The Last Demigod

The Last Demigod~11~Sedm statečných

29. listopadu 2013 v 18:00 | Anti~
Alo mishamigos, tak jsem tu po dlouhé době znovu. Mohlo to být už někdy v neděli, ale mám fakt dobrou vímluvu. V neděli jsem přijela od babičky, zasedla ke kompu, že to dopíšu a voila, přišel nový pokles: Stařičký kompjůtr je ještě horší než obvykle. Nějak se mu podařilo zmenšit celou obrazovku, zvětšit ikony a celý se total zpomalit. Skoušela jsem to opravit ale nešlo to. A pak tu ještě byla škola a to, že jsem se celý týden šprtila. Dneska jsme dopsali poslední test a mám chvilku klidu, takže jsem to na mistru zasekánkovi dopsala. Další díl bude v čase neznámém.
A Terka vzkazuje, že se jí rozflákal počítač, jako úplně, nejde ani zapnout. Dokonce není ani na twitteru .__. se tak nudííím. Ve zkratce, dokud to neopraví, tak je to v háji.
Tak si užijte čtení.. já jdu koukat na Final Fantasy 7: Advent Children.. a číst Řadu Nešťastnejch příhod.
Musíme si promluvit. Vlastně je to spíš tak, že vám potřebuji říct něco hodně důležitého, co sice nesouvisí s momentálním dějem, ale jednou na to možná budu narážet a proto to radši vysvětlím teď, než aby pak došlo k nedorozuměním.

The Last Demigod~10~Taktická porada

9. listopadu 2013 v 15:27 | Anti~
FINALLY! Po více jak měsíční pauze je tu kulatá desátá kapitola TLD. Mohlo to být na začátku tohohle týdne, ale výkend před tím jsem psala u Terky a zapoměla jsem si to poslat a ona na to taky zapoměla, takže jsem to získala až dneska a stihla jsem to dodělat. Takže.. finally podruhé.. není to nic extra, ale snaha tu byla.. snad se vám to bude líbit.. ikdyž hlavně doufám, že to někdo přečte, protože jste se na mě kvůli tý mí pauze vybodli.
Postavy přidám až později, všechny fotky mám ve starém compu.

Po tom Kaidině prohlášení zavládla chvíle ticha kterou přerušilo až to, že jedno z dvojčat zašeptalo tomu druhému. Oba se začali hihňat jak dvanáctiletý školačky. Očekávala jsem, že to třeba řeknou nahlas, ale oba dost podezřívavě pohlédli na vysokou hnědovlásku která seděla mezi jedním z nich a Jack. Ta jim to vrátila vážně hodně zlověstným pohledem a mírně pohnula velkým obou ručním mečem, který měla položený na kolenou, ten, ve spojení s její vysoce nadprůměrnou výškou, koženou bundou a množstvím jizev na odhalených rukách a jedné přes obočí, ve mě vzbuzoval dojem, že to asi nebude nejmilejší dívenka.

The Last Demigod~09~Výslech(část druhá)

12. září 2013 v 22:21 | Anti~
Tak a je to tu.. celé tři dny mě neopustila psací mánie (která je z velké části spůsobena depkou z čekání na to než mi doručej objednaný knížky.. už jsem vám říkala, jakej je Michael J. Sullivan borec?), takže tu máme další dílek. Není nic extra a na opravy pravopisu jsem moc líná. Snad se na to mrknu zýtra po škole. Máme tu i pár nových postav. Jenže u většiny jsem ještě neřekla jméno, takže fotky budou až u dalšího dílu s krásným číslem 10. Pokusím se ho napsat co nejdříve, ale zítra bych ty knížky měla získat, takže nic není jisté.
Mimochodem.. v dalším díle se dějově začnu dostávat z tohohle "ticha před bouří" co tu máme.
Výslech pokračoval ještě dlouho po tom. Nemůžu říct jak dlouho přesně trval, ale když jsme končili, začínalo se stmívat a někteří z táborníků se pomalu ploužili směrem k jídelně. Víc jak tři hodiny to bylo určitě.
Následující dny probíhali všechny stejně. Ráno mě vykopali z postele a šla jsem si posedět s Willisem, pak nám dopřáli pauzu na oběd, ikdyž jsme nesměli opustit sklep. Nakonec jsme končili až někdy k večeru. Ani jeho otázky se moc neměnily. Kompletně mi šťoural v celé mé minulosti. Na některé věci se ptal i více krát, možná doufal, že něco změním a on odhalí, že si to celé vymýšlím.

