Téma týdne

Jedno slovo~Sandy

30. října 2012 v 17:13 | Anti~

~SANDY~

Tak jo. Tohle mě napadlo jako první, když jsem koukla na téma týdne. Hurikán Sandy(Proč Amíci pojmenovávaj bouře po holkách?). Vím o tom dokonce i já a to nekoukám na správy ani se nezajímámo okolní svět (pokud nejde o nový díly knížek a nový filmy mejch herců).
Vlastně mi to vykecala mamka, když jsem u ní v práci čekala, než mě hodí k doktorovi.Neměla mi to říkat.. Ikdyž já bych na to asi po čase stejně přišla. Tak jo. Superbouřka co napadla severní USA. Děsná zima. Povodně. Lidi zdrhaj do nižších míst. Ku*vadrát!! Proč mi to tak připomíná film "Den poté" s Jakem Gillenhaalem. Hele.. nebudu mlít o filmech, jenom chci prohlásit, že je do dost podobný a celkem mě to děsí. Když je realita nechutně podobná vašemu oblíbenýmu (a jedinýmu co jste viděli) katastrofickýmu filmu, tak to člověka moc neuklidní. Šlo tam o to, že svět znovu zasáhl doba ledová. Přesněji řečeno sever. Druhej hlavní hrdina (Jake Gillenhaal.. I love him :D) byl v New yorku. Byli tam obří povodně, giga bouřky a hooodně velká zima. Něco to nápadně připomíná, co?
Apokalipsa se blíží do hajzlíku. Já nechci umrznou. Sice e to lepší než schořet, ale mě se život celkem líbý. Jak je možný, že když si zamiluju nějakou zemi, tak se jí automaticky stane něco špatnýho? Koukala jsem na anime a milovala Japansko a hle.. tsunami a radiace jsou tu. Teď se zamiluju do Amícka (a Anglácka.. alespoň, že to je Ok) a kdo by to čekal. Hurikán jako ze Dnu Poté. Ještě, že ČR moc nemiluju. Hele.. mám to tu ráda, že jsou tu malí šance na slávu. Přestěhuju se do Amícka nebo Anglácka a stanu se superslavnou režisérkou a spisovatelkou (jo.. jsem celkem dost ambiciozní).
No.. zase jsem se zakecala. Chci jenom říct, že vážně doufám, že jsem jenom paranoidní psychouška. Vážně nechci umřít jako v tom ujetým filmu. A fakt nechci, aby se něco stalo Amíčkům. Hlavně né Loganovi, Tobymu, nebo Jamiemu. Jak bych sakra mohla žít bez jejich filmů? A bez nich.. moji sladcí kluci... Nebo Demi, Taylor, Edovi, Kelly, Adamovi, Jaredovi nebo jinýmu spěvákovi. Jak bych žila bez hudby? *jsem taaaak sobecká*
Hele.. Zeusi. Vím, že ti celkem často nadávám, a tví manželce ještě častějš, ale buď tak hodnej a Amíčkům neubližuj. Dokonce jsem ti z lásky k tobě objetovala ten hnusnej.. teda skvělej, objed ze školní jídelny. Doufám, že máš rád rybu.

Pod Perexem máte pár moskožoutskejch videí

Něco (všechno) je ku*va špatně!!

28. října 2012 v 17:28 | Anti~
Tak jo. Tohle je prostě jeden z deníčkovejch zápisů, jenom se mi to hodí do téma týdne.
Svět umírá.. Oprava! Můj svět umírá. Ještě jsem se nesvěřila, ale poslední asi dva týdny jsem nevěrná fangirl *pokerface* Tak dlouho jsem neviděla film s Loganem Lermanem *možná dýl* To by se ještě dalo přežít.. horší je, že jsem vyděla hodně filmů z jinejma klukama. To by bylo taky ok.. Kdyby ty kluci nebyli sexi a já na nich nedostala závislost a pak nenasadila závislosťoví maraton. Jinak řečeno, neviděla s nima všechno co se dalo. Nejdřív jsem to provedla s Tobym Hemingwayem. Vyděla jsem s ním *skoro* všechno. Když jsem dokoukla poslední epizody seriálů s jeho ctěnou přítomností, tak jsem dostala depresi. A sakra velkou.Místo toho, abych šla na odvikačku, našla jsem si další závislost. tentokrát musím prohlásit, že to bylo celkem šílený. Já prostě nečekala, že mě tak chytne.
JAMIE BELL!! Oh yes. Nejdřiv to bylo v Jumperovi. Tam mě tak nechyt. Koukala jsem hlavně po Haydenovi (nebo jak se to píše.. prostě po Anym). Ale jo. Celkem se mi tam líbyl. Tak, v období akutní deprese, jsem si na něj vzpoměla, klikla na jeho profil na CSFD.cz....aaa.. byla jsem v háji *závislosti*. Osobně přiznávám, že není ani moc hezkej.. no jo.. tak trocbhu jo no. Ale prostě.. nemám k tomu správný slovo.
Každopádně jsem vyděla všechny jeho filmy. Teda skoro. Dokonce jsem se kvůli němu znova koukla na King Konga, ikdyž jsem přísahala, že to neudělám, protože se mi ten film nelíbý. jediný co jsem od něj neviděla byli Mrtvá hlídka (Ale jsem v tak zoufalí situaci, že se na to asi i kouknu, ikdyž nenávidím horory), Jana Eyrová (sice tam hraje nějakýho dědulu a má kotlety, ale kvůli němu bych na to koukla.. kdybych to našla TT__TT) a UNDERTOW!! Poslední mi likviduje mozeček. Asi dvě hodiny se ho tu snažím najít ke stažení. Dokonce jsem našla i titulky, ale film nikde. Jenom online na youtube s anglickým dabingem. Jsem v háji. Děsně to potřebuju vidět, ale prostě to nemůžu najít. Dokonce uvažuju, že bych si to koupila (jsem vážně zoufalá), ale ani to nemůýu najít. Asi se kouknu na youtube.
Takže.. konec článku. Pokud by někdo věděl, kde to najít, tak ho asi zabiju láskou.. prosíííím..

