anakina Skywalkera, tomu jenom pomáhá. On ej tak sexi, když nemá černou plynovou masku nebo přiblblej padavanskej copánek, ikdy.. i s tím copánkem byl sexi.
Zase jsem se zakecala :D No tak dál. Po tomhle jsem se na csfd koukla na podobný filmy a najdu tam jmenovitě tohle:
No.. Hned vylučujem Chronicle 2, Seconds Apart a Ghosts-něco, protože v prvním případě je to to nenatočený pokračování a v druhým horor. Vznikne nám tohle:

30 days book challenge~

13. září 2012 v 16:20 | Anti~
*Všimli jste si co čte? Podle mě je to HP- Féniksův řád :D*
Tak jo.. už se k tomu odhodlávám celkem dlouho. Chtěla bych udělat to co je v poslední době takovým nějakým hitem. 30 days challenge. Celkem jsem se na to těšila a teď jsem celá nedočkavá. Nejspíš si tu horu článků ani nikdo nepřečte, ale i tak se těším :D Strašně miluju psaní o věcech co mě bavý. První článěk sem dám už dneska. Dnes je krásného třinástého a jelikož je to mí oblíbený číslo, tak si tenhle den ujít nenechám :D Co bych ještě dodala.. kolem odrganizace to bude asi vše. Ještě, že tu bude článek teda každý den.. teda kromě tohohle víkendu. To ke mě pořijede kámočka, takže se na net asi nedostanu. Oba dva články za ty dva dny sem pak hodím v neděli večer. No.. ti bude tak všechno. Už nevým co bych sem napsala.. bylo to krátký no.. jo a úplně poslední věc!! NOVÝ PERCY ZA 3 DNY!! (Jsem děsná spamerka.. už jsem zaspamovala skype) Už se nemůžu dočkat :D Je to jediná věc co mi dává vůli do života v těchhle těžkých časech školy ._.
No.. tak to je ÚPLNĚ všechno.. bayky

Welcome guys!

31. srpna 2012 v 16:08 | Anti~
Zdarec lidičky. Tak jsem založila nový blog. Možná mě znáte ze starýho, možná taky ne, takže začnu odznova. Říkejte mi Anti. Moje přezdívka, jak jste si snad všimli, je delší, ale tahle skratka se mi děsně líbý. Jako přezdívku do povídek, kde se zjevým jsem si zvolila Alice Gray. Prostě se mi to líbý :D Jak jste si z těch*počítá* sedmi vět všimli, jsem češtinový Antitalent (aaach.. to slovo miluju) a nějak se s tím neobtěžuju nic dělat. Tak fajn.. pokusím se, ale jsem děsnej lempl, takže to bude těžký. Do povídek se to nějak pokusím zlepšit, ale jinak moc zázraků nečekejte. Pokud se vám to nelíbý, tak v pravm horním rohu monitoru míte červený křížek. Klikněte na něj a budete ode mě mít pokoj.
Pokud jsem vás ještě neodradila, tak gratuluju. Tak to vypadá, že jste skoro tak odolný vůči mýmu vlivu, aby jste tenhle článek dočetly. To by mě zajímalo, kolik vás ještě odpadne. No.. asi bych měla říct něco o sobě. Jsem vážně neschopná spisovatelka. Měla jsem původně jinej blog (už jsem říkala, já vým), ale ten se mi na psaní nehodil, takže změna plánu. Výtejte v mím druhým pokusu. Co jsem vysledovala, takvětšina druhejch pokusů skončí totálním zapomenutím blogerovi exitence, takže jsem tak trochu v háji.
Hmm.. co ještě říct. Nejspíš sem přetáhnu nějaký povídky ze staýho blogu, tak se nelekněte. Nejspíš sem naházým spoustu kravin, aby tu nebylo tak prázdno.. No.. to bude asi vše! Good luck everybody!
 
 

Reklama