Zachraňte vojína Jacksona

Zachraňte vojína Jacksona part 10 (THE END)

31. července 2013 v 21:32 | Anti~

THE END! Totální. Rozlučte se s Jack, protože tohle je PRVNÍ povídka kterou jsem kdy dopsala. Je to dost dlouhý. Průměrně dvakrát delší než průměrný díly.. má to myslím.. šest a půl stránky v A4 xDD Nejspíš můj osobní rekord :D Chtěla jsem udělat z posledního dílu něco "spešl". Ikdyž dějově nic moc. Ale.. snažila jsem se. Jo a pravopis je horší než obvykle, word vypověděl službu a byla jsem na to už líná.. možná to opravým zítra.
Jo a poslední dotaz. Už jsem to navrhla Dizince a ona mě přemlouvala, abych to udělala, ale chci slyšet názory všech. Co byste řekli na to, kdyby se Jack zjevila v TLD, když se ho teď budu pokoušet psát. Off course jen jako dosti vedlejší postava. Srovnali byste se s tím, nebo ne? Jo a jako bonus jsem Terce slíbila, že tam ještě dostanu její Kath, ale to vás moc zajímat nemusí, protože nemám navíběr, pokud bych jí tam teď nedalal, když už jí to ňákej Uherskej rok slybuju, tak by mi asi urvala palivi a nacpala mi jí.. do vy víte kam -__-"
Kupodivu.. neskončila jsem pod vodou. Potlesk pro mou osobu. A teď depresivní povzdechnutí prosím, jelikož jsem skončila přesně 24,61 km nad zemí. Vím to přesně, jelikož mám na mobilu takovou aplikaci, co to měří. Netuším, jakej génius jí vynaleznul a proč jsem si jí vůbec stahovala.. každopádně konečně našla využití. Ale ne, že by mě to v tu chvíli zajímalo. Byla jsem moc zaměstnaná histerickým ječením.. jo a tím padáním. (Mimochodem.. taky jsem do té doby nevěděla, že 24,61 km nad zemí jsou nějaký stíny. Svět je plný záhad.)

Zachraňte vojína Jacksona part 9

9. července 2013 v 20:14 | Anti~
Tak jo! Na 99,999% předposlední část Jack. A jen pro upřesnění.. je to zatím nejhorší část celkově. Soráč, že to tak trvalo.. jen tu byl malý problém s časem a závislostí na Doktorovi (která snížila intenzitu po nástupu 11-tého Doktora). Prakticky jsem smazala půlku dílu, protože se mi nelíbyla a napsala jí znova.
Jo.. a s TLD jsem moc nepokročila.. celkem by se mi to hodil jeden JT Kirk, aby za mě hacknul to kobajashi maru.. jinak jsem v háji(nemá někdo doma jednoho v záloze? čistě náhodou)
Jo a pravopis jsem neopravovala.
Skutečnost, že se na scéně zjevilo o úhlavního nepřítele víc mi moc nepomohlo. Chvíli jsem se chtěla propadnout do oné sedačce jejíž odstín se určitě shodoval s barvou nějakého smrtelně jedovatého močálu na Gonkgolu 14. Nakonec, po desetiminutovém, velmi duchaplném, rozhovoru s vnitřním vědomím, jsem došla k názoru, že jsem Jack Grayová, ona supersilná a superúžasná osoba. A Jack Grayová se nepropadá do růžových sedaček.. a nejenom protože z přílišného množství oné prokleté Gonkgolské barvy čas od času chytá vyrážku. Ale taky protože.. no to je na dlouho. Prostě protože je Jack.

Zachraňte vojína Jacksona part 8

15. června 2013 v 12:55 | Anti~
Tadadadááá!! Je to tu. Další Jackie. Přednastavená, ale i tak. Splnili jste moje podmínky (komentáře xDD) a já ji sem dávám. Všemi oblíbený styl Show Skylara Forto-atd, už zmizel, ale možná se na chvíli ještě vrátí. Tohle by měl být asi tak..ee.. třetí díl od konce. A teď se vážně pokusit aby tomu tam bylo a já nenapsala dalších osm částí.
Zdar osoby dostatečně zoufalé, aby vás zajímal můj příběh.
Možná jste si všimli, že poslední tři části nebyly vyprávěny mou nepřekonatelně úchvatnou osobou. Bylo tomu tak, protože asi jejich polovinu si nepomatuju, jelikož jsem se tak trochu… psychicky zhroutila. Ano uvědomuji si, že tento výraz moc nesedí k osobě jménem Jack Grayová (pokud jste se opovážili zapomenout, tak to jsem já), ale došlo k tomu.

