Moje kresby

Úprav fotek~ Emma Watson (RPC style)

4. prosince 2012 v 17:12 | Anti~
//První dva odstavce nemusíte číst,, jde jenom o můj osobní výlev///
//////Tak jo.. jsem tu po dlouhé době s něčím jiným než s Diusem :D Jen abych vám nezačala líst na nervy.. A taky jsem začala číst jednu zulíbání hodnou sérii knížek. Ikdyž věc názoru. Jde o sérii Cherub. Má asi dvacet dílů, ikdyž v knihovně jich moc nemaj a já je skoro všechny přečetla (možná můj rekord. Za výkend jsem přečetla asi pět knížek.. no co.. nudila jsem se a brácha mi kradl noťas). Je to dokonaloučký :D je to o takovejch těch dětskejch agentech. Ale ne těch trapnejch ve stylu Spy-Kids (ne, že bych proti nim něco měla. Jako malá jsem na to děsně ujížděla). Naopak. Je to takový děsně vážný. Jednotka děcek vychovávanejch, aby pronikli tam kam se dospěláci kvůli podezřelosti nedostanou a nakopali nějaký padouchy, teroristy, pašeráky atd.
Já z toho mám infarkty. Tolik akce v knize znám akorát v Percym Jacksonovi. Ale tady je ještě dokonalejší(jako ta akce.. Percy je pořád nejlepší). Jediný co mě sere je, že hlavní hrdina je úplnej kr*tén ve stylu Jasona Grace z PJ. Akorát horší(Jména na "J" jsou asi prokletý. Tenhle se totiž jmenuje James.. Jéčka musej bejt dementi) Takovej DĚVKAŘ!! No.. ještě, že je tam i pár dobrejch postav. Druhá hlavní postava, jeho mladší ségra, Laure, je celkem Ok. Pak žeru Davea :D Ten byl sice jenom v jedný knížce a je stejnej děvkař jak James, ale u něj mi to neva. Pak mám ráda Jakea (jo já víím.. jméno na J, když on je víjimka jasný :D). Ten už děvkař určitě není. Je mu totiž asi deset(v průměru.. v jedný je mu 9 a v jiný zase 11. Malej simpatickej trpaslík. Lauren ho nesnáší, moc se jí nedivý, sraní mu jde, ale prostě je děsně sladkej (v mí hlavě), takže ho mám ráda. To, že je to mrňous mu body jenom přidává. Většina lidí tam je na svůj věk vysoká (a případně i blond) a o něm se tam píše, že je na svůj věk HOBIT!! No.. jako já. HOBITI JEDOU!!/////
No.. a teď do klidu.. přestanu to protahovat. Mám tu pro vás něco jako grafiku. Už to, že jsem jí dělala já by vás mělo děsit. Tohle totiž není moje praktika. Pokud někdo máte nějak extra rád Emmču, tak se na to radši ani nekoukejtte. Já jí teda mám ráda, je to jedna z mích oblíbených hereček, takže mám osobní výčitky svědomí, že jsem jí tak zničila.
No.. takže tohle je můj osobní styl úpravy. Vymyslela jsem ho, když jsem skoušelala předělávat fotky svý rodiny. Ty vám samozřejmě neukážu. Normálně to nedalám vystínované, ale teď jsme se nějak chytla. Pokud jde o to, jak to dělám normálně, tak to tu fotku jenom obtáhnu a pak vybarvím barvami směrem do šedi. Ani náhodou svítivkama. Baví mě to, ale má to ejdnu nevíhodu. Každý koho tím udělám vypadá při nejlepším o deset let starší. Zvírazňuje to totiž všechny vrásky a chyby. Prostě ošklivácký. I takový kráska jako Emma tak vypadá jako ohava.
Poslední dodatek: NEUPALUJTE MĚ PROSÍM!!

O tom, jak jsem objevovala svět, aneb má první RPC!

14. října 2012 v 20:12 | Anti~
Buďte na mě pyšní lidi. Já teda jsem. Konečně jsem v sobě našla odvahu a po dvou týdnech to konečně zveřejnila. Tyhle své dvě první RPC jsem udělala cca před dvěma týdny. Jsem si řekla, že když o tom všichni tak melou a skoro každý to dělá, tak bych to mohla skusit. Tak jsem si zapla Paint Tool Sai, který jsem si kdysi ani nevím proč stáhla a dala se do patlání. nejdřív jsem vůbec nevěděla, jak to dělat a pak se koukla na jedno instruktážní video a hle.. ono to není až tak těžký. Celkem mě to i bavilo.
První jsem udělala normální postavu a poní ještě jenoho chibíka. Podle svého osobního názoru prohlašuju, že ten chibík je menší plácanina. Nejspíš protože u toho normálního jsem na konci byla perfektně otrávená a vlasy jsem parádně odflákla. A je to vidět. Jediný co se mi na tom líbý je to TRYČKO!! Takový chci taky :D Tak dlouhý.. a percyovský *slint*
No.. pokochejte se tou hrůzou. Mimochodem.. je to tak trochu inspirovaná mou osobou. Podobné barvy očí, vlasů a tak.. ikdyž já jsem mnohem ošklivější.
Obojí jsem dělala tak cca 5 hodin
 
 

Reklama
Reklama