The Last Demigos~08~Výslech(část první)

9. září 2013 v 17:03 | Anti~
Tak jo. Krátký díl. Mám toho víc, ale nestíhám dopsat a možná nebudu moct na comp celý další týden takže dám tu část co vypadá aspoň trochu dokončeně. Soráč hlavně Alexis Dark ._.

The Last Demigod~07~Maraton exotů

18. srpna 2013 v 23:30 | Anti~
Takže.. jsem zpět z tábora, ale hned zítra odjíždím na dovču s rodičema, na pět dní někde kde není net a pak na dovču na pět dní někam kde net je. A jelikož vás neskonale miluji, tak jsem dneska, totálně vyšťavená z několika hodin cesty vlakem ve vedru, s vypjetím sil dopsala díl (ikdyž zrychlené tempo se podepsalo na kvalitě). Milujte mě a uctívejte.
Další díl.. nemám nejmenší tušení o tom, kdy by mohl být. Budu makat. Postavy jsem přidala, kromě jedné a to jelikož nemám obrázek a navíc jsem ještě nezmínila její jméno. Dodám jindy.
Jo a na pravopis jsem okázale kašlala.
V první vteřině jsem si myslela, že jsem mrtvá, zase. Jenže pak mě napadlo, že jsem snad tolik nehřešila, abych skončila v pekle a další dvě možnosti tak nebolí. Aspoň myslím.

The Last Demigod~06~Krycí jméno "Plán Bilbo"

7. srpna 2013 v 17:53 | Anti~
Drazý.. po více jako půl roku další kapitola TLD! Oslavujme! (mimochodem, aktualizovány fotky postav)
Ale moc to nepřehánějte. Je dost zoufalá a krátká. Jenže jsem našla dobrý místo na ukončení a chtěla jsem to nechat aspoň mírně napínavý, takže jsem to tak usekla. Pokusím se o další díl do pátku, pokud to nestihnu, tak až za tak čtrnáct dní.. V sobotu jedu na týden na tábor a tam psát nemůžu, takže mi to zase potrvá. Takže se modlete mishamigos. Jo a kdyby tu byla nějaká svatořečená osoba, co by mi udělala novej úvodní pict, tak bych jí uctívala.. ikdyž to berte řečnickou otázku.. Nejspíš půjdu poprvé v mé historii otravovat Penny.
Jo a neopravovala jsem to po sobě.
Pravděpodobně jsem z nedostatku krve omdlela, protože jsem měla sen. A nebyl to jeden z mích obvyklých superujetých snů, kde se proháním na zádech nějakýho My Little Ponny, pronásledována armádou zlých gumovích medvídků. Hned od jeho začátku jsem věděla, že to bude jeden z těch proslavených polobožských věšteckých snů, co jsem o nich četla v Percym Jacksonovi.

The Last Demigod~ Postavy

7. srpna 2013 v 17:53 | Anti~
Ola Mishamigos! Takže je to tu, TLD se vrací. Předem se omlouvám Marille, že jí tak trochu kradu ten nápad s přidáváním postav jako samostatnýho článku. Ikdyž vlastně doslova nekradu, na minulém blogu jsem to dělala furt.
Tak aby jsme si to ujasnili, tak sem nejdřív dám jenom ty postavy co tam byli v těch prvních pěti kapitolách. Další přidám až potom, co se objeví v povídce. Takže ten článek budu postupně obnovovat. Vždycky vám předběžně řeknu, že jsem to udělala. Jo a postavy jsou řazený podle toho, od kdy tam jsou, ne abecendě. To pochopíte xD Jo a postavy z knížek tam nebudou, jen ty nové.
A úplně poslední dvě konstatování: Chloe měla původně naprosto dokonalý obrázek, ale stratila jsem ho. Takže ignorujte pict a představujte si jí podle svého. Starý obrázek nalezen díky Džej x.o, takže jsem spokojená.
A druhý, nechtěla jsem sem dávat obrázky herců, ale neměla jsem jinou možnost. K mé předrahé Sammy jsem nemohla najít žádnou fotku co by se k ní hodila, takže jsem musela zneužít herečku Emily Browning (jednu z mích oblíbenkyň).