Zachraňte vojína Jacksona part 7 (Special/3)

24. května 2013 v 19:33 | Anti~
Aloha drazý! Comeback xDD Konečně tu máme pokračování.
Trvalo to dlouho.. dál to komentovat nebudu. Jenom je tam celkem dost popkulturních odkazů, a to i na mě. Asi mě tím postihl Dean Winchester. Fakt za to nemůžu, ok? napadá mě to samo od sebe.. většinu toho asi znáte.. Jenom jednu věc.. tam kde mluvím o Rocky Horror Picture Show, tak TOHLE je to osoba o kterou jde.
No.. pokusím se o další díl co nejdřív.. ale nic neslibuju. Své pozastavení neruším, ale jelikož už jsem v poslední sérii Supernatural, tak by se to snad mohlo zlepšit, až to dokoukám (a přemůžu onoho otravného démona deprese, který na mě nadšeně čeká).

*možná sem tuhle animku už použila, ale ona se sem prostě hodí*
Luke:*dojde k sedačce a skočí až nepříjemně blízko k Jack. Asi by jí skočil na klín, kdyby neuhnula* Nazdár!! *usmívá se nepříjemně nadšeným americkým úsměvem a obejme Jack kolem ramen*
Jack: Ty kr- *pokusí se ho shodit, ale ani to nedoředne, Luke se k ní nakloní a něco (co náš nadaný zvukař nezachytil) jí zašeptá do ucha. Rádi bychom řekli, že zbledla ještě více, ale už na tom byla tak mizerně, že to nešlo, spíš zmodrala*
Skylar Fortopopekekralisonson: *zubí se až tak naděšeně, že to vypadá přímo děsivě* To je milé. Jakpak se vy dva znáte?

Zachraňte vojína Jacksona part 6 (Special/2)

24. dubna 2013 v 19:28 | Anti~
Tak jo.. musím to říct. Kašlu na slybování.. mí sliby stojí za prd! Takže pokud tu další díl nebude do týdne, tak máte právo na žalobu mé osoby :)
Mimochodem.. pro lidi líné na googlování TOHLE je Steve Strait. Mimochodem.. při hledání tý fotky(které mi trvalo děsně a stejně nejsem spokojená, protože existujou i lepší, ale já milujuuu kluky v oblekách xDD) jsem nááhodou našla fotku Logana Lermana.. pod jménem Steven Strait.. záhadáá O__O

Ženský-hlas-z-neznáma: Sponzorem show Skylara Fortopok- Fortopoke- popekeka- kralisko- sonsona! S*ru na to! Tohle nemám za potřebí! *ozve se bouchnutí dveřmi. Na obrazovce naskočí obrázek vysavače*

Zachraňte vojína Jacksona part 5 (Special)

17. dubna 2013 v 19:15 | Anti~
Hallo drazý čtenáři! Předem dodávám, že tenhle díl (a ještě minimálně jeden další) jsou takhle divně napsány schválně. Pokud máte IQ nad 70, tak to pochopíte. Vím, že klasiku nenahradíš, ale já jsem chtěla skusit něco novýho, navíc mě to takhle trochu víc baví.
Vím, slíbila jsem to v Neděli, ale neměla jsem čas. Tak aspoň něco. Další díl bude snad do pátku, při nejhorším do neděle.
*Jedna náhodná americká rodina si zapne televizi a hned na ně vykočí nápis:


SHOW SKYLARA FORTOPOPEKEKRALISONSONA JR.


napsán byl velkými růžovo-fialovými písmeny. Pod ním je mnohem menšími a (trochu) méně vtíravě barevnými písmeny doplněno

4 457 894 nejsledovanější show Ameriky!!

Náhle se rozezní klasická otravná úvodní znělka a na televizi se zjevují fotky Skylara Fortopopekekralisonsonsona (jr.) s jeho hosty, dokonale neznámými osobami, žádnými hvězdami.
Záběr na pódium, s křeslem pro Skylara a pohovkou pro hosty, obojí v růžovofialové barvě. Následuje záběr na hlediště plné nepřirozeně nadšených diváků, kteří tleskají Skylaru Fortopopekekralisonsonovi, scházícímu na jeviště.*

Zachraňte vojína Jacksona part 4

6. dubna 2013 v 20:56 | Anti~
Olala vojíni. Konečně to tu je. Přiznávám, trochu jsem to odflákla. Prostě už to chci mít za sebou. Pokusím se tu mít další epizodu/část co nejdřív, ale měla sem těžkej tejden.
"Dear?" ozvala jsem se po chvíli to ticha, který mi drásalo mozek.
"Jo."
"To jako fakt?"
"Jo."
"Takový jméno existuje?"
"Teď už jo."
"Jako že si první?"
"Jak to mám vědět, já sem se tak nepojmenovala."
"A kdo to teda udělal?"
"Rodiče."
"Jaký rodiče?"
"Moji rodiče! Co je to za blbou otázku?"
"Jen se informuju o tom s kým tu pracuju." sladce jsem se usmála a zaťukala jsem tuškou do svého osobního novinářského sešítku. "A kolik ti je?"