Jdeme dál.. do pekla, jak jinak -__-"

2. září 2012 v 21:36 | Anti~
Tak.. tohle je můj článek na téma týdne..skvěle se hodí na tenhle týden, tak ho vážně musím napsat, abych si zachránila psyché..Užijte si to.. teda.. přežij te to..
Tak.. všichni asi výte o čem začnu mlít. O tom hrozným ústavě do kterýho se musí povinně vrátit každý od sedmi.. až.. do hodně dlouho. Jdeme dál a v mém případě do ŠKOLY! Mé pokusi o to brát to optimisticky byli naprosto zbytečné. Jediný co mě ještě drží nad vodou je to, že kdyby se zastavil čas a já uvízla v časový smičce, jako v Zdrojovým Kódu nebo Na Hromnice o den výce, nikdy bych si nepřečetla novej díl Percyho Jacksona, což by mě nejspíš zabilo skoro víc než ŠKOLA. Ikdyž ani to mě moc neuklidňuje, vzhledem k tomu, že to bude až za dva týdny. Nezbívá než počítat sekundy a uklidňovat se tím, že tak konečně bude Percýk :D
Už ZÝTRA! Zýtra skončí tohle boží nic nedělání a nastoupí tvrdý režim začínající buděním v tu nelidskou hodinu.. brr.. Půjdu na gympla, takže se budu muset vážně šprtat. Uáá.. umřu.. Vážně nechápu lidi co se tam těšej. Vymyslela jsem jednu ze svých pověstně ujetých teorií. Podle mího názoru se lidi rozdělujou na dvě skupiny. Ty "oblíbený" nebo alespoň "s kámošema" co se tam těšej za svojí bandou kámošů a vyučování je jim prakticky ukradený a ty "ignorovaný" nebo taky "losery" (jsem loser a otevřeně to přiznávám) co mají jen malí množství (v mím případě 0) kámošů nebo jsou na novou školu a radši by chcípli, nebo dokonce tancovali a spívali Justina Biebra jenom v spodním prádle své prababičky na koncertu Lady Gagy, než aby se do tý zabijárny mozků a psychiky vrátily. Je vědecky dokázano, že každý zapadá do jedné z těhle kategorií. Dokonce i učitelé a lidi co do školy už nechodí.
Doufám, že jste si prázdky užili lidi, nemůžu říct, že já ne. Jsem s nima celkem spokojená, až na to, že byli tak neskutečně krátký. Utekli ještě rychlejš než obvykle.. Na to, že se na ně od zejtřka budu celej rok těšit, tak nic moc. Měli by bejt delší, když nás jako světlo na konci tunelu *hahaha.. jak blbé přirovnání* drží naživu v tom pekle.
Jak bych to ukončila lidičky? Asi bych měla říct něco uklidňujícího..ee.. *dlouze přemíšlí* ...ee....hmm.... počkat.. mám to... blíží se to.. skoro.. geniální odpověď...eee... Tak jo NIC NEMÁM!! Škola je peklo a kromě toho, že se něco naučíte to žádný pozitiva nemá. Tak jo.. řeknu vám jedno. *napjaté ticho* od zýtřka nám zbývá jenom pět dní od víkendu :D
Tak.. to je ode mě vše.. Přežijte lidi.
 
 

Reklama