The Last Demigod~05~Welcome to the Canada

11. listopadu 2012 v 17:55 | Anti~
Tak jo. Dost mi to trvalo. A není to nic moc. Je to ještě kratší než minulá kapitola. Nějak se mi do toho nechtělo. Myslím, že začnu psát kratší kapitoly, ale častějš. Nebo radši ne. Znám se. Pak bych psala i ty krátký málo často a povídky by šla do háje.
Tahle kapitola není nic moc. Není to vtipný ani dramatický. Prostě slátanina.
Povídka jde do háje a to nejde jenom o mé tempo. Pravidelně jí čtou jenom Marille a Terka. Tenhle díl je pro vás holky :D
Jo a malý dotaz na závěr. Vím, že to někdo nečtete, ale i tak. Nikdo si toho asi nevšimnul, ale povídku Imperialis jsem sem nedala už hodně dlouho. Je to tím, že jsem si řekla, že je to zbytečný, protože jí nikdo nečte. Jen, kdyby tu byl někdo, kdo jí fakt četl, tak se ptám, jestli sem mám dát pokračování. Mám to dávno napsaný, takže je mi to jedno.
Jo a poslední věc. S pravopisem jsem se moc ne*rala, tak jen aby jste se nedivili.
Byl to kiklop. Její kámoš co nám má pomoct je kiklop. Jako já vím, po tom co se stalo by to nemělo být tak překvapivý. Ale lidi, před chvílí se mě jinej kiklop pokusil zabít. Proč to říkám? Jen, abych obhájila svojí reakci.
"BOHOVÉ!" vypískla jsem, když jsme vešli dovnitř a přiřítil se k nám dvoumetroví kiklop. Když uviděl Chloe, vrhnul se na ní a obejmul jí, až to vypadalo, že jí zláme všechny kosti v těle. Možná(určitě) jsem zareagovala dost přehnaně, ale prostě berte i to, že jsem docela dost psychicky labilní osoba, o tom později, a po celý ten den jsem byla na svůj vkus vystavená dost velkýmu psychickýmu tlaku.

The Last Demigod~04~Bohové, dopisy, meče a já nevím co všechno ještě

23. října 2012 v 14:22 | Anti~
Tak jo. Po sto letech nepřítomnosti další TLD. Fakt sorry, že je to až teď, ale nějak jsem se sekla. Je to nudný až běda, ale i tak budu ráda, když to přečtete. Jo a s pravopisem jsem se moc nepatlala, ještě míň než obvykle. Vážně jsem na to neměla náladu. Je mi blbě a nejradši bych se jenom koukala furt dokola na Findera a užírala se v sebelítosti.
Se svojí povahou bych čekala, že vyskočím a začnu jančit, nebo tak. O to víc mě překvapilo, že jsem jenom seděla a vyjeveně zírala před sebe, jako bych čekala, kdy bůh zlodějů a tak trochu i trapných vtipů vykřikne "Apríl!" Bohužel nic takového neudělal.

The Last Demigod~03~Všichni milují MHD!

8. října 2012 v 18:49 | Ant~
Tak jo.. po sto letech nějaký článek. Celkem slušně jsem se na vás vykašlala. Kupodivu nmám ani moc výčitky svědomí. Tenhle typ blogu mi celkem vyhovuje. Začínám se i smiřovat s tím, že sm nikdo nechodí. Tak povídky občas někdo i okemntuje.. s ím si vystačím.
K tomuhle.. je to kratší než dvě předchozí, ale podle mého odborného názoru pořád docela dost dlouhý. Je to cel o ničem, teda něco se tam děje, ale nic zajímavýho. Ale snad to přežijete.
Nejspíš jsem neomdlela. Netuším. Každopádně jsem po chvíli uslyšela, jak na mě Chloe chraplavě křičí, že už to stačí. Otevřela jsem oči. V počátku jsem si nevšimla žádné změny. Až když jsem se se slušnou dávkou nadávání zvedla na nohy, uvědomila jsem si, že některé bližší stromky mají ožehlé špičky listů a kiklop se v bezvědomí válí na zemi.
"Lidi... co jste sakra zač?" vydechla jsem vyjeveně. Chloe se přinutila k úsměvu.
"Já jsem Chloe. Chloe Denis Fosterová. A tohle je Lilith-"
 
 

Reklama