Inside my Soul

Inside my Soul (Thinking about leaving)

5. ledna 2014 v 20:05 | Terka
Tak jo moji malí šmoulové, je tu další dílo ze Santovy dílny.
Tentokrát je to Nicole. Na Katherině pracuju a i na Hunger Gameskách jsem už začala pokračovat. No tenhle díl je spíš oddechový a velká zápletka vás čeká až příště. Tak snad se na mě nevykašlete a budete zvesela číst.
A jak jste si všimli tak už máme konečně zpravený počítač a já můžu psát takže můžete očekávat má další díla. Tak čau a hnusný počasí.Inside my soul (Team meet with Nicole schizofrenist autist.)

11. října 2013 v 7:13 | Terka
Ahoj všichni tak je tu další díl Nicole...doufám že se bude líbit..předem se omlouvám za chyby a překlepy..nestíhám opravovat..

Bylo to dost zajímavě strávené dopoledne. Vzhledem k tomu že se mě ten doktor ptal převážně na to proč se sebepoškozuju. Jaké mi to činí potěšení, nebo proč mám potřebu vztáhnout na sebe ruku.

Inside my soul ( My name is Nicole and I´m different)

21. září 2013 v 0:22 | Terka
Strašně moc se všem kdo čekali na Kath omlouvám. V létě jsem si zlomila zápěstí takže jsem psala rychlosí jedno slovo za minutu. A tak když už jsem se chtěla pustit do mojí milované Katherine dostala jsem nápad na tohle . Tak se všem omlouvám a i před Antiinu duševní šikanu je tohle dřív než Kath. Ale slibuju že Kath bude do konce týdne, maximálně do středy.
Je to povídka která je dost depresivní a asi se bude líbit málokomu, ale jestli se najde někdo kdo to bude číst tak budu pokračovat.Tak prosím jéstli by jste do komentářů nenapsali jestli mám pokračovat...
Doktoři tomu co umím, říkají autismus. Říkají, že jsem nemocná, že bych se měla léčit.
Já tomu co umím říkám spíš dar. A tohle, je příběh jedný holky o který se říká že je autistka. Přitom ona na počátku byla jenom jiná.
 
 

Reklama
Reklama