Songfiction

It Ends Tonight

12. ledna 2013 v 16:28 | Anti~
Tak.. říkala jsem, že přednastavím jenom tu jednu povídku, ale nějak jsem se do toho dostala a mám tu další. Moje druhé songfiction. To první bylo celkedm v pohodě a tohle je podle mě osobně mnohem horší. Nějak mě to baví psát no.
Je to podle další mé milované písně "It Ends Tonight" od All-American Rejects. Narozdíl od spousty písní, které mě po milionu zkouknutí začnou štvát, tak tuhle miluju už asi rok a nějak nehodlá přejít.
No.. budu ráda, když si to přečtete.

Already Gone..

13. listopadu 2012 v 19:53 | Anti~
Tak jo. Než začnu, tak se pochlubím se svým novým dessem. Nechtěl se mi o tom psát článek, ale i tak jsem na něj děsně pyšná. Je to můj první dess, kterej se mi podařilo nastavit a jsem pořádně nadšená. Sice je jednoduchý, ale líbý se mi.
Tak.. a k tomuhle. Je to moje vůbec první song fiction.Ani nevým, jestli to je správně. Ani nevím, jak se to píše. Prostě jsem na to někde narazila. Měla jsem nějakou tvůrčí chvilku a na TLD jsem neměla nápady, tak jsem tohle spatlala. Původně to měla být jenom jednorázová povídka, ale poslouchala jsem při tom song "Already Gone" od Kelly Clarkson a nějak mi to k tomu sedělo, tak jsem to jaksi předělala. Dost by se to hodilo i na "Because of you", ale "Already Gone" mám radši a líp to sedí.
nějak jsem tam dala tu píseň i s překladem, ale celá tam není. Na to je to moc krátký. SNad to není až takovej poděs.
A mimochodem. jsem děsně necitlivej a neempatickej člověk. Jenom, abych vysvětlila, proč je to tak divný.
 
 

Reklama
Reklama