Dius má narozky

Dius má narozky: part 6 (FINAL)

5. prosince 2012 v 8:59 | Anti~
Tak jo a je to tady. Oslavujte a bulte! Oslavovat můžou ti co jim to líbylo a brečet ti co je to čtvalo.. nebo radši obráceně. Tohle je totiž konec Diuse. Já osobně jsem nečekala, že to tímhle dílem skončí. Čekala jsem tak další dva, tři díly. Ale moc mi to nevadí. Je to první dílová povídka, kterou jsem dopsala (ikdyž nevím, jestli se to jako povídka duá počítat. Pokud se vám to líbilo, tak mi dejte vydět, jestli mám napsat nějaký pokráčko.
Tenhle díl je o něco delší něž ty předchozí. Bohůmžel ale né lepší ani stejně dobrý. Přijde mi o hodně slabší. Ale co.. musím vám to stačit. Tak.. doufám, že si to přečtete. To, že jsem to psala včera do jedný do rána jde na úkor kvality -__-"
Únos není nic jednoduchýho. Musí se to zdlouhavě plánovat, čmárat nákresy, přemejšlet o tom a tak. Já ale nepatřím mezi lidi co věci dělaj, tak jak se má. Já se na to prostě vrhnu a pak doufám, že to vyjde.

Dius má narozky: part 5

1. prosince 2012 v 19:41 | Anti~
Tak jo.. je to tu zas. Sama jsem čekala, že to bude dřív. Skoro celej tejden jsem marod, tak jsem osobně předpokládala, že budu psát jak magor a bude tu kus každej den a nejspíš i TLD. Deméteržel, musím se válet v obíváku s mladším bráchou co mi krade noťas a buzeruje, takže moc času na psaní nezbívá. No.. aspoň, že něco. Užijte si to.
*Výraz dvojčat a Nica v jedný nejmenovaný části tohohla partu*
Mohli si říct co chtěli. Milion dolarů, fajn. Apollonovo Maserati Spider, proč ne. Poseidonův trojzubec, že váháš. Ale Diusův blesk? To ani náhodou! Ne, že by pro mě měl nějakou hodnotu, ale já jsem ho potřebovala. Vlastně jsem ho přišla na Olymp šolhnout. S tátou jsme měla takovou dohodu. Řekl, že kdokoli z nás (já+Nico+Hazelka+Bianka, ikdyž ta se nepočítá) mu přinese blesk, od něj dostane cokoli bude chtít. Hazelka měla monolog o tom, že krást je špatné, ona se do toho zapojovat nebude ani náhodou a že je jí úplně líto nás, kteří budeme, protože si tím kazíme karmu, nebo co. Já nevnímala co mele, protože jsem v duchu oslavovala to, že je o jednoho konkurenta míň. Bianku jsem nepočítala už od začátku. Jako duch na Olymp stejně nemůže. Takže už jenom Nico a já a toho převálcuju, teda doufám.

Dius má narozky: part 4

27. listopadu 2012 v 20:21 | Anti~
Tak jo. Mám tu další část. Tahle povídka se píše děsně rychle, protože mě to děsně baví. Podle mého osobitého názoru je tahle část děsně nudná.
"Nechápu, proč mě do toho zatahuješ Královno Trapko. Já Dia nenasral."
"Mám pro tebe důležitou připomínku, milý bratříčku. Jsi můj dlužník, jelikož jsem ti zachránila tvůj bídný život a je to Dius ne Zeus."
"To jsou dvě připomínky. A život jsi mi nezachránila."
"Ale zachránila, kdybych tě nechala na zemi, bohové by tě udupali."

