Život sourozence Percyho Jacksona

Diusovo dětství

1. srpna 2013 v 15:27 | Terka
Hey,
mám tu jednu strašně starou povídku a tak co jí sem nedát..... Je to o Diusově dětství a ukazuje jaký idiot byl když byl malej... Jsou tu popsaní i jeho bratříčkové Hádes a Poseidon...Takže kdo nemá rád Diuse ať vítá v nebi..(Mimochodem tohle je fotka z jednoho jeho mučícího záchvatu..)
Milý deníčku,
už zase mi strčil hlavu do záchodu.

Život sourozence Percyho Jacksona 04

26. července 2013 v 16:45 | Terka
Tak jo po hooodně dlouhé době je KAth zpět a tentokrát tu mám i historku o našem seznámeníá s Apollónem..... Tak hezkou zábavu a omluvte že to trvalo tak dlouho... A mimochodem je to dost romantický, vlastně hlavně konec takže předem upozorňuju předem.....
Už jsem říkala že má důvěra v bratra je v celku slušná???? Tak to od teď neplatí..Říkali jsme že půjdeme na komedii a PB mi do očí přísahal že zarezervuje lístky(né ovšem na Styx , což byla chyba). A samozřemě to neudělal a mi museli jít na horror.....

Život sourozence Percyho Jacksona 03

21. června 2013 v 22:08 | Terka
Tak po nějaké době jsou tu podpořské novinky s Kath.... Chápu že jste ještě všichni oslnění Jackiiným popisem nenáviděných vlastností jejího bratra a jejíma intelektualníma výkecama , ale moc prosím TELEPORTUJETE se Z PODSVĚTÍ do PODMOŘSKÉHO SVĚTA.......

Život sourozence Percyho Jacksona 02

30. května 2013 v 17:42 | Terka
Ahojte všichni -přicházím v míru,
jak už Anti v minulém díle podotkla toto píšu já. Jsem o něco mladší než Anti a o trochu víc šiblá holka co je blázen do mytologie a knížek. A toto je moje nejspíš nejvíc povedená slátanina jenž se s trochou fantazie dá pokládat za povídku. Tak vy kdo máte dost odvady pokračujte ve čtení.......
No jestli někdo víte kdo vytvořil mlhu pošlete mi jeho jméno, líp adresu, musím mu hrozně moc poděkovat. Nebýt mlhy nejspíš bychom museli chodit na jídlo na olymp a to by mi, Perseusovi i Diusovi, Héře, Dement-er a Prasefoně hráblo. Hádesovi by to asi připadalo jako děsná sranda a Apollón by měl průser jako já když by si z brášky udělal pochodeň.
Když už odskakuju od naší návštěvy Mekáče, tak jsme jednou museli na Olymp na večeři. To bylo když po naší první návštěvě museli opravit mekáč (tato historka by se nikdy něměla dostat na veřejnost. Týká se mě, Aarona a Perseuse a asi půlku Baltskýho moře vody.)

Život sourozence Percyho Jacksona 01

7. května 2013 v 19:34 | Anti~ (+ Terka)
Olé drazý. Teď by od vás bylo pěkný, kdyby ste si jednou přečetli co píšu před povídkou! Tohle jsem NENAPSALA JÁ! Napsala to moje předrahá nejlepší kámoška Terka. Měla taky blog (pořád jsem ho nevykopla z oblíbených), ale *sorry, že to říkám* nikdo tam nechodil, tak jsme se dohodly, že se ke mě přidá a taky tady občas něco zveřejní. Sice tu taky nemám ňákej harém, ale někdo sem chodí no. Podvojná záměna, výhodný pro každýho (v mé hlavě: "Podvojná záměna? vážně? z toho učení začínám blbnout"). No.. užijte si to. A kdybyste byli tak laskavý, tak komentujte, jinak si s tou Jack dám načas!! Žádný komentáře, žádná Jack pro vás!(a hodne Supernatural pro mě)
Hmmm jak bych začla???? Jsem jeden z těch co po většinu času nadává na to že nemůže být jedináček. Ale já nemám jen tak obyčejného sourozence,mím sourozencem je kluk a navíc polobůh a ještě ke všemu Percy Jackson.
Ten kdo má rád Ricka Riordana si o něm určitě myslí že je úžasný,skromný nebo dokonce hezký. Chachacha tak to bych teda neřekla, není ani skromný ani hezký a ani chytrý. Nechápu co na něm Alphabet vidí. (Anabet) Analphabet, Alphabet Chaseová je holká mého bratra. Je to dcera Athény a je u nás dost často. Pořád nechápu jak dcera bohyně moudrosti může chodit s mím demetním bratrem. No to je jedno.
 
 

Reklama