Zachraňte vojína Jacksona part 3

24. března 2013 v 14:58 | Anti~
Tak.. konečně je to tu :DD něco jsem napsala. Nebudu to protahovat, jenom se pochlubím, že mám novej díl knížky Percyho jacksona/Bohů Olympu. Kromě toho, že by vás to mělo motivovat k žárlení (jelikož je to božský a já idiot už jsem to přečetla), vám to říkám i proto, že Percan na mě má zajímavý účinek. Po jeho přečtení mám vždycky neskutečnou chuť psát :DD Těšte se Miloušové xDDDD (slovo "Miloušové" bylo míněno s odkazem na Milouše ze Saturnina :DDD)
Už jsem přežila hodně strašnejch věcí.. ale tohle vypadalo na (ne neřeknu úplně nejhorší, tak děsný to nebylo) jednu z těch nejhorších, do mí sbírky děsnosti. Je hodně který nesnáším a ona VĚC byla určitě v první padesátce, možná dvacítce, ne-li desítce.

Zachraňte vojína Jacksona part 2

12. března 2013 v 19:28 | Anti~
Nepřítomnosti jste si všimli, co? Mám něco na svou obhajobu. Díl jsem měla dopsaný, ale celý víkend u mě byla kámoška a od pondělí je mi mizerně, takže jsem se nějak nemohla donutit něco dělat.. šilhám tak, že jsem ráda, že se můžu dívat na filmy xDD
S mím blogem to díky tomu jde do háje.. když tu nejsem, tak sem nikdo moc chodit nebude.. vážně sorry, ale těžko se od toho nutím. Pokud mi bude zítra líp a mamka mě nepošle do školy/nedonutí se učit, něco napíšu.
Díl trochu o ničem.. jako jeden typ nepovedenejch filmů.. hodně keců, málo děje (ikdyž to by mi nevadilo) a dokonale pos*anej scénář!
Musím podotknout.. všechny krávy vypadaj stejně. Nad žádnou nelítal světýlkující nápis "SUPERKRÁVA-TADY!". To jsem neočekávala. Tak blbá nejsem.... no dobře, možná jsem v to trochu doufala. Když je ta kráva superhrdina, tak proč by nemohla vytvořit svítící transparent, ne?

Zachraňte vojína Jacksona part 1

27. února 2013 v 12:47 | Anti~
Tak jo! Po sto letech jsem zpět. Dizinka mě asi uškrtí a pak probodne (po vzoru vypatlanýho starýho hororu Halloween), že mi to tak trvalo. Nebudu lhát jo. Nechtělo se mi do toho. Sice jsem dokoukala seriály, ale místo toho jsem začala koukat na filmy s Sethem Greenem (jen tak vedle.. boží herec O.O A body navíc za to, že píše scénář pro Robot Chicken a je to geek xDD). Ale už jsem vyděla všechny, některý i víckrát, takže mám znuděné období, kdy píšu. Jsem na horách, s omezeným přístupem na net a nudnejma knížkama, takže mi skoro nic jinýho nezbejvá. Body pro vás. Ale zase do pátku nebudu an chatu, protože na internetu smím být jen v případě nouze (zveřejňován povídky jako případ nouze počítám), takže na chatu nebudu. Sorry .__.
Užijte si tohle čím dál blbější třetí pokračování na Diuse :D
V životě jsem se o únos pokusila.. dvakrát. A to mám ještě odvahu počítat to fiasko s Jasonem, kde mě obelhal BLONĎÁK a já skončila s Diusovou obří hnátou pod krkem.
Můj první pokus proběhl, když mi bylo šest let, v první třídě, unesla jsem kočku naší učitelky. Poslala jsem jí anonymní dopis, aby odložila písemku, jinak bude kočka trpět. Do tý doby to šlo dobře. Jenomže to bylo před tím než vyděla vysoké množství kriminálek, takže jsem neměla sebemenší tušení, že lidi se daj idenfitikovat podle písma. Když se nad tím zamyslím, mohlo mi to dojít. Obzvlášť, když ta učitelka jejíž kočku jsem unesla byla ta táž učitelka, která mě učila psát. Není se tudíž co divit, že to moc dobře nedopadlo. Xicht jsem měla od tý kočky dokonale podrápanej (zvířata mě moc nemusej, to má asi taky co dělat s genama), učitelka zavolala mamce, jestli jsem si domů nepřinesla ňákýho novýho mazlíčka(přinesla), moje milovaná maminka jí samozřejmě řekla pravdu. Samotnou mě udivuje, že mě nevykopli. To udělali až o rok pozdějš.
 
 

Reklama
Reklama