Dius má narozky: part 3

25. listopadu 2012 v 22:39 | Anti~
A je to tu zas. Prostě mě to nějak baví. Někdo se mě ptal.. myslím, že to byla Dizinka, jestli z toho neudělám povídku. Pokud jsem to pochopila správně, tak už je to učiněno. A je to první povídka, která vypadá, že bych jí mohla ukončit.
Tahle část mě bavila a můza měla náladu spolupracovat, takže je to dlouhý asi jako první díl. Nic moc, ale jde to. Snad se to bude líbyt :D
K animaci. Mám tři důvody, proč zrovna ona. Devon Bostick je prostě boží, jeho ďábelský úsměvy prostě stylový a dokonale to vystihuje moje pocity při dopsání týhle části. Měla jsem TENHLE ↓ úsměv. Jenom ne tak dobrej :D
Myslím, že se mi musel Dius na Olympu tlemit jako šílenej. Sotva se můj žaludek uklidnil z jízdy výtahem z podsvětí na povrch, najednou tradadadá, dojdem k Empire State Building a nastoupíme do dalšího výtahu do 600-stého patra. Já na něj zapoměla. Moje rodina mi samozřejmě neprokázala ani špetku soucitu. Nico odkudsi vytáhl mítomágii, Hazelka Bravíčko (její nehádesovost mě vzkutku pohoršuje) a oba předstírali, že neexistuju. Taťka si v hale půjčil návleky na boty a tvářil se na své poměry velice spokojeně (Já osobně tomu říkám "slabší ďábelský pohled". Neznalím osobám by to mohlo vzdáleně připomínat úsměv pana Burnese ze Simpsonových).

Dius má narozky: part 2

23. listopadu 2012 v 16:10 | Anti~
Tak jo. Další díl mé oblíbené krávoviny. Neskutečně krátký a miliardkrát nudnější než první, ale mě to nevadí. Tuhle povídku píšu jenom protože mám náladu na kraviny, takže to, že to je blbovina je mi fuk. Snad se to bude aspoň trochu líbit. Příští díl by měl mít trochu větší smysl.
Nesnáším výtahy. Jsem pravděpodobně jediný Hádův spratek trpící klaustrofobii, co kdy existoval (to je další důvod proč jsem zároveň i ten nejslabší a nejpitomější Hádův spratek co kdy existoval). Nemusím popisovat moji desetiminutovou hádku s tatíkem, o tom, proč nás nemůže prostě vzít "strejda Charón" lodí. Je to mnohem bezpečnější a pohodlnější. Proklínám toho kdo výtahy vymyslel. A proč mám takový pocit, že to byl (zase) můj táta?

Dius má narozky: part 1

20. listopadu 2012 v 17:16 | Anti~
Tak jo. Tuhle krávovinu jsem napsala asi minulou středu. Nejdřív mě napadlo, že to napíšem s terkou, ale změnila jsem názor. Znám naší úchvatnou komunikaci :D No.. a jelikož nevím co sem dát, tak to sem hodím. Ještě to není celý a je to hodně krátký, ale došla jsem k názoru, že když to nebudu psát dlouhý, tak mě to bude bavit. Napsala bych TLD, ale fakt mě nic nenapadá. Pokusím se dneska něco napsat, ale musím máknout na svým článku do školního magazýnu, takže nic neslybuju.
Pokud jde o tohle, tak je to jeden z mích pokusů o komedii. Není to tak strašný. Čekala jsem, že to bude horší. Jsem líná dělat k tomu obrázek, tak tam dám co se bude hodit. Mimochodem.. na pravopis jsem kašlala. Já to vážně začnu opravovat, slibuju, ale ono to zabýrá děsně času ._.

"Tatííí.. a musíme tam jít?" zeptala jsem se po milionté. Dřepěla jsem na jednom kraji u dlouhého černého stolu a prosebně koukala na svého otce sedícího přesně na druhé straně.
"Kolikrát ti to mám opakovat Jack. Nico to pochopil, Hazel si dokonce ani nestěžovala a s tebou o tom musím debatovat DVA TÝDNY." Hádes se vážně děsně snažil zachovat pokerface. No.. moc mu to nešlo. Divila jsem se, že mu nezačali hořet vlasy, jako v tý Disney verzy. Škoda. Chtěla jsem to vyfotit a dát na blog.
 
 

